Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#1261 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:05

Skelbimas :)
  • 0

#1262 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:11

Skelbimas :)

Kazkas nusipirko ledine mashina Antano Darguzio imoneje Prienuose. :lol:
Kada zhmogai supras, kad ish uzhsienio parvarytos 2007 metu mashinos ABSOLIUCIAI visos arba labai stipriai dauzhtos, arba skendusios? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1263 Svečias_swecias_*

Svečias_swecias_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:27

tokia pat tojota, tik raudona, draugas remontuoja, visokias elektros nesamones keicia, buvo skendus, o db lietuvoje :DDD
  • 0

#1264 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:41

kam det toki skelbima ir 10litu moket? :D
  • 0
Peugeot 406 2001

#1265 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 kovo 02 - 22:47

kam det toki skelbima ir 10litu moket? :D

Na sumokejus 50000Lt uzh NAUJA (naujai suvirinta) automobili, negi gaila po to 10Lt pardavejo reklamai ishmesti? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1266 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 kovo 03 - 08:11

For TV safe sex :)
  • 0

#1267 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 03 - 09:56

Piko valanda
8 pasiruošimo savaitės
8 muzikos takeliai
10 paslėptų kamerų
400 dalyvių
Centrine Liverpolio stotis
  • 0

#1268 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 kovo 03 - 14:19

yra mazai tiketinas variantas kad nupirksi bankrutavusios firmos auto.. gal ne 2007, bet kazka panasaus galima.. :)

Yra bankrutavusių, yra vizualiai negražiai daužtų su nepažeistas viduriais, yra tiesiog motorschaden, kur kainą ten muša dvigubai, o pas mus auksarankiai pusiau vietinėm priemonėm garaže visai pusėtinai kapitalkę padaro, yra galų gale mylimos uošvienės lavonas nuo širdies smūgio keleivio vietoje, kas priverčia iš džiaugsmo staigiai dastumt už pusę kainos... Tačiau tokie atvejai sudaro nykstamai mažą mus pasiekiančių auto dalį.
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1269 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 03 - 16:40

iPhone :)
  • 0

#1270 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 kovo 03 - 22:04

400 dalyvių
Centrine Liverpolio stotis

Is pacios operos:
Frozen Grand Central

http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#1271 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 kovo 03 - 22:11

Piko valanda
8 pasiruošimo savaitės
8 muzikos takeliai
10 paslėptų kamerų
400 dalyvių
Centrine Liverpolio stotis

Gal kas Viennese Waltz is sio klipo turit audio irasa ir pasidalintumet? Visas dainas radau nesunkiai, o su situ problema :blush:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#1272 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 kovo 03 - 23:52

buves prezidentas
  • 0
kažkaip.....

#1273 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 04 - 13:17

Kolegos šiandien bekalbėdami apie įsivažiuojančią krizę kažkaip nuklydo į kalbas apie vasarą lietuvius terorizavusias širšes. Ta proga sugalvojau aprašyt maždaug pusmečio senumo įvykį, kai šitų velnio padarų dėka buvau beiškeliaująs šv. Petro saugomų vartų link. Visas procesas vyko taip: 1. Šiltas liepos vakaras. Pasiryžęs padailinti savo draugės mamos sodybą, rankiniu pjūklu režiu aplink prūdą suvešėjusius krūmus. Ties pažeme palenkęs vieną šaką pajuntu kad skauda petį. Paskui smilkinį, paskui pilvą, krutinę, pirštą. Susiprantu, kad įsiroviau į po žeme esantį širšių lizdą. 2. Skuodžiu per kiemą, kiek kojos neša. Kažkur velniop numetu pjūklą, išspardau gražiai "suštabeliuotas" nupjautas šakas. 3. Susiskaičiuoju nuostolius. 5 įkandimai. Apsigiriu draugei ir jos mamai, jog nė kiek neskauda ir netinsta. Išgirstu pagyrimą, kad esu stiprus kaip arklys. 4. Susirenku išspardytus pagalius. 5. Nueinu prie šulinio apsipraust. Palenkus galvą ima ūžti ausyse. Apima labai keistas jausmas. Maunu į kambarį skambint medikams. Tie pažada netrukus atvažiuot. Įkalu porą per klaidą namie atsiradusių kažkokių antialerginių tablečiukių. 6. Ima mušti prakaitas, širdis pradeda daužytis taip, kad, atrodo, tuoj sulaužys šonkaulius. Po truputi ima suktis galva. 7. Griūnu į lovą. Netrukus pajuntu skausmą pilve ir nenumaldomą norą tuoj pat "išsikrauti bagažą". 8. Vos išėjęs į kiemą suprantu, kad atstumas iki lauko tualeto man nebenusileidžia atstumui iki Kamčiatkos. Proto aptemimas pasiekęs panašų lygį, lyg po kokių 4 butelių alaus, tad kaip katinas pasisukiojęs staigiai primetu, kad visai nieko būtų patręšt juodųjų serbentų krūmą. 9. Pasakyta - padaryta. Manoji išbėga pažiūrėt, kaip laikausi. Nuveju ją, nes kažkaip gėda. Visgi, atvažiavus į "uošviją" šikti po virtuvės langais šiuolaikinėje visuomenėje nėra ypatingai garbingas savęs reprezentavimas. 10. Su trenksmais varau balastą lauk ir jaučiu, kad savijauta prastėja kas akimirką. Galvoj sukas viena mintis "Kad tik dabar nenumirčiau, kad tik nenumirčiau. Tai būtų "garbinga" riterio mirtis."... Prieš akis prabėga Lietuvos ryto antraštė - "Vyras kaip jautis mirė nuo širšes įkandimo. Rastas negyvas, nuoga subine, apsišikęs vidury kiemo." Bandau kaip nors paspartinti procesą, bet tuoj pat suvokiu, kad šią akimirką esu visiškoje savo užpakalio valioje. Kada jis nuspręs, tada ir galėsiu slinkti gaivaliotis į namus. Mintis apie pačią negarbingiausią mirtį spaudžia ašarą - negi dvidešimt septynerius metus nugyvenau, mokslus baigiau ir darbuose prakaitą liejau tam, kam nusibaigčiau šikdamas po serbentų krūmu?.. Po kokių penkių minučių gėdingojo proceso pajuntu, jog mano valdovas taria "gana". 11. Proto aptemimas pasiekia 7-8 alaus butelių lygį ir aš, atlikęs visus prideramus formalumus, bei nuklojęs vos ne pusę kiemo tualetiniu popieriumi, patraukiu į kambarį. Kojos beveik nebeklauso. Ramstydamas sienas šiaip ne taip įgriūnu vidun. 12. Guliu lovoje, lyg per miglą matau vaizdą, kaip man dedami kompresai. Garsai ima skambėt kaip iš kokio kibiro. Kelyje pasirodo greitoji - kad patekti į sodybą jai dar reikia apvažiuoti miškelį. 13. Akyse pasidaro tamsiai žalia (maždaug Žalgirio marškinėlių spalva, tik be reklamų ir užrašų), pajuntu jog nebepavyksta įkvėpti oro. Galvoje kelios mintys - "bl**t, negaliu gi mirti nepastatęs išsvajoto šiaudinio namo", "tai gausiu velnių nuo motinos, jei dabar numirsiu" "kažin, kur numečiau pjūklą?". Savijauta daugiau nei nemaloni. Šiaip taip per vargus įtraukiu oro. 14. Įlekia medikė. Į petį gaunu porciją adrenalino, dar kažko. Iš kart pasidaro lengviau. Išgirstu žodžius "nu va, nebepergyvenkit, išgyvens." 15. Mane kaip kokį pelų maišą nugabena į "greitąją". Prieš tai pareiškiu, jog galiu ir pats nueit, bet sulaukiu tik medikės šypsenos. Pasirodo, kojos dar atostogose. 16. Apsiginklavę šviesų ir garso efektais visa chebra (vairuotojas, medikė, mano draugė ir aš) varom ekskursijon į Šakių ligoninę. Pykina, tad iškarto visus informuoju, jog prieš savo valią mašinoj galiu palikti pietums valgytus bulvinius kukuliukus. Gaunu deguonies kaukę ant nasrų. Akyse pasidaro šviesiau. Skrandis visgi apsisprendžia apsiimti virškinti kukuliukus, pykinimas rimsta. 17. Atmaunam į ligoninę. Čia mane trumpai apžiūri gydytojas. Prasideda "atchodai". Ima krėst baisus drebulys. Apatiniu žandikauliu drąsiai galėčiau suvibruoti šviežią betoną. Protelis grįžo. Greitosios medikė atsisveikindama prasitaria, kad man pasisekė - tą akimirką jie tebuvo vienintelis laisvas ekipažas. Jei būtų atvykę vėliau, Antano Nedzinsko evoliucijos iš klouno į seimo narį galėjau ir nebesulaukt. 18. Visi "fejerverkai" baigiasi. Gaunu kelias porcijas lašelinių ir, kadangi neturim kaip parsirasti namo (nebėra autobusų), lieku nakvoti ligoninėj. Prieš užmigdamas spėju apsigirt draugams, kad vos nenusibaigiau. 19. Kitą rytą lyg niekur nieko grįžtam į sodybą, bet toliau krūmų nusprendžiu nebepjaut. Moralas - savo kailiu įsitikinu, kad, kaip bobutė sako, "smerčius gali laukt už bet kurio kampo". Dėkui Dievui, pavyko šį sykį nuo jo pabėgti. Beje, kadrai iš viso gyvenimo prieš akis tokią akimirką (kaip kad būna filmuose) visai neiškyla. Tiesa, gal ilgiau palaukus tas kino seansas ir būtų prasidėjęs. Nežinau... Ačiū Šakių medikams, kad neteko jo sulaukti...
  • 0

#1274 Svečias_Ltomka_*

Svečias_Ltomka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 04 - 22:51

turi rasytojo gyslele, liuks. :D
  • 0

#1275 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 kovo 05 - 00:49

Kolegos šiandien bekalbėdami apie įsivažiuojančią krizę kažkaip nuklydo į kalbas apie vasarą lietuvius terorizavusias širšes. Ta proga sugalvojau aprašyt maždaug pusmečio senumo įvykį, kai šitų velnio padarų dėka buvau beiškeliaująs šv. Petro saugomų vartų link.
Visas procesas vyko taip:
1. Šiltas liepos vakaras. Pasiryžęs padailinti savo draugės mamos sodybą, rankiniu pjūklu režiu aplink prūdą suvešėjusius krūmus. Ties pažeme palenkęs vieną šaką pajuntu kad skauda petį. Paskui smilkinį, paskui pilvą, krutinę, pirštą. Susiprantu, kad įsiroviau į po žeme esantį širšių lizdą.
2. Skuodžiu per kiemą, kiek kojos neša. Kažkur velniop numetu pjūklą, išspardau gražiai "suštabeliuotas" nupjautas šakas.
3. Susiskaičiuoju nuostolius. 5 įkandimai. Apsigiriu draugei ir jos mamai, jog nė kiek neskauda ir netinsta. Išgirstu pagyrimą, kad esu stiprus kaip arklys.
4. Susirenku išspardytus pagalius.
5. Nueinu prie šulinio apsipraust. Palenkus galvą ima ūžti ausyse. Apima labai keistas jausmas. Maunu į kambarį skambint medikams. Tie pažada netrukus atvažiuot. Įkalu porą per klaidą namie atsiradusių kažkokių antialerginių tablečiukių.
6. Ima mušti prakaitas, širdis pradeda daužytis taip, kad, atrodo, tuoj sulaužys šonkaulius. Po truputi ima suktis galva.
7. Griūnu į lovą. Netrukus pajuntu skausmą pilve ir nenumaldomą norą tuoj pat "išsikrauti bagažą".
8. Vos išėjęs į kiemą suprantu, kad atstumas iki lauko tualeto man nebenusileidžia atstumui iki Kamčiatkos. Proto aptemimas pasiekęs panašų lygį, lyg po kokių 4 butelių alaus, tad kaip katinas pasisukiojęs staigiai primetu, kad visai nieko būtų patręšt juodųjų serbentų krūmą.
9. Pasakyta - padaryta. Manoji išbėga pažiūrėt, kaip laikausi. Nuveju ją, nes kažkaip gėda. Visgi, atvažiavus į "uošviją" šikti po virtuvės langais šiuolaikinėje visuomenėje nėra ypatingai garbingas savęs reprezentavimas.

10. Su trenksmais varau balastą lauk ir jaučiu, kad savijauta prastėja kas akimirką. Galvoj sukas viena mintis "Kad tik dabar nenumirčiau, kad tik nenumirčiau. Tai būtų "garbinga" riterio mirtis."... Prieš akis prabėga Lietuvos ryto antraštė - "Vyras kaip jautis mirė nuo širšes įkandimo. Rastas negyvas, nuoga subine, apsišikęs vidury kiemo." Bandau kaip nors paspartinti procesą, bet tuoj pat suvokiu, kad šią akimirką esu visiškoje savo užpakalio valioje. Kada jis nuspręs, tada ir galėsiu slinkti gaivaliotis į namus. Mintis apie pačią negarbingiausią mirtį spaudžia ašarą - negi dvidešimt septynerius metus nugyvenau, mokslus baigiau ir darbuose prakaitą liejau tam, kam nusibaigčiau šikdamas po serbentų krūmu?.. Po kokių penkių minučių gėdingojo proceso pajuntu, jog mano valdovas taria "gana".

11. Proto aptemimas pasiekia 7-8 alaus butelių lygį ir aš, atlikęs visus prideramus formalumus, bei nuklojęs vos ne pusę kiemo tualetiniu popieriumi, patraukiu į kambarį. Kojos beveik nebeklauso. Ramstydamas sienas šiaip ne taip įgriūnu vidun.
12. Guliu lovoje, lyg per miglą matau vaizdą, kaip man dedami kompresai. Garsai ima skambėt kaip iš kokio kibiro. Kelyje pasirodo greitoji - kad patekti į sodybą jai dar reikia apvažiuoti miškelį.
13. Akyse pasidaro tamsiai žalia (maždaug Žalgirio marškinėlių spalva, tik be reklamų ir užrašų), pajuntu jog nebepavyksta įkvėpti oro. Galvoje kelios mintys - "bl**t, negaliu gi mirti nepastatęs išsvajoto šiaudinio namo", "tai gausiu velnių nuo motinos, jei dabar numirsiu" "kažin, kur numečiau pjūklą?". Savijauta daugiau nei nemaloni. Šiaip taip per vargus įtraukiu oro.
14. Įlekia medikė. Į petį gaunu porciją adrenalino, dar kažko. Iš kart pasidaro lengviau. Išgirstu žodžius "nu va, nebepergyvenkit, išgyvens."
15. Mane kaip kokį pelų maišą nugabena į "greitąją". Prieš tai pareiškiu, jog galiu ir pats nueit, bet sulaukiu tik medikės šypsenos. Pasirodo, kojos dar atostogose.
16. Apsiginklavę šviesų ir garso efektais visa chebra (vairuotojas, medikė, mano draugė ir aš) varom ekskursijon į Šakių ligoninę. Pykina, tad iškarto visus informuoju, jog prieš savo valią mašinoj galiu palikti pietums valgytus bulvinius kukuliukus. Gaunu deguonies kaukę ant nasrų. Akyse pasidaro šviesiau. Skrandis visgi apsisprendžia apsiimti virškinti kukuliukus, pykinimas rimsta.
17. Atmaunam į ligoninę. Čia mane trumpai apžiūri gydytojas. Prasideda "atchodai". Ima krėst baisus drebulys. Apatiniu žandikauliu drąsiai galėčiau suvibruoti šviežią betoną. Protelis grįžo. Greitosios medikė atsisveikindama prasitaria, kad man pasisekė - tą akimirką jie tebuvo vienintelis laisvas ekipažas. Jei būtų atvykę vėliau, Antano Nedzinsko evoliucijos iš klouno į seimo narį galėjau ir nebesulaukt.
18. Visi "fejerverkai" baigiasi. Gaunu kelias porcijas lašelinių ir, kadangi neturim kaip parsirasti namo (nebėra autobusų), lieku nakvoti ligoninėj. Prieš užmigdamas spėju apsigirt draugams, kad vos nenusibaigiau.
19. Kitą rytą lyg niekur nieko grįžtam į sodybą, bet toliau krūmų nusprendžiu nebepjaut.
Moralas - savo kailiu įsitikinu, kad, kaip bobutė sako, "smerčius gali laukt už bet kurio kampo". Dėkui Dievui, pavyko šį sykį nuo jo pabėgti. Beje, kadrai iš viso gyvenimo prieš akis tokią akimirką (kaip kad būna filmuose) visai neiškyla. Tiesa, gal ilgiau palaukus tas kino seansas ir būtų prasidėjęs. Nežinau... Ačiū Šakių medikams, kad neteko jo sulaukti...

bezvengdamas pazadinau puse namo :D ypac ties ta vieta apie serbentu kruma. jei pazadinau kaimynus gali ir i mano kiema ryt smercius uzsukt :D
  • 0

#1276 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 kovo 05 - 09:41

Kolegos šiandien bekalbėdami apie įsivažiuojančią krizę kažkaip nuklydo į kalbas apie vasarą lietuvius terorizavusias širšes. Ta proga sugalvojau aprašyt maždaug pusmečio senumo įvykį, kai šitų velnio padarų dėka buvau beiškeliaująs šv. Petro saugomų vartų link.

Juokas juokais, ale tokis pusmečio senumo įvykis uošvės motiną nusiuntė pas šv. Petrą... Beje artimiausiu metu vistik teks tą š... išvalyt iš sodybos, bo kažkaip neduok die su vaikais...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1277 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 05 - 10:24

http://www.skelbiu.l...as-5911889.html

Dusas virtuveje. WTF!
  • 0

#1278 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 kovo 05 - 10:29

O WC lauke? :) - Statau namą. - Oho. Kiek kambarių? - Vienas... - ... Kodėl vienas? - Tai kad mažiau neapsimoka... :D
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#1279 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 kovo 05 - 11:39

http://www.skelbiu.l...as-5911889.html

Dusas virtuveje. WTF!

yra teke matyti tokiu opciju. Ypac senesnes statybos namuose, ten kur numatyta vonia nera vietos, tai dusas statomas virtuveje ir nieko cia baisaus :rolleyes:
  • 0
kažkaip.....

#1280 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 05 - 13:03

http://www.skelbiu.l...as-5911889.html

Dusas virtuveje. WTF!

As cia izvelgiu tik priwalumus. Neislipdamas is duso gali kiausiniene maisyt ryte :D



o cia maikute is 2009 vasaros kolekcijos B)

Šį pranešimą redagavo driweris: 2009 kovo 05 - 13:05

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0