Peršokti prie turinio


Tepalus Ryja...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#21 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 lapkričio 10 - 00:23

Ir man jau pilti tepaliuką nusibodo- stovi liūtukas su nukelta galva, visais skysčiais ištekėjusiais ir laukia, kol jam tą galvelę pašlifuos, vožtuvėlius pritrins ir sureguliuos. Dar turiu gerą žinią XU9JAZ (DKZ) ir kitų 1,9i turėtojams: ieškokit slaptų sportinių skylučių išmetimo kolektoriuje- pasirodo, kai jau visiškai nutrūksta, suvirint būna gana sunku :( Visas malonumas turėtų kainuoti ~300Lt be darbų (mano atveju- barteris ) jeigu darant kaip sau: supirkau "Robete" galvos tarpinę, dangtelio tarpinę, velenėlio riebokšlį, įsiurbimo ir išmetimo kolektorių tarpines, teflonines vožtuvų "gumeles", oro ir tepalo filtrus už 170 Lt (su klubine nuolaida). Plius kolektoriaus virinimas, galvos ir kolektoriaus šlifavimas, tepalai ir antifrizai- :wacko: Bet Po To- min. pirmą dieną BŪSIU DŽIGITAS :blush:
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#22 Svečias_Pauliuxxx_*

Svečias_Pauliuxxx_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 10 - 14:25

man irgi kasko labai jau skanauja tuos tepalus... klausiau PA keik voztuvu gumeliu keitimas: 60 gumeles, ir 350 darbas,(pas mane 16 voztuvu) ir vienaip,ir kitaip galvoju,bet manau kad perbrangu. ka manot ar cia normali kaina?
  • 0

#23 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 10 - 14:42

man irgi kasko labai jau skanauja tuos tepalus...

klausiau PA keik voztuvu gumeliu keitimas: 60 gumeles, ir 350 darbas,(pas mane 16 voztuvu) ir vienaip,ir kitaip galvoju,bet manau kad perbrangu. ka manot ar cia normali kaina?

nu i na...... kaip del gumeliu kainu nezinau, bet uz 16 gumeliu pakeitima 350 litov moketi... o tu ..... .... .... .... .... . .... . . . , nezinau man atrodo brangu.Nors didmiesciu kainom gal ir normalaiai.....aijaijaijai :o
man gerai zinomas servisas manau pakeistu uz 150 litov maximum.
tik iki jo 300 kilometrov nuo vilniaus pjauti.
  • 0

#24 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 10 - 14:49

60 gumeles, ir 350 darbas,(pas mane 16 voztuvu)

Nezinau ar tai normalu, bet man tai brangu, ne tiek jau daug 16V galva nuo 8V skyriasi, o gal as dar nesuprantu kaip ten viskas vyksta. Puse kapitalinio galima uz tokia kaina padaryti. :wacko:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#25 Svečias_Mr_777_*

Svečias_Mr_777_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 10 - 18:30

Chriushikas, O kokius tu tepalus sau isipyliai ?Gal per gerus zhiemai ?Nes ish patirties (dar ant mano Reanault lagunos ) praeita zhiema suzhinojau kad per daug geri tepalai irgi nevisada tinka. Buvo ipyles vietoj 10w-40(15w-40) pilnai sintetinius tepalus , ir po keliu menesiu li man pradejo leisti juos. Taip kad pabandyk 15w-40 , gal bus geriau ...
  • 0

#26 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 00:33

Už gumeles (8-nias) mokėjau ~18Lt, taigi, 16 turėtų būt ne daugiau 36. Išėmus vieną seną gumelę ir ją suspaudus, SUBYRĖJO į 4 dalis :D Tada ir padarėme džiaugsmingiausią išvadą- Nereiks Keisti Žiedų !!! Liks daug ant :beer:
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 09:32

Buvo ipyles vietoj 10w-40(15w-40) pilnai sintetinius tepalus

15W-40 tai cia ne sintetiniai, o mineraliniai! ;) Sintetiniai bus daugiau panasu i 5W-40 ar 0W-50, bet mintis suprantama! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 11:41

mane irgi buvo uzknises tas tepalu ryjimas, pasikeiciau gumeles, salnikus, kazkokias veleveles, karterio tarpine, variklio dangcio tarpine, bet vistiek mazeja, ir pasirodo tech knygelei parasyta kad 1000km beveik 0.5ltr tepalu, tai dabar nebeimu i galva del to.
  • 0

#29 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 12:10

mane irgi buvo uzknises tas tepalu ryjimas, pasikeiciau gumeles, salnikus, kazkokias veleveles, karterio tarpine, variklio dangcio tarpine, bet vistiek mazeja, ir pasirodo tech knygelei parasyta kad 1000km beveik 0.5ltr tepalu, tai dabar nebeimu i galva del to.

Pas mane irgi panasus remontas buvo - plius dar pakeitem ziedus ir galva paslifavom. Pravaziavau po remont virs 1500 km, tai tepalu kaip ir nesimato kad butu zenkliai sumazeje. Bus matyt veliau pilnas rezultatas...
  • 0
Roots to roots

#30 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 19:37

mane irgi buvo uzknises tas tepalu ryjimas, pasikeiciau gumeles, salnikus, kazkokias veleveles, karterio tarpine, variklio dangcio tarpine, bet vistiek mazeja, ir pasirodo tech knygelei parasyta kad 1000km beveik 0.5ltr tepalu, tai dabar nebeimu i galva del to.

Kazkaip neitiketina, kad kas 1000 km 0.5 tepalo, turetu duma mesti, mano motoras gi tas pats bet tokiu apetitu nepasizymi :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#31 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 21:12

dumo pas mane tai nemeta, viskas sutvarkyta, bet knygelej taip parasayta, a ka as zinau kaip is tikro turi buti, gal pas kiekviena kitaip, ne pas visus gi visada vienodai buna ;]
  • 0

#32 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 09:48

As negaliu suprasti del tu dumu, jei pas mane dumai visiskai balti, kvepia kaip normalus ismetimas ^_^ , bet ju pakankamai daug ir buna taip, kad lyg stovi ore ir niekur neeina, neissisklaido. Tai cia koks butu pozymis, gal tepalo sudegimo? :unsure:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#33 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 09:54

As negaliu suprasti del tu dumu, jei pas mane dumai visiskai balti, kvepia kaip normalus ismetimas ^_^ , bet ju pakankamai daug ir buna taip, kad lyg stovi ore ir niekur neeina, neissisklaido. Tai cia koks butu pozymis, gal tepalo sudegimo? :unsure:

Jei dumai balti tai :
1. Prirasoja ishmetimo vamzdis isr garuoja dregme
2.I degimo kamera patenka aushinimo skystis.
  • 0

#34 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 10:01

pas mane dumai visiskai balti, kvepia kaip normalus ismetimas  , bet ju pakankamai daug ir buna taip

:P ar dažnai uostai? :lol: į miegą paskui netraukia?
Šiaip degant kurui, vienas iš susidarančių komponentų yra H2O, todėl esant šaltesniam orui iš duslės matosi garai - juk minusinėj temp iš burnos irgi garuoja (tik kvapas reik manyt ne kaip išmetimo :D , nebent pirmadieniais) be to kuo geriau sudega mišinys tuo daugiau garų, jei jis per riebus ir blogai dega - garų mažai ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#35 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 11:29

Tai va kur tosolas dingsta! :o Kaip gi patikrinti tiksliai, kad butent tosolas patenka!? O del uostimo tai tikrai, gerbiantis save ir savo auto vairuotojas norint padaryti siokia tokia diagnostika pauosto ir paziuri dumus, tai gali daug apie ka sakyti, tikriausiai pats zinai! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#36 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 11:55

Tai va kur tosolas dingsta! :o Kaip gi patikrinti tiksliai, kad butent tosolas patenka!? O del uostimo tai tikrai, gerbiantis save ir savo auto vairuotojas norint padaryti siokia tokia diagnostika pauosto ir paziuri dumus, tai gali daug apie ka sakyti, tikriausiai pats zinai! ;)

kaip cia tau pasakius...
labai nehigienishka ir pavojinga proceduka
as darydavau taip :wub: :
paimi daugiau apsuku - 1500-2000 ir prikishi ranka prie ishmetimo vamzdzio
skaiciuoji iki 18
tada :wub: palaizau ranka :wub:
jei saldu tai antifrizas......
bliamba taip ir nusinuodyt galima :wacko:
  • 0

#37 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 11:57

Tai va kur tosolas dingsta!  Kaip gi patikrinti tiksliai


Kadangi Tosolas yra saldus :huh: , tai jei jis ruktų pro duslerkę, tai manau kad ir duslerkė pataptu saldžia :P :P toliau kaip save gerbiantis vairuotojas manau pats atspėsi ... :lol:

o šiaip tikrink ar ne burbuliuoja radijatoriuj, ar nėr tepalo ten pat, ar tepale nėr tosolo, nu dar tikrink vandens pompą ar prie jos nesimato tosolo žymių, šlangas visas, sujungimus,ir t.t. Jei dingsta nežymiai manau nesuk galvos - ateis laikas pradės dingti žymiai - tada ir atrasi nesunkiai, tik svarbu nepražiopsot to momento :o
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#38 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 12:00

Aš ant bajerio, o žiūriu kai kas rimtai ... :huh: :unsure: :beer:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#39 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 12:07

Aš ant bajerio, o žiūriu kai kas rimtai ... :huh: :unsure: :beer:

jei kitur nelasa tai variklio gi neardysi del to :wub:
  • 0

#40 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 12:15

jei kitur nelasa tai variklio gi neardysi del to


Na žiūrint kokiais kiekiais jis dingsta, jei taip koks 1l ant 100 :o manau jau verčiau išardyt, aišku prieš tai patikrinus visas žarnas po spaudimu ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0