Peršokti prie turinio


Nuotrauka

RT3 sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 103

#21 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2008 gegužės 13 - 13:28

Kiek pamenu paspausk du sykius meniu su 3s. intervalu. Paskutine versija v6.63 versija

Pas mane 307 2005/12 su spalvotu ekranu. Paspaudus du sykius meniu su 3s. intervalu rodo tik pagrindinius meniu pasirinkimus. Paspaudus ir ilgiau palaikius, išmeta lentelę su berods 4 eilutėm (pričiulbėta prancūziškai, nieko nekertu), vienoje vietoje radau 6.6D. Ar gali būti tai versijos pavadinimas?
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#22 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 gegužės 13 - 13:41

Pas mane 307 2005/12 su spalvotu ekranu. Paspaudus du sykius meniu su 3s. intervalu rodo tik pagrindinius meniu pasirinkimus. Paspaudus ir ilgiau palaikius, išmeta lentelę su berods 4 eilutėm (pričiulbėta prancūziškai, nieko nekertu), vienoje vietoje radau 6.6D. Ar gali būti tai versijos pavadinimas?

Taip. Rekia laikyti nuspaudus daugiau nei 5sek (o gal ir 3 sek uztenka) pakol atsiranda lentele.
Taip. 6.6D ir yra versija.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#23 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 birželio 06 - 16:48

Pinci, buvau as su ta pacia problema susidures, man ir nei vienas kompas nerode, irasas yra, o atidaryti Windows negali. Pasirodo problema buvo su Nero burning, nekepk su Nero. Visos problemos issisprende kai iskepiau su Alcohol120, tada ir Windows SD atidare ir visi 85 failai matesi ir labai sekmingai instaliavau 6,63 versija. Cia zinoma Aroones nuopelnas:) Nes grybavau juodai:)
  • 0

#24 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 birželio 06 - 19:49

Pinci, buvau as su ta pacia problema susidures, man ir nei vienas kompas nerode, irasas yra, o atidaryti Windows negali. Pasirodo problema buvo su Nero burning, nekepk su Nero. Visos problemos issisprende kai iskepiau su Alcohol120, tada ir Windows SD atidare ir visi 85 failai matesi ir labai sekmingai instaliavau 6,63 versija. Cia zinoma Aroones nuopelnas:) Nes grybavau juodai:)

atsinaujinau versija jau tai viskas veikia
  • 0

#25 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 birželio 06 - 20:19

Na tada atsinaujink i v6,63 versija

O gali buti tai priezastis, del ko neveikia tavo duotas failas lietuvoje?

Maciau tamistos klausima eurovan'u svetaineje: tie 3 failai, apie kuriuos klausi, yra CD image'o ("ivaizdzio") failiukai. Pasileidi bet kuria CD kepimo programele kuri moka skaityti berdos ISO image'us, "uzsikrauni" viena is tu triju failiuku ir kepi paciu maziausiu imanomu greiciu. Kepti tik i geros kokybes zinomos firmos CD-R'a (jokiu budu nenaudoti sistemos atnaujinimui CD-RW disko). Iskepus rekomenduotina ant keliu skirtingu kompiuteriu patikrinti ar iskepta CD skaito be klaidu (pabandyti nukopijuoti CD turini i kompiuterio diska). Tuomet nesi ta CD i automobili, is RT3 islupi SIM kortele, is CD ketiklio isimi visus CD (CD ketiklio stalcius _butinai_ turi likti keitiklyje), uzvedi automobili, kisi iskeptaji sistemos atnaujinimo CD ir eini rukyti 15 minuciu (atnaujinimo metu automobilio variklis _turi_ veikti). Atnaujinimo metu CD bus kelis kartus "isspjautas" - jokiu budu neliesti jo. Variklio negesinti. Paprastai, atnaujinmas uztrunka iki 7-8min.

Noriu suzinot,ar buna lietuvisku zemelapiu?Pas mane yra CD-R Italiskas.
  • 0

#26 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 birželio 09 - 07:51

Noriu suzinot,ar buna lietuvisku zemelapiu?Pas mane yra CD-R Italiskas.

Jei 406'am (Siemens/VDO navigacija) - kazkas yra (platina pvz Tercija). Jei RT3/RT4 (Magneti Marelli) - yra, taciau labai kudi: veik 100% Vilnius, Ryga, Talinas bei pagrindiniai Baltijos ir V.Europos keliai (platina Navteq arba Peugeot atstovai).
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#27 Svečias_Jemelia_*

Svečias_Jemelia_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 20 - 11:05

Sveiki, pas mane 607 '02m. Didelis ekranas. Meniu ir laikiau ir spaudau. Neatsiranda jokios versijos. Ir navy kalba prancuziskai, neiseina kalbos pakeisti. Ar imanoma updatinti sistema?
  • 0

#28 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2009 sausio 20 - 14:38

Sveiki,

pas mane 607 '02m. Didelis ekranas.
Meniu ir laikiau ir spaudau. Neatsiranda jokios versijos. Ir navy kalba prancuziskai, neiseina kalbos pakeisti.
Ar imanoma updatinti sistema?

o kazi kalba ne nuo ideto kompakto priklauso RT2?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#29 Svečias_Jemelia_*

Svečias_Jemelia_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 20 - 15:28

Sveiki,

pas mane 607 '02m. Didelis ekranas.
Meniu ir laikiau ir spaudau. Neatsiranda jokios versijos. Ir navy kalba prancuziskai, neiseina kalbos pakeisti.
Ar imanoma updatinti sistema?

o kazi kalba ne nuo ideto kompakto priklauso RT2?

ta pati kompakta idejus i kita masina kalba angliskai :)

kas pasikeistu jei updatinciau softa? kas realiai nuo to geriau? atsiranda papildomu fukciju ar dar ko nors?
  • 0

#30 tomaz8

tomaz8
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 407 sw SVEX

Parašyta 2009 gegužės 12 - 23:02

Irasytame diske turi buti daug failu (pvz 6.63 versijoje ju yra 85) o ne 3. Istrauka is instrukciju (randamos eurovan2.com svetaineje ) Steps to install: * Unzip the downloaded file. You'll get three files ( 663b890.ccd, 663b890.cue, 663b890.img ) * As this is a CD image you need to burn the 663b890.img file as an CD image using e.g. Nero, or Alcohol 120 % * Your final CD should conatin 85 files. Burn this cdrom with slow speed ( max 8x ) o sitie trys failiukai veikia kaip navigacija.. ar tik tas vienas kaip softo atnaujintojas ir navigacija??
  • 0

#31 Mindaugasas

Mindaugasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 407 HDI

Parašyta 2012 sausio 05 - 21:53

atnaujinimas atliktas sekmingai
  • 0

#32 blynas

blynas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407 2006 2.0 diesel

Parašyta 2012 birželio 04 - 19:50

http://www.eurovan2.com/ gal galite kas padeti del softo parsiuntimo nes sitame tinklapyje nieko as nerandu ????????
  • 0

#33 vetrax

vetrax
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 27
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2012 birželio 12 - 10:07

http://www.eurovan2.com/ gal galite kas padeti del softo parsiuntimo nes sitame tinklapyje nieko as nerandu ????????

prasom

http://rutracker.org...c.php?t=1005645
http://rutracker.org...c.php?t=1007095
  • 0

#34 ziomiusas

ziomiusas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi 2005

Parašyta 2012 birželio 30 - 17:11

O kaip suzinot ar pas mane rt2; rt3; ar rt4? peugeot 407 sat nav viskas ka zinau :D
  • 0

#35 ziomiusas

ziomiusas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi 2005

Parašyta 2012 birželio 30 - 22:28

Taigi atradau kad RT3 :D , patikrinau tai versija tikrai sena, siunciu nauja, paziuresim kaip bus :). Turiu dar viena klausimeli, zinau kad tema ne sita, bet noriu pasijungti silpna stiprintuva, pasikeiciau garsiakalbius, ir jie gali grot tikrai geriau, subo net nereikia. Linijiniai laidai pas mane stovi bardacioke. Vienas draugas pasake kad buciau atsargus nes neaisku ar ten line-in ar line-out. Pabandziau klipus is telefono paziuret - rodo. Bet va sako jei pajungsiu stiprintuva gali sudegt magas. Gal kas buvot susidure su tuo? Ir neaisku kur remote laideli gaut. nenoriu daugiau mygtuku salone :) Is anksto aciu uz komentarus
  • 0

#36 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 liepos 01 - 07:52

Bet va sako jei pajungsiu stiprintuva gali sudegt magas.

ten line-in.gali dvd pasijungt ,jei pas tave didelis monikas.nejung stiprintuvo
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#37 ziomiusas

ziomiusas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi 2005

Parašyta 2012 liepos 01 - 08:32

O line out'o kur ieskot? mage ar perejimus reiktu pirkt?
  • 0

#38 Vadovas

Vadovas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2012 spalio 25 - 21:56

kad nekurt naujos temos noreciau pasiteiraut. Pas mane 807, rt3 5.5 versija.ar imanoma ja atnaujint i 6.63? nes kazkur esu skaites jog neimanoma ir galiu sugadint visa softa tik.
  • 0

#39 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 spalio 26 - 07:03

kad nekurt naujos temos noreciau pasiteiraut. Pas mane 807, rt3 5.5 versija.ar imanoma ja atnaujint i 6.63? nes kazkur esu skaites jog neimanoma ir galiu sugadint visa softa tik.

Ne, neimanoma, 5.x ir 6.x visiskai skirtingu pagrindu veikiancios sistemos. Nuo to tau niekas nepasikeis (nei vizualiai nei dar kitaip), cia panasiai kaip windows 64bit ir 32 bitu, eilinis vartotojas nieko nesupras.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#40 kobiz

kobiz
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 407 sw '06

Parašyta 2015 vasario 28 - 19:09

Sveiki, niekur neradau, kad butu apie tai sneketa, tai klausiu cia :)  Peugeot 407 sw, RT3 uzgeso didelis ekranas, po poros dienu buvo pasijunges vel, bet paskui vel uzgeso... nuveziau pas meistrus, pasake, kad numires ekranas, surado kita, idejo, jis veike, bet rode tik radija, ir navi.. nei klimos, nei trip info, daugiau nieko nerode... tai jie surado vel kita, idejo, jis veikia, viska rodo, tik vaizdas aukstyn kojom.. Sake ieskos kame cia bajeriai, bet man paciam idomu, ka galima padaryt, kad atverst atgal ta vaizda, gal kas esat susidure su panasia situacija? Ir dar prie to paties, jau pora savaiciu vazineju be ekrano, tai ir mage negroja.. ar ji be ekrano ir neturi grot, ar cia ir su mage dar problemos? dekui is anksto ;)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0