Jump to content


Photo

kaip nuorinti ausinimo sistema, v6


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • posts 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Posted 2008 March 11 - 09:40

na jei vanduo, tai vandens virimo temp. zemesne ir uzkaitus varikliui jis pradeda plestis.. ar panasiai
  • 0

#22 godliusss

godliusss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 33
  • Automobilis:peugeot 406 kupe 2.2hdi

Posted 2008 March 11 - 10:05

na jei vanduo, tai vandens virimo temp. zemesne ir uzkaitus varikliui jis pradeda plestis.. ar panasiai

gal nebegrybauk taip ziauriai. koks skirtumas, vanduo ar antifrizas, jei variklio ausinimo sistema tvarkoj, tai jie niekada neuzvirs. o kadangi pas ji oro tarpai, tai taip ir vyksta..
buvo su bmw lygiai tas pats, bet pas ji yra atskiras varztelis, per kuri nusiorina sistema, bet taipogi teko pavargti ilgokai.
  • 0

#23 Boomer

Boomer
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2008 March 11 - 10:41

jai nori normaliai nuorint pavaryk masina ant estakados kad priekis butu pakiles, tegu padirba kelias minutes taip, pagazuok kad sukelt spaudima ir palik kokiam 20 min taip stovet, man tai padejo, apatine slanga turi but saltesne nei virsutine, nes ten skystis is radiatoriau atausintas aina i varikli
  • 0

#24 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 March 11 - 10:42

pas mane antifryzas vyrai. kai variklis ilgai padirba ispucia zarnas ir isvaro antifriza lauk per tokia zarna prie galvu, as ju nematau reikia imti visa gazo sklende ir ziuret po ja kuri., nes zinau kad ten dvi tokios jungiasi, tai pro jas isvaro. kai pucia zarnas tai ispucia visas ir peciuko. tik kai nebuna ispustos zarnos dar, pagazavus, sutraukia pirmaja zarna einancia i peciuka, nes nebelieka antifrizo joje :(, bet siaip salona ant max sildo normaliai. o kai ispuucia zarnas jau tai nebesutraukia jos, nes spaudimas aukstas buna labai.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#25 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 March 11 - 10:45

dekui, reikes pabandyti taip nuorinti. bet dabar radiatorius yra uzsikimses pastebejau, tai reikia ji sutvarkyti, kaip jis issiima is 605 pugo?
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#26 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 11 - 17:22

tau gal ne radiatoriuje yra problema o variklio galva arba tarpine?gal ten tau zarnos sukeistos vietomis,jei koks priekis buvo dauztas gal meisteriukai netaip uzdejo tau zarnas,nes labai idomu kad visas pucia o radiatoriaus traukia :angry:pirma praeik visas zarnas greiciausei tau bus netaip pajunktos zarnos(greiciau vandens pompa atvirksciai sujungta)

Edited by genadi, 2008 March 11 - 17:29.

  • 0

#27 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 March 11 - 20:07

na buvau isemes radiatoriu. pravaliau isploviau, buvau nuemes kolektoriu, gazo sklendes patikrinau zarnas, pakeiciau suplysusia zarna. kol nebuvo sistemoje dar vandens truputi pagazavau, tai slangos netrauke kur i radiatoriu, o kai pradejau pilti vandeni, supyliau ir vel pradejo traukti ja. pasivazinejau pasvazinejau apie 5 km, uzkaitinau varikli, nepilnai prie 90 laipsniu kazkur ant 85 isijungdavo ventiliatorius. pradzioj pasirode, kad nebepucia zarnu, bet vis dar pucia. bet kaista tik vos iki 90 temperatura. man atrodo zarnos sujungtos kaip turi buti, ten ju kitaip ir nesujungsi. na kad sistemoje turi buti spaudimas tai normalu, bet kad mano profke jo neisleidzia sugedus yra reikes keisti ja ir nebesukti galvos... o del to kad traukia zarna nuvarysiu i servisa, pasakysiu kad pakeisti antifriza ir nuorintu, gal bus geriau jei ne tai teks kaip apsiprasti jei nebeisvarines vandens. tikiuosi galva nebus parejusi, juk ventiliatorius veikia viskas normaliai. ir burbuliuku nemeta jokiu i bakeli...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#28 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 12 - 15:26

toks itarimas kad vakumuojasi,bet kas idomiausiai kad radiatoriaus slanga.o kaip kita radiatoriaus slanga ji buna tokios pat temperaturos?
  • 0

#29 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 March 12 - 19:44

butent, kad vakumuojasi... o visos slanges kai termostatas atsidaro tampa toki9os pat temperaturos ir peciukas sildo puikiai vidu ir vaziuojant laikant apsukas ant 2,5rpm. siandiena visa diena prasivazinejau po miesta silales temperatura nebuvo uzkaitusi iki 90, laikesi kazkur ties 85 laipsniais. skyscio nebevare niekur, viena syki buvau kapota atsidares tai slanges buvo ispustos. o kai parvaziavau namo, isjungiau varikli, po 10 min atejau pasiziureti kaip slanges po kapotu, ziuriu minkstos , blem galvoju vel pratruko slange, pasiziuriu, vandens yra pilnas bakelis nieks neisbege. tai galvoju taip, jei ryt servise nepasakys kas darosi, kodel taip yra tai taip ir paliksiu, pasikeisiu bakelio kamsti. nes pas mane jis neisleidzia slegio susidarusio.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#30 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 12 - 21:01

butent, kad vakumuojasi... o visos slanges kai termostatas atsidaro tampa toki9os pat temperaturos ir peciukas sildo puikiai vidu ir vaziuojant laikant apsukas ant 2,5rpm. siandiena visa diena prasivazinejau po miesta silales temperatura nebuvo uzkaitusi iki 90, laikesi kazkur ties 85 laipsniais. skyscio nebevare niekur, viena syki buvau kapota atsidares tai slanges buvo ispustos. o kai parvaziavau namo, isjungiau varikli, po 10 min atejau pasiziureti kaip slanges po kapotu, ziuriu minkstos , blem galvoju vel pratruko slange, pasiziuriu, vandens yra pilnas bakelis nieks neisbege. tai galvoju taip, jei ryt servise nepasakys kas darosi, kodel taip yra tai taip ir paliksiu, pasikeisiu bakelio kamsti. nes pas mane jis neisleidzia slegio susidarusio.

o tu bandei nuemus ta propke atsukus ilgiau palaikyti.pas drauga mazdoj taip buvo pasikeite bakelio propke ir viskas buvo gerai.tu pabandik jos gerai neuzversti ir paziurek kas bus

Edited by genadi, 2008 March 12 - 21:03.

  • 0

#31 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 March 13 - 12:22

reikes taip pabandyti. yra 2 funkcijos uzverzimo pas mane, o ir 1, ant 0 uzsifiksuoja tai neprisiverzia, ant 1 prisiverzia, tai pabandysiu ant nulines uzfiksuoti, tada slegis iseis, bet idomu nebus blogai kai spaudimo jokio nebus ausinimo sistemoj.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#32 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2008 April 02 - 08:17

susitvarkiau. slanges pucia taip kaip ir turetu pusti, vandens lauk nebeisvaro :beer: :lol: priezastis buvo tame, kad reikejo pasikeisti pofke ausinimo bakelio. pas mane as itariu buvo ne nuo maniskes. dabar pasikeiciau i tokia kokia turetu buti ir susitvarke. ^_^ o del radiatoriaus salono kur pucia silta ora i salona traukia todel, kad radijatorius yra apkalkejes ir apsikimses tai per gryztamaja slange kai gazuoji negali paimti skyscio tiek kiek reikia.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users