Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Akumuliatoriai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#41 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 sausio 21 - 12:00

Dabar imčiau tokį pat, tik iki 120 A/h, kadangi kartais prireikia galingesnio.

o realiai i kokius paramtrus reikia ziureti perkant ta pakrovikli? Tarkim as turiu ir dyzeli ir benza ir kartais reikes abu dakrauti, bo tik po miesta zulinasi.
beje, kraunant reikia nuimti klemas nuo akumo?
  • 0
Roots to roots

#42 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 sausio 21 - 12:37

o realiai i kokius paramtrus reikia ziureti perkant ta pakrovikli? Tarkim as turiu ir dyzeli ir benza ir kartais reikes abu dakrauti, bo tik po miesta zulinasi.
beje, kraunant reikia nuimti klemas nuo akumo?

Aš elektroj visiškai "žalias", tačiau iš praktikos žinau, kad mano 90 A/h kroviklis nenorėjo krauti 88 A/h talpos akumuliatoriaus. Kraunu nuo motorolerio iki dyzelio (72 A/h) akumus. Pvz MATIC 119 12V (DECA) kraunamų akumų talpos ribos nuo 10 iki 120 A/h.
Automatinis prie širdies todėl, kad pajungiu garaže ir 2 paras gali :beer: maukt. Pasikrauna - išsijungia. "Deka MATIC 116" naudoju apie 5 metus ir jokių bėdų.
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#43 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 sausio 21 - 12:49

Automatinis prie širdies todėl, kad pajungiu garaže ir 2 paras gali :beer: maukt. Pasikrauna - išsijungia. "Deka MATIC 116" naudoju apie 5 metus ir jokių bėdų.

Bet tai ir kaina turbut didesne? O kaip su klemom? Atjungi jas nuo akumo? Mano 206 nuduso akumas syryt, tai bandysiu pasiskolint pakroveja ir dar pakrauti. Jeigu atsigaus, teks savo isigyti. Priesingu atveju pirma akumo tada ieskosiuos.
  • 0
Roots to roots

#44 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 sausio 21 - 12:55

O kaip su klemom? Atjungi jas nuo akumo?

206 2Hdi neatjunginėdavu, nes atjungus signalizacija kaukdavo. 307 dar nekroviau :rolleyes: .
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#45 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 sausio 21 - 12:59

206 2Hdi neatjunginėdavu, nes atjungus signalizacija kaukdavo. 307 dar nekroviau :rolleyes: .

o jeigu raso, kad reikia krauti 15 val., tai manau, kad nereikia butent po 15 val. jo atjungti??? Ir pvz kuo skiriasi sitie - galia ta pati, o kaina ne:
http://www.e-senukai...rt302700_1.html
ir
http://www.e-senukai...rt300300_1.html
  • 0
Roots to roots

#46 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2010 sausio 21 - 13:00

Duodams Ameprų kiekis - suprask tik laikas krovimo skiriasi.
Deca savo parametruose rašo kiek per 15 val. pakrauna. T.y. Matic 116: 6A x 15val. = ~90Ah, Matic 119: 9A x 15h = 135 (kažkodėl rašo 120Ah. Na tarkim)
Tai manau man to Matic 116 per akis.

Aš irgi po truputį ieškausi. Bet nelabai skubu. Gal vasarop kur pigiau rasiu :rolleyes:

P.S. google.lt: DECA matic (vis kokius 10Lt pigiau nei Seniai galima rasti)
DECA katalogas (EN)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#47 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 sausio 21 - 13:13

Ir pvz kuo skiriasi sitie - galia ta pati, o kaina ne:
http://www.e-senukai...rt302700_1.html
ir
http://www.e-senukai...rt300300_1.html

Pirmas neautomatinis - atjunginėsi pats, neatjungsi - užvirs.
Antras - pilnai automatinis. Pasikrauna, užsidega žalia lempiečka, užvirti akumui nėra šansų :lyzht:
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#48 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 sausio 21 - 13:46

o jeigu raso, kad reikia krauti 15 val., tai manau, kad nereikia butent po 15 val. jo atjungti??? Ir pvz kuo skiriasi sitie - galia ta pati, o kaina ne:
http://www.e-senukai...rt302700_1.html
ir
http://www.e-senukai...rt300300_1.html

Skiriasi tuom kad vienas rodo kokia srove realiu laiku ima ir matai kiek dar liko krautis. O kitas tik turi ikrovos lygio indikatorius. Taciau abu jie yra automatiniai jei jau taip vadinat. Apie akumuliatoriaus uzvirima negali but nei kalbos, nes akumas ikrovos metu ima tam tikra amperaza, o isikraunant amperazo poreikis po truputi mazeja ir isikrovus pilnai jis nebeima aperazo (ampermetras rodo 0 amperu). As rinkciaus tik su ampermetru.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#49 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 sausio 21 - 16:06

As rinkciaus tik su ampermetru.

tai cia antras variantas?
  • 0
Roots to roots

#50 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 sausio 21 - 16:18

tai cia antras variantas?

Tai kad pirmas su ampermetru. O dėl to, ar jis irgi automatinis, su elektriku tikrai nesiginčysiu :ph34r: .
Su ampermetru
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#51 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 sausio 21 - 17:36

jei man dabar reiktu ikroviklio, ziureciausi is impulsiniu, pvz ctek
DECA irgi kazka is tokiu turi, kiek pamenu.
tik su tokiu kraunant akuma atjungti butina.

o is kitu, ziureciau labiu su voltmetru, nei su ampermetru, nes kraunant akumas uzverda tada, kai krovimo itampa virsija ~15V.
kazkada kroviau su papigiaisku visisku, tai pamataves radau netoli 16V, ir bala salia akumo :doh:
  • 0

#52 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 21 - 17:42

jei man dabar reiktu ikroviklio, ziureciausi is impulsiniu, pvz ctek
DECA irgi kazka is tokiu turi, kiek pamenu.
tik su tokiu kraunant akuma atjungti butina.

o is kitu, ziureciau labiu su voltmetru, nei su ampermetru, nes kraunant akumas uzverda tada, kai krovimo itampa virsija ~15V.
kazkada kroviau su papigiaisku visisku, tai pamataves radau netoli 16V, ir bala salia akumo :doh:

Neveikia tavo nuoroda.Pats turiu deca su ampermetru.Papigeiskas kazkada pirktas is senuku atrodo.Tai akuma pilnai pakrauna iki normos ribu per 3 paras matuojant elektrolita.O itampa pasilaiko ir virs 16, bet balu nematau prie akumo :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#53 Svečias_Strong_*

Svečias_Strong_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 25 - 22:12

Na as dar ir pridursiu. Savo brangiajai nupirkau akuma hankook praeita ziema 55Ah i ford puma 1.6. Tai po siai dienai net prie -30 uzsikuria ir lekia i darba :) O pas mane pezukyje stovi akuma PANASONIC 68ah, is hondos berods naujos. Taip pat neturiu jokiu problemu :)
  • 0

#54 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2010 sausio 26 - 12:13

Jei perku sau tai tik FULMEN, gal trijose auto turėjau, niekada nenuvylė, pravažinėdavau 3-4 metus ir dar su tuo pačiu parduodavau.
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#55 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 sausio 26 - 12:20

Na as dar ir pridursiu. Savo brangiajai nupirkau akuma hankook praeita ziema 55Ah i ford puma 1.6. Tai po siai dienai net prie -30 uzsikuria ir lekia i darba :)

pas mane Hondoj stovi kazkoks originalus akumas 45 Ah, tai irgi be problemu suka (net geriau uz abieju pezu galingesnius). Bet buvo toks bajeris - draugelio BMW neuzsikure (3 kupas). Sako, gal gali padet prisikurti. Tai zodziu ant laidu nuo mano akumo jam tik sviesos BMW isijungia ir daugiau nieko. Net nesuka starteris. Atvaziavo kitas su dyzeliu (nisanu berods). Uzmete klemas - is pirmo karto uzsikure. Cia glai buti, kad mano akumas jam per silpnas buvo??? Nes laidus tikrinom kelis kartus (galvojom gal kontakto nera) :hmm:
  • 0
Roots to roots

#56 Svečias_Dareee_*

Svečias_Dareee_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 12:59

Panašu, kad nepakako akumo startinės srovės. :)
  • 0

#57 darjusas

darjusas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2010 sausio 26 - 13:10

:D velnias kaip sunku buvo paziuret,tik dabar prisiruosiau- "ISTA Silver" K2 62Ah 600A . tai va toks vat gyvis pas mane zveriuka maitina. Jau garantija 3metu kaip ir baiginejasi,o akumas vis dar neuzmusamas,zudau su 2kilowatu aparatura :blush:

a kurioj vietoj tie ISTA Kaune parsiduoda? :)
  • 0

#58 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 13:10

Pas mane Hondoj stovi mažas siauras akumas, kai pirkau buvo Exide lygtais (45Ah). Šiaip tokių išmatavimų nieko galingesnio neradau - Bosch, Varta, Hankook ir pan. - visi 45Ah. Tada radau Fulmen - 50Ah ir nusipirkau praėjusį pavasarį. Eisiu šiandien užvesti, pažiūrėsiu, kaip jis laiko. Fulmenus atstovauja firmelė, esanti Kaune, Draugystės 19, ten ir pirkau pas juos. Kol kas esu patenkintas.
  • 0

#59 Svečias_eX`s_*

Svečias_eX`s_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 18:41

sveiki , iškilo problemėlė , numirė mano naujas akumuliatorius ( per mėnesį laiko ) nuvažiavau tikrinti viskas tvarkoje akumas kaltas lenkiškas kažkoks tai atsiemiau pinigus dabar mano pežiukas 307 HDI stovi be akumo nenorėjau skubėti pirkti belekokio akumo tai norečiau paklausti gal koky rekomenduotumėt kuris nebijo šalcio ir nenumirtų per mėnesį ar pusę metų sad.gif galvoju apie VARTA arba BANER , bet nenoriu ten iš tų senuku pirkti kad nebutu lenkiškas ir tik pildukas užklijuotas , gal patartumėt ir kur pirkti Kaune akumą ir kad tikrai geras butų ir laikytu bent 2 metus biggrin.gif kad nekokia štampofkė būtų smile.gif
  • 0

#60 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 18:53

sveiki , iškilo problemėlė , numirė mano naujas akumuliatorius ( per mėnesį laiko ) nuvažiavau tikrinti viskas tvarkoje akumas kaltas lenkiškas kažkoks tai atsiemiau pinigus dabar mano pežiukas 307 HDI stovi be akumo nenorėjau skubėti pirkti belekokio akumo tai norečiau paklausti gal koky rekomenduotumėt kuris nebijo šalcio ir nenumirtų per mėnesį ar pusę metų sad.gif galvoju apie VARTA arba BANER , bet nenoriu ten iš tų senuku pirkti kad nebutu lenkiškas ir tik pildukas užklijuotas , gal patartumėt ir kur pirkti Kaune akumą ir kad tikrai geras butų ir laikytu bent 2 metus biggrin.gif kad nekokia štampofkė būtų smile.gif

Pirkau "VARTA" akumą prieš 2 metus "Senukai" parduotuvėj... Viskas gerai, iki šiol puikiai veikia net per dižiausius šalčius... :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0