Jump to content


Klima pucia vienodu stiprumu


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 13 - 09:52

Sveiki. Zinau kad forume apie klimas jau keli tomai prirasyti, bet analogiskos problemos neradau. auto 406 1997 m.
Mano klima keistai veikia. Ant auto rezimo ji pucia vienodo stiprumo srove. Tiek ant 14 C, tiek ant +30 C (nustatyta) pucia tik ant 3 stiprumo lygio. su oro siltumu viskas ok: Kai reikia siltas, kai reikia saltas. Tik uknisa kad ta srovele tokia silpna. Rankiniu rezimu ventiliatorius veikia visais stiprumo lygiais.

Pradejau tikrinti temperaturinius daviklius. Ta stoge jau patikrinau - ok. niekaip negaliu patikrinto to prie stiklo varzos, nes nezinau daip atjungti ji nuo laidu. Jo fiskes nesimato. http://peugeot-406.5...jpg_/19/184.jpg

Kito trecio isvis nezinau kur jis pakistas. Jis pazymetas NR3 http://www.elcats.ru...465&unit=67M01A

Gal kas ardes ir zino kur rasti/atjungti siuos daviklius
  • 0

#2 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 18:30

Issiaiskinau kad davikliai viskas tvarkoje, t.y. reaguoja i temepraturos pasikeitima ir iki ju kontaktas ateina.
Liko tik klimos skydelis is kaskoks termostatas. Va pastarasis man kelia itarimu. Tik nezinau ka jis atlieka.
sioje schemoje jis pazymetas 1 nr:
http://www.elcats.ru...465&unit=67M01A

gal kas galetu atskleisti jo veikima ir prasme sioje sistemoje?
  • 0

#3 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 21:19

siaip pas golfa 4 tas pats jokio skirtumo putimo greitis nuo temperaturos nepriklauo :)
  • 0

#4 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 22:24

siaip pas golfa 4 tas pats jokio skirtumo putimo greitis nuo temperaturos nepriklauo :)

As gal ir neieskociau tam tikroj vietoj slieku ;) , bet man ta klima pries pusmety dar veike normaliai.
Buvo taip: kai isiles variklis ir temperatura ant skydelio panasi i ta kuri salone, pucia ant 1-2 padeties. Tada pakeitus temperatura per 5 laipsnius i viena ar kita puse - ventiliatorius isijungia max arba beveik max rezimu. Tai jis greitai pasiekia norima salono temperatura. Ja pasiekias vel sumazina apsukas.
O dabar jis visada pucia ant 2-3 lygio. tokiu stiprumu puciant masinos salone 1 laipsniu pakelt temperatura reikia 15 min.
Patys suprantat kad klima kaip ir neveikia :unsure:
Va tokia beda :(

Edited by Andriuselis, 2008 March 18 - 22:25.

  • 0

#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 March 18 - 22:37

turi reguliuotis greitis priklausomai nuo vandens ir salono temperaturu, o kas atsakingas uz tai nelabai zinau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 22:55

taip taip taip... jei galima issamiau. kaska apie vandeni girdejau. radau ta davikli. Jis reaguoja i dregmes pokiti ir iki jo ateina elektros srove. Kaip ir minejau visi davikliai veikia, t.y. reaguoja i silumos/dregmes pokiti - tai matyti prijungus testeri - keiciasi varza. Man kyla tokia hipoteze - tas termostatas neleidzia klimai pusti salto oro i salona kai variklis nesusiles. Ta prasme ziema kai lauke - 20 (taip pat ir masinoj), tik uzkurus varikli ir nustacius +30, klima nepucia visai jokio oro, tam kad dar labiau neatsaldytu salono. varikliui po truputi sylant stipreja ir oro srove is ortakiu. Varikliui susilus ventiliatoriaus stiprumas gali pasiekti maximalu. Cia viskas ant auto. Mechaniniu rezimu ventiliatoriaus stiprumo reguliavimas veikia puikiai. Tai pasmerkti termostata ar ne? :ph34r:
  • 0

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 March 19 - 08:07

greiciausiai, kad tas daviklis kuris matuoja vandens temperatura, bandyk pasikeisti.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 09:24

buvau as ta vandens davikli islupes. Reaguoja i dregme. Beje iskur tas vanduo salone atsiranda. :blink: dar vienas dalykas- buvau visus daviklius atjunges. Tiek saules, tiek temperaturos, tiek vandens. Klima tada nebereaguoja i siluma, bet taip pat pucia.
  • 0

#9 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • posts 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Posted 2008 March 19 - 21:54

hemm pas mane taipat dirba kaip pas tave as ir is pradziu galvojau kad taip turi buti, bet jei ne tada sekmes gedimo ieskojime, busiu dekingas :beer: uz sprendimo radima ;]
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users