Peršokti prie turinio


Galingesnes lemputės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 10:47

Isidejua NARVA lemputes. Deja nepastebejau ir isidejau 85W vietoj buvusiu 55W. Ar nenudegs man kokios fiskes dėl tiek? Kokias patys naudojat? o siaip sviecia tikrai smagiai. Apsviestumas geras ir sausa danga ir slapia. Turejau Osram cool blue tai tos geresnes.
  • 0

#2 Svečias_Tomielis_*

Svečias_Tomielis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 13:41

ziurek kad neissilydytu plasmases tau
  • 0

#3 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 14:27

ziurek kad neissilydytu plasmases tau

O tau taip buvo?
  • 0

#4 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 kovo 13 - 18:04

pasmane kai gryzo is prancuzu chalogenuose stovejo 100 W lempikes ir nieko ten nesidaro. o kiek kaztavo tos 85w ir is kur priglaudei?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#5 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 13 - 20:45

Kai kažkada pirkau Renault Safrane, ten nupirkus buvo 100W vietoj 55W. Pasekmių ilgai laukti nereikėjo - po truputį išsilydė laideliai posūkių-šviesų perjungėjuje, todėl nebebuvo galima įjungti šviesų. Be to, tikrinome apkrovą - 10 amperų vien tik trumposios šviesos, o kur dar žiemą visokie pečiukai, valytuvai, priešrūkinės, galinio stiklo atitirpinimas ... Labai jau apkrauni generatorių. Beje ir jį reikėjo remontuoti - ketė diodus. Taip kad tau spręsti, ar gerai tie 85W ;)
  • 0

#6 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2008 kovo 13 - 22:23

pasmane kai gryzo is prancuzu chalogenuose stovejo 100 W lempikes ir nieko ten nesidaro. o kiek kaztavo tos 85w ir is kur priglaudei?

halogenams stovi reles, o trumpoms pas pezus ju nera, taip kad tuoj tuoj pajusi svilesiu kvapeli :beer: arba statyk rele arba grazink 55W (yra jau naujos extreme power PHILIPSo jos neblogai sviecia bet daug ir kainuoja + trupai tarnauja) arba dekis xenonus, iseiciu is padeties daug, rinktis paciam, beje ant tu NARVA kartais nebuvo parasyta :"not for sale in europe"?
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#7 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 10:40

halogenams stovi reles, o trumpoms pas pezus ju nera, taip kad tuoj tuoj pajusi svilesiu kvapeli  :beer:  arba statyk rele arba grazink 55W (yra jau naujos extreme power PHILIPSo jos neblogai sviecia bet daug ir kainuoja + trupai tarnauja) arba dekis xenonus, iseiciu is padeties daug, rinktis paciam, beje ant tu NARVA kartais nebuvo parasyta :"not for sale in europe"?

cha cha buvo :) tik ne "sale", o "not use in Europe" :DDD
tik galvoju kaip tokiom prekiauja? cia tipo pirk europoj bet naudok amerikoj :DDD

pirkau Eolte 51 lt. Zeruty 53 kainuoja.

Blemba su elektra bijau juokauti...

Bet man patinka tos lempikes...

Šį pranešimą redagavo Liutas123: 2008 kovo 14 - 10:41

  • 0

#8 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 kovo 14 - 10:48

cha cha buvo :) tik ne "sale", o "not use in Europe" :DDD
tik galvoju kaip tokiom prekiauja? cia tipo pirk europoj bet naudok amerikoj :DDD

pirkau Eolte 51 lt. Zeruty 53 kainuoja.

Blemba su elektra bijau juokauti...

Bet man patinka tos lempikes...

Nu ir naudok, jei patinka ;] Negi gincysies ;]
Baisiai cia tie dumeliai is po kapoto, ar apakintas golfas salone? :beer:
  • 0

#9 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 11:38

cha cha buvo :) tik ne "sale", o "not use in Europe" :DDD
tik galvoju kaip tokiom prekiauja? cia tipo pirk europoj bet naudok amerikoj :DDD

pirkau Eolte 51 lt. Zeruty 53 kainuoja.

Blemba su elektra bijau juokauti...

Bet man patinka tos lempikes...

Nu ir naudok, jei patinka ;] Negi gincysies ;]
Baisiai cia tie dumeliai is po kapoto, ar apakintas golfas salone? :beer:

Dėl dumeliu bijau.
Dėl apakinimo esu ramus, nes tycia ziurejom nakti prasiliankiant. Ka rodo
Truputi eksperimentavom. Patikekit visi golfistu xenon`ai akina labiau. O buvau isidejes osramus cool blue 55W tai tik kad svalva balta daro. Toks ir skirtumas.
Gerbiu kitus eismo dalyvius. Ir nepakenciu xenonu. Jiems privaloma montuoti auto reguliavima. Kad neakintu kitu dalyviu. O dabar situaciaja..
Vakar Kaune prasilenkineju su masina tai net ant ilgu kirtau. Poto pamaciu kad ten mentu 3 GOLFAS su kinietiskais xenonais. Vo teip va.
  • 0

#10 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2008 kovo 14 - 11:52


Blemba su elektra bijau juokauti...

Bet man patinka tos lempikes...

pasitikrink ar spindulio nekraipo ant stendo (nes tas not for use... gali reikst ir tai, kad spinduli kreipia) jei viskas gerai statyk rele ir nebus bedu, bent jau su laidais kontaktais ir jungikliais, bet generatorius ir pinigine vistiek kentes.... ;]
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#11 Svečias_Tomielis_*

Svečias_Tomielis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 12:58

O tau taip buvo?

draugeliui isilyde kazkas ten:) ne puge
  • 0

#12 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 13:51

Na gasdinat cia visi mane :) o ka apie buvusios OSRAM coll blue galit pasakyt? Man patiko blogu oru jos. Nusprendziau issimt sitas. Kaip sakant pinigai i bala :(
  • 0

#13 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2008 kovo 14 - 16:03

Na gasdinat cia visi mane :)
o ka apie buvusios OSRAM coll blue galit pasakyt?
Man patiko blogu oru jos.
Nusprendziau issimt sitas.
Kaip sakant pinigai i bala :(

OSRAM cool blue, kaip ir PHILIPS blue vision nieko istikro gero, tik atspalvis grazesnis, esu bandes praktiskai visas is senesniu geriausiai sviete, bent pas mane, PHILIPS GT 150, dabar neblogos atsirado PHILIPS EXTREME POWER, bet jos nevertos tu pinigu yra ir osramai nauji analogiski ir siektiek pigesni. Galiu pasakyt, kad siule ir man pamegint tas NARVA melynas, kaina ju buvo apie 40 lt, bet mane isgasdino tas uzrasas "not for use in europe" :ph34r: tai va cia mano tokia praktika ir nuomone, dabar vazineju su xenonais jau penkti metai, nieko tikrai neakinu, nes faros su lesiais ir i jokia "ILJICIAUS" lepute ju nekeisciau, reikia nepamirsti vieno fakto, kad tos pagerinto apsviestumo halogenines lemputes labai trumpai tarnauja, praktiskai iki metu... :beer:

Šį pranešimą redagavo twarius: 2008 kovo 14 - 16:04

  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#14 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 14 - 16:51

As y cti susidejau Philips Extreem Power 55W ir esu lab patenkintas. Pries tai buvo kazkokios maximines po 100W, tai nzn kaip jos ten sviete, bet kelio tai tikrai nesimate :D
  • 0

#15 Svečias_DCC_*

Svečias_DCC_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 18:41

Na gasdinat cia visi mane :)
o ka apie buvusios OSRAM coll blue galit pasakyt?
Man patiko blogu oru jos.
Nusprendziau issimt sitas.
Kaip sakant pinigai i bala :(

OSRAM cool blue, kaip ir PHILIPS blue vision nieko istikro gero, tik atspalvis grazesnis, esu bandes praktiskai visas is senesniu geriausiai sviete, bent pas mane, PHILIPS GT 150, dabar neblogos atsirado PHILIPS EXTREME POWER, bet jos nevertos tu pinigu yra ir osramai nauji analogiski ir siektiek pigesni. Galiu pasakyt, kad siule ir man pamegint tas NARVA melynas, kaina ju buvo apie 40 lt, bet mane isgasdino tas uzrasas "not for use in europe" :ph34r: tai va cia mano tokia praktika ir nuomone, dabar vazineju su xenonais jau penkti metai, nieko tikrai neakinu, nes faros su lesiais ir i jokia "ILJICIAUS" lepute ju nekeisciau, reikia nepamirsti vieno fakto, kad tos pagerinto apsviestumo halogenines lemputes labai trumpai tarnauja, praktiskai iki metu... :beer:

Turėjau NARVA ir jos man nepatiko, nes matomumas blogesnis. Jos tikrai gražiau šviečia, stipriau nei paprastos (lyginom), bet po paprastų matomumas suprastėjo,- gal tos šviesos neatspindi taip gerai kaip paprastų...
  • 0

#16 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 09:58

na padariau paparasta poksta. tas narva 85W isidejau i tolimas sviesas, o ant artimu imeciau senas. Pagalvojau kad retai naudoju as tas tolimas tad tegu ten ir buna. Kai perdegs vel artimosios tada irgalvosiu ka daryti, kokias isideti i artimas. Bet faktas vienas, kad mėlonos lemputes visdelto blogu oru sviecia tik graziai, bet matomumas prastesnis.
  • 0

#17 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 kovo 17 - 20:45

Bet faktas vienas, kad mėlonos lemputes visdelto blogu oru sviecia tik graziai, bet matomumas prastesnis.

paprastats testas: isvaziuok i miesta kai buna slapias oras ir asfaltas. pastebesi kad vietos kurios yra apshvichiamos oranzines spalvos shviesom yra zymiai sviesesnes uz tas, kurios yra apshviechiamos "dienos" spalvos (man jos yra melynesnes) lempom.

beje, man vat del to neaishki situacija su ksenonais. kaip jie shlapiu oru apshviechia kelia?
  • 0

#18 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 18 - 12:13

paprastats testas: isvaziuok i miesta kai buna slapias oras ir asfaltas. pastebesi kad vietos kurios yra apshvichiamos oranzines spalvos shviesom yra zymiai sviesesnes uz tas, kurios yra apshviechiamos "dienos" spalvos (man jos yra melynesnes) lempom.

beje, man vat del to neaishki situacija su ksenonais. kaip jie shlapiu oru apshviechia kelia?

Fizika: balta sviesa labiau sugeria.
p.s. ne i tema.
Nusidazykit radiajtorius juoda spalva. Temperatura pakil 0,5 laipsnio.
Kazkada fizika mokiausi.
  • 0

#19 aurimaz

aurimaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 59
  • Vieta:Kaunas - Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0hdi 2003

Parašyta 2008 kovo 27 - 11:03

Jei desime galingesnes lemputes, Praziai perdegs saugiklis (jis turetu buti 5A). Jei jis perdegs - zenklas, kad lemputes jau per galingos. Reikia ziureti i srove o ne i taivanio parasytus Watus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0