Peršokti prie turinio


205 Gesimas - Gedimas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#1 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 16:46

Vaziavau i darba ryte, staiga po kokiu 10 km sustojus prie sankryzos pastebejau, kad apsukos nestabiliai laikomos ir masina grasinasi uzgesti. Pasbaudziau gazo pedala, kazkaip trojilinant pradejo. Prie kitos sankryzos vabshche uzgesau. Vos uzsivedziau (benzu smirdet pradejo, saudyti per duslia) ir iki darbo vaziavau pastoviai trim pedalais dirbdamas (kaip su padsosu. Prie darbo pabandziau vel atleist gazo pedala, viskas tvarkoj: apsukos normaliai laikomos, negesta). Kas gi cia buvo???? Gal dregme, zvakes, laidai, degimas? P.S. masina buvo stovejusi lauke nevedama kokias dvi savaites
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 16:50

Kažkur nepageidaujamos drėgmės papuolė. Man taip irgi būdavo. Fig znajet, taip ir nepavyko suprast kame problema. :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 17:51

Neturi minciu, kur jau nebeieskoti? ;)
  • 0

#4 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 17:58

O gal delo bilo babine ? ;) Tarkim per nakty pastovi, pridreksta, po to tai kontachina laidai, tai ne B) Nu kalbu apie tramblioriu :rolleyes:
  • 0

#5 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 19:22

Turejau panashia problemele. Ishsisprende pakeitus paskirstytojo dangteli.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#6 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 lapkričio 03 - 22:46

Man irgi taipat buvo, keiciau paskirstymo dangteli, begunoka, zvakiu laidus, po to viskas chiki :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 08:43

Visi šitie darbai padaryti, bet problema neišsisprendė. Po kelių metų važinėjimo ir atliktų stebėjimų apibendrinimų galiu tik pasakyti kokiais atvejais ožiuojasi. Pats didžiausias ožiavimasis gaudavosi, kai rudenį užpuola šlabdriba ir pirmas šaltis, tai tada iš ryto pasiožiuoja, bet poto važinėji be problemų. Kada pastovi per lietų kelias dienas, bet tik rudenį ir pavasarį, vasarą tokių bajerių nepastebėta. Kažkur užsistovi drėgmė, bet sakau laidų ir kitų pribambasų keitima sproblemos neišsprendė. Tiesa, prisiminiau vieną dalyką, benzo filtro keitimas, ženkliai pagerina variklio savijautą. Aš pakankamai dažnai filtrus kaitaliodavau. Tai tiek. Man susidarė toks įspūdis, kad kompas labai nenoriai persijunginėja į žiemos režimą :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 09:32

O pas tave benzino filtras stovejo tik prie bako, ar dar kur nors buvo? Kiek jis mazdaug kainuoja?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:07

Pas mane jis tik prie bako buvo, o kainuoja tai apie 40 Lt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:12

Pas mane jis tik prie bako buvo, o kainuoja tai apie 40 Lt

Siek tiek pavazinesiu is pradziu, o poto butinai pakesiu! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#11 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:16

Tiesa, prisiminiau vieną dalyką, benzo filtro keitimas, ženkliai pagerina variklio savijautą.


O kokius simptomus panaikindavo? Kažkaip keistai atrodo, kai pagal manualą tas filtras keičiamas ar tai kas 40kkm ar tai kas 60kkm :mellow:
Beje manau kad filtras gali įtakot tik ant didelių apkrovimų, o ant laisvų <_< , žaidžiau čia su purškalu, reikėjo numest slėgį magistralėj ir kaip tik manometrą buvau pasijungęs - tai variklis spakainiai dar dirbo ant laisvų net ir slėgiui kritus iki 1 atm. Užgesio berods prie 0.7 :blink:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#12 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:19

Visi šitie darbai padaryti, bet problema neišsisprendė. Po kelių metų važinėjimo ir atliktų stebėjimų apibendrinimų galiu tik pasakyti kokiais atvejais ožiuojasi. Pats didžiausias ožiavimasis gaudavosi, kai rudenį užpuola šlabdriba ir pirmas šaltis, tai tada iš ryto pasiožiuoja, bet poto važinėji be problemų. Kada pastovi per lietų kelias dienas, bet tik rudenį ir pavasarį, vasarą tokių bajerių nepastebėta. Kažkur užsistovi drėgmė, bet sakau laidų ir kitų pribambasų keitima sproblemos neišsprendė. Tiesa, prisiminiau vieną dalyką, benzo filtro keitimas, ženkliai pagerina variklio savijautą. Aš pakankamai dažnai filtrus kaitaliodavau. Tai tiek. Man susidarė toks įspūdis, kad kompas labai nenoriai persijunginėja į žiemos režimą :D

Jo salta ir dregna ora pugas nelabai megsta. Kompas pablusta. Man viskas pasireiskia padsoso veikimu, apsukos tai per mazos tai per dideles, palukioja, staigiai numetus gaza uzgesta variklis. Kaip ir pernai taip ir si rudeni uzteko nurezetint kompa, beto vietoj prancuzisku vienkartiniu chomutu ant oro slangu susidejau normaliai uzverziamus, kad kur oro negaudytu. Na ir variklis dirba graziai ;)
  • 0
406 2.1 TD

#13 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:28

Tiesa, prisiminiau vieną dalyką, benzo filtro keitimas, ženkliai pagerina variklio savijautą.


O kokius simptomus panaikindavo? Kažkaip keistai atrodo, kai pagal manualą tas filtras keičiamas ar tai kas 40kkm ar tai kas 60kkm :mellow:
Beje manau kad filtras gali įtakot tik ant didelių apkrovimų, o ant laisvų <_< , žaidžiau čia su purškalu, reikėjo numest slėgį magistralėj ir kaip tik manometrą buvau pasijungęs - tai variklis spakainiai dar dirbo ant laisvų net ir slėgiui kritus iki 1 atm. Užgesio berods prie 0.7 :blink:

16 V varikliai jautrūs slėgio svyravimui ir ne tik ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#14 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:32

Hm, kažkaip neteko nieko panašaus patirti... po Jetronico migo motronicas nuostabiai stabiliai dirba. Tiesa man panašūs simptomai pasireiškė kai paskirstytuvo dangtelis supuvęs buvo.
  • 0

#15 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:43

Tiesa, prisiminiau vieną dalyką, benzo filtro keitimas, ženkliai pagerina variklio savijautą.


O kokius simptomus panaikindavo? Kažkaip keistai atrodo, kai pagal manualą tas filtras keičiamas ar tai kas 40kkm ar tai kas 60kkm :mellow:

kuro filtras keiciamas kas 20000, oro kas 40000 :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 10:46

kuro filtras keiciamas kas 20000, oro kas 40000 :blush:

Deja atvirkščiai ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 12:48

Hm... Is darbo gryzau be jokiu problemu ar parkiu.... Tik kazkaip pagazavus nukrisdavo gan zemai apsukos (apie 600 rpm) po to satga vel pakildavo... :huh:
  • 0

#18 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 13:02

Hm... Is darbo gryzau be jokiu problemu ar parkiu.... Tik kazkaip pagazavus nukrisdavo gan zemai apsukos (apie 600 rpm) po to satga vel pakildavo... :huh:

MAn tokia pati situacija buvo. O kai neisiles variklis - net gesdavo nukritus apsukom. Nurezetink kompa ir viskas bus tvarkoj ;)
  • 0
406 2.1 TD

#19 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 13:30

Kaip ir kur taip daroma???
  • 0

#20 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 13:32

Atjunk akuma ir palaikyk kokias 5 min paskui i vieta ir pirmyn :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0