Peršokti prie turinio


205 Gesimas - Gedimas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#21 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 14:44

Kaip ir kur taip daroma???

Įjungi degimą, išlipi iš aftomobylio ir bėgi aplink jį penkis kartus pagal laikrodžio rodyklę, viena ranka greitai daužydamas sau per lupas ir šaukdamas "ūūūūūūūūūū" o kitą sukdamas sau aplink galvą (prieš laikrodžio rodyklę).
Paskui įlipi, išjungi degimą, kuo greičiau lipi lauk ir bėgi prieš laikrodžio rodyklę, kartodamas analogiškus veiksmus, tik sukdamas ranką į kitą pusę.
Kartoti, kol nusiresetins.
Šių veiksmų metu susidarantis induktyvinis laukas nurezetina kompą labai gerai.
Jei kas netikit - pabandykit, tikrai veikia. Atvičiaju! :rolleyes:
  • 0

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 14:58

Kaip ir kur taip daroma???

Įjungi degimą, išlipi iš aftomobylio ir bėgi aplink jį penkis kartus pagal laikrodžio rodyklę, viena ranka greitai daužydamas sau per lupas ir šaukdamas "ūūūūūūūūūū" o kitą sukdamas sau aplink galvą (prieš laikrodžio rodyklę).
Paskui įlipi, išjungi degimą, kuo greičiau lipi lauk ir bėgi prieš laikrodžio rodyklę, kartodamas analogiškus veiksmus, tik sukdamas ranką į kitą pusę.
Kartoti, kol nusiresetins.
Šių veiksmų metu susidarantis induktyvinis laukas nurezetina kompą labai gerai.
Jei kas netikit - pabandykit, tikrai veikia. Atvičiaju! :rolleyes:

:lol: :lol: :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 15:27

Atjunk akuma ir palaikyk kokias 5 min paskui i vieta ir pirmyn :beer:

Ir nepamirsk, prijunges akuma, pries kurdamas palakyt pora min ijunges degima.
  • 0
406 2.1 TD

#24 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 15:42

Kaip ir kur taip daroma???

Įjungi degimą, išlipi iš aftomobylio ir bėgi aplink jį penkis kartus pagal laikrodžio rodyklę, viena ranka greitai daužydamas sau per lupas ir šaukdamas "ūūūūūūūūūū" o kitą sukdamas sau aplink galvą (prieš laikrodžio rodyklę).
Paskui įlipi, išjungi degimą, kuo greičiau lipi lauk ir bėgi prieš laikrodžio rodyklę, kartodamas analogiškus veiksmus, tik sukdamas ranką į kitą pusę.
Kartoti, kol nusiresetins.
Šių veiksmų metu susidarantis induktyvinis laukas nurezetina kompą labai gerai.
Jei kas netikit - pabandykit, tikrai veikia. Atvičiaju! :rolleyes:

atviciajut tolka pid.... :lol: :lol: :lol:
Bet bajeris geras
  • 0

#25 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 17:03

Dar pagalvojau, jei vazineju tokiu dregnu oru be oro filtro, negalejo del to buti gesinejimu???? Padekit lameriuj :wacko: P.S o kaip zinot, kada nusirezetino bebegiojant???? Laukt, kol pyptels kompas RAM'a beskajciuodams????? :wacko: :lol: :beer:
  • 0

#26 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 17:22

Dar pagalvojau, jei vazineju tokiu dregnu oru be oro filtro, negalejo del to buti gesinejimu????


Ne - bet geriau daugiau taip nedaryk, nebent ruošies parduot, bet tik ne klubui <_<
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#27 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 18:51

Ten kolkas prezerv.. oj, kojne uztraukta :blink:
  • 0

#28 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 lapkričio 04 - 19:06

Hm... Is darbo gryzau be jokiu problemu ar parkiu.... Tik kazkaip pagazavus nukrisdavo gan zemai apsukos (apie 600 rpm) po to satga vel pakildavo... :huh:

Pas mane is pradziu tas pats buvo, tai kildavo, tai krisdavo apsukos, arba vapshe uzgesdavo. Tai nuvariau kad sureguliuotu pieno riebuma, biciukas pareguliavo su atsuktuvo oro sklende ir oro matuokle, apsukos ir susitvarke.
Beje pas tave nesudegusiu bendzinu smirda?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#29 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 00:10

Aga, smirdoka bishky :unsure:
  • 0

#30 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 08:53

Tomekai, neduok tu niekam su atsuktuvu ten ką nors reguliuot :blink: . Čia kompas pats reguliuojasi viską. Šitam purškalui, kiek teko visokių aprašymų rast, visur parašyta vienodaj, NEREGULIUOJAMAS. Aš sakau, kad man irgi į sezoną pora kartų tas būdavo, bet sakau susidarė toks įspūdis, kad kompas sudurniuodavo, kartais net klaidas mesdavo, bet išjungus variklį ir pastovėjus keletą minučių viskas išsispresdavo. Pagrindinai tas būdavo iš rudens į žiemą pereinamas laikotarpis.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#31 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 09:48

Tomekai, neduok tu niekam su atsuktuvu ten ką nors reguliuot :blink: . Čia kompas pats reguliuojasi viską...

O gal cia konversijos pasekmes, gal butu ir neblogai sureguliuoti, nors as sutinku, kad viska jis pats padaro, bet ribos yra, gal tos ribos visytos(su to paciu oru)!? :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#32 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 10:51

Tomekai, neduok tu niekam su atsuktuvu ten ką nors reguliuot :blink:

Tai kad CO reguliuot vos ne kasmet prirašyta Haynes'e, ir tai daroma būtent atsuktuvo pagalba :)
  • 0

#33 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 11:09

Tomekai, neduok tu niekam su atsuktuvu ten ką nors reguliuot  :blink:

Tai kad CO reguliuot vos ne kasmet prirašyta Haynes'e, ir tai daroma būtent atsuktuvo pagalba :)

Būtent tokiam motronikui koks pas mane buvo parašyta, kad fig vam, nors kitokiem motronikam reguliuojasi CO
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#34 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 11:49

Matyt blogai parašyta, bo man CO sureguliavo (neseniai TA ėjau, buvo per didelis). Tai yra bene vienintelis rankiniu būdu reguliuojamas parametras šitam įpurškime. :)
  • 0

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 11:55

Aš su juo 4 kartus ėjau TA ir visada be jokių problemo dėl CO ir niekada dėl to nesijaudindavau :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 12:56

Šiaip Tuvlitoj man parodė 3.5% CO - leistinas atseit 3.0%. Nuvažiavau iškart į Kemi - pas juos parodė berods <2%. O pats reguliuotojas sakė, kad gan dažnai neatitinka jų ir Tuvlitos aparato parodymai. Atseit Kemi kas savaitę saviškį kalibruoja, ir su tuvlitiečiais dėl tų neatitikimų konfliktuoja. O be to maniškio kompas buvo nuresetintas prieš <30km, tai matyt tas irgi kažkiek paįtakojo, kad didesnį riebumą parodė... Daba va tuoj pasistatysiu normalų filtrą ir nuvažiuosiu dar persireguliuot.
  • 0

#37 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 14:16

O gal kartais kasnors turit Migine filtro plasmasine deze, nes mano sudraskita, ir galvoju su parodimais irgi gali buti nesutapimai? :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#38 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 lapkričio 05 - 19:04

O gal kartais kasnors turit Migine filtro plasmasine deze, nes mano sudraskita, ir galvoju su parodimais irgi gali buti nesutapimai? :blush:

Turiu Citroen BX, gal tokia pat?

As laukiau kol susireguliuos pats kompas gal koki menesi, tiesa sakant ziauriai uzkniso taip vazinet, tai nuvariau i servisiuka, per 5 min. sureguliavo ir laimingas is ten isvaziavau. Beje kaip pats kompas gali susireguliuot jei nera lemda zondo? Gal nauja purskalas ir susireguliuotu, bet kai jam jau 16 metu, tai vistiek, dregme, dulkes, nusidevejimas daro savo ir vistiek reikia prikist savo rankas.
Pas mane irgi buvo 3.5 %, padare 1.5
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#39 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 lapkričio 06 - 08:51

Ai aš nežinau, bet pas mane CO visada būdavo apie 2. Jeigu norit reguliuokit, man dabar tas jau dzin. Aš žinau tik tiek, kad rankų nekišau ir man variklis jokių bajerių nekrėtė :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#40 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 06 - 09:05

O apsuku sokinejimas negali buti del nemiginio generatiriaus???
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0