Jump to content


Peugeot 307 stabilizatoriai


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Svečias_kmx_*

Svečias_kmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 17 - 18:43

Sveiki, norėjau paklausti kokia normali kaina būtu pasikeisti peugeot 307 stabilizatorius? Pats apie automobilius išmanau neperdaugiausiai ir nesinorėtų būti apgautam. Dėkui už atsakymus.

Edited by kmx, 2008 March 17 - 18:46.

  • 0

#2 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2008 March 18 - 08:28

gal stabilizatoriaus traukes keist nori? ar pati stabilizatoriu?
  • 0

#3 Svečias_kmx_*

Svečias_kmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 10:12

gal stabilizatoriaus traukes keist nori? ar pati stabilizatoriu?

Aš nuvažiavau į peugeot atstovybę ir pasiguodžiau, kad per duobes važiuojant barškėti pradėjo prieš gerą mėnesį ir iki dabar progresyvokai paaštrėjo pašalinis garsas. Pastebėjimai tokie, kad girdisi geriausiai, tada kada priekiniais ratais užvažiuoju ant "gulinčio mento" (dundesys). Iš galo lyg niekas negirdėti. Jie man identifikavo, kad tai susiję su stabilizatoriais, kaina jie man tai pat +/- pasakė.

Pirmoji mano mašina gyvenime ir nieko neišmanau šituose dalykuose.

Mane domintų, stabilizatoriaus, traukes su pakeitimu, kainos ne peugeot atstovybėse?

Edited by kmx, 2008 March 18 - 10:48.

  • 0

#4 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 10:49

Aš nuvažiavau į peugeot atstovybę ir pasiguodžiau, kad per duobes važiuojant barškėti pradėjo prieš gerą mėnesį ir iki dabar progresyvokai paaštrėjo pašalinis garsas. Pastebėjimai tokie, kad girdisi geriausiai, tada kada priekiniais ratais užvažiuoju ant "gulinčio mento" (dundesys). Iš galo lyg niekas negirdėti. Jie man identifikavo, kad tai susiję su stabilizatoriais, kaina jie man tai pat +/- pasakė.

Pirmoji mano mašina gyvenime ir nieko neišmanau šituose dalykuose.

Mane domintų, stabilizatoriaus, traukes su pakeitimu, kainos ne peugeot atstovybėse?

Sakyk kiek pasakė, žmonės pasakys ar normalu ar ne.
  • 0

#5 Svečias_kmx_*

Svečias_kmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 11:34

60lt ne Peugeot brand'o stabilizatorius + 40lt pakeitimas, o peugeot lyg 100lt vienas ir tas pats pakeitimas už 40lt. Kaip supratau juos reikia keist ant tos pačios ašies abiejų pusių iškarto(?).

Edited by kmx, 2008 March 18 - 12:34.

  • 0

#6 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 15:17

60lt ne Peugeot brand'o stabilizatorius + 40lt pakeitimas, o peugeot lyg 100lt vienas ir tas pats pakeitimas už 40lt. Kaip supratau juos reikia keist ant tos pačios ašies abiejų pusių iškarto(?).

Tau greičiausiai sakė apie stabilizatoriaus antgalius, tai kaina manau normali, na uz keitima kitur gal 30Lt sumoketum, bet is esmes normaliai, kaip servise.
  • 0

#7 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2008 March 18 - 15:32

Tavo vietoj ieshkochiau Lemforder gamintojo traukiu, kaina apie 70 lt, bent jau P206 Zhibintas prekiauja shio gamintojo, ir pakuote 'originali' ;) jei rankos ish tinkamos vietos ishauge pasikeistum ir pats, jei ne - gali rast ir uzh 20 Lt 'pakeitima'

Edited by Alba, 2008 March 18 - 15:37.

  • 0

#8 Svečias_kmx_*

Svečias_kmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 17:45

dėkui už atsakymus.
  • 0

#9

  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 17:53

zibinte trauke kainuoja 128lt. st.guma 33lt. kaina tikrai nera didele atsizvelgiant i tarnavimo laika shykshtus moka du kartus o kur dar darbu kaina jei abi rankos kaires
  • 0

#10 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Posted 2008 March 19 - 14:53

60lt ne Peugeot brand'o stabilizatorius + 40lt pakeitimas, o peugeot lyg 100lt vienas ir tas pats pakeitimas už 40lt. Kaip supratau juos reikia keist ant tos pačios ašies abiejų pusių iškarto(?).

namu salygom per pusvalandi viena puse gali pasikeist jei raktus turi.pats sau keiciaus
  • 0

#11 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Posted 2008 March 19 - 20:38

pasidomek cp servise, ten visada buna pigiau nei zibinte.
  • 0

#12 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 27 - 18:30

Vakar keiciau abu stabilizatorius naujais,zinoma servise,bet cia juk ne didmiestis,tai ir ikainiai prieinami ;) viso 180lt. Jis visa vaziuokle praziurejo ir nieko daugiau nerado.Susukus vaira i kuria nors puse ir jei nelygus kelias tai vis viena girdisi nestiprus klaksejimas lyg grana butu-nesuprantu kas cia dar per s..Siaip vazinejant kur aikstelej susukus vaira tai nesigirdi,del to granata atmeciau..
  • 0

#13 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • posts 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Posted 2008 March 27 - 21:46

Ir pas mane taip subrashka arba kaip sakai suklaksi pajudėjus iš vietos susukus vairą. Erzina velnishkai, bet taip isheina - nepanashu, kad stabilizatorių keitimas ką keistų :unsure: Hokla servise buvo nuostatę kad "kažkokia geležėlė išsineria iš gumų ir liečias į kėbulą" - atsatė atgal - kainavo 42lt, buvo tylu bet po pusės savaitės vel tas pats :mad:
  • 0

#14 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 19 - 08:00

Radau laiko ir nuvaziavau pas sena pazystama,paprasiau paziuret gal jis ka ras.Pasirodo sakes galinis salen blokas jau akivaizdziai sukrypes visas :D Tame servise kur keiciau stabilizatorius tai dievagojosi kad pakelus masina ant keltuvo,visa vaziuokle sudrimba zemyn ir galbut nepastebejo.. ;) Su darbu viso atsejo 110lt.Liepaiau apziuret ir kitos puses,kaip visada atsakymas kad viskas gerai. Pagrindinai triuksmadariai isnyko,bet liko toks nestiprus lyg bruzinimas plastmases kai per duobes letai pervaziuoji..Atrodo issziurejau viska,buferio apacia visa suverziau kur nutraukat buvo.Lyg metalas i plastmase liestusi-nesupranatu ka jau ir bedaryt.. -_-
  • 0

#15 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Posted 2008 April 19 - 12:42

Radau laiko ir nuvaziavau pas sena pazystama,paprasiau paziuret gal jis ka ras.Pasirodo sakes galinis salen blokas jau akivaizdziai sukrypes visas :D Tame servise kur keiciau stabilizatorius tai dievagojosi kad pakelus masina ant keltuvo,visa vaziuokle sudrimba zemyn ir galbut nepastebejo.. ;) Su darbu viso atsejo 110lt.Liepaiau apziuret ir kitos puses,kaip visada atsakymas kad viskas gerai.
Pagrindinai triuksmadariai isnyko,bet liko toks nestiprus lyg bruzinimas plastmases kai per duobes letai pervaziuoji..Atrodo issziurejau viska,buferio apacia visa suverziau kur nutraukat buvo.Lyg metalas i plastmase liestusi-nesupranatu ka jau ir bedaryt.. -_-

307 neturi galines sakes o tik stelbe
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#16 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 19 - 13:38

Ne taip gal pasakiau,sake zinoma priekyje,tik tas blokas stovi ties ratu arkos pradzia.Pasukus ratus jis plika akim matosi :) O del to garso tai as itart emiau atraminius amortiku...Nes garsas sklinda lyg is virsaus po sparnais.Klausimas: kaip isitikint kad cia jie?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users