Peršokti prie turinio


triuksmas gale


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#21 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2008 spalio 09 - 08:48

ten tokia trauke plasmasine su 2 sarnyrais barska. 60 lt + pakeitimas. stovi vertikaliai (jos ilgis apie 15-20 cm ir galuose i skirtingas puses yra sarnyrai sakykim taip) ir niekada jokie garaziniai neras kad ji pasenus ir isejus is rykiuotes. o bildejimas toks astrus ir nemalonus. man pakeite ir viskas vel malonu. :beer:

Šį pranešimą redagavo Mariukas: 2008 spalio 09 - 08:50

  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#22 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2008 spalio 09 - 13:47

ten tokia trauke plasmasine su 2 sarnyrais barska. 60 lt + pakeitimas. stovi vertikaliai (jos ilgis apie 15-20 cm ir galuose i skirtingas puses yra sarnyrai sakykim taip) ir niekada jokie garaziniai neras kad ji pasenus ir isejus is rykiuotes. o bildejimas toks astrus ir nemalonus. man pakeite ir viskas vel malonu. :beer:

Nebūtinai jos barška, pas mane pakeistos, bet nepraėjo bildesys, tikslaiu jis dar atsiras... kai pašals. Nesuprantu kas, bet simboliškai pašalus iki kokių -5 prasideda toks bildesys, kad baisu, viskas pradingsta pavasarį, negi ten kokia guma tokia minkšta, kad tie keli laipsniai šalčio tokią įtaką turi. Gal kas turėjot ir išsigydėt tokį sezoninį barškalą?
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#23 Svečias_RUDIS_*

Svečias_RUDIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 09 - 14:00

na del salcio irgi pastebejau ,pasalus dingsta bildesys .na o kai auto susyla tai vel bildukas atgyja. :wacko:
  • 0

#24 Svečias_kikilis_*

Svečias_kikilis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 09 - 15:57

man taip buvo.is pradziu vinas amortikas buvo tepaluotas sakau cia amortikui ragas pasikeiciau vistiek bilda.td beda buvo atraminem gumom.bet tete su lauztuvu praejo ir vuolia suvedimo trauke pasikeiciau tai db tylu :D lbiausia dunksejo kaip per duobes vaziuodavau ar pe kalnelius. traukes kaina 85lt "autoaibe"
  • 0

#25 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 spalio 09 - 22:46

na del salcio irgi pastebejau ,pasalus dingsta bildesys .na o kai auto susyla tai vel bildukas atgyja. :wacko:

Kai sušyla - bagažinėj kailiai nuo alaus ritinėtis ima... :beer: :rolleyes:
  • 0
... labai piktas diedas...

#26 Svečias_Soldieris_*

Svečias_Soldieris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 15 - 18:23

ten tokia trauke plasmasine su 2 sarnyrais barska. 60 lt + pakeitimas. stovi vertikaliai (jos ilgis apie 15-20 cm ir galuose i skirtingas puses yra sarnyrai sakykim taip) ir niekada jokie garaziniai neras kad ji pasenus ir isejus is rykiuotes. o bildejimas toks astrus ir nemalonus. man pakeite ir viskas vel malonu. :beer:

Pasiklausiu tavo padarytu jau darbu :)

O siaip nuslopinimas to barskejimo tai tik garsi aparatura :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0