Jump to content


"Pakibo" magnetola (trans.info)


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Svečias_jelou_*

Svečias_jelou_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 03 - 17:38

Sveiki, nusipirkau aš Elektromarkte vadinamąjį mp3 fm moduliatorių - ta aparačiuką, kurį įstatai automobilyje į žiebutvėlio lizdą, prie jo prijungi USB raktą ir jis per automagnetolą nustatytų radijo dažniu groja mp3 dainas iš USB. Bet vos tik įjungiau tą aparatą, mano automagnetola užstrigo ties viena radijo stotim, vienu garso lygiu ir t.t. Garsą, mano laimei, galima reguliuoti, tačiau kai išjungi magą ir vėl įjungi, jis būna toks, koks buvo tada, kai viskas įstrigo. Radijo stočių ar dažnių, mano nelaimei, perjungt nebegalima, o didžiausias blogis, kad įstrigo viskas ant Lietuvos radijo ;) Gal kas žinot, kas nutiko ir ką reiktų daryt? Tiesa, dabar automagnetolos ekranėlyje reguliariai užsidega užrašas "trans.info". Automagnetola kasetinė, konkretaus modelio neatsimenu, bet originali Blaupunkt 1999 metų, "Peugeot 206" automobilio.
  • 0

#2 Svečias_jelou_*

Svečias_jelou_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 04 - 16:07

Hm, niekas nesiryžta net ką nors pafilosofuoti:) šiek tiek patikslinsiu: užrašas ekranėlyje yra traf.info.
  • 0

#3 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 April 04 - 16:10

tas trafic info tai cia nesusije manau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#4 vytaftas

vytaftas
  • Senbuviai
  • posts 244
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:607 2.2hdi 406 2.1td

Posted 2008 April 04 - 16:16

Sveiki, nusipirkau aš Elektromarkte vadinamąjį mp3 fm moduliatorių - ta aparačiuką, kurį įstatai automobilyje į žiebutvėlio lizdą, prie jo prijungi USB raktą ir jis per automagnetolą nustatytų radijo dažniu groja mp3 dainas iš USB. Bet vos tik įjungiau tą aparatą, mano automagnetola užstrigo ties viena radijo stotim, vienu garso lygiu ir t.t. Garsą, mano laimei, galima reguliuoti, tačiau kai išjungi magą ir vėl įjungi, jis būna toks, koks buvo tada, kai viskas įstrigo. Radijo stočių ar dažnių, mano nelaimei, perjungt nebegalima, o didžiausias blogis, kad įstrigo viskas ant Lietuvos radijo ;) Gal kas žinot, kas nutiko ir ką reiktų daryt?

Tiesa, dabar automagnetolos ekranėlyje reguliariai užsidega užrašas "trans.info".

Automagnetola kasetinė, konkretaus modelio neatsimenu, bet originali Blaupunkt 1999 metų, "Peugeot 206" automobilio.

as tai siulyciau atjungt maga nuo maitinimo ir vel prjunkt.nu jei zinai saugos koda.ar is mages kistukus istraukt,ar akumoliatorio klemas nuimt.manau turetu padet
  • 0
406 2.1td,607 2.2 hdi

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2008 April 04 - 21:54

Hm, niekas nesiryžta net ką nors pafilosofuoti:) šiek tiek patikslinsiu: užrašas ekranėlyje yra traf.info.

Paspausk mygtuka TA ir isjunk "eismo pranesimus"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 April 04 - 22:44

Paspausk mygtuka TA ir isjunk "eismo pranesimus"

tikrai taip .TA-lietuviskai-keliu tarnyba.jei ji ijungta-radijo papildomas imtuvas skanuoja 87,8-108,2 diapazona.ir jei suranda "trafik control" kreipini ijungia tarnybines stoties dazni.jis skirtas pranesineti apie avarijas, marsruta,kelio remontus, kelio dangos stovi,kamscius,rekomenduoja apvaziavimus ir t t. automatiskai persijungia i artimiausia(pagal signalo stipruma) stoti.
senuose aparatuose ,jei ijungta TA ,po kiek laiko radija pradedavo "pypseti"-tipo neradau tarnybu.naujose-(kai pradejo naudoti skaitmenini tiuneri)-tai vyksta pastoviai(aktyvavus TA),ir kai atrandama-ji aktyvuoja.
P.S. praeitame amziuje Miunchene tokiu stociu buvo virs simto.
:rolleyes: uztektu vilniuje bent 10-ir kamsciu nebutu.(bet kas finansuoja viaduku ,apvaziaviu projektus?) ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#7 Svečias_jelou_*

Svečias_jelou_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 05 - 19:53

Hm, TA irgi įstrigo, kaip ir visa kita, išskyrus garso parametrus (garsumą, balansą, etc.). Bet dėkui, pagaliau sužinojau, kas tai yra:) Beje, TA teoriškai gali būti susijusi mano tuo stebuklukinguoju USB įrenginiu. Gal dėl to ir įstrigo. Dabar atjungiau laidus. Žiūrėsiu, kas bus po nakties. Nes kai buvau atjungęs trumpam (10-15 min), magnetola pareikalavo kodo (ačiū likimui - turiu), bet net stočių nespėjo "pamiršti".
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users