Peršokti prie turinio


Diz kura srebia kaip autobusiukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 Svečias_Blukis_*

Svečias_Blukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 21 - 22:39

Masina rieda labai gerai,bet kuro sanaudos aiskiai perdideles.Bandem tvarkyti.Pakeite paskirstymo dirzeli,patikrino voztuvus,ipurskimo kampa.Sutvarke siurblio asele,truputi praleido dizkura. Po sio remonto sumazejo kuro sanaudos iki 7,9 litro simtui km. Kokios dar gali buti priezastys. Kada daryti kuro sanaudu matavimai,kilometru pravaziuota mazdaug vienodai mieste ir uzmiestyje.Variklis 1,9 litro. Gelbekit mano kisene. :beer:
  • 0

#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 kovo 22 - 10:47

A koks modelis? Gal taip turi imti, gal pas tave koks Boxeris :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 22 - 10:54

nu Valdux su regejimu ziurau netvarka pas tave :D
  • 0

#4 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 22 - 11:26

Rimtai Valdux kazko nedamatai ;] Man siaip idomu, kaip zmones taip tixliai apskaiciuoja degalu sanaudas, 7.9, kodel ne 7.8, ar 7.95 :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#5 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 kovo 22 - 12:49

Sorry, nepriskaiciau iki galo subjecto :rolleyes: siaip tai daugokai, nors geriau palauk siltesniu oru, vasara tikrai bus apie 5, bet tikrai nedaugiau 6 litru, ziema man irgi daug srebe
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#6 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 22 - 13:27

O gal tamstele Bluki, papasakok smulkeu kaip pamatavote kuro sąnaudas? Matavimo metodikoje galėjo įsivelti klaidžikė, manau sau... ^_^
  • 0

#7 Svečias_Blukis_*

Svečias_Blukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 22 - 17:18

Matuojam labai paprastai.Pripilam baka pilna,kol per probki pradeda bekti,statom spidometra ant nulio ir vaziuojam su reikalais.Po kokiu nuvaziuotu 300 km.vel pripilame baka kiek telpa,bet jau matuojam kiek supylem.Kilometrus turim,kiek supylem turim,toliau aritmetika.Viskas gaunasi labai tiksliai.
  • 0

#8 Svečias_ciobris_*

Svečias_ciobris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 22 - 18:46

mano pirmas pezas buvo 309. diesel pravaziavau su juo pie 30.000km per metus ir teko parduot,nes remonto reikejo nemazo,bet mataras geras buvo. o siaip tai 300km pilno bako technoligija matuot tai nelabai tiksliai gaunas,nes paklaida nemaza.pabandyk bent 500 ar 600km pravaryt,daug tiksliau bus.Cia tai ptikrinta. pas man vasara mieste smagiai vaziuojant su 20ltr- 300-330km. o autobame tuscia masina 120km/h visa kelia su 35 ltr-800km vasaros metu.tai tiek. o gal pas tau slangute kiaura kur?pas man buvo kiaura kur tipo siurbia kura is bako ir susijungia su vamzdeliu po baku.paziurek ar nelieka balu.sekmes
  • 0

#9 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 23 - 16:12

Šaltu metų laiku, o daba toks ir yr, reikia prisiminti apie variklio užvedimą ir darba iki normalios temperatūros, kas itin ženkliai padidina bet kokio kuro sąnaudas. :wacko: Tik vistiek nesuprantu, ko stradalint, kai pug'as ryja 8 l saliarkos...?
  • 0

#10 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 23 - 17:03

Na ko chia del 8l verki?... tik dzhiaukis kad pigiai vazhineji.. :D P.S. o kai pyleisi matuodamas ar toje pachioje degalinese pyleisi abu kartu? su ta pachia shlanga? Nes shiaip chi airgi paklaida susidaro....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#11 kipsasss

kipsasss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:evasion...

Parašyta 2003 kovo 24 - 09:24

manau, kad cia tikrai fantastika, tiek negali imti. pats su tokiu motoru 3 metus vazinejau, tai max 6 litrus imdavo, ir tai jau dugna minant. siaip tai paziurek gal kur gristama kuro slanga nutrukusi /pas mane taip buvo/ tiesa, dar sako, kad kuro sanaudos priklauso nuo to kokis siurblys pas pona. pas mane ten Bosh-as buvo.
  • 0
evasion 2.0 C.T.

#12 Svečias_Robke_*

Svečias_Robke_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 24 - 09:43

Na ko chia del 8l verki?... tik dzhiaukis kad pigiai vazhineji.. :D

Nepritariu. Mano 605 apie 7l valgo. 8l daugoka tokiai mažai, kaip 309. Kažką reikia reguliuoti.
  • 0

#13 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 24 - 13:52

Na ko chia del 8l verki?... tik dzhiaukis kad pigiai vazhineji..  :D

Nepritariu. Mano 605 apie 7l valgo. 8l daugoka tokiai mažai, kaip 309. Kažką reikia reguliuoti.

7l??? chia kur mieste tiek? :blink: :wacko: :rolleyes: :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#14 Svečias_Robke_*

Svečias_Robke_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 24 - 14:36

Čia buvo apytikslis paskaičiavimas, ~900 km, pusė jų užmiestyje. Surijo 62-65 litrus. Išeitų 6.8-7.2l Skaičiavimas apytikslis, bet kad nedaug valgo - faktas.
  • 0

#15 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 24 - 14:57

7l??? chia kur mieste tiek? :blink: :wacko: :rolleyes: :D

Gidzia: cia nuo kalnu vazhiuojant reikia uzgesinti matara, ir gausi tu tuos 7 ltr :ph34r: :P
  • 0
Scenario planning

#16 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 24 - 14:58

Kadangi matau šitą fleimą nebeįdomėjant, tai tiems, kurie če buvo paparinti dėl sąnaudų matavimo atliksiu patarimą kaip ta padaryti... <_< Ryte atvarai į kolonėlę ir pripili kuro iš šlangos X iki kol daviklis atmes vieną kartą kuro padavimą, t.y. nustos pilti kurą į rezervuarą. Nunulini odometrą ir atvažinėji visą dieną darbo reikalais. Po visko prieš atsiguldamas į lova atvarai į TĄ PAČĘ KOLONKĘ ir IŠ TOS PAČIOS ŠLANGOS vėl prisipili tiek pat. Pasiskaičevę gausit kiek kuro pug'as susrebe mieste, kas yr aktualiausia daugeliui. Ir prašom baigt če pezalus, kad kažkieno 605 ryja 7 litrus. :mad: Aritmetinių sąnaudų skaičiavimo formulių nepateikiu, nes... :blush: ........fak, neatsimenu ir tingiu. Ir taip jau daug pripaistaliojau če briedo... <_<
  • 0

#17 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 24 - 15:05

Ir prašom baigt če pezalus, kad kažkieno 605 ryja 7 litrus. :mad

Kartais man degalu rijimo minimalizavimo istorijos primena zveju pasakas apie pagautu zuvu dydzius :unsure: nesitiki ir tiek -_-
  • 0
Scenario planning

#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 24 - 15:17

Būtent. ;]
  • 0

#19 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 kovo 24 - 16:24

Hmm.. mieste auto turi ryti mazdaug nuo 10l, ir pofik koks variklis, degalu tipas, vaziavimo stilius, batu dydis, etc. visa kita isimtys, kurios tik patvirtina taisykle... :blink:
  • 0

#20 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 kovo 24 - 20:01

2 Lordas> Nu kad 10 l irgi nesutinku, jei pas mane vasara suryja lygiai 5 l dyzelio mišriu ciklu, tai pagal tave, važiuojant mieste suryja 10, o va užmiesty vaziuoju ant oro, nes kazkaip reikia sumazint mieste nuo 10 iki 5 užmiesty.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0