Peršokti prie turinio


imobilaizeris (kalkuliatorius)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 117

#21 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 31 - 15:36

nu tau zmoniskai patariame to nejungti ir nedaryti.pats pamatysi isjunges ta kalkuliatoriu, kad jo spaudymas siek tiek uzknisa. pagalvok dar karta gerai ar tikrai tikrai to nori ;)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#22 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 17:28

nu tau zmoniskai patariame to nejungti ir nedaryti.pats pamatysi isjunges ta kalkuliatoriu, kad jo spaudymas siek tiek uzknisa. pagalvok dar karta gerai ar tikrai tikrai to nori ;)

didesniam mieste tegu geriau ta klaviatura pamaigai ale auto turi, bent as tokios nuomones - papildoma apsauga niekam nera pakenkus dar B)
  • 0

#23 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 18:37

nepavyksta man i prota to imobilaizerio atvesti, neijaugi i zibinta teks varyti  <_<

negaila pinigu , kad i Zibinta nori varyt ?! Manau , kad studenciokas elektronscikas problema issprestu ...
  • 0

#24 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2006 kovo 31 - 21:14

Bandyk resetą padaryt ... atjunkt akumą ir vėl injunkt po kokių 2 min Pac ryt tą dalyką bandysiu ... tik pas man chot signalkė ir išjungta su rakteliu po kapotu, bet ji man atsisėdus į mašiną artimas šviesas junginėja ir išlipus iš jos tam tirką laiką .... anksčiau atidarius centrinį tik posukiai tankiai sumirksėdavo ... dabar gi niekas nemirksi bet duris pravėrus artimos mirksi ... kol kas inkali trumpas šviesa ir mirksėjimo nesimato - o kaip vasarą bus ? Eimutis telefonu patarė nuo akumo atjungt signos ir centrinio maitinimą porai minučių .... bet šeip su originaliom signom jis nedirbęs tei nieko tikro atsakyt negalėjo .... Tei vat mietodom naučnavo tyka bandyk :)
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#25 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 31 - 21:30

As savam P605 24V imobilaizeri atjunginejau 8 val. nakties metu, nes kaip luzo eilini karta, kantrybe truko. Atjungiau, pastaciau savo po keleto dienu ir zinau ka turiu. P.S. Neesu elektronikoj zalias, todel gal ne visiems atvejams tinka :)
  • 0
chūinja

#26 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2006 kovo 31 - 21:58

Man tas imobilaizeris dirba tik vat signa nors ir atjungta kliksi man ... kaip jai nuimt suveikimą ? Nes IR pultelis pas man valdo tik centrinį ... turiu schemas - aiškinuosi kas ir kaip reiks pasiknist ... gal pas man ryšys signos su centriniu dabar nutrauktas ??? tai susidaro įspudis, kad centrinis ne tik, kad valdo, bet dar ir stebi kodą ? ar visgi pastoviai su signa bendrauja ir ana nusprendžia kokiam kodui daryt duris ? vat kad dar gavus ne tik schemas bet ir paaiškinimus kaip kas elgias :)
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#27 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 balandžio 04 - 09:11

jau praradau kantybe ieskoti, kaip ta imobilaizeri ijunkti, nejaugi i zibinta varyt teks. kazi kiek gali jie nutresti nuo manes del imobilaizerio ijungima? :(
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#28 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 balandžio 04 - 09:35

Man tas imobilaizeris dirba tik vat signa nors ir atjungta kliksi man ... kaip jai nuimt suveikimą ?
Nes IR pultelis pas man valdo tik centrinį ... turiu schemas - aiškinuosi kas ir kaip reiks pasiknist ... gal pas man ryšys signos su centriniu dabar nutrauktas ??? tai susidaro įspudis, kad centrinis ne tik, kad valdo, bet dar ir stebi kodą ? ar visgi pastoviai su signa bendrauja ir ana nusprendžia kokiam kodui daryt duris ?
vat kad dar gavus ne tik schemas bet ir paaiškinimus kaip kas elgias :)

virs mago yra migtukas nuo signalkes, kai pas meny buvo isijungusi as su tuo migtuku atjungiau ir daba visks oki....
:ph34r:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#29 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:04

jau praradau kantybe ieskoti, kaip ta imobilaizeri ijunkti, nejaugi i zibinta varyt teks. kazi kiek gali jie nutresti nuo manes del imobilaizerio ijungima?  :(

Pradziai nevaryk, o pasiskambink ir pasiteirauk - tikrau turetu pasakyti <_<

o guglej bandei ieskoti su angliska uzklausa ? Gal kitu saliu pezo klubai tures sia informacija...

Sekmes
  • 0

#30 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 balandžio 11 - 15:42

ne ei sau jau uzkniso negyvai tas imobilaizeris. Niekaip i prota neatvedam, siandien buvau nuvares i Pezu servisa www.cpservisas.lt ir ten nieko nepadare- ai bijom maigyti, kad blogiau nepadarius. Neissivaizduoju kas yra. Ijungi degima ir iskarto uzsidega zalia lempute imobilaizeryje. Uzgesini varikli, istrauki raktele, imobilaizeris supypsi lygtais 4 kartus, poto po minutes kazkur uzsidega vel mirksinti raudona lempute, bet vos ijungi degima- Zalia :unsure: Jau atrodo visa intera isskisau, nieko neradau, kas pagelbetu :( Gal gali padeti, kokiu minciu pas Jus yra. I zibinta varyti, buciau vares, bet 2 savaites eiles nora atvesino :o
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#31 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 11 - 15:55

nu tau keleta kartu jau rasem.nekisk nagu tu prie jo ir miegosi ramiai. keli sau bereikalingas problemas ir viskas . originalaus kodo nezinai, suvedus kombinacija C0C tau imobilaizeris prades veikti.tik man idomu koki koda tada tu zadi vesti norint uzvesti automobili? a ? :D
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#32 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 balandžio 11 - 19:52

nu tau keleta kartu jau rasem.nekisk nagu tu prie jo ir miegosi ramiai. keli sau bereikalingas problemas ir viskas . originalaus kodo nezinai, suvedus kombinacija C0C tau imobilaizeris prades veikti.tik man idomu koki koda tada tu zadi vesti norint uzvesti automobili? a ? :D

gaila bet C0C negaliu suvesti, nes klaviaturoje tiesiog nera 0 :unsure:
1,2,3,4,5,6,7,8,9 C ir du mygtukai su "-" zenklu.
Kaip nezinau kodo? zinau juk nepamirses :)
Na nezinau noriu as ji susitvarkyti ir tiek
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#33 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 13 - 21:10

pabandyk paspausti cia ir turetum si bei ta parsisiusti. ten turetu buti parasyta kaip tas automatiskas kodo surinkimas issijungia lauk ;)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#34 Svečias_eazy_*

Svečias_eazy_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 18 - 20:20

O tai sakykit kame bajeris yra. Kartais gamyklinis imobilaizeris praso kodo, kartais ne :-) Nesuprantu kodel taip yra? Arba isvis niekad neprasytu kodo arba kas karta? Pas mane originalus raktelis su dviem knopkem, viena su liuto zenklu, kita mazesne, kuria paspaudus ant raktelio uzsiziebia raudona lampachka. Gal as ten jas kaip nors netycia suspaudau ir man ten isijungia/atsijungia tas imobilaizeris. Signalke pas mane deta papildomai, centirinis isijungia ijungiant signalke, tad to mygtuko su liuto zenklu kad uzrakint/atrakint centrini nespaudau. Peza turiu nepilnas menesis, tad nespejau perprast kaip su tuo imobilaizeriu yra. Jei kas nertingit paaiskinkit, buciau labai dekingas.
  • 0

#35 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 13:46

Tai va pries kelias dienas isigijau peugeot 406 1995metu 2 litrai motoras. Ir iskilo klausimu del kodines signalkes ("kalkuliatoriaus") Pas mane yra ivestas serviso riezimas, tikro kodo nezinau ir pardavejas nezinojo, nes masina buvo parvaryta is prancuzijos. Ar yra sansu kaip nors paciam suzinoti ta koda, ar teks varyti i koki rimtesni servisa kad man ji atkrapstytu? Is anksto labai dekoju visiems, nes man tas serviso riezimas pasitikejimo nekelia :)
  • 0

#36 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 spalio 09 - 13:52

Pas mane, tai perekupas sake buvo nuvares i centra, nes niekaip negalejo uzkurt masiniuko, po akumo pakeitimo... Jei desiesi signalizacija, tai vyrukai tau ta imobilaizeri tiesiok atjunks... Siaip tai imobilaizerio kodas turetu but uzrasytas ir prisektas ant brifo.
  • 0

#37 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 16:47

Dejau as signalke. O tas meistras sako as galiu tau isjunk ta serviso riezima, bet po to isijunks tikras kodas, o koks jis yra tai pats dievas tik zino :) Pas mane ant raktu pakabuko buvo tik uzrasytas serviso riezimo kodas, taciau tikrojo nerasta :(
  • 0

#38 Svečias_submarinas_*

Svečias_submarinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 31 - 22:12

o gal galit patarti peugeot 406 kaip ta koda isjungti, nes tikrai uzknisa kai ziema reikia jungineti ir spaudineti uzsalusius mygtukus, tiesiog nervas ima!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#39

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 01 - 10:25

Nereikia kisti pirstu ten kur nereikia ....ir nebus jokiu problemu...Va as kaip pirkau pasake man koda as ji ir naudoju ;) nieko nekaitalioju ....
  • 0

#40 Svečias_dex_*

Svečias_dex_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 01 - 11:25

o kaip tai padaryti, kaip visiskai atjungti?

Atjungti reikia, nes nebepriima buvusio kodo.Gal ta kodas koks laikinas buvo ar servisinis - 1111?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0