Peršokti prie turinio


kuros sistemos valymas. kam reiketu?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 158

#121 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:28

Na nezinau as valiau alek bet man tas tavo valymas visai nepadejo ir jokiu pokiciu as nepastebejau
Kaip grybavo taip ir grybauja apsukos <_<

Ziurim tada kita problema.ja galima rast.
Bet sutik,kad vaziavimas buvo kitas.Variklio darbas kitas,pats pasakej.
O kad problema ne isniko,tai gal ja reikia kitur ziuret,o ne kuro sistemoi.

Kodel?
  • 0

#122 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:30

vazevimas tas pats kaip vazevo taip ir vaziuja paprasciausia as pats gal senai buvau vazeves benzu ir taip atrode o variklio darbo skirtumo tikrai nebuvo
  • 0

#123 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:30

na alek matau prisijunges as del tavo klaidingos diagnostikos vos nepraradau 350lt

Kodel?
As diagnostikos ne darau,tiesiog valau kuro sistema.
  • 0

#124 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:32

paprasciausiai tu gali reguliuoti slegi su tuo savo aparatu atskirai o ne taip kaip variklis pats reguliuoja nuo vakumo :blush:
  • 0

#125 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:34

tu pasakiai kad kuro slegio reguliatoris stringa pas mane o jis stringa del to kad apsukos netolygios ir vakumas netolygus uztai ir kuro slegis netolygus :blush:
  • 0

#126 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:47

As atlikau svo darba.Pats sakei ,kad variklis kitaip dirba. O kad ne padariau is tavo masinos raketa?- Tai to ,ne zadejau As pravaliau sistema-viskas.Uz ta esu uztikrintas.O jai problema kitur-pvz elektronikoi. Tai prie ko ?Sistema pas Tavia isvalyta.Ko nori dar? Problema jeskai? tai gi sakiau,kad dar su elektra kaskas tai
  • 0

#127 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:49

tu pasakiai kad kuro slegio reguliatoris stringa pas mane o jis stringa del to kad apsukos netolygios ir vakumas netolygus uztai ir kuro slegis netolygus :blush:

Tu mazdaug supratai ,ka parasei?
  • 0

#128 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:55

Su elektra pas mane nera problemu Variklis kitaip dirba nes kaip sakiau koki nori toki ir duodi kuro slegi taip ir sakei del to reguliatoriaus as pasimatavau kitam variki tas pats tik paprasciausiai kai apsukos krenta tai ir slegis krenta nes vakumas keiciasi :blush: Ir seip manau pries atlikdamas tas svo difuzija pradzioj pasimatuok kos spaudimas kuro kai masina dirba su savo siurbliu ir nustatyk toki pat spaudima ant savo aparato ir tada sakyk kad va matai variklio darbas pasikeite O ne taip kaip man darei nustatei 3 barus kai turejo buti 2,4
  • 0

#129 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 20:57

is vis zmones neturi kur pinigu deti,tokiai nesamonei pinigus kisa,tikrai geriau mehaniskai pravalyti purkstukus,ir siaip baka prasiplauti,ir geriau kuro isipilti uz tokia suma ;) :pug:

Atvaziojam i bent kokia servisa.Prasom isvalyt baka.Praso 260 lt
As kaip atvazioja ir praso isvalyt sistema,isvalau baka nuo 50 iki 150lt
bet dar sistema 150 lt
  • 0

#130 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 spalio 08 - 21:10

Su elektra pas mane nera problemu Variklis kitaip dirba nes kaip sakiau koki nori toki ir duodi kuro slegi taip ir sakei del to reguliatoriaus as pasimatavau kitam variki tas pats tik paprasciausiai kai apsukos krenta tai ir slegis krenta nes vakumas keiciasi Ir seip manau pries atlikdamas tas svo difuzija pradzioj pasimatuok kos spaudimas kuro kai masina dirba su savo siurbliu ir nustatyk toki pat spaudima ant savo aparato ir tada sakyk kad va matai variklio darbas pasikei te O ne taip kaip man darei nustatei 3 barus kai turejo buti 2,4 Tokiam varikliui turi but 3 baRAI,o ka siulai 2,4 baru-tai pabandik,suksis,susksis,bet ne uzsivez
  • 0

#131 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 spalio 08 - 21:56

baikit peshiotis. ishvada - padejo kaip mirusiam zhvake. lauksim antro "pravalyto" ish to daugelio :D
  • 0

#132 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 spalio 08 - 22:02

As atlikau svo darba.Pats sakei ,kad variklis kitaip dirba.
O kad ne padariau is tavo masinos raketa?- Tai to ,ne zadejau
As pravaliau sistema-viskas.Uz ta esu uztikrintas.O jai problema kitur-pvz elektronikoi.
Tai prie ko ?Sistema pas Tavia isvalyta.Ko nori dar? Problema jeskai? tai gi sakiau,kad dar su elektra kaskas tai

Eik tu toli toli. Ka kalbet apie tavo darba jei tu net savo klijentu negerbi.
Abejoju kad tas tavo marmalas tik pliusus duoda.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#133 waldas

waldas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 spalio 09 - 06:14

As atlikau svo darba.Pats sakei ,kad variklis kitaip dirba.
O kad ne padariau is tavo masinos raketa?- Tai to ,ne zadejau
As pravaliau sistema-viskas.Uz ta esu uztikrintas.O jai problema kitur-pvz elektronikoi.
Tai prie ko ?Sistema pas Tavia isvalyta.Ko nori dar? Problema jeskai? tai gi sakiau,kad dar su elektra kaskas tai

nors as ir ne kalbininkas, bet skaitant tamstos pasisakymus kuriuose vidutiniskai po sesias gramatines klaidas(cia ne apie nosines ir varneles), nekelia pasitikejimo ir siuloma paslauga
  • 0

#134 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 lapkričio 09 - 22:16

Cia ne buvo pirmas pravalymas. Prasivale ne mazai zmoniu. Kas ne pajaute skirtumo, Tai buna dauguma,kai turi tik keleta menesiu teises ir pirma masina.As ne kaltas.Bet jaigu ir ne pasijaute,tegul taz zmogelis bus ramus del kuro sistemos,miegokit ramiai. del gramatikos,tai ar yra skirtumas,kai nori suzinuot informacija?Taip,As rusas. Ar visi lietuviai raso be klaidu? Paslauga pasiulita be klaidu. Ar As ne gerbiu Savo klientus? As ka nors pasiunciau? izeidziau?:) Man atrodo,kad tik Mania ir izeidineja.
  • 0

#135 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 lapkričio 09 - 22:18

na as penktadieni valiau , ir variklis graziau dirba , jautresnis gazas , ir dar bent pas mane pradejo is vietos shvelniau ishvazinet :)
as buvau susidomejas ir norejau ishbanditi toki valymo buda , na galiu pasakyti kad nesigailiu kad pabandziau :)

Na va pirmas pravalymas.
  • 0

#136 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 lapkričio 09 - 22:30

na as penktadieni valiau , ir variklis graziau dirba , jautresnis gazas , ir dar bent pas mane pradejo is vietos shvelniau ishvazinet  :) 
as buvau susidomejas ir norejau ishbanditi toki valymo buda , na galiu pasakyti kad nesigailiu kad pabandziau :)

Na va pirmas pravalymas.

Tai ko tas zmogus pats neparaso forume? :doh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#137 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2009 lapkričio 25 - 10:31

Penktadieni lapkr. 27 busiu Alytuje.
  • 0

#138 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 lapkričio 25 - 16:17

Tokiam varikliui turi but 3 baRAI,o ka siulai 2,4 baru-tai pabandik,suksis,susksis,bet ne uzsivez

Čia kur pale rašė, tai buvo matuotas slėgis mano masinoj (toks pats variklis)ir slėgiai buvo vienodi, o tokiu bajerių kaip pas pale mano pežui nėra. Taigi slėgio reguliatorius neduoda į purkštukus didesnio slėgio nei tie 3bar, o ne pastoviai tiek būna. Taip pat tu jam parodei ne slėgio reguliatorių, o pulsacijos slopintuvą.
Noriu paklaust-kas nors dar pvz. Vilniuje užsiima tokiu valymu? Nes atrodo kad tu monopolį laikai :) šiaip manau toks būdas geriau nei pilt į baką kažką.
  • 0

#139 Zhile

Zhile
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI 66kw

Parašyta 2009 lapkričio 27 - 12:10

Turiu peugeot 307 hdi, peremiau is tevu, buvo beda - nuolatos antipolution fault, sprendziau kas gali but ir priejau to,kad uzsikise viskas nuo baltarusisko kuro. Taigi metus laiko zaidziau su tais priedais, nu kol pili tol gerai, nu ir ka, syky nutiko taip, kad teko visa baka isvazinet pilnai (Buvo supiltas tas skystis) po isvazinejimo pilnai, viskas dingo. ptiu ptiu ptiu jau koks menesis nesimamato tos klaidos. Tai cia dabar ir nesuprantu kas nuo ko. Bet del tu priedu, anglijoj vazinejau opel vitara, kartais jai turbina atjungdavo, ka ipyliau to priedo, ir viskas kaip mat praejo
  • 0

#140 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 lapkričio 27 - 16:33

Noreciau paziureti po "valymo" kaip traukia?Ar dar isvis vaziuoja
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0