Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ispudziai Pakeitus Priekines Spyruokles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#21 Svečias_seniz_*

Svečias_seniz_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 15:12

turu 4 priekines spyruokles 309'o, 2 gtiskes, dvi paprasto, ale jausiu jos vienodos, nes pas mane priekis ne tox jau kiets buvo
  • 0

#22 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 15:30

2 Seniz. Vuo dalykas Gal gali pamatuoti spyruokles skersmeni ir drato skersmeni?
  • 0

206


#23 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:12

Na ka as galiu pasakyti - jei per minkstas galas, galbut ir nemalonu vaziuoti, o gal kaip ozyris sake tik priprasti reikia. Kol mano galas buvo neiskeltas, "katerinio" efekto nesijaute visiskai, kai ishsikeliau - asfalto bangas irgi pradejo gaudyti, bet kazkaip dideles tragedijos nebuvo, ir CD niekada nesokinedavo. Keisti as jas sugalvojau tik todel, kad labai kretiniskai pugas atrode - priekis labai zemas, o galas labai aukstas (kaip kokia ubage OOOO piemens is vidurio kaimo ;) ). O siaip man meistreliai is PA sake kad jos sportines - sake sportines butent tuo ir ypatingos, kad galuose vijos tankesnes
  • 0

#24 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:22

Kaip suprantu katerio efektas pasireiskia kai galas aukstesnis uz prieki? Mano kabryje toks efektas kartais pastebimas, lygtai atsirades po to kai buvo istatytas 1.6GTI galinis tiltas, kuris standesnis nei pries tai buves, taciau pora cm aukstesnis. Vat ir mislyju del ko dabar priekis kartais pabanguoja, ar del per auksto galo ar kad priekiniai ammo nelaiko( ju dar netikrinau). Any ideas? :unsure:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#25 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:29

priekis kartais pabanguoja

kaip tai atpazinti, kaip cia taip buna? :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#26 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:31

kaip tai atpazinti, kaip cia taip buna? :blush:

Vaziuoji is paziuros lygiu asphaltu, galas kaip prilipes, priekis pradeda siubuoti koki nezymu svelnu nelyguma pagaves ir nenoriai gesinasi...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#27 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:34

Kai mano pradejo banguoti po galo iskelimo, irgi maniau kad priekiniams ammo amen. Bet kaip nujausdamas dar vazinejau ilgai ir nuobodziai, ir dabar kai ishsiardziau - akurat - amortikai beveik idealus, tik atstoiniku nebelike. :) Todel padariau logiska isvada kad kai galas labai aukstesnis uz prieki - nera gerai. Bet Dewgono tikrai jis nera LABAI aukstesnis...
  • 0

#28 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:38

Kas yra atstoinikai?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#29 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:44

Kas yra atstoinikai?

va va tie atstoinikai ytariu pas mane visai pareje, kai gerai subanguoja priekis tai girgzdet pradeda.
  • 0
406 2.1 TD

#30 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:46

atstoinikai tai yra tokios apie 10 cm ilgio desreles formos gumos su skyle per viduri, kurios maunamos ant amortiko judancio blizgaus strypo, yra pasislepe po apsauginem garmoskiu tipo gumom ir skirti apsaugoti kad amortikas per daug nesisispaustu t.y. nesidauzytu. Ar aiskiai? ;)
  • 0

#31 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:46

turu 4 priekines spyruokles 309'o, 2 gtiskes, dvi paprasto, ale jausiu jos vienodos, nes pas mane priekis ne tox jau kiets buvo

tai gti ir paprasto aukstis vienodas?

Ar tinka 405?
  • 0
406 2.1 TD

#32 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 16:47

Vaziuoji is paziuros lygiu asphaltu, galas kaip prilipes, priekis pradeda siubuoti koki nezymu svelnu nelyguma pagaves ir nenoriai gesinasi...

Tada as jokiu panasiu efektu po tilto keitimo nepastebejau, tik kad ar priekis tapo kietesnis, ar galas tapo minkstesnis(manau sis variantas realiasnis ^_^ ).
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#33 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 17:14

"atstoinikams" geriau limpa pavadinimas "atboinikai" :)
  • 0

206


#34 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 18:54

Hmm... del pasiubavimo tai ir pas mane buna, bet pas mane dar is Deutschland'o kaip parvaryta tai ten buvo prizeminta ir priekis ir galas, tai kai stovi lygiam kelyje lyg ir aukstis vienodas.. taciau kur kokiais nelygumasi lakstant o ypac bangu tipo pasiubuoja priekis, na bet gal norma, ner cia ko lakstyt :lol: O siaip dar pastebejau kad vienas amortikas kaip ir slapias jau, tai pradedu i kita kojine det lituoklius ir greitu metu reiks keistis abu preikinius... tikiuosi pageres :rolleyes:
  • 0

#35 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 19:23

Idomi tema :unsure: Siaip pas mane spyruokles irgi tankejancios i pabaiga, bet kad kieta negaliu pasakyti, neturiu su kuo palyginti :) Na jei pas mane kieta idomu kaip yra minksta, na gal tex per meeta Trakuose palyginti :mellow: Kai po remonto man sukele galini tilta pajauciau didesni stabiluma ir minkstuma :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 19:57

Vaziuoji is paziuros lygiu asphaltu, galas kaip prilipes, priekis pradeda siubuoti koki nezymu svelnu nelyguma pagaves ir nenoriai gesinasi...

kaltinceu tik amortikus. as del tokios priezasties naujus dujinius sachsus ismeciau ir pirkau konius. tada praejo.

p.s. pakeltas galas, mano nuomone, yra blogeu, negu pakeltas priekis
  • 0

#37 Svečias_Pauliuxxx_*

Svečias_Pauliuxxx_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 lapkričio 11 - 22:09

as turiu Mig`ines atliekamas spyruokles, gal kas norit keisti? man reiktu kietesniu :ph34r:
  • 0

#38 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 09:55

as turiu Mig`ines atliekamas spyruokles, gal kas norit keisti? man reiktu kietesniu :ph34r:

Pamise sportininkai! :o :D

P.S. Migine pakaba puikiai tinka sportui iki ralio chempionato! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#39 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 10:01

kaltinceu tik amortikus. as del tokios priezasties naujus dujinius sachsus ismeciau ir pirkau konius. tada praejo.

p.s. pakeltas galas, mano nuomone, yra blogeu, negu pakeltas priekis

Kabris=juodoji pinigu skyle :mad: :wacko:

Ale dzeugsmas ir malonumas nevertinamas pinigais, ane? B)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#40 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 lapkričio 12 - 10:39

Klausimas prie to pacio: kiek panasiai kainuoja stnadartines spyruokles 405? Aisku nenaujos :D
  • 0
406 2.1 TD




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0