Jump to content


stiklu valytuwu rele


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Svečias_ignasz_*

Svečias_ignasz_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 25 - 14:08

Gal kas turite schema kurioje butu pavaizduota kurioje wietoje randasi rele, nuo kurios priklauso automatines stiklo walytuvu padeties weikimas, nes pas mane siu metu neweikia automatiene(su pertraukomis) padetis. prasau pagalbos

Edited by ignasz, 2008 April 25 - 14:14.

  • 0

#2 Svečias_ignasz_*

Svečias_ignasz_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 30 - 11:21

tai niekas negalite padeti?
  • 0

#3 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 April 30 - 11:38

cia sneki apie krituliu jutikli gal?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#4 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2008 April 30 - 19:44

butent , jei stovi lietaus daviklis tai ir nedirbs,kol daviklis nesureguos i lietu. o rankenele spustelejus zemyn valytuvai sudirba?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#5 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 April 30 - 21:08

na pas mane tai ner krituliu daviklio bet rele buvo ir suejus... jauciu vistiek ji toj pat vietoj turetu but... priejimas iki jos labai bjaurus... zodziu kai yra visas tas saugikliu blokas ir ten yra keletas reliu is apcios... ten tarkim atsisuki ta plasmae matai kelias reles... tai zodziu valytuvu rele virs ju paciam gale link variklio.... kad prie jos prieit tai teko nusiardyt ten visas plasmases kur yra zemiau tos apgrindines paneles... tada pilnai matai visa ta saugikliu bloka... tau ji reik kaip nors atsikabint.. jis ten kabo ant tokiu 4 ar triju varztu... zodziu as uzkisai lauztuviuka maza is kaires puses it stumiau visa ta bloka i desine puse kad atsikabintu... tada tas blokas nusileidzia i gali is virsaus pasiekti ta rele... ji turetu but melynos spalvos su bent jau kokiais sesiais kontaktais... pvz turiu kazkur gareze... tikiuos gal kiek nors pades...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#6 Svečias_ignasz_*

Svečias_ignasz_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 03 - 09:53

pas mane nera lietaus daviklio. o gal kas zinote koky menuala ar kazka panasaus kad butu mazdaug viskas parodyta :?
  • 0

#7 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 May 03 - 14:38

tai juk pagal mano aprasyma ir mazdaug viska padaryt gali.... nepagalvojau kad fotkint reik kad parodyt darbu eiga...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#8 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 May 04 - 22:25

jei nuo valytuvu yra 506 , 507 laidai-tai valdo BSI. kodel nerasote masinos gimimo metu?(nekalbu jau apie DAM numeri ) atminkit-kebulo detales -tos pacios, o elektra-skiriasi .(cia paprastai) ;)
  • 0
spakenas@gmail .com




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users