Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P605 2.5 TD


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 pauliuks

pauliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Elektrėnai, Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 gegužės 01 - 00:58

Sveiki visi, gal kas galit padėt dėl generio diržo barškėjimo. P605 2,5TD keičiu įtempėjo guolius, įtempėjo amortiką, o visa ši sistema kaip byra taip byra, gal pasakysit kas nebūt kaip tai pataisyt arba ar aš įlindau į liūną iš kurio neįmanoma išbrist?
  • 0

#2 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2008 gegužės 01 - 07:44

panasu ,kad tai kazkoks ,,liunas,, ,maniskiam t.p. klaksejo ,sokinejo, pjove dirza po itempejo pakeitimo kiek apsiramino ,bet nevisai, esu ir daugiau skaites sia tema ir ,, citrinos,, forume ir cia kazkur yra paeska naudokis, :unsure:
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#3 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 gegužės 01 - 08:49

gal skyvas parejo ?
  • 0

#4 pauliuks

pauliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Elektrėnai, Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 gegužės 02 - 10:28

Sveiki visi, gal kas galit padėt dėl generio diržo barškėjimo. P605 2,5TD keičiu įtempėjo guolius, įtempėjo amortiką, o visa ši sistema kaip byra taip byra, gal pasakysit kas nebūt kaip tai pataisyt arba ar aš įlindau į liūną iš kurio neįmanoma išbrist?

Ką gi, žmonės šneka, kad traktoriukas Pežo turi savo specifinį garsą, gal apie tai šnekėjo :) vadinas teks su tuo susigyvent ir keist įtempėja + amortizatoriuką kas metai, arba nusipirkt išsvajotą P607
  • 0

#5 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2008 gegužės 03 - 09:44

Ką gi, žmonės šneka, kad traktoriukas Pežo turi savo specifinį garsą, gal apie tai šnekėjo :) vadinas teks su tuo susigyvent ir keist įtempėja + amortizatoriuką kas metai, arba nusipirkt išsvajotą P607

Kolkas nieko panasaus pas mane per 1.5 metu. Nekeiciau jokiu itempeju, tik dirzus :ph34r:


Zmones daug ka gali sneket ;)

Šį pranešimą redagavo marco: 2008 gegužės 03 - 10:03

  • 0

#6 rimbas

rimbas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2008 gegužės 03 - 09:50

pas man irgi ner bedu kolaks tik puse metu ale nekeiciau ash ishvis to itempejo ir neaishku kada jis keistas buvo servise sake kad geras neapsimoka keist!!! tik dirzus pakeiciau ir viskas!

Šį pranešimą redagavo rimbas: 2008 gegužės 03 - 09:51

  • 0

#7 Svečias_GEDIMINUKAS_*

Svečias_GEDIMINUKAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 18:06

MESK LAUK TA SPYRUOKLES GABALA, PASIDARYK MEHANINI ITEMPEJA IR BEDOS BAIKSIS, MAN TAIP BUVO, KO TIK NEPAKEICIAU.
  • 0

#8 Svečias_guolis_*

Svečias_guolis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 20:33

MESK LAUK TA SPYRUOKLES GABALA, PASIDARYK MEHANINI ITEMPEJA IR BEDOS BAIKSIS, MAN TAIP BUVO, KO TIK NEPAKEICIAU.

ir kiek laiko su mechaniniu itempeju vaziuoji, vis dar nieko nevyksta. pas mane irgi barshka turejau tokiu minciu kad reiks kietai itemt bet norisi klaust patyrusiu :wacko:

Šį pranešimą redagavo guolis: 2008 lapkričio 28 - 20:34

  • 0

#9 Svečias_jarioma_*

Svečias_jarioma_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 23:34

As dar galiu duoti patarima del to tempejo. kaip zinote, ten stovi toks guolis, kuris buna atlaisvinamas, kai nuimamas dirzas ir jis turi buti itempiamas, kai dirzas jau uzdetas. to guolio konkstrukcija yra tokia: jis prisisuka per viduri ir tada su keturkampiu raktu yra tas guolis taip sukamas i viena puse, kad temptu dirza. jei jus atleidziat ta guoli ir po to jo normaliai nepastatot kaip jis turi buti, tai dirzas ir pradeda girdetis tas barskejimas, nes dirzas dar nera pilnai itemptas ir jis barska. Siaip jei visos dalys sistemoj naujos ir tas tempimo guolis gerai pastatytas, tai tada neturetu buti jokio barskejimo. Nes pas mane buvo tokia problema: keiciau dirza, ir pilnai nepastaciau to guolio, tai savaite vazinejau ir man barskejo dirzas, kol nepastaciau noramaliai to guolio - ir tada jau dingo visas barskejimas
  • 0

#10 Svečias_guolis_*

Svečias_guolis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 29 - 00:01

mmmm reiks isbandyti o tai tas garsas varo is proto :D
  • 0

#11 Svečias_jarioma_*

Svečias_jarioma_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:49

mmmm reiks isbandyti o tai tas garsas varo is proto :D

dar del garso, tai manau, nieko butu, bet negerai, kad tas dirzas ten makaluojasi, besimakaluodamas jis labiau deve ir lauzo guolius bei gali nutraukti dirza, jei jis jau yra pagyvenes
  • 0

#12 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 08:14

Jei maskatuojasi dirzas ne tik gali trukt, bet ir nutraukt pagrindini. Siaip tai sprendimas yra vienintelis, keist iscentrini guoli, ta guoli su itempeju, ir skyva bei dirza, viskas turi issisprest. Aisku meistras turi but su teisingom rankom, be to kaip minejo svarbu atitaikyt itempima su tuo iscentriniu guoliu. Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0