Peršokti prie turinio


Galinio lango apipurskimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 07 - 10:26

Sveiki, nemaloni problemele, nepurskia vanduo ant galinio stiklo hetcbeke. Vanduo nueina iki galinio stiklo valytuvo, bet per pati varykliuka nepraeina, bandziau valyti - rezultatas 0 :angry: , gal kas buvote susidure arba zinote kame gali buti problema. Paieskoje ziurejau bet neradau, gal aklas.
  • 0

#2 Svečias_demsis_*

Svečias_demsis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 07 - 21:46

pas mane irgi nepurske ,buvo uzsikisusi skylute kur isejimas prie valytuvo.Pabandyk su adata pakrapstyt gal pades
  • 0

#3 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 07 - 21:50

Krapsciau... rezultatas nulinis
  • 0

#4 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 07 - 22:02

pas mane irgi nepurske ,buvo uzsikisusi skylute kur isejimas prie valytuvo.Pabandyk su adata pakrapstyt gal pades

Adata per stora tam darbui, susirandi vielini shepeti, ilgesniais sheriais ir bandai prastumt, ishsilupes viena sheri, jei nepavyks, nusiperki acto esencijos ir imerki ishardes viska (chia pades, jei mirtinai uzhkalkejus kiauryme), mirkyt atsargiai, saugot nagus ir visas kitas gyvas vietas, bo gerai eda, geriau su guminem pirshtinaitem ish vaistineles. Na chia jau tokis avarinis atvejis, nes draskymo gali buti nemazhai B) Po acto proceduros gerai praskalaut vandeniu.

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 gegužės 07 - 22:02

  • 0

#5 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 11:10

hmm, nelabai supratau... man ne paciame purkstuke stringa, o pro varikliuka nepraeina... Ten ner kokio klapano? nes jei ten paprasta kiauryme turi buti tai tada sode kapstysiu.
  • 0

#6 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 08 - 11:16

hmm, nelabai supratau... man ne paciame purkstuke stringa, o pro varikliuka nepraeina... Ten ner kokio klapano? nes jei ten paprasta kiauryme turi buti tai tada sode kapstysiu.

kazhkur turi stovet atbulinis vozhtuvas, kad skystis nesubegtu atgal bakelin, o tai uzhsiknistum laukt, kol vel prades teket
  • 0

#7 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 11:31

pas mane iki pat galinio valytuvo skystis nueina, bet nepraeina pro valytuvo varykliuka. Tai mane domina ten yra kox klapanas paciame varykliukyje ar ten tiesiok skyle ir reik ja krapstyti...
  • 0

#8 waldas

waldas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2008 gegužės 08 - 13:19

pas mane iki pat galinio valytuvo skystis nueina, bet nepraeina pro valytuvo varykliuka. Tai mane domina ten yra kox klapanas paciame varykliukyje ar ten tiesiok skyle ir reik ja krapstyti...

o tai varikliukas ne prie skyscio bakelio pas tave?, bet pas mane tai varikliukas po pakotu prie skyscio bakelio. su 2 isejimais: ant priekinio ir ant galinio stiklo
  • 0

#9 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 14:36

nezinau kaip paaiskinti, varikliukas pacio valytuvo, o ne vandens purskimo. Ten nueina vamzdis iki jo ish skyscio bakelio, bet pro pati shtyriu ant kurio dedasi valytuvas neprateka vanduo, nuemiau ta visa mechanizma valytuvo, bet ten viskas kaip ir uzhstampuota ir nelabai suprantu ar imanoma ishimti ar ten yra kox klapanas ar tiesiog per tiek metu jis uzhsikimso ir reik tupai pramust. nesinoretu sugadinti jo viso ir paskui pirkti nauja valytuvo mechanizma.
  • 0

#10 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 08 - 14:48

nezinau kaip paaiskinti, varikliukas pacio valytuvo, o ne vandens purskimo. Ten nueina vamzdis iki jo ish skyscio bakelio, bet pro pati shtyriu ant kurio dedasi valytuvas neprateka vanduo, nuemiau ta visa mechanizma valytuvo, bet ten viskas kaip ir uzhstampuota ir nelabai suprantu ar imanoma ishimti ar ten yra kox klapanas ar tiesiog per tiek metu jis uzhsikimso ir reik tupai pramust. nesinoretu sugadinti jo viso ir paskui pirkti nauja valytuvo mechanizma.

plovimo skystis prateka pro valytuvo asheles viduri, myzhtukas stovi tiesiai ant valytuvo kojeles?
  • 0

#11 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 14:57

plovimo skystis prateka pro valytuvo asheles viduri, myzhtukas stovi tiesiai ant valytuvo kojeles?

tame tai ir reikalas kad neprateka...
  • 0

#12 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 08 - 15:00

teks ardyt visa mechanizma, viena karta teko panashu skerst, buvo ashele prikirmijus, net valytuvas nesivarte, nieko ten chitro ner
  • 0

#13 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 15:04

aciu, bandysiu... bet ashele shita sukinejasi, ka pades ishardimas, ar ji ten ish dvieju daliu ir glaima kiekviena paskui ishvalyti atskirai?
  • 0

#14 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 08 - 15:16

aciu, bandysiu... bet ashele shita sukinejasi, ka pades ishardimas, ar ji ten ish dvieju daliu ir glaima kiekviena paskui ishvalyti atskirai?

ashele ten kaip vamzdelis, vientisa ir kiaura, apskritai ten ne motoriukas, tokis reduktoriukas
  • 0

#15 Svečias_JAZVA_*

Svečias_JAZVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 15:23

a prasme ardyti tadu jei ji vientisa? gal bandyti valyti ja, nes maniau gal ten klaponiukas kox todel bijojau pamucinti ja, bet jei ji vientisa ir tiesiog lenktas vamzdelis tai pabandysiu klibineti ja. Aciu uzh pagalba
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0