Peršokti prie turinio


Nuotrauka

galine p406 pakaba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 07:27

laba, o dabar man aisku-liux- ;) dekoju. I servisa varau tik tada kai pats neturiu reikiamos irangangos, viska bandau pats pasiremontuoti, problema ir pas mane trukese, tik nebuvo prgos dar prie ju prisiliesti ir is pirmo zvilgsio nematyti, kad ten ekscentrinis reguliavimas.
  • 0

#22 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 birželio 05 - 13:40

na kaip malonu, kai niekas neatrašo į tavo pateiktą klausimą... :D

Nes tavo klausimas apie tai kas parasyta sioj temoj ,uz tai nieks ir neatsako,analogiska problema ,analogiski sprendimai -vaziuoji pas meistrus ir tau sutvarko :)
  • 0

#23 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 06 - 07:25

na va, pasikeliau vakar savo peugeot ir laustuvelis paneige teorija del traukes mano atveju, pasirodo tai detale num.17 rods silentblokas paskelbe nepriklausomybe. Na keitimas jo paprastas manau susitvarkysiu, tik gal kas zinot kiek jis kainuoja?
  • 0

#24 sNoOz*

sNoOz*
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius - Lazdynai
  • Automobilis:Peugeot 406 '97 1.8L

Parašyta 2008 birželio 06 - 13:33

bliamba... skaiciau, skaiciau... Peu, as irgi megstu suzinoti kodel ir kaip ir kas pas mane barska. Bet detale tu visitek pirksi, jeigu aisku nori vazineti komfortiskai klausant tik muzikos, o jeigu pirksi reiskia kaina suzinosi ir netgi jeigu tau pasirodys per didele ta kaina - visitek nupirksi... NU nupirksi, garantuoju ^_^ pirk, taisyk ir megaukis peugeot ;)
  • 0
gerasdviratis.lt forumas - sNoo, vaziuoju XC

#25 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 06 - 14:00

aisku pirksiu, butinai blemba pirksiu, kad muzikyte svariai ciksetu ir kaina nebaisi man :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0