Peršokti prie turinio


Vagiamos pagalves?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 159

#141 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 18 - 19:25

Vairui tai px nupirksiu koki uzrakta, o navigacija lieka neapsaugota...

tas ir yra sudas didziausias... Bendradarbis taip BMW su navigacija ir varineja i aikstele tam pasilikes Fiestuke zmonos (vietoj dviracio). Neturint savo nuosavo kiemo visada didele rizika yra :(
  • 0
Roots to roots

#142 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 18 - 20:01

Taigi saskaita sieks 11 tukst. Lt. (~2 tukst. is mano kisenes). Ir dar man bent savaite be masinos. N

O cia kodel is savo kisenes reikejo moketi ? Tiksliau ko draudimas nepadenge ?
  • 0

#143 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 18 - 23:34

O cia kodel is savo kisenes reikejo moketi ? Tiksliau ko draudimas nepadenge ?

Draudimas dengia, bet masinai kaip tik sukakojo 5 metai - skaiciuojasi nusidevejimas 19 proc. (skaiciuojasi pagal amziu ir kubatura ir virs 5 metu), skaiciuojasi francize - 300 Lt. Nusidevejimas skaiciuojasi keiciant naujomis detalemis - deti devetas (greiciausiai vogtas) man kazkaip neocen, be to dileris tokiais dalykais neuzsiima (nusidevejimas skaiciuojamas nuo detaliu kainos su PVM, darbai nesiskaiciuoja). Vagystes atveju francize 10 proc. - tarkim islups navigacija, kurios kaina tarkim 5000 pas dileri ir moki jau ne 300, o 500. Arba draudziate kasko savo ten 10m. senumo auto - kai paskaiciuos nusidevejima, jei detales reikes keisti naujomi, tai mazai nepasirodys. Siaip kai kurie draudikai netaiko nusidevejimo priekiniam stiklui, zibintams. Siaip be kasko liudesys is viso butu, bet patartina pirkti nauja auto - tada ir nauja verte galima pora metu draustis ir t.t.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2008 spalio 18 - 23:35

  • 0

#144 Svečias_Dolcis_*

Svečias_Dolcis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 04 - 11:33

cia kirmins pasiule deti ant vairo visokius uzraktus kurie dengia pagalve vis kazkiek laiko laimetumet ir gal noras nulinktu vagims lupt ja.

paprasciausiai manau butu vairo uzraktas kur dedasi nuo vagiu..tik kad jis juostu visa vaira per viduri o ne tas kur ant vairo uzsirakina ir galas ant paneles uzdedamas...manau atbaidytu taip
  • 0

#145 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 16:19

Pradėjo eiti pranešimai, kad "paduškiniai" vagiai metėsi ant Hondų (Civic ir Accord). Pežistai, atsipūskit... B)
  • 0
... labai piktas diedas...

#146 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 18:27

Perskaiciau ir as autopliuse, Hondos kencia ir ypac Vilniui. Manau gera yra tureti pezo iki 99 metu, as cia apie 406 ir 605. Pagalves kaina 30-50 lt. Todel vagiui reiks damoket , kad ja vogtu. Buvo Mersu juostos, BMW moldingeliai, Audi ir Mazdu Xedox priesrukiniai, dabar airbagai, kas toliau?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#147 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 07:46

prisiminiau vieną pokalbį su suomiu prieš 1,5 metų... jis labai nustebo kai pamatė, kad išsiėmiau magnetolos skydelį, kai prisiparkavom, kai paaiškinau, kad pas mus pagrindis grobis - magnetolos, tai jis papasakojo, kad pas juo pagrindinis grobis iš naujesnių auto - airbag'ai, kurie pagrinde keliauja į estiją... bent jau prieš 1,5 metų jis nupasakojo man tokią situaciją... aš dar tada juokiausi iš to... dabar apsižvalgius graudu darosi... :blink:
  • 0

#148 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 gruodžio 28 - 20:39

Tai vat, kolegos! Gal kas ir matet mano tema apie parduodamas R13 padangas... Atsirado pirkejas, atvaziavo, apziurineja padangas ir besnekant pasake, kad siandien apie 12h DIENOS prie "REDOS" buvo numauti jo bolido ratlankiai... Zulikai darbavosi :ph34r: keliesi- viena puse paliko ant plytu, o kitoj domkrata ir dar sugebejo kazkokia lieva "zapaske" uzmauti ir dar prisuko 1 varzta... :blink: :wacko: :wacko: Atvaziave mentai pasake, kad siomis sventinemis dienomis tai jau 16 atvejis Kaune...

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 gruodžio 28 - 20:39

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#149 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 28 - 20:46

Tai vat, kolegos! Gal kas ir matet mano tema apie parduodamas R13 padangas... Atsirado pirkejas, atvaziavo, apziurineja padangas ir besnekant pasake, kad siandien apie 12h DIENOS prie "REDOS" buvo numauti jo bolido ratlankiai... Zulikai darbavosi :ph34r: keliesi- viena puse paliko ant plytu, o kitoj domkrata ir dar sugebejo kazkokia lieva "zapaske" uzmauti ir dar prisuko 1 varzta... :blink: :wacko: :wacko: Atvaziave mentai pasake, kad siomis sventinemis dienomis tai jau 16 atvejis Kaune...

Pripratins tuoj visus prie "sekretkių". Mažu dar lenciūgu visą mašiniuką aprišinėsim nakčiai... :unsure:
  • 0
... labai piktas diedas...

#150 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 09:35

Tai kaip ten su tom pagalvem, dar vagia? :ph34r:
  • 0

#151 Dooshele

Dooshele
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 gruodžio 30 - 00:32

Praeita savaite buvau prie Viciunu Kaune. Maciau pora 307 su polietileno "stiklais" ir be pagalviu....
  • 0

#152 ArMory

ArMory
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 1.9 XRd

Parašyta 2008 gruodžio 30 - 00:57

Praeita savaite buvau prie Viciunu Kaune. Maciau pora 307 su polietileno "stiklais" ir be pagalviu....

jo ir as kaune maciau ne viena 307 su plevelem ant stiklu, taip pat vw beatlle ne viena teko matyti su isdauztais langais...
  • 0

#153 Igniusignius

Igniusignius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Parduotas

Parašyta 2009 sausio 03 - 14:50

mano pazystamui is 206 jau du kartus buvo islupe prie daugiabucio...
  • 0

#154 Dooshele

Dooshele
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 04 - 23:03

Nu ka nusipirkes is Zerucio vairo uzrakta. Truputi papjaustymu su kampiniu slifuokliu, pavirinimu, pasveitimu, padazymu ir turetu buti gerai. Gaila fotika paskolines neturiu foto.
  • 0

#155 1977

1977
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 10 - 16:07

dabar is Kauno persimete vagys i Jonava <_< . Si ryta radau ir as ta vaizdeli, lango nera ir pagalves nera.Narkomanai prasinese per 3 masinas , tiek policija uzfiksavo po nakties, o manau dar ir buvo tokiu , kurie nesikreipe i policija, nes manu, kad nelabai ji cia kuo gali padeti, bet ...viltis durniu motina. Tai vyras nupirko nauj a stikla uz 120 lt(devetas), o Evelke skambino-180lt naujas. O kur gauti paduska, tai nezinau. Kiek ji gali kainuoti t,p. nezinau. Gal kas gali pasakyti? Kasko vakar buvo nedrausta, o siandien jau apsidraudziau ir metams mokejau 850 lt su 400 lt francize. Nuvaziavus apsidraudziau ne tik masina, bet ir buta, nes jie naglybes jau visai atkuto. kur galima pradeti ieskoti airbago(zinoma, ne naujo, juk pati turiu moketi, o ne draudimas).?
  • 0

#156 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 10 - 17:26

Reiktu pradet nuo srotu tada ieskotis. Pabandyk gal pradziai pasiskambinti spekuliantui:

http://www.peugeot-k...=0

Pas ji kaip tik nesenai buvo 307 (ir manau apie kainas pasiklausinesi jeigu ka)

O kuriam rajone cia taip prasisuko? Rimkuose? As kai pas drauga Jonavoj bunu su nakvyne visada savo auto aikstelej palieku... Nepaitnka man Jonava juodai siuo klausimu... :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#157 1977

1977
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 10 - 18:12

Reiktu pradet nuo srotu tada ieskotis. Pabandyk gal pradziai pasiskambinti spekuliantui:

http://www.peugeot-k...=0

Pas ji kaip tik nesenai buvo 307 (ir manau apie kainas pasiklausinesi jeigu ka)

O kuriam rajone cia taip prasisuko? Rimkuose? As kai pas drauga Jonavoj bunu su nakvyne visada savo auto aikstelej palieku... Nepaitnka man Jonava juodai siuo klausimu... :ph34r:

tu teisus, Rimkuose ir dar kelias Kulviecio mikrorajone. Matai , turbut likimas, jau puse metu stovi mano masiniukas kieme, o netoliese dar tokie patys du stovi, bet uzkliuvo butent mano. Mes sveciu masinas irgi varom i aikstele :rolleyes:
reiks ieskoti, o gal atslirai yra pirkti tik dangtelis, be pagalves? (tik reiks palikineti rasteli, kad nera oro pagalves, kad nesivargintu :D )
  • 0

#158 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 10 - 18:59

reiks ieskoti, o gal atslirai yra pirkti tik dangtelis, be pagalves? (tik reiks palikineti rasteli, kad nera oro pagalves, kad nesivargintu :D )

na nzn, bet zmones (ypac lietuviai) isradingi ir manau visokiu imitaciju prisigalvoja (ypac turginiai) kaip masina padaryti kad atrodytu kaip su airbegu. Kita vertus jeigu jau yra Casco, tai tegul musa stikla - pasakysi, kad pavoge ir airbega ir pinigelius atgausi ;] Beje, o posukio svirties nesugadino? Nes daug kas skundziasi, kad po to ir ta reikia tvarkyti (ar netgi keisti)...
  • 0
Roots to roots

#159 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 sausio 10 - 20:39

...kur galima pradeti ieskoti airbago(zinoma, ne naujo, juk pati turiu moketi, o ne draudimas).?

Ar tik nenusipirksi savo?... <_<
Pagalvojau, o jei toj paduškoj išdegint kėbulo Nr.? Gal ne itin estetiška, bet... :blush:
  • 0
... labai piktas diedas...

#160 1977

1977
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 11 - 10:10


reiks ieskoti, o gal atslirai yra pirkti tik dangtelis, be pagalves? (tik reiks palikineti rasteli, kad nera oro pagalves, kad nesivargintu :D )

na nzn, bet zmones (ypac lietuviai) isradingi ir manau visokiu imitaciju prisigalvoja (ypac turginiai) kaip masina padaryti kad atrodytu kaip su airbegu. Kita vertus jeigu jau yra Casco, tai tegul musa stikla - pasakysi, kad pavoge ir airbega ir pinigelius atgausi ;] Beje, o posukio svirties nesugadino? Nes daug kas skundziasi, kad po to ir ta reikia tvarkyti (ar netgi keisti)...

man pasiseke, bet garziai vagys islupo ir svirteliu keisti nereikes, nes visos sviesos dega. :rolleyes: girdejau, reikia masinu turguje pasidairyti Kaune, ten turetu buti, o gal ir savo nusipirksiu :D Gal kas mate Kauno turguje?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0