Peršokti prie turinio


406 coupe salono keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_Insanity_*

Svečias_Insanity_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:20

Sveiki, Pradejau keist 406 coupe salona, nusipirkau angliska odini salona. Galas tinka idealiai, apmusimai visi tinka. O priekines sedynes pridare problemu. Elektra nesunkiai pajunge, bet dabar meistrai skambineja ir sako, kad netinka tvirtinimai. Sito taip ir nesupratau, kaip jie gali skirtis? Priekiniu sedyniu tvirtinimai, ne siaip skyles ant grindu, o iskilimai kebule su sriegiu. Jeigu jie neatitinka sedyniu tvirtinimo, argi modeliui su odiniu salonu kebulas buvo daromas kitaip negu veliuriui? Ar as ne taip mastau gal? :) Gal kasnors jau esat su tuom susidures, galbut ne ant coupe modelio ir turit kokiu patarimu :)
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:25

nelabai tikiu, kad gali skirtis tvirtimas as sedanui keiciau tai viskas idialai tiko.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:35

Nu jo. Sekmes darbuose. Ne laiku tu cia pradejai klausinet. Reikejo pirma isiaiskint ar tiks nuo anglo salonas. Ir galiu pasakyti kad priekis 100% netiks. Reiks kazka xalturinti.
  • 0

#4 Svečias_Insanity_*

Svečias_Insanity_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:43

Hmm, dabar sako, kad gale gali prisukt abu varztus be problemu, tai nors nereikes mastyt kaip jas lygiai sustatyt, o prieki galima ir davirint manau, neturetu but dideliu problemu. Galvojau su elektra bus didziausios bedos, bet pasirodo 4 varztai daug sudetingiau :D
  • 0

#5 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:50

pas mane priesrestailas ir ne coupe. priekines kedes tiko idealiai. kiek uz pakeitima pinigu moki? man liko tik keleivio sedyne prijungti, bet vienoj vietoj kaina nenudziugino: nuo 200lt :)
  • 0
Dont just say it. Do it!

#6 Svečias_Insanity_*

Svečias_Insanity_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 28 - 10:56

pas mane priesrestailas ir ne coupe. priekines kedes tiko idealiai. kiek uz pakeitima pinigu moki? man liko tik keleivio sedyne prijungti, bet vienoj vietoj kaina nenudziugino: nuo 200lt :)

joa man uz abi sedynes gali tekt palikt apie 300 pinigu, bet kad jie nesumasto net kaip jas pritvirtint. O tu angliskas pirkai?
  • 0

#7 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2008 gegužės 28 - 13:27

ne as pirkau, o senas savininkas, bet taip, visa angliska salona ir viskas atitiko. coupe gal kazkas kitaip...
  • 0
Dont just say it. Do it!

#8 Svečias_Insanity_*

Svečias_Insanity_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 28 - 16:37

Vistik eina pritvirtint, vienoi vietoi truputi skiriasi tik, vairuotojo pusei. Bet nereikia nieko papyldomo net lankstyt ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0