Jump to content


Is pugo i civic


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2008 May 29 - 18:28

kas dar nori prisipazinti? :D

Isduosiu Diurex. Jau keli menesiai, kaip savo porestaila 406 i Civeka ishkeite. :lol:
Nuo to laiko ir peugeot forume nebesilanko. :wacko:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 May 29 - 19:41

ir kuo ta civiko pakaba gera, kad kieta kaip akmuo ir triuksminga ?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Gedis123

Gedis123
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 179
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80kw

Posted 2008 May 29 - 21:34

Pilnai sutinku su Franciu :beer:
  • 0
Šeši iš dešimties lietuvių gyvena depresijoje, likę keturi Londone…

#24 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 29 - 21:43

Ikursim Hondistu frakcija Pesu klube :) Man cia labiau patinka irgi negu Honda klube - cia kazkaip mieliau bendraujasi, publika kulturingesne turbut ;) O siaip jei i tema tai teko diena su tokiu cveku lakstyt - mano pirmas automatas gyvenime buvo. Patiko visai bet stabdziu jautrumas tai baisinis automato - niekaip nepripratau, buhaltere per langa vos kelis kartus neisleke :D Bet siaip patiko man ganetinai cvekutis, isskyrus apzvalguma atgal - labai prastas.
  • 0

#25 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 30 - 08:17

tu apsiminki kad pas tave 1.6 tai variklio neuzkalki, teko su 2.2 vtechu palakstyti garsas kai pas moca bet 7prm laiko be problemu ir rezervas yra. o trauka tai pasaka :) su pugu 3 ltr nera net ko lyginti :)
  • 0

#26 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Posted 2008 May 30 - 08:47

Japonai ir zaidzia ant aukstu apsuku, ir nera cia ko bijoti, o garsas ir turi pasikeisti, pamatytum kaip pasikeicia garsas isijungus vtec'ui kai yra
sport filtras ir skrdine alkune, svilpti pradeda kai ora siurbia :)

cia kad suprastum kaip vtec veikia:


realiai tai viskas paprasta, pakylus tepalo slegiui sukabinami veleneliai ir voztuvai ilgiau buna atidaryti, tuo paciu pasiurbiama daugiau misinio
na ir automatiskai galios padidejimas.

Savo motoriuka ir be vtec'o daznai iki 7krpm prasuku ir jau metus sekmingai vazineju, ribotuvas pas mane kazkur ant 7.3 rpm jungiasi :)
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#27 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Posted 2008 May 30 - 08:50

tu apsiminki kad pas tave 1.6 tai variklio neuzkalki, teko su 2.2 vtechu palakstyti garsas kai pas moca bet 7prm laiko be problemu ir rezervas yra. o trauka tai pasaka :) su pugu 3 ltr nera net ko lyginti :)

2.2 siaip yra bent jau ant 5 gen preliudu, 185 arkliukai, o JDM motoriuko versija ir visi 200,
taip kad tikrai labai smagiai eina :)
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#28 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 30 - 09:13

Franci, is kur tokios zinios apie cviako pakaba? Gal lyginot su 1994m masina? :huh:
Ar bandet tamysta palygint 7 kartos cviako sedano pakaba su P406? As tai po p406 persedau, negaliu atsidziaugt pakaba, jokiu pasaliniu garsu, rieda pasakiskai. Duobes, ant kuriu pugas sokinedavo, dabar praeina lyg ju nebutu ir p406 pakaba buvo sutvarkyta normaliai Tanagroj.

Man tik vis kliuva ta priekine panele, pas mane matos kad kazkas normalaus buvo ideta per 2 skyles kur magas dedasi. Dabar vienoj skylej idetas kazkoks senas hondos magas, o kita taip sakant " faniera uzkalta" (plastmase uzdeta, kad skyles nebutu). As taip primeciau, kad normaliai atrodytu, reikia 2ju auskstu maga imest, toki kaip sitas pvz:

http://auto.plius.lt...ratura&id=51453

Gal kas parduot 2ju aukstu magnetola standartiniu ismatavimu, kad eitu sukist? As nesigaudau tokiose dalykuose, tik noriu vaizda sustivarkyt.
  • 0

#29 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 May 30 - 09:40

nu kas liecia pakaba tai nepasakyciau kad kieta, vaziuoja labai maloniai. Gal Franci turejai omeny koki dviduri cveka? gal ten ir kietesne (pas mane 5duru checbekas). :beer:
  • 0

#30 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • posts 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Posted 2008 May 30 - 13:07

man irgi kazkaip keistai skamba kad cvekas sugeria visas duobes o pugas sokinedavo... :blink: nu gal nors su cveku lyg ir neesu vaziaves tik su accordu 98 tai tas tikrai kietesnis o gal ten cvekas buvo dabar tiksliai ir nepamenu... :rolleyes:
  • 0

#31 Svečias_pudg_*

Svečias_pudg_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 30 - 19:13

na tu cia palyginai cveko pakaba su 406,tas pats gaunas kaip pirsta su pimpiu lygint,tai gal koks golpuks irgi per duobes geriau eina negu 406 :lol: nu siaip tai mano nuomone honda yra s...,tuo labiau kad jau rudys lenda,o tai kas bus dar po kokiu 2 metu ?
  • 0

#32 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 May 30 - 19:22

na tu cia palyginai cveko pakaba su 406,tas pats gaunas kaip pirsta su pimpiu lygint,tai gal koks golpuks irgi per duobes geriau eina negu 406 :lol: nu siaip tai mano nuomone honda yra s...,tuo labiau kad jau rudys lenda,o tai kas bus dar po kokiu 2 metu ?

kolega parase ta ko as nespejau, paciam neteko vaziuoti, veze, pasirode kad mano 306 minkstesnis ir tylesnis nei tas benzas, paimtum koki turbinini varikliuka ir nebeliptum i ta cveka, nuo tu aukstu apsuku vezys ausu bugneliams garantuotas, man patinka kai nuo zemu sukiu rauna. Gal palyginti tu paciu metu 406 nesudrosta su ta honda, lyginat kaip teisingai sako varpa su pirstu :lol:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2008 May 30 - 19:27

Zhiuriu kai kuriems labai lengva itikt. Idedi super minkshtas spyruokles, padarai pakaba su dydesne eiga ir nuleidinesit kokia super pakaba, kaip minkstchai vazhiuoja per duobes ir t.t. px, kad ant 60km/h lauzhiant 5 laipsniu posuki atsiguli kaip su mocu, tik i kita puse, bet tai kaip minkshtai vazhiuoja. :lol: Pirkit senus amerikinius laivus. Linguosit iki uzhsisantykiavimo. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 May 31 - 06:41

Zhiuriu kai kuriems labai lengva itikt. Idedi super minkshtas spyruokles, padarai pakaba su dydesne eiga ir nuleidinesit kokia super pakaba, kaip minkstchai vazhiuoja per duobes ir t.t. px, kad ant 60km/h lauzhiant 5 laipsniu posuki atsiguli kaip su mocu, tik i kita puse, bet tai kaip minkshtai vazhiuoja.  :lol:
Pirkit senus amerikinius laivus. Linguosit iki uzhsisantykiavimo.  :lol:

akmenine pakaba dar nereiskia kad gerai posukius isima, bet kad keleiviai po 100km ima zirzti kad danties ant danties negali sudet tai cia jau skaitosi malonumas vairuoti :wacko:
Smagu kad tam kas nusipirko sitas civikas geras auto, bet pezo klube 406 tikrai liks geresne auto :lol:

Edited by Francis, 2008 May 31 - 06:46.

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#35 marco

marco
  • Senbuviai
  • posts 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Posted 2008 May 31 - 16:10

Nieko bloga neturiu pries Hondas, bet teko ir man su Civic'u vaziuoti.... nebuciau vaziaves su Audi, Peugeot tai gal ir atrodytu normaliai.... kaip ant taboretes..... :ph34r: Bet kiekvienam savo :beer:
  • 0

#36 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 01 - 18:06

Sian marazmas praleke su mano cviaku ir pasakys savo nuomone apie "taburetes" ir tt. kai pasirodys. :) As kazkaip neturiu priekaistu pakabai, bent jau kol kas. :lyzht:
  • 0

#37 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 01 - 19:46

tavo vietoje buciau emes siek tiek senesni civica su 1,6 vtech ir komplektacija geresne ir isvaizda seno grazesne, o vidu tai nera ko lyginti.
  • 0

#38 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 02 - 09:29

Karinis, as isvis ne civic ieskojau, as ieskojau p406 2.0HDI automato, sitas netycia po ranka pasisuko. O kai nesidomejau as civikais, tai ne as zinau kokios ten komplektacijos, nei ka. Man reikejo per 30min apsisprest, imu ar ne (nes jau kiti pirkejai buvo pakeliui). Man patiko ta masina ir nusipirkau. Aisku, dabar galima daug pasakot, ka, kaip ir tt. galima buvo, bet as zinau viena dalyka, kad draudimas nustate verte 26500, o as mokejau 17500 (likutine verte pasibaigus lizingui). Kitais zodziais, ar ji po poros metu parduosiu ir dar pliuse liksiu, taip kad, ka cia kalbet. O kad senesnio isvaizda grazesne, tai skonio reikalas manau. Salia senesnio buvau pastates, tai niekuo man senesnis ne grazesnis. :D

Edited by Qpidonas, 2008 June 02 - 09:35.

  • 0

#39 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 June 02 - 09:36

Ar liksi pliuse, kai taip rūdys lenda tai dar neaišku. Nu bet aš čia ne konkrečiam atvejui, ale apskritai taikau.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#40 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 02 - 09:39

Darka, ten tas rudeles kelias uz 100Lt uzdazys man, antikorizinis 600Lt visas dugnas +ertmes ir viso gero rudys, o jei islys, pagal antikorozinio garantija man padengs. Klausimas issprendziamas. P.S. Zmones, nesupraskit manes klaidingai, as nesakau, kad cviakas uz puga geresnis, jei nebutu pasisukes po ranka, buciau pirkes 406ta ir toliau sekmingai vazinejes. Tiesiog as norejau pasidalint ipsudziais.

Edited by Qpidonas, 2008 June 02 - 09:41.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users