Peršokti prie turinio


automatines greiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#161 Vladas406

Vladas406
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2012 gegužės 23 - 09:44

Sveiki, na pagaliau ir as parasysiu :) labai panasiu gedimu buvo aprasyta, tik dauguma raso kad kol saltas gerai - pasyla nebeina.Pas mane priesingai. Beje kalba vyksta apie 406 HDI 2003 metu. , taigi pries keleta savaiciu stovint kamstyje uzsidege * ir S , bet taip ir greit ir uzgeso. Ryte masina uzkurus, viska susijungia gerai, bet pradejus vaziuot , ji nevaziuoja,( na vaziuoja bet sunkiai) apsukos kyla ir viskas. ir taip kokia 100 metru, paskui viskas ciki. Na buna kartais vaziuojant kad nepriima apsusku t.y. duodu gazo, o nulis reakcijos bet cia gal ne dezes reikalai ? taigi :)
  • 0

#162 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2012 gegužės 24 - 10:54

Sveiki,
na pagaliau ir as parasysiu :) labai panasiu gedimu buvo aprasyta, tik dauguma raso kad kol saltas gerai - pasyla nebeina.Pas mane priesingai.
Beje kalba vyksta apie 406 HDI 2003 metu. , taigi pries keleta savaiciu stovint kamstyje uzsidege * ir S , bet taip ir greit ir uzgeso. Ryte masina uzkurus, viska susijungia gerai, bet pradejus vaziuot , ji nevaziuoja,( na vaziuoja bet sunkiai) apsukos kyla ir viskas. ir taip kokia 100 metru, paskui viskas ciki. Na buna kartais vaziuojant kad nepriima apsusku t.y. duodu gazo, o nulis reakcijos bet cia gal ne dezes reikalai ?
taigi :)

pas manne tas pats, bet meistras sake kad su kuro slegio reguliatorium beda.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0