Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#421 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Parašyta 2009 kovo 23 - 00:35

hi,

patarimas tau kreipkis pas spakena tau uz 450 lt visas bedas isspres kas susija su tuom filtru as tai labai patenkintas jo darbu :beer:


jei ne paslaptis kas įeina į šitą kainą? savajam 406 2001m. 2.2 HDI, išbirbinau FAPą grąžtu ir saliarkės į tą mažajį bakelį pripyliau. Jau pusantrų metų praėjo, kolkas jokių problemų.

P.s. gal ir man pradėt už pinigus tokią paslaugą teikt?

Šį pranešimą redagavo x|RAY: 2009 kovo 23 - 00:37

  • 0
Simas

#422 Svečias_DeeMooN_*

Svečias_DeeMooN_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 07 - 22:00

Susinervinau. Lapkricio menesi isoperavo man Panevezi Saulius ta FAP filtra. Viskas buvo ciki. Siandien vaziavau ir opapa tas pats Engine antipollution system faulty ir masina netraukia. Kame saknys??? Pravaziavau gal kokius 8000 km. Reikia Sauliu pagauti, bet numeriuko neradau pas save. Tai jei kas turi, atsiuskit asmenine zinute arba i tel 860078226. Buciau labai dekingas.
  • 0

#423 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2009 balandžio 08 - 08:28

o tu kuro filtra normalu esi idejes ar uz 20 lietuvishku jei ne tai siulau skubiai pasikeis nes manajam liutui ta pati problemele buvo spikenas ishoperavo po kokiu 500 km vel antipoliution........... trauka dingo skambutis spikenui patarimas buvo keisti filtra pakeiciau viskas ciki jau metai
  • 0

#424 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2009 balandžio 08 - 08:57

Uzrasas "Engine antipollution system faulty" nebutinai turi reiksti FAP filtro problema, manau kad tai eilinis gedimas, pas mane tokiu uzrasu nekarta per metus rode, bet del to uzraso FAP kaltas nebuvo ir teko nemazai tam lesu pakloti, kad tuos vis eilini karta pasireiskiancius gedimus pasalinti. Bent jau kai man kompas ismeta ta Engine antipollution system faulty, tai jau isanksto nusiteikiu kad pinigine teks gerokai paploninti, nes siaip sau be jokios priezasties tas uzrasas neatsiranda, na nebet kazkam laime nusisypsojo ir jam diagnozavo kad laidelis nekontaktuoja kazkur:))
  • 0

#425 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 17 - 21:48

PATARIMAS : nebepirkit jus jokiu ten eolys, imat gelzgali istarabanijat lauk ta FAP, pripilat dyzelio i ta bakeli vietoj eolys, ir viskas ciki, tik kiek zinau kompas automatiskai kas 150.000 reikalauja fap plovimo, tai tada visvien teks ant kompo jungt kad apgaut arba det cipuka kaip kad as pasidariau :P
  • 0

#426 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2009 balandžio 18 - 08:40

hi,



jei ne paslaptis kas įeina į šitą kainą? savajam 406 2001m. 2.2 HDI, išbirbinau FAPą grąžtu ir saliarkės į tą mažajį bakelį pripyliau. Jau pusantrų metų praėjo, kolkas jokių problemų.

P.s. gal ir man pradėt už pinigus tokią paslaugą teikt?

papsakok smulkiau, tu cia sietkoj skyliu stambiu prigreziojai kad nesikistu? At ta visa sietka taip valiai? :) O dyzelis kam i Eolys bakeli? Kad sistema galvotu kad jinai ipurskineja skysti (nors realiai ten dyzelis kuris po to pro duslintuva lauk issipucia)? Papasakok smulkiau :)
  • 0

#427 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 10:26

isvalyt ta sitka net su geru kompresorium neiseis, tai paemiau strypgali ir isdauziau ta sietka (ji is dvieju daliu), sita sietka yra keramikine dauzaos netaip jau lengvai bet kai atrandi silpna vieta tai issimusa labai gerai, na o paskui vietoj Eolys kuris kainuoja nezmoniskus pinigu pili saliarka ir taskas, jus spakeno paklauskit manau pritars man, tik paskuj nezinau del cipuko kaip, na perprogramavimo kad kompas suprastu kad yra to eolys atceit
  • 0

#428 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 10:27

taip vietoj Eolys naudojam dyzeli, ce visi taip kurie pasisalino Fapa
  • 0

#429 Svečias_Micubis_*

Svečias_Micubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 21 - 12:48

100 proc kad tau auksto slegio reguliatorius,atjunk akumuliatoriu,issiimk reguliatoriu,prisuktas su 2 varztukais kuro siurblyje .to reguliatoriaus gale stovi gumutes tokie ziedeliai ir ypac smulkus mikro filtriukas.nuvaziuoji i wurth parduotuve ir nusiperki tuos guminius ziedukus+2varztus wurthinius ,nes tie originalus buna su zvaigzdutiniu atsukimu ir beto is minksto metalo :angry: ,imk varztus kur su sesiakampiu vidiniu atsukimu,tik neimt su isoriniu,nes neprieisi uzsukti :D ,pravalyk ypac kruopsciai ta mikro filtriuka,mirkai benze ir acetone,po to puti su oro kompresoriu stipria oro srove,viska surenki atgal,prijungi akumuliatoriu istrauki rakta degimo pilnai is spyneles ir ikises vel atgal vedi,uzsives kaip bite ,is pradziu degs ta nelemta klaida, po kiek laiko po keliu nugesimu ir uzkurimu ji dings.sekmes vaziuojant.jei kas neaisku klausk.
viska dariau pats savo rankom,pries tai ir buvo laaaaabai daug minciu ir t.t. ;)

o kad buciau uzmates tavo toki laiska anksciau, o siaip tai joa man tai buvo su auskto slegio reguliatoriumi, pakeite man ji ir db viskas tvarkoj tik vat kad uz reguliatoriu, darba ir kuro filtra padejau litu nemazai :)
  • 0

#430 Mariukstis

Mariukstis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot 307, hdi, 66kW

Parašyta 2009 gegužės 12 - 14:22

Sveiki, Tik ką nusipirkau 2004m. 307, 2HDi, 66kW ir iškart įstojau į "Antipollution fault" klubą (unblock diesel filter - dar neteko pamatyti). Pakeičiau pakaitinimo žvakes tai trumpam užrašas užgeso, bet po kokio 120km tiesiaja vėl užsidegė ir db dega be perstojo. Dėl traukos sumažėjimo tai negaliu pasakyti, nes nėr kaip palyginti. O variklis lyg ir iškart nuo užgesinimo gęsta, na galbūt max. po 1s. Dar šioks toks gaudimas lyg ir iš variklio važiuojant sklinda, ypač kai auto lėtėja. Pagal visų pasisakymus, tai reik lėkt diagnostiką atlikti, tik kur vln tai geriausia padaryti? nejau į oficialų servisą vežti? Vieni čia minite aukšto slėgio reguliatoriaus pakeitimą, kiek toks malonumas kainuos servise? (pats negabus tokius darbus atlikti esu) Ir dar vienas draugas "išreiškė mintį", kad "Antipollution fault" dega dėl to, kad kažkada į šią mašiną "ūkininkmas skirto" dyzelio buvo pilta ir čia tipo viskas tvarkoje, gali būt teisybės tokiame pasakyme?
  • 0

#431 Svečias_Micubis_*

Svečias_Micubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 12 - 14:37

Sveiki,
Tik ką nusipirkau 2004m. 307, 2HDi, 66kW ir iškart įstojau į "Antipollution fault" klubą (unblock diesel filter - dar neteko pamatyti). Pakeičiau pakaitinimo žvakes tai trumpam užrašas užgeso, bet po kokio 120km tiesiaja vėl užsidegė ir db dega be perstojo. Dėl traukos sumažėjimo tai negaliu pasakyti, nes nėr kaip palyginti. O variklis lyg ir iškart nuo užgesinimo gęsta, na galbūt max. po 1s. Dar šioks toks gaudimas lyg ir iš variklio važiuojant sklinda, ypač kai auto lėtėja.
Pagal visų pasisakymus, tai reik lėkt diagnostiką atlikti, tik kur vln tai geriausia padaryti? nejau į oficialų servisą vežti?
Vieni čia minite aukšto slėgio reguliatoriaus pakeitimą, kiek toks malonumas kainuos servise? (pats negabus tokius darbus atlikti esu)
Ir dar vienas draugas "išreiškė mintį", kad "Antipollution fault" dega dėl to, kad kažkada į šią mašiną "ūkininkmas skirto" dyzelio buvo pilta ir čia tipo viskas tvarkoje, gali būt teisybės tokiame pasakyme?

Sveikas,
galiu pasakyti is patirties kai pirkau irgi cia visia neseniai masina, buvo dyzelio kad dege lempute, tada is tevo furos isipyliau dyzeliuko, ir pravaziavus 30 km, taip atsitiko kiti mano veiksmai:
1.istraukiau lauk dyzeli
2.isvaliau baka
3.diagnostika: pasake kad auksto slegio reguliatorius
keiciau reguliatoriu ir kuro filtra kartu

tuk tuk tuk i medi tris kartus kolkas vaziuoju gerai
  • 0

#432 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 gegužės 12 - 14:40

Na pradžiai siūlyčiau pasikeist kuro filtrą, ką nusipirkus dėvėtą auto būtina padaryt. O poto žiūrėt kas ir kaip.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#433 Svečias_Micubis_*

Svečias_Micubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 12 - 14:42

siaip tai jo gerai sako Darka, nes mano kai iseime sako oi kiek daug visokio brudo, tai vat tik neaisku is kur man jo pritrauke ar is tuscio bako ar nelabai svarios taros, bet kad is vieno ar kito tai faktas!
  • 0

#434 Mariukstis

Mariukstis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot 307, hdi, 66kW

Parašyta 2009 gegužės 12 - 15:06

siaip tai jo gerai sako Darka, nes mano kai iseime sako oi kiek daug visokio brudo,
tai vat tik neaisku is kur man jo pritrauke ar is tuscio bako ar nelabai svarios taros, bet kad is vieno ar kito tai faktas!

Už visų filtrų, diržų, tepalų keitimą sumokėjau arti 1000lt (tipo visas paketas + darbas), tik vat niekaip nepamenu ar kuro filtras keistas, o meistrui negaliu priskambinti :)
Nu ką, jei nekeistas - pasikeisiu.
O gal galit patarti į kokį servisą vln man savo mašiną geriausia vežti dėl filtrų keitimo, diagnostikos ir t.t.?
  • 0

#435 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 gegužės 12 - 15:10

Už visų filtrų, diržų, tepalų keitimą sumokėjau arti 1000lt (tipo visas paketas + darbas),

Nu, ple, ir kainos. :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#436 EDJU

EDJU
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Denmark,Vojens
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi karavanas

Parašyta 2009 gegužės 12 - 17:11

Sako lyg, kad avarinio užgesinimo mygtukas.
Neprisiruošiu pabandyti :)

tas raudonas voztuvas padaro kad avarijos atveju iskarto automatiskai uzdaromas kuro padavimas,na kad apsivertes ant stogo daug negazuotum,nes tai kenkia varikliui :D
  • 0

#437 Mariukstis

Mariukstis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot 307, hdi, 66kW

Parašyta 2009 gegužės 13 - 12:37

Na pradžiai siūlyčiau pasikeist kuro filtrą, ką nusipirkus dėvėtą auto būtina padaryt. O poto žiūrėt kas ir kaip.

Vistik kuro filtras tik ką keistas. Atliko man servise diagnostiką, tai sakė problemos su kažkokiu EGR'u. Tipo tai veikia tai neveikia jis.
Tik db neaišku ką daryti. Keisti jį lyg ir per brangu, virš 1000lt anas kainuoja, dar yra galimybė bandyt išimtis ir išvalyti jį (kaina apie 130lt, tik neaišku ar padės), taip pat sakė, kad nieko labai blogo neatsitiks jei ir nieko nedarysiu.
Gal kas patarsit, kokį variantą rinktis? :)
  • 0

#438 Svečias_akviliuxe_*

Svečias_akviliuxe_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 15:39

Sveikį, gal kas gali man patarti, kas nutiko mano 307 hdi, aš jį neseniai nusipirkau Kaune, kol pirkau ir apžiūrinėjau Kaune viskas buvo lygtai tvarkoje, kol važiavau iš Kauno į Klaipėdą namo, pravažiavus kokia 150 km. man užsidegė tas nelemtas užrašas antipollution fault ir spidometro tablo geltonas siurbliukas, tuo tarpu dingo trauka ir variklis apsukas priėmė iki 2500, sustojau, išjungiau variklį ir tuoj pat vėl užvedžiau ir vėl lyg niekur nieko, o po to pačioje Klaipėdoje vėl tai pasikartojo ir vėl iš kelių kartų išjungi į jungi variklį ir vėl viskas dingsta. Nuvariau ji į peugeot centrą, prijungė prie kompo ir aiškina, kad kompas rodo kuro sistemos gedimą, bet kokį konkretų jie negali pasakyti, lygtai mažas kuro slėgis. Buvo ištraukę iš bako kuro siurbliuką, sako kad jis veikiantis, jį išvalė, kaip ir apsinešęs nebuvo, kuro filtras švarus, tai jie man dabar aiškina, gal koks purkštukas užsikirtęs ar kuro siurblys parėjęs! Bet aš taip manau, jei būtų parėjęs kuro siurblys ar purkštukas užsikirtęs tai jis pastoviai netrauktų, dūmintų , blogai vestųsi, ar trūkčiotų. Beje vakar pats bandžiau pasižiūrėti, tai pastebėjau, kad pas mane matosi (kadangi tik toje vietoje permatoma kuro šlangutė) nuo kuro filtro link kuro siurblio kuras pareina su oru, tai gal tai ir duoda pats kuro siurblys kompui signalą, kad per mažai kuro? Šaip pats važinėju su 607 hdi 7 mėnesius ir esu labai patenkintas, todėl nusprendžiau ir žmonai hdi nupirkti, o čia kaip tyčia! Gal kas žino Klaipėdoje kokius kitus elektrikus, kurie dar galėtų man pažiūrėti šią problemą? Už informacija būčiau labai dėkingas. Dėkui.

ce tau bus kuro reguliatorius 100 procentu
  • 0

#439 Svečias_akviliuxe_*

Svečias_akviliuxe_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 15:44

ce tau bus kuro reguliatorius 100 procentu

gal kas galit sena atiduoti kuro reguliatoriu
  • 0

#440 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 16:04

Vistik kuro filtras tik ką keistas. Atliko man servise diagnostiką, tai sakė problemos su kažkokiu EGR'u. Tipo tai veikia tai neveikia jis.
Tik db neaišku ką daryti. Keisti jį lyg ir per brangu, virš 1000lt anas kainuoja, dar yra galimybė bandyt išimtis ir išvalyti jį (kaina apie 130lt, tik neaišku ar padės), taip pat sakė, kad nieko labai blogo neatsitiks jei ir nieko nedarysiu.
Gal kas patarsit, kokį variantą rinktis? :)

manau keisti neverta as savo prasivaliau ir vakumo slangelias pasikeiciau - tiek to triuso ten :D - net 100lt neverta moketi. matysi pades.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0