Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#561 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 birželio 18 - 14:58

Na man taip pat turi visos sistemos veikt automobilyje. Na bet peugeot fap konstrukcija ir veikimo principas, na jau atsiprasau, geriau jau ji isoperuot. Patiko MB GL adblue papildymas, kolonelej pats pasipildai ir toliau riedi, o cia kiekviena karta jung kompa, vezk pas meistrus... :wacko: Bet kiek zmoniu tiek nuomuoniu.
  • 0

#562 Svečias_alexas_*

Svečias_alexas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 23 - 20:35

O aš šį penktadinį nuvariau savo :pug: 307 -tą į "Nikvirą" (prie Panoramos) kur man pravalė filtrą, papildė eolis (tik du litrus kolkas). Tai va. Važinėju dabar normaliai be jokių problemų. Dingo užrašai "Antipoliution fault", "Unblock diesel filter", "Diesel additive minimum level". Rezultatas: dingo jausmas, kad automobilyje kažkas ne taip ir antra (kas svarbiausia :P ) jokio jausmo, kad apeita kažkas, kastruota išmesta ir tt. kainavo 620 LT. (Čia ir darbas ir eolis). Atskiras ačiu "Meisteriui" - gerbia ir domesi "prancuzais" :D .
  • 0

#563 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 23 - 22:01

O aš šį penktadinį nuvariau savo :pug: 307 -tą į "Nikvirą" (prie Panoramos) kur man pravalė filtrą,

keisk "kepure", o ne FAP filtra - ok? ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#564 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 birželio 23 - 22:13

na, man ir be siu "navarotu" automobilis rieda puikiai :mellow: Plius susitaupo keli simtukai, kuriuos paklotum ant fransizes bei kitu metu draudimo pabrangimo ;)

Tai nusipirk ziguli ir vazinekis sau ramiai be navarotu, nereikes net casco ir signalizacijos, nebent bijotum, kad kas neprisiktu i vidu :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#565 archia

archia
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 Break, 2,0 HDI, 66 Kw, 2001 m.

Parašyta 2009 birželio 26 - 08:38

Pas mane tas užrašas reiškė, kad kažkokia gazo sklendė buvo išdilusi. Pritaikė meistras nuo kito auto, tikriausiai net ne nuo Peugeot, kainavo visai nebrangiai
  • 0
Peugeot 406 Break, 2001 m., 2,0 HDI, 66 kw

#566 Svečias_andrius607_*

Svečias_andrius607_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 06 - 20:15

PATARIMAS : nebepirkit jus jokiu ten eolys, imat gelzgali istarabanijat lauk ta FAP, pripilat dyzelio i ta bakeli vietoj eolys, ir viskas ciki, tik kiek zinau kompas automatiskai kas 150.000 reikalauja fap plovimo, tai tada visvien teks ant kompo jungt kad apgaut arba det cipuka kaip kad as pasidariau :P

sveiki.virukai nieko nebesuprantu.turiu peugeot 607 v6.ir man dega esp asr lempa prietaisu skydeli.ir engine anti polulion system faulty.ar kas kas panasaus.kai pastaciau ant kompo uzgesino ta esp/asr.bet po 3 saivaiciu vel atsirado.taip kelis kartus.o del engine antipolution system faulty.parode kad blogas kuro misinys.lambdo zondai visi 4 nauji zvakes naujos babinos6 naujos.tai gal tas fab kaltas.neturiu ne zalio supratimo kas jis kur randasi ir ka jis duoda.padekit nes labai uzsiknisau statinet ant kompo.dekui visiems uz atsakymus.
  • 0

#567 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2009 liepos 06 - 20:17

sveiki.virukai nieko nebesuprantu.turiu peugeot 607 v6.ir man dega esp asr lempa prietaisu skydeli.ir engine anti polulion system faulty.ar kas kas panasaus.kai pastaciau ant kompo uzgesino ta esp/asr.bet po 3 saivaiciu vel atsirado.taip kelis kartus.o del engine antipolution system faulty.parode kad blogas kuro misinys.lambdo zondai visi 4 nauji zvakes naujos babinos6 naujos.tai gal tas fab kaltas.neturiu ne zalio supratimo kas jis kur randasi ir ka jis duoda.padekit nes labai uzsiknisau statinet ant kompo.dekui visiems uz atsakymus.

pas tave jo ner
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#568 Svečias_andrius607_*

Svečias_andrius607_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 07 - 16:19

pas tave jo ner

dekui apraminai.bet tai kodel jos man dega neina uzgesint.tiksiau eina bet keliom savaitem.gal kas susiduret su tokia problema. :beer:
  • 0

#569 Svečias_gggedasss_*

Svečias_gggedasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 15:31

nu as cia ir prisskaiciau jusu iskojau info bet neradau klausimas gal kas zinote ar gal turite shema kaip reikia uzpildyti pas mane baigesi tas skystis as is prancuzu nupirkau to skyscio 4,5 l sumokejau 495 lt is prancuzijos pezo serviso man ji parveze bet nemoku uzpildyti ten yra toks buteliukas su slangute ir kraneliu nu ir dr visokiu smulkmenu na klausimas toks ar ten reikia kazka nuorinti ar panasei kai uzpildai kur ten reikia ta slanga kisti ir t.t nu jai kas pildes pats parasykit kaip tai turetu buti atrodytu tikuosi supratote mane
  • 0

#570 Svečias_rasti_*

Svečias_rasti_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 16:17

Zekit pas mane 406 2000m 2.0hdi baigiu tvarkytis ir kiek maciau katalizatorius perpjautas tikriausiai pirikupas pasidarbavo .Tai ar mano modelyje yra tas fap fitras ar ne ? nes is kalbu kaip supratau turetu nebuti.
  • 0

#571 Svečias_gggedasss_*

Svečias_gggedasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 16:19

ne tikrai nera pas tave
  • 0

#572 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 10 - 10:14

nu as cia ir prisskaiciau jusu

iskojau info bet neradau

klausimas gal kas zinote ar gal turite shema kaip reikia uzpildyti pas mane baigesi tas skystis as is prancuzu nupirkau to skyscio 4,5 l  sumokejau  495 lt  is prancuzijos pezo serviso man ji parveze bet nemoku uzpildyti ten yra toks buteliukas su slangute ir kraneliu  nu ir dr visokiu smulkmenu   
na klausimas toks ar ten reikia kazka nuorinti ar panasei kai uzpildai kur ten reikia ta slanga kisti ir t.t  nu jai kas pildes pats parasykit kaip tai turetu buti atrodytu tikuosi supratote mane

jokiu shemu tu nerasi, ipilti ir paciam nesunku, jeigu rankos auga is normalios vietos.
Bet paskui ar sugebesi?

Kiekis pririsiamas per diagnostine programa.
Priversine FAPo regeneracija.
Klaidu istrinimas.

O kaina tavo Eolyo -4,5 l /495 lt tikrai gera!

Šį pranešimą redagavo MEISTERIS: 2009 liepos 10 - 10:16

  • 0

#573 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2009 liepos 15 - 00:27

o ebay nuorodoje tikrai pigiai parduoda, reiks papildyti zyzelio filtro turinį :beer:
  • 0

#574 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 liepos 16 - 23:11

nu as cia ir prisskaiciau jusu

iskojau info bet neradau

klausimas gal kas zinote ar gal turite shema kaip reikia uzpildyti pas mane baigesi tas skystis as is prancuzu nupirkau to skyscio 4,5 l  sumokejau   495 lt  is prancuzijos pezo serviso man ji parveze bet nemoku uzpildyti ten yra toks buteliukas su slangute ir kraneliu  nu ir dr visokiu smulkmenu   
na klausimas toks ar ten reikia kazka nuorinti ar panasei kai uzpildai kur ten reikia ta slanga kisti ir t.t  nu jai kas pildes pats parasykit kaip tai turetu buti atrodytu tikuosi supratote mane

jokiu shemu tu nerasi, ipilti ir paciam nesunku, jeigu rankos auga is normalios vietos.
Bet paskui ar sugebesi?

Kiekis pririsiamas per diagnostine programa.
Priversine FAPo regeneracija.
Klaidu istrinimas.

O kaina tavo Eolyo -4,5 l /495 lt tikrai gera!

pagal kaina-tai pilate DPX-42, o ne EOLYS-186.(yra,kas didmenine kaina perka,tai ir sulyginu-eolio litras-minimum 137lt,dpx-minimum 78lt)

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2009 liepos 17 - 00:01

  • 0
spakenas@gmail .com

#575 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 liepos 16 - 23:17

ir dar klausimelis-kaip sugebate "suvesti (priristi) kieki"? ir kam ta priverstine redeneracija(kiek dariau-numireliui klizma-tik pries turgu-pardavimui). :rolleyes: labai idomu del to kiekio. :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2009 liepos 17 - 00:02

  • 0
spakenas@gmail .com

#576 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 17 - 15:26

nu as cia ir prisskaiciau jusu

iskojau info bet neradau

klausimas gal kas zinote ar gal turite shema kaip reikia uzpildyti pas mane baigesi tas skystis as is prancuzu nupirkau to skyscio 4,5 l  sumokejau   495 lt  is prancuzijos pezo serviso man ji parveze bet nemoku uzpildyti ten yra toks buteliukas su slangute ir kraneliu  nu ir dr visokiu smulkmenu   
na klausimas toks ar ten reikia kazka nuorinti ar panasei kai uzpildai kur ten reikia ta slanga kisti ir t.t  nu jai kas pildes pats parasykit kaip tai turetu buti atrodytu tikuosi supratote mane

jokiu shemu tu nerasi, ipilti ir paciam nesunku, jeigu rankos auga is normalios vietos.
Bet paskui ar sugebesi?

Kiekis pririsiamas per diagnostine programa.
Priversine FAPo regeneracija.
Klaidu istrinimas.

O kaina tavo Eolyo -4,5 l /495 lt tikrai gera!

pagal kaina-tai pilate DPX-42, o ne EOLYS-186.(yra,kas didmenine kaina perka,tai ir sulyginu-eolio litras-minimum 137lt,dpx-minimum 78lt)

Pagal kokia kaina????????......Kur as rasiau musu Eolyo kaina?????????
Is kur tu zinai ka mes pilom????????.........
Magija uzsiimi?????????. arba prisikt nori???????

Musu Eolyo kaina iki siol buvo 230Lt/Ltr.
  • 0

#577 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 17 - 17:31

ir dar klausimelis-kaip sugebate "suvesti (priristi) kieki"? ir kam ta priverstine redeneracija(kiek dariau-numireliui klizma-tik pries turgu-pardavimui). :rolleyes:
labai idomu del to kiekio. :rolleyes:

kadagi esi FAP "kastravimo" propogotojas, tai manau neverta atsakineti i tavo klausima "kam ta priverstine regeneracija".
Turim daug darbo del "pigaus remonto" pasekmiu.
Be to, kiek supratau, pas tave yra gerbeju ir del to ne linkes kvailinti vienas kita.
  • 0

#578 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Parašyta 2009 liepos 20 - 14:04

Nors man neaktualu, taciau vistiek idomu. Jeigu pasibaige skystis, ar butina pilti ta skysti, ar uztenka tik apgauti fap'o kompa, regeneruojant ji (na, apgaunant aka supiltas skystis, bet jo neipilti)? :) Klausiu todel, nes pas mane taip ir yra :) Tik nezinau ar cia isimtis, ar taisykle ;)
  • 0

#579 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 20 - 14:45

Nors man neaktualu, taciau vistiek idomu. Jeigu pasibaige skystis, ar butina pilti ta skysti, ar uztenka tik apgauti fap'o kompa, regeneruojant ji (na, apgaunant aka supiltas skystis, bet jo neipilti)? :)
Klausiu todel, nes pas mane taip ir yra :) Tik nezinau ar cia isimtis, ar taisykle ;)

gali nepilti nieko, taciau veliau gausi traukus sumazejima, padidintos kuro sanaudos , dar veliau
uzsikimsusi fapa su avariniu komp. rezimu.
O kaip tu apgavai kompa kad ipiltas skystis? ;] Cia iliuzija, kad tu apgavai :) .
  • 0

#580 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Parašyta 2009 liepos 20 - 21:34

buvo taip, kad pries mane buves savininkas dugnu kabines akmeni - nurove fap bakeli (jame dar buvo skyscio). Neuzsidege jokia lempute, trauka nesumazejo ir jis vazinejo toliau bei po to pardave man. As pavazinejau metus ir man uzsidege check engine lempute. Nuvariau i zibinta, jie pasake, kad fap kompas rode, jog jau baigesi skystis, todel jie vel nustate fap'o kilometraza is naujo. Sake, kad vaziuosiu belenkiek tukstanciu kilometru be problemu :) Esme ta, kad pas mane net bakelio nera, taciau fap kompas veikia taip, lyg viskas butu savo vietoje.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0