Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#581 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 21 - 08:08

buvo taip, kad pries mane buves savininkas dugnu kabines akmeni - nurove fap bakeli (jame dar buvo skyscio). Neuzsidege jokia lempute, trauka nesumazejo ir jis vazinejo toliau bei po to pardave man. As pavazinejau metus ir man uzsidege check engine lempute. Nuvariau i zibinta, jie pasake, kad fap kompas rode, jog jau baigesi skystis, todel jie vel nustate fap'o kilometraza is naujo. Sake, kad vaziuosiu belenkiek tukstanciu kilometru be problemu :) Esme ta, kad pas mane net bakelio nera, taciau fap kompas veikia taip, lyg viskas butu savo vietoje.

Melavo, arba net neziurejo ir islupo pinigus.
O bakeliu savartine tikrai surasi ir jeigu pasiseks netgi su Eolyo likuciu.
  • 0

#582 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Parašyta 2009 liepos 21 - 09:59

kas man ka melavo? Zibintas? Paaiskinsiu paprastai: I zibinta atvaziavau su degancia lempute ir avariniu rezimu dirbanciu varikliu. Jie prijunge kompa, parode kazkoki "additive system...", bei tai, kad reikia to skyscio. Jie perkrove fap kompa ir tiek ziniu ;) Esme ta, kad gedima jie sutvarke. Na o jeigu ir melavo, tai man jokio skirtumo. Mano pezas ir be skyscio ir be bakelio vaziuoja kuo puikiausiai ir nerodo jokio gedimo ;) Bakeli su skysciu as turiu (nuo savo auto). Taciau net nesiruosiu jo deti atgal, kadangi ir be jo automobilis rieda kuo puikiausiai. Traukos uztenka per akis. Ypatingai uzmiesty ar lipant i kalna ;) O jeigu ir dingo kokios 5 ag, tai man reiksmes nesudaro. P.S. Beje, dziaugiuosi, kad pasirinkau Zibinta. Ten vyrai issprende problema be jokiu siulymu detis fap bakeli, paimdami pinigus tik uz diagnostika ir fap kompo perkrovima su nustatymais bei garantavima, kad ta pati problema tikrai nepasikartos labai ilgai. Visa tai man kainavo 120 Lt..
  • 0

#583 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 21 - 10:55

kas man ka melavo? Zibintas? Paaiskinsiu paprastai:
I zibinta atvaziavau su degancia lempute ir avariniu rezimu dirbanciu varikliu. Jie prijunge kompa, parode kazkoki "additive system...", bei tai, kad reikia to skyscio. Jie perkrove fap kompa ir tiek ziniu ;) Esme ta, kad gedima jie sutvarke.
Na o jeigu ir melavo, tai man jokio skirtumo. Mano pezas ir be skyscio ir be bakelio vaziuoja kuo puikiausiai ir nerodo jokio gedimo ;) Bakeli su skysciu as turiu (nuo savo auto). Taciau net nesiruosiu jo deti atgal, kadangi ir be jo automobilis rieda kuo puikiausiai. Traukos uztenka per akis. Ypatingai uzmiesty ar lipant i kalna ;) O jeigu ir dingo kokios 5 ag, tai man reiksmes nesudaro.

P.S. Beje, dziaugiuosi, kad pasirinkau Zibinta. Ten vyrai issprende problema be jokiu siulymu detis fap bakeli, paimdami pinigus tik uz diagnostika ir fap kompo perkrovima su nustatymais bei garantavima, kad ta pati problema tikrai nepasikartos labai ilgai. Visa tai man kainavo 120 Lt..

Pirmas uzduotis kad klijentas isvaziotu is serviso patenkintas!!!
Ir kartais nera svarbu kokia arba kieno saskaita.
Sveikinu!
  • 0

#584 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 liepos 23 - 17:52

Pirmas uzduotis kad klijentas isvaziotu is serviso patenkintas!!!
Ir kartais nera svarbu kokia arba kieno saskaita.
Sveikinu!

Gal galima butu tai praktiskai isbandyti, o del pries paskutinio sakinio, tai jis galioja garazu meistrams, nes autorizuoti servisai prisiima visa atsakomybe
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#585 tomosys

tomosys
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 liepos 24 - 19:07

turiu 407 hdi kaip suzinoti ar ira jame tas fap ar ne?aciu
  • 0

#586 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 liepos 25 - 07:34

turiu 407 hdi kaip suzinoti ar ira jame tas fap ar ne?aciu

jei toks stovi tai turi .arba pagal vin gali pasitikrint
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#587 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2009 liepos 25 - 16:44

turiu 407 hdi kaip suzinoti ar ira jame tas fap ar ne?aciu

paziurejus i masinos apacia...........
  • 0

#588 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 liepos 25 - 21:39

nu as cia ir prisskaiciau jusu

iskojau info bet neradau

klausimas gal kas zinote ar gal turite shema kaip reikia uzpildyti pas mane baigesi tas skystis as is prancuzu nupirkau to skyscio 4,5 l  sumokejau   495 lt  is prancuzijos pezo serviso man ji parveze bet nemoku uzpildyti ten yra toks buteliukas su slangute ir kraneliu  nu ir dr visokiu smulkmenu   
na klausimas toks ar ten reikia kazka nuorinti ar panasei kai uzpildai kur ten reikia ta slanga kisti ir t.t  nu jai kas pildes pats parasykit kaip tai turetu buti atrodytu tikuosi supratote mane

jokiu shemu tu nerasi, ipilti ir paciam nesunku, jeigu rankos auga is normalios vietos.
Bet paskui ar sugebesi?

Kiekis pririsiamas per diagnostine programa.
Priversine FAPo regeneracija.
Klaidu istrinimas.

O kaina tavo Eolyo -4,5 l /495 lt tikrai gera!

pagal kaina-tai pilate DPX-42, o ne EOLYS-186.(yra,kas didmenine kaina perka,tai ir sulyginu-eolio litras-minimum 137lt,dpx-minimum 78lt)

Pagal kokia kaina????????......Kur as rasiau musu Eolyo kaina?????????
Is kur tu zinai ka mes pilom????????.........
Magija uzsiimi?????????. arba prisikt nori???????

Musu Eolyo kaina iki siol buvo 230Lt/Ltr.

atsiprasom meisterio-kai viename poste daug informacijos-tai kartais kliento citavimo teksta paimi uz asmenini.
siaip tai nesu "kastravimo" salininkas-tik paskutiniu atveju. jei matau,kad plovimas pades-ji rekomenduoju.
o tarp musu snekant-nebutu filtru-per puse sumazetu gedimu,pradedant sudegusia ismetimo sistema(duslintuvas),turbinos perkaitinimu,purkstuku adatu isdegimu,tepalu "praskiedimu" duzeliniu kuru,kuro sanaudomis,galios praradimu ir t.t. jei nauji filtrai tarnautu bent jau 40% palygint su pirminiais-tai net nepradeciau "öperuoti".dabar-tik pinigu ismetimas.
antirekordas(vilnius) -nauja fap filtra "uzkiso"(sudegino-sulyde) per 4kkm. keite nepasaline gedimo-rezultatas-vos ne litas kilometrui(neskaitant kitu islaidu).
tai ir dirbame,kad klientas butu patenkintas(ir AMZIAMS)neturetu tokiu bedu. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#589 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Parašyta 2009 liepos 25 - 22:14

jei matau,kad plovimas pades-ji rekomenduoju.

ir kiek km garantija pro praplovimo? Ar ne pigiau - islupai - pamirsai

Šį pranešimą redagavo p407: 2009 liepos 25 - 22:14

  • 0

#590 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 31 - 11:41

atsiprasom meisterio-kai viename poste daug informacijos-tai kartais kliento citavimo teksta paimi uz asmenini.
siaip tai nesu "kastravimo" salininkas-tik paskutiniu atveju. jei matau,kad plovimas pades-ji rekomenduoju.
o tarp musu snekant-nebutu filtru-per puse sumazetu gedimu,pradedant sudegusia ismetimo sistema(duslintuvas),turbinos perkaitinimu,purkstuku adatu isdegimu,tepalu "praskiedimu" duzeliniu kuru,kuro sanaudomis,galios praradimu ir t.t. jei nauji filtrai tarnautu bent jau 40% palygint su pirminiais-tai net nepradeciau "öperuoti".dabar-tik pinigu ismetimas.
antirekordas(vilnius) -nauja fap filtra "uzkiso"(sudegino-sulyde) per 4kkm. keite nepasaline gedimo-rezultatas-vos ne litas kilometrui(neskaitant kitu islaidu).
tai ir dirbame,kad klientas butu patenkintas(ir AMZIAMS)neturetu tokiu bedu. ;)

MOLODEC kad ne eisi kastravimo salininkas, nes cia tiek propogotoju kad maniau kad esu venisas siame forume.
Kas lecia praplovimo-- tai praplovimas tikrai visada padeda. Cerinas (viena is eolyio sudeciu) tikrai negadina fapa ir lengvai isplaunamas.
Patikrinta! Vanduo naudojama kaip instrumentas, jinai lengvai praeina ir isplauna viska kas buvo filtre, tik plaunam be hemijos ir priesinga
puse. Kitaip filtra ismesi.
  • 0

#591 kuler

kuler
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2009 rugpjūčio 03 - 20:33

atsiprasom meisterio-kai viename poste daug informacijos-tai kartais kliento citavimo teksta paimi uz asmenini.
siaip tai nesu "kastravimo" salininkas-tik paskutiniu atveju. jei matau,kad plovimas pades-ji rekomenduoju.
o tarp musu snekant-nebutu filtru-per puse sumazetu gedimu,pradedant sudegusia ismetimo sistema(duslintuvas),turbinos perkaitinimu,purkstuku adatu isdegimu,tepalu "praskiedimu" duzeliniu kuru,kuro sanaudomis,galios praradimu ir t.t. jei nauji filtrai tarnautu bent jau 40% palygint su pirminiais-tai net nepradeciau "öperuoti".dabar-tik pinigu ismetimas.
antirekordas(vilnius) -nauja fap filtra "uzkiso"(sudegino-sulyde) per 4kkm. keite nepasaline gedimo-rezultatas-vos ne litas kilometrui(neskaitant kitu islaidu).
tai ir dirbame,kad klientas butu patenkintas(ir AMZIAMS)neturetu tokiu bedu. ;)

MOLODEC kad ne eisi kastravimo salininkas, nes cia tiek propogotoju kad maniau kad esu venisas siame forume.
Kas lecia praplovimo-- tai praplovimas tikrai visada padeda. Cerinas (viena is eolyio sudeciu) tikrai negadina fapa ir lengvai isplaunamas.
Patikrinta! Vanduo naudojama kaip instrumentas, jinai lengvai praeina ir isplauna viska kas buvo filtre, tik plaunam be hemijos ir priesinga
puse. Kitaip filtra ismesi.

Iskastravau as ta fapa pas spakena pries 110000km, ir jokiu problemu iki siol, buvau tik viena karta diagnostikos per ta laika ir tai profilaktiskai.
  • 0

#592 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 17 - 17:42

filtrus paziurek ar gerai sudeti ar ne levi, seip daug gali but gedimu, beje tu tu uzrasu be kompo nepanaikinsi, bet jei yra beda tai panaikinus po poros dienu tau vel mes uzrasa
  • 0

#593 Svečias_minde_*

Svečias_minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 18 - 20:23

Turejau ir as antipolution system is defective pranesima. Masina (607 2,2HDI) gesdavo vazioujant, tai traukia , tai netraia , po raktelio ištraukimo 1-3 s dirba variklis. KEMI servise pakeiteme oro filtra, istryne klaidas. kolkas vaziuopju be bedos, bus matyti toliau.Panasu kad ir kuro sanaudos sumazejo. Na o kuro filtras buvo kaip reikian uznestas, istraukiant net subirejo i dalis .
  • 0

#594 peugeot206hdi

peugeot206hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 76
  • Automobilis:auto

Parašyta 2009 spalio 19 - 20:41

Turejau ir as antipolution system is defective pranesima. Masina (607 2,2HDI) gesdavo vazioujant, tai traukia , tai netraia , po raktelio ištraukimo 1-3 s dirba variklis.

KEMI servise pakeiteme oro filtra, istryne klaidas. kolkas vaziuopju be bedos, bus matyti toliau.Panasu kad ir kuro sanaudos sumazejo. Na o kuro filtras buvo kaip reikian uznestas, istraukiant net subirejo i dalis .

nebusiu pranasas,bet laukia taves EGR voztuvo oziukai
  • 0

#595 Svečias_dzukas35_*

Svečias_dzukas35_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 25 - 00:38

Maniskiu P 307 vazineja zmonike...kazkaip nekreipiau demesio i keleta pasakymu, kad ekranelyje rodo nematytus pranesimus "antippolution fault" ir kazka apie uzkimsta filtra... praejo panasiai apie menesi ir ka manai - viena diena atsitiko...apsukos nekyla daugiau 2000, neimanoma apskritai vaziuoti, dusta, gesta :( Siaip ne taip nuvaziavom i viena garazeli, kazka pakrapste su kompu, suplojom 100 lituku ir isvaziavom patenkinti, kad jau baigesi problemos... Deja deja :( Jau sekancia diena pakeliui i Kauna vel tie patys uzrasai ir galios trukumas :( Skambina zmonele ka daryti, pavelavo i kursus, nuotaika sssssssssss. Teko apsisukti atgal, sake antru begiu vos ant 40 parvaziavo. Tai va, pradzioj Alytaus yra Kemis tai ten ir uzsuko. Vel pasijunge kompiuteri, pasikele, apziurejo apacia .... sako uzkimstas tas zymusis suodziu filtras ir skystis baigesi. Jau kita ryta pasiemem sutvarkyta masiniuka, viskas ciki. Vazinejom per vasara ir nieko, veikia;)
  • 0

#596 Zhile

Zhile
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI 66kw

Parašyta 2009 lapkričio 27 - 12:59

as isprendziau. 1mesis laiko jokio antipolution fault. pravaziavau apie 2000km. ogi naudojau priedus valyt sistemai, ir pilnai isvazinejau baka srutos isiplove ir viskas dingo, nors da girdejau burtu kad reikia katalizatoriu pjaut, ten kazkoks daviklis stovi ir jei katalizatorius uzsikemsa ar kas ten jam, meta ta klaida, nepjoviau kitaip isbandziau. padejo, aisku ptiu ptiu ptiu
  • 0

#597 Karolis

Karolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 SW V6

Parašyta 2009 lapkričio 27 - 14:49

as isprendziau. 1mesis laiko jokio antipolution fault. pravaziavau apie 2000km. ogi naudojau priedus valyt sistemai, ir pilnai isvazinejau baka srutos isiplove ir viskas dingo, nors da girdejau burtu kad reikia katalizatoriu pjaut, ten kazkoks daviklis stovi ir jei katalizatorius uzsikemsa ar kas ten jam, meta ta klaida, nepjoviau kitaip isbandziau. padejo, aisku ptiu ptiu ptiu

Kas per priedai? Norėtųsi tikslesnių duomenų :)
  • 0

#598 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 18 - 16:12

problema yra tokia: ryte kaip visada masiniuka pasildzius pradejau vaziuoti ir is karto ismete klaida antipolition foult ir variklio zenkliukas uzsidege, pavaziavus 20km dingo trauka atkreipiau demesi, kad tepalo temp. dacikas rodoe 100C. siap malantis po miesta temperatura 90C, gal tai kaip nors surista su gedimu? pries pajudedamas ipyliau dyzelio negesines variklio tai gal tai surista kaskaip? nakciai atjungiau klema, visi uzrasai dingo trauka lyg ir normaliai gal tik sanaudos didesnes.
  • 0

#599 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 sausio 19 - 23:09

problema yra tokia: ryte kaip visada masiniuka pasildzius pradejau vaziuoti ir is karto ismete klaida antipolition foult ir variklio zenkliukas uzsidege, pavaziavus 20km dingo trauka atkreipiau demesi, kad tepalo temp. dacikas rodoe 100C. siap malantis po miesta temperatura 90C, gal tai kaip nors surista su gedimu?
pries pajudedamas ipyliau dyzelio negesines variklio tai gal tai surista kaskaip?
nakciai atjungiau klema, visi uzrasai dingo trauka lyg ir normaliai gal tik sanaudos didesnes.

kad negesinus uzpylei kuro tai negerai,nes tavo auto mobilio kuro dangtelyje yra daviklis,kuris reguoja po kiekvieno kuro uzpylimo(kai nuimi ir uzdedi),tikriausiai kompas nesuprato ka darai.....Zodziu visa tai susije su ekologija ir dumu filtru ir kuro priedu vadinamu adaptyvu ...... :wacko: ,klemos nuemimas pilnai klaidos nepanaikina(tu jos tik nematysi,bet klaida bus irasyta i atminti),reikia diagnostikos.
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#600 Svečias_peu_*

Svečias_peu_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 20 - 08:13

vazineju jau sav. ir nieko jokiu klaidu ryte vedasi norm. trauka normaliai. Bet manau Sigis6 tu teisus reik nuvaryt pas daktarus ir ssiaiskint, kas ten jo smegenelese dedas, nes kuro tikrai daugiau ima ir skaiciuja leciau. Su temperaturom kaip supratau is citrinu forumo viskas ten normose :hmm:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0