Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#761 Mindaugas.

Mindaugas.
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2010 balandžio 29 - 18:24

LBm kaune sumekejau 1200lt. ir viskas tvarkoje dar bandysiu lekti technikine

domejaisi kiek naujas FAP'as kainuoja 307-tam? Ar tik nebus panasi kaina i tavo emuliatoriaus.
  • 0

#762 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 balandžio 29 - 18:31

Panevezija,girdejau uz 500 lt padaro operacija  :pug:

tokia kaina panasi visur , bet kaip jis surado tokia ........ as irgi uz tokia norietum statiti :)~ bet ......
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#763 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 balandžio 29 - 20:17

Apiplese vidury dienos. uz ka tokie pinigai?

Nesimetyk isvadomis miglotomis <_< is tiesu tokios kainos pas lenkus(~1500zlt) ir buten tokiu paciu emuliu,kaip ir Libemoje <_< DPF
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#764 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 balandžio 29 - 20:28

domejaisi kiek naujas FAP'as kainuoja 307-tam? Ar tik nebus panasi kaina i tavo emuliatoriaus.

~400lt savadarbis emulis pas mane :P
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#765 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 balandžio 29 - 20:47

Tiesa pasakius nesuprantu nafig tas emuliatorius, jeigu išbūbintas pats filtras lauk. Jeigu perkričio daviklis sveikas, jis visada rodys, kad ten niekas neužsikišę. Kiek suprantu tas emuliatorius statomas laikinai kol surandamas gedimas tam, kad nesugadint filtro. Teko apžiūrėt vieną auto, kuriam FAPą kastravo Spakenas. Jokio emuliatoriaus aš ten neradau.

O tu isbubink saviskiam C8 ir suzinosi kam jis reikalingas(nebus sneku "nafig tas emuliatorius")...Kas svetimam kalhoze darosi man neidomu,kiekvienas savaip sprendzia gedimus..vieni grezioja skyles tupai,kiti isema filtra zmoniskai :lol:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#766 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 balandžio 29 - 21:44

O sitie emuliatoriai imituoja tik slegi, ar ir FAP'o temperatura? Zinau kad cia vienam zmogui irgi yra idetas emuliatorius, bet jis vis tiek turi problemu su regeneracija (regeneruoja labai daznai). Tiesa, pas ji FAPas yra visai nurautas.
  • 0

#767 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 balandžio 29 - 22:05

Nesimetyk isvadomis miglotomis <_< is tiesu tokios kainos pas lenkus(~1500zlt) ir buten tokiu paciu emuliu,kaip ir Libemoje <_< DPF

as tau galiu ir netokiu dezuciu prijunkti, cia panasiai kaip su variklio ciptiuningu kas mandresne dezute pasiulys, nors realiai galima apsieit ir be ju :lol: , as nesuprantu koks tolkas det uz tokius pinigus ta emuliatoriu jei pasikeist paty filtra plius su skysciu tie patys pinigai, nekalbu kai Saulius padaro zymiai pigiau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#768 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 29 - 22:48

O tu isbubink saviskiam C8 ir suzinosi kam jis reikalingas(nebus sneku "nafig tas emuliatorius")...Kas svetimam kalhoze darosi man neidomu,kiekvienas savaip sprendzia gedimus..vieni grezioja skyles tupai,kiti isema filtra zmoniskai :lol:

idomu man,ka tu darytum,jai butum ne lietuvoi,man rodos sumanytum pagrezioti tas tupas skyles,gerai atvaziuok man imontuok ta emuli ,as sumokesiu tau visa 1000 lt,jai galeciau su masina gryzti,tai taip ir padaryciau,bet vaziuoti reikia ,ir prigalvoji grazioti tas tupas skyles,patark ka daugiau begalima padaryti :pug:
  • 0

#769 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 29 - 22:52

be to jus cia visi protingi kalbat apie ta FAP,kaip apie koki vos ne antra varykli,man juokas ima :pug:
  • 0

#770 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 balandžio 30 - 08:17

Nesipykit kolegos dar kaip kas ismano tik kiekvienas pagal savo pinigine :lol:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#771 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 30 - 08:40

as girdejau apie panevezi kad deda bet ilgai nevaziuje turi kaskokiu problemu. geriau deti ir sumeketi daugiau kur garantija duoda o ne papigei, ir tureti daug problemu po to . P.S. skupas moka du kartus o lohas visa laika
  • 0

#772 Mindo

Mindo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206 1.6 hdi 110

Parašyta 2010 balandžio 30 - 09:07

Teskite tema.. Labai idomu suzinoti niuansus! Kaip emuliuojasi 1.6hdi.. Ar darosi regeneracijos po emuliatoriaus, ar jos nesidaro? Kaip turetu buti, galu gale..? Pas mane yra "panevezietiskas emuliatorius" Taciau regeneracijos neisnyksta. O mieste kas 100km isijungineja.. Autostrada pavaziavus tuo lemtingu regeneracijos momentu duoda ramybe kokiem 700km.. Bet ka su miestu daryti???? Ar susijes emuliatorius su antriniu EGR voztuvu kaip nors? Nes man atrodo, kad butent kalibruojant emuliatoriu jis pablusta ir uzdaro oro padavima i varikli. Gal as klystu. Nors dabar vazineju su atjungta fishke.. allways on, kai saka :) Priesingu atveju negerai.. patys suprantat.. dusta motoras.. Kas turit racionaliu minciu - parasykit!

Šį pranešimą redagavo Mindo: 2010 balandžio 30 - 09:15

  • 0

#773 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 30 - 09:29

del to nedejau panevezio emuletoriaus, nes jis neimituoje regeneracijos del to dejau, nes girdejau kad neturi LBM imuletorei tokiu problemu neturi
  • 0

#774 Mindo

Mindo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206 1.6 hdi 110

Parašyta 2010 balandžio 30 - 09:52

Pas LBM parasyta puslapyje - "retesnis regeneracijos procesas". Bet neparasyta, kad jo nebelieka! :) Teskite tema!
  • 0

#775 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 30 - 10:15

isgreziojus FAP ,man rodos geresnis efektas gaunasi nei emulio pastatimas,cia tik pinigu svaistimas,kazkas cia taip ir rase ,as jam pritariu,o kas siulo ji statyti ,tai tas tik uzsidirbti nori,kazkaip paskaicius temas forume ,susidaro nuomone,kad cia ne forumas,o skelbimu lenta,,,,as tvarkau ta, ana,parduodu,siulau, :lol: o forumas ikurtas juk tam,kad pasidalinti mintimis,savo praktika is patirties,kad isspresti problemas :pug:
  • 0

#776 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 balandžio 30 - 10:48

armonds ne visi atskleidzia kaip paciam viska pasidaryt ir be jokiu emuliatoriu
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#777 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 balandžio 30 - 11:32

isgreziojus FAP ,man rodos geresnis efektas gaunasi nei emulio pastatimas,cia tik pinigu svaistimas,kazkas cia taip ir rase ,as jam pritariu,o kas siulo ji statyti ,tai tas tik uzsidirbti nori,kazkaip paskaicius temas forume ,susidaro nuomone,kad cia ne forumas,o skelbimu lenta,,,,as tvarkau ta, ana,parduodu,siulau, :lol: o forumas ikurtas juk tam,kad pasidalinti mintimis,savo praktika is patirties,kad isspresti problemas :pug:

to ARMONDS:ar po greziojimo klaidas meta?chek engine dega ?
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#778 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 30 - 11:39

teisinagai ar meta klaidas po greziojimo? nes man kaip aiskino regeneracija retesne" taivykstas kas 1200km. su emuletoriu kur kaune deda

Šį pranešimą redagavo skirminas: 2010 balandžio 30 - 11:40

  • 0

#779 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 30 - 12:56

Teskite tema.. Labai idomu suzinoti niuansus!

Kaip emuliuojasi 1.6hdi.. Ar darosi regeneracijos po emuliatoriaus, ar jos nesidaro? Kaip turetu buti, galu gale..? Pas mane yra "panevezietiskas emuliatorius" Taciau regeneracijos neisnyksta. O mieste kas 100km isijungineja.. Autostrada pavaziavus tuo lemtingu regeneracijos momentu duoda ramybe kokiem 700km.. Bet ka su miestu daryti????
Ar susijes emuliatorius su antriniu EGR voztuvu kaip nors? Nes man atrodo, kad butent kalibruojant emuliatoriu jis pablusta ir uzdaro oro padavima i varikli. Gal as klystu. Nors dabar vazineju su atjungta fishke.. allways on, kai saka :)
Priesingu atveju negerai.. patys suprantat.. dusta motoras..
Kas turit racionaliu minciu - parasykit!

o kaip tu pajauti ,kai vyksta tos regeneracijos :pug:
  • 0

#780 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 30 - 13:03

teisinagai ar meta klaidas po greziojimo? nes man kaip aiskino regeneracija retesne" taivykstas kas 1200km. su emuletoriu kur kaune deda

nu tai cia ,tik sake,kad paimti pinigus,o kaip bus pamatysi,ateityja,pries tai temose rase kad ir Panevezija padaro gerai,o kuo toliau sitoi temoi tuo daugeja nusiskundimu,,,,,idomu ,deja klaidu man nemeta,reikia zinoti kaip tai padaryti :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0