Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#781 Mindo

Mindo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206 1.6 hdi 110

Parašyta 2010 balandžio 30 - 13:14

Kaip gi tos "zarazos" regeneracijos nepastebesi. Pradeda kuro imti dvigubai daugiau ir kaitinti visa ismetimo sistema.. Jei neduok Die reikia sustoti - ventiliatoriai isijungia.. Tai labai mieste vazinejant negeras dalykas, nes tinkamai neatausinus, galima turbina sugadinti. Jei kas 1200km daro regeneracija tai cool, bet kaip ja praeini? vaziuoji i uzmiesti?. Ar ji trunka pora sekundziu, kad net nespeji pastebeti? Nes man ji tarkim kas 800km, bet tik tuo atveju jei as vaziuoju 10-11 km pastoviu greiciu, 5 begiu. Ko mieste niekaip negaleciau padaryti. O del regeneracijos vaziuoti i autostrada, tai jau nepykit, bet gaunasi, kad as masinai tarnauju, o ne ji man :):) Spakenas sake, kad kaitinti nieko neturi ir regeneracija pasidaro per pora sekundziu. Bet as ne is tu laiminguju.. Ir nezinau ar cia mano auto prakeikta, ar dar kas... :) P.S Diagnostika rodo, kad fap filtras veikia, viskas tvarkoj... Emuliatorius kaip ir atlieka savo funkcija.
  • 0

#782 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 balandžio 30 - 13:34

Kaip gi tos "zarazos" regeneracijos nepastebesi. Pradeda kuro imti dvigubai daugiau ir kaitinti visa ismetimo sistema.. Jei neduok Die reikia sustoti - ventiliatoriai isijungia.. Tai labai mieste vazinejant negeras dalykas, nes tinkamai neatausinus, galima turbina sugadinti.

Jei kas 1200km daro regeneracija tai cool, bet kaip ja praeini? vaziuoji i uzmiesti?. Ar ji trunka pora sekundziu, kad net nespeji pastebeti? Nes man ji tarkim kas 800km, bet tik tuo atveju jei as vaziuoju 10-11 km pastoviu greiciu, 5 begiu. Ko mieste niekaip negaleciau padaryti. O del regeneracijos vaziuoti i autostrada, tai jau nepykit, bet gaunasi, kad as masinai tarnauju, o ne ji man :):)

Spakenas sake, kad kaitinti nieko neturi ir regeneracija pasidaro per pora sekundziu. Bet as ne is tu laiminguju.. Ir nezinau ar cia mano auto prakeikta, ar dar kas... :)
P.S Diagnostika rodo, kad fap filtras veikia, viskas tvarkoj... Emuliatorius kaip ir atlieka savo funkcija.

o kaip tu manai,kam FAP viduje reikalingas temperaturos daviklis :pug:
  • 0

#783 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 balandžio 30 - 16:12

jau du metai be fap ir siaip nesu net pajutes kada ta regeneracija vyksta, kiek pamenu sake padare ant pacio didziausio intervalo.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#784 BaltBena

BaltBena
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 110
  • Vieta:Klaipėda-Vilnius
  • Automobilis:Honda Civic FK3

Parašyta 2010 gegužės 01 - 19:23

Šiandien buvau diagnostikoje dėl užgesimo ir išmetimo klaidos "antipollution foult", sakė kad FAPas dalinai užsikišęs, iš regenarcija buvo prieš ~700km, ir dar paskė kad temp daviklis pastoviai rodo 240C, patikrino eolio bakeli sakė dar yra mažiau nei puse skysčio. Po diagnostiko kai dėl neaiškiu priežasčių įjungiu laisva pavara riedant užgeso po to vedant išmetė ta "antipollution foult". Po užgesimo išlipus jautėsi kažkoks keista degėsiu kvapas. Beja prieš tai važiuojant ir pasiekus didėjant greiti girdisi kaip rėlės junginėjasi kažkokios. Čia gal ta regeneracija prasidėjo? Ar iš kur žinot kad ji prasideda?
  • 0
2002 12 Peugeot 307 2.0HDi 110AG

#785 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 gegužės 01 - 21:33

Šiandien buvau diagnostikoje dėl užgesimo ir išmetimo klaidos "antipollution foult", sakė kad FAPas dalinai užsikišęs, iš regenarcija buvo prieš ~700km, ir dar paskė kad temp daviklis pastoviai rodo 240C, patikrino eolio bakeli sakė dar yra mažiau nei puse skysčio. Po diagnostiko kai dėl neaiškiu priežasčių įjungiu laisva pavara riedant užgeso po to vedant išmetė ta "antipollution foult". Po užgesimo išlipus jautėsi kažkoks keista degėsiu kvapas. Beja prieš tai važiuojant ir pasiekus didėjant greiti girdisi kaip rėlės junginėjasi kažkokios. Čia gal ta regeneracija prasidėjo? Ar iš kur žinot kad ji prasideda?

jums reikia aplankiti kita serviza , todel kad fapas ir kad masina giasta cia skirtingi diefektaj !
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#786 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 gegužės 01 - 21:40

jau du metai be fap ir siaip nesu net pajutes kada ta regeneracija vyksta, kiek pamenu sake padare ant pacio didziausio intervalo.

2.2 ir 1.6 skirtingi varikliaj ir kompai skirtingi ir valdimas skirtingas (kompo softai zimei skirjasi vienas taip dirba kitas kitaip ) ir skistis skirjasi , pas jus DPX42 o 1,6 eolys176 . pagal savo masina neimanoma taisiti visos
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#787 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 01 - 22:25

Šiandien buvau diagnostikoje dėl užgesimo ir išmetimo klaidos "antipollution foult", sakė kad FAPas dalinai užsikišęs, iš regenarcija buvo prieš ~700km, ir dar paskė kad temp daviklis pastoviai rodo 240C, patikrino eolio bakeli sakė dar yra mažiau nei puse skysčio. Po diagnostiko kai dėl neaiškiu priežasčių įjungiu laisva pavara riedant užgeso po to vedant išmetė ta "antipollution foult". Po užgesimo išlipus jautėsi kažkoks keista degėsiu kvapas. Beja prieš tai važiuojant ir pasiekus didėjant greiti girdisi kaip rėlės junginėjasi kažkokios. Čia gal ta regeneracija prasidėjo? Ar iš kur žinot kad ji prasideda?

koks temperaturos daviklis ,FAP,tai ir ,tik uzvedus rodo tokia temperatura,tai tas daviklis sugedes :pug:
  • 0

#788 BaltBena

BaltBena
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 110
  • Vieta:Klaipėda-Vilnius
  • Automobilis:Honda Civic FK3

Parašyta 2010 gegužės 02 - 09:50

koks temperaturos daviklis ,FAP,tai ir ,tik uzvedus rodo tokia temperatura,tai tas daviklis sugedes  :pug:

Taip FAP temperatūros daviklis. tai visgi kai iki serviso variau, tai vis tiek pašyla, kitaip nepažiūrėsiu gi, tik per diagnostika.
  • 0
2002 12 Peugeot 307 2.0HDi 110AG

#789 Svečias_Darutis_*

Svečias_Darutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 02 - 20:52

Ir mane jau tas FAP uzkniso, kai nusipirkau peza vietoj visos tos nesamones buvo vamzdis - pezas nevaziavo, suradau viska komplekte, nupirkau, sudejau, istryniau klaidas. Viskas grazu - vaziuoja. Prieš kokius tris menesius uzsikiso kapitaliai, iki serviso vaziavau 30 min. (cia bus apie 2,5 km). Tai viska velniop ispjoviau. Na ir supykes ant kibiro numeciau patvory. Pries savaite rimtai uzsiemiau su ta idiotiska masina. Ir pasirodo tas FAP operavimas yra vaiku zaidimas. Idejau normalu kataliza is OPEL VECTROS, palikau viena vamzdeli slegio matavimui, truputi burtu su elektronika (padariau apgavika), isvaliau klaidas ir valio viskas veikia. Aisku tempereturos davikli teko irgi palikti, ir dabar laukiu , kada jis puls daryti regeneracija, o tada apgavikas ta asila kompa informuos, kad viskas gerai ir slegis sumažėjo. Va taip ta gaidi ir padarem. Ir daugiau gyvenima jokiu fapu man nereikia. O ant ekologijos as dejau skersa, nes kai tiek kuras kainuoja ...... .
  • 0

#790 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 02 - 23:27

Ir mane jau tas FAP uzkniso, kai nusipirkau peza vietoj visos tos nesamones buvo vamzdis - pezas nevaziavo, suradau viska komplekte, nupirkau, sudejau, istryniau klaidas. Viskas grazu - vaziuoja. Prieš kokius tris menesius uzsikiso kapitaliai, iki serviso vaziavau 30 min. (cia bus apie 2,5 km). Tai viska velniop ispjoviau. Na ir supykes ant kibiro numeciau patvory. Pries savaite rimtai uzsiemiau su ta idiotiska masina. Ir pasirodo tas FAP operavimas yra vaiku zaidimas. Idejau normalu kataliza is OPEL VECTROS, palikau viena vamzdeli slegio matavimui, truputi burtu su elektronika (padariau apgavika), isvaliau klaidas ir valio viskas veikia. Aisku tempereturos davikli teko irgi palikti, ir dabar laukiu , kada jis puls daryti regeneracija, o tada apgavikas ta asila kompa informuos, kad viskas gerai ir slegis sumažėjo. Va taip ta gaidi ir padarem. Ir daugiau gyvenima jokiu fapu man nereikia. O ant ekologijos as dejau skersa, nes kai tiek kuras kainuoja ...... .

:good: :beer: :beer:
  • 0

#791 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 03 - 15:27

nu idomu su vectros katalizatoriu kiek laiko jau taip vazineji?
  • 0

#792 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 03 - 16:11

nu idomu su vectros katalizatoriu kiek laiko jau taip vazineji?

gal ir vazines ilgai ,juk jis tik katalizatoriu idejo,o ne FAP :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 gegužės 03 - 16:12

  • 0

#793 Svečias_Darutis_*

Svečias_Darutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 03 - 18:21

Koks skirtumas koks katalaizatorius, butu buves ziguliuko ir tas butu tikes. Dabar katalizatorius visi parduoda kaip lauza, o sveika rasti jau reikia truputi laimes, o kiek vazinesiu nezinau, bet kad jau vaziuoju tai faktas ir trauka yra ir mistiniu klaidu nera. Na kai pavazinesiu koki menesiuka, ir bus rida + 2k, tada jau zinosiu ar mano investicija (laiko klausimu, na ir truputi suvirintjojui) :) atsipirko.
  • 0

#794 Svečias_Darutis_*

Svečias_Darutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 03 - 18:51

Ir dar kai viska jau busiu isbandes ir zinosiu, kad veikia taip gerai kaip ir iki siol, visa informacija patalpinsiu cia (iskyrus programa procesoriui, kuris viska emuliuoja ir meluoja :) ), nes kiek sugaisau laiko ieskodamas to sprendimo, kad net siutas buvo suemes. Pas mane peugeot 406 2.2 (buves HDI :) ). Nes kiek suprantau is to visi darosi pinigus ir nemazus, na man tai kainavo apie 120,- (kataliza turejau), bet teko moketi uz klaidu trynima, nes ELM nemato tokiu mistiniu parametru. Nes kas blogiausia, as neturejau is kur gauti teisingu reiksmiu, kai viskas veikia gerai, tai teko kai kurias reiksmes imti kaip konstantas (pvz termodaviklio duomenis), arba FAP slegio parametrus ir ju voltinius ekvivalentus. Tai, kad manau tiems pas kuriuos nera fap ( apsukrus ..... katalizus ispjove) tikrai bus galima apsieiti be tu brangiu investiciju. O siaip tai vietoj to eol pilu saliarka, nes dar viena sistema apgaudineti rankos jau nebekyla.
  • 0

#795 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 04 - 10:37

nu labai įdomu laukiame :hmm:
  • 0

#796 Svečias_kesa_*

Svečias_kesa_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 05 - 23:26

Sveiki. pas mano 607 hdi uzsidege ''emollition system detectived'' ir pradejo netraukti. Diagnostika rodo kad uzsikises fap filtras. paskaicius komentarus paaiskeja kad galima ji nuimti, prigrezioti skyliu ir vel viskas gerai. tai asb jy nusiemiau ir paaiskejo kad viduje nei fap filtro nera nei katalyzo. krc tuscia. tai laukiu pasiulymu, nes nelabai turiu noro pirkti nauja ta filtra uz kosmosa pinigu :blush:
  • 0

#797 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 06 - 01:29

Sveiki. pas mano 607 hdi uzsidege ''emollition system detectived'' ir pradejo netraukti. Diagnostika rodo kad uzsikises fap filtras. paskaicius komentarus paaiskeja kad galima ji nuimti, prigrezioti skyliu ir vel viskas gerai. tai asb jy nusiemiau ir paaiskejo kad viduje nei fap filtro nera nei katalyzo. krc tuscia. tai laukiu pasiulymu, nes nelabai turiu noro pirkti nauja ta filtra uz kosmosa pinigu :blush:

tai kaip pries tai vazinejai,jai vazinejai be jo ,idomu :rolleyes:
  • 0

#798 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 06 - 08:36

a koke kaina fap filtro jei ne paslaptis?
  • 0

#799 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2010 gegužės 06 - 09:09

jei dislokacijos vieta netoli panevezio tai siulau varyti pas Sauliu Spakena,jis pagydys tavo liuta.as jau puse metu vazineju su iskastruotu liutu ir jokiu problemu
  • 0

#800 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 gegužės 06 - 09:43

o man jau prasidejo siokios tokios problemos
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0