Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#821 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2010 gegužės 14 - 17:50

man kastracija kainavo 400 su kapeikom,cia buvo spalio men.
  • 0

#822 no-name

no-name
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 gegužės 17 - 19:14

na ka ir mano :pug: buvo isoperuotas pas Spakena :) aciu jam labai :) smagu, kad padejo :) kaip ir sake trauka tikrai geresne, kai pribaigsiu baka bus matyt kaip su kuro sanaudom. bet jauciu bus nelabai kas, nes vis dazniau koja nuslysta ant gazo pedalo, taip smagu, kai truka pasikeite i gera :clap: liuks reikalas :good:
  • 0

#823 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2010 gegužės 20 - 00:16

sveiki naujos temos nekuriu tai cia rasau gal zinot ar nustato servize kiek fap filtras procentaliai yra uzsikises?
  • 0

#824 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 gegužės 20 - 00:30

sveiki naujos temos nekuriu tai cia rasau gal zinot ar nustato servize kiek fap filtras procentaliai yra uzsikises?

jeigu normali diagnostika ! ir mejstras tai viska galima pasiziureti
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#825 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:01

Uzsikiso. Prisiskaiciau, visi vienu balsu raso, pjaut lauk ir viskas bus chiki. Mano gi meistrai sako, kad geriau filtra plaut ir eoli regeneruoti. Filtro plovimas 350 Lt. Eolio dapilineti atseit man nereikia, nes pilnas bakelis. Tai ar uzsiimti plovimu? Kokie yra privalumai ir trukumai to plovimo? Man reikia faktu.
  • 0

#826 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:11

Uzsikiso. Prisiskaiciau, visi vienu balsu raso, pjaut lauk ir viskas bus chiki. Mano gi meistrai sako, kad geriau filtra plaut ir eoli regeneruoti. Filtro plovimas 350 Lt. Eolio dapilineti atseit man nereikia, nes pilnas bakelis. Tai ar uzsiimti plovimu? Kokie yra privalumai ir trukumai to plovimo? Man reikia faktu.

faktas toks,kad plovimas laikinas dalykas,nes po kiek laiko vel uzsikis,aisku cia tavo pasirinkimas,pries tai as yrgi maniau kad bus po plovimo gerai,bet neilgam,be to tas uzsikisinejimas gali sugadinti turbina,na o kita vertus,jai meistrai geri,gali sutvarkyti ta sistema,delko uzsikisa,nes rasai kad eolio bakelis pilnas,tai taip suprantu kad neveikia,pats nesugeba padaryti regeneracijos,bet daugumoi pritars kad ta fap ,reikia naikinti :pug:
  • 0

#827 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:21

1. O tai ar gali neregeneruoti del to, kad mieste vazineju tik 10 km per diena? ir viena kart per savaite 60 km per diena? 2. Del ko dar gali kistis? Misinys blogas? Vairavimo stilius? Kai varysiu plaut, jei nepersigalvosiu, tai reiktu zinot, kur juos nukreipti, ka turetu patikrinti, jei tas kisimasis yra pacios masinos problema. 3. Paskui, gal dar ir nuo kuro priklauso? Maciau Alausoj parduoda kazkoki D30B, atseit pagerintas. Tai sitoki pilantis gal maziau kistusi? 4. O dar, tarkim ar galetu buti priezasti, kad uzsikimso, nes ziema sunkiai vesdavosi? Lapkricio menesi man dare diagnostika ir sake, kad dar normalus tas FAP'as :S. Nemaniau, kad taip greitai uzsikims. O tik pora menesiu po miesta vazinejuosi kasdien.

Šį pranešimą redagavo Paka: 2010 gegužės 21 - 17:49

  • 0

#828 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:21

Uzsikiso. Prisiskaiciau, visi vienu balsu raso, pjaut lauk ir viskas bus chiki. Mano gi meistrai sako, kad geriau filtra plaut ir eoli regeneruoti. Filtro plovimas 350 Lt. Eolio dapilineti atseit man nereikia, nes pilnas bakelis. Tai ar uzsiimti plovimu? Kokie yra privalumai ir trukumai to plovimo? Man reikia faktu.

vaziuoji i diagnostika ir jungi kompa, pamatysi kiek procentu uzsikimses filtras,tada ir spresi ar mest lauk ar dar laikinai praplauti
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#829 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:24

Junge kompa. Rode slegi per dideli. Apie 53, kai pagazavo, tik nemaciau iki kokiu apsuku, pakilo iki 200. Bande regeneruoti, bet neleido kompas, nes uzsikises filtras. Tai rekomendavo plaut. Pjaut atkalbineja.

Šį pranešimą redagavo Paka: 2010 gegužės 21 - 17:25

  • 0

#830 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 gegužės 21 - 17:29

Junge kompa. Rode slegi per dideli. Apie 53, kai pagazavo, tik nemaciau iki kokiu apsuku, pakilo iki 200. Bande regeneruoti, bet neleido kompas, nes uzsikises filtras. Tai rekomendavo plaut. Pjaut atkalbineja.

tada plauti
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#831 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 gegužės 22 - 04:46

Jeigu bakas pilnas eolio, o regeneracija nevyksta, vadinasi kažkas yra blogai su pačia sistema. Tai, kad važinėji po miestą ir t.t. nieko nekeičia, regenaracija vyksta savo keliu. Jeigu dar yra galimybė filtrą praplaut ir susitvarkyt visą regeneracijos procesą, tą ir pasidaryk. Išmest visada spėsi.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#832 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2010 gegužės 22 - 08:21

O tai kaip ta regeneracija vyksta? As supratau, kad turi uzkaisti kaip reikiant, o jei as vaziuoju tik 5 km i viena puse, o paskui 5 km atgal, tai nespeja ikaisti ir regeneruoti nepradeda. Na, karta per savaite vaziuoju tokiau, bet irgi i viena puse 26 km tik. Kaip zinot, ar prasidejo regeneracija,ar ne? Kazkur rase, kad reikia pastoviu greiciu, penktu begiu vaziuoti, ir apie 90 km/h. O jei as pastoviu greiciu vaziuosiu, bet treciu begiu ir mazesniu greiciu? Tai prasides regeneracija ar ne?

Šį pranešimą redagavo Paka: 2010 gegužės 22 - 08:26

  • 0

#833 Paka

Paka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Esu JI. Peugeot 307 2.0HDI 80kW 2001 varle

Parašyta 2010 gegužės 22 - 23:06

O gali buti taip, kad kompas nesugebejo regeneruoti filtro, o man siandien pavazinejus autostrada jis eme ir regeneravosi pats? I viena puse variklio lempute uzgeso, o griztant taip ir neuzsidege? Ar tokiu atveju vel reiktu su kompu patikrinti?
  • 0

#834 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 gegužės 22 - 23:25

O gali buti taip, kad kompas nesugebejo regeneruoti filtro, o man siandien pavazinejus autostrada jis eme ir regeneravosi pats? I viena puse variklio lempute uzgeso, o griztant taip ir neuzsidege? Ar tokiu atveju vel reiktu su kompu patikrinti?

viskas ok.nieko tikrint nebereikia
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#835 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 25 - 15:25

na ka ,jau praminiau 15,000 km,su savo rankom isdibavotu FAP filtru,viskas liuks,jokiu klaidu ,rieda puikiai,kuro sanaudos mieste 8,5,,,9 ,uzmiestija ,5 ,,,,5,5,nezinau cia gal kad dabar silta ,bet trupute sumazejo sanaudos po remonto,zodziu vaziuoja smagiai,ir nereikejo servize moketi tukstanciu :good: :pug:
  • 0

#836 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 gegužės 25 - 15:55

maladec armonds o pas mane pompa nusprogus eolio bakelio ir knisa proto ir bako dangtelio daviklis nusprogess irgi kaip rodo nuskaitytos klaidos su Lexia3 taip kad dar ta antipolution defective rodo nors vaziuoju i ji neziuredamas
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#837 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gegužės 31 - 16:49

faktas toks,kad plovimas laikinas dalykas,nes po kiek laiko vel uzsikis,aisku cia tavo pasirinkimas,pries tai as yrgi maniau kad bus po plovimo gerai,bet neilgam,be to tas uzsikisinejimas gali sugadinti turbina,na o kita vertus,jai meistrai geri,gali sutvarkyti ta sistema,delko uzsikisa,nes rasai kad eolio bakelis pilnas,tai taip suprantu kad neveikia,pats nesugeba padaryti regeneracijos,bet daugumoi pritars kad ta fap ,reikia naikinti :pug:

Kodel manai kad praplovimas- LAIKINAS DALYKAS B) .
Plaunam 2 metus ir ne tik Peugeot bet ir kitas markes ir da nevienos masinos nematem su ta pati problema
per ta laika. B)
Nebent tavo "po kiek laiko " tas pats kaip perki nauja masina o po 3-5 m. jau buna kad reikalingas remontas.
Kas liecia praplovimo- tai cia sava specifika ir metodai. Pas mus gaunasi o kai kurie plauna Kerheriu :doh: .
Po tokio plovimo gero nelauk.
  • 0

#838 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gegužės 31 - 17:27

Kodel manai kad praplovimas- LAIKINAS DALYKAS B) .
Plaunam 2 metus ir ne tik Peugeot bet ir kitas markes ir da nevienos masinos nematem su ta pati problema
per ta laika. B)
Nebent tavo "po kiek laiko " tas pats kaip perki nauja masina o po 3-5 m. jau buna kad reikalingas remontas.
Kas liecia praplovimo- tai cia sava specifika ir metodai. Pas mus gaunasi o kai kurie plauna Kerheriu :doh: .
Po tokio plovimo gero nelauk.

turejau omeni,jai tik praplausi ir netvarkysi FAPO sistemos,del ko jis kisasi,tai netrukus vel uzsikis :pug:
  • 0

#839 Svečias_skirminas_*

Svečias_skirminas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 01 - 09:12

o cia plaunate ultragarsinese vonelese fap filtrus?
  • 0

#840 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2010 birželio 01 - 12:14

toks klausimas nelabai i tema o kiek eolio buna tam fuiltre litru apie kalbu apie 407 2ltr dyzeli
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0