Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#1021 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 18:26

virai nusipirkit programa,,ir laida ,,patis perprogramuosit :pug:

duok nusikopijuot :wh:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1022 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 18:28

duok nusikopijuot :wh:

laida turi,,,,ir filtra reikia mehaniskai isdauzyti :pug:
  • 0

#1023 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 18:36

virai nusipirkit programa,,ir laida  ,,patis perprogramuosit  :pug:

vyras,o ka darysi kai uzlenksi variklini kompa ir bus "immobiliser fault"..? :clap: o uzlenkti kompa su kiniskais kabeliais oj kaip paprasta :wh: bet sutvarkyti,patikek,nera lengva :fool:

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2010 lapkričio 06 - 18:39

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#1024 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 18:38

laida turi,,,,ir filtra reikia mehaniskai isdauzyti :pug:

siaip pas mane isliurlitas tas filtras, tik buvo kadais ismete klaida, bet daba nebemeta, jei dar kada pasireiks, reiks tada jau softa perrasyt. Laida turiu.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1025 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 18:50

siaip pas mane isliurlitas tas filtras, tik buvo kadais ismete klaida, bet daba nebemeta, jei dar kada pasireiks, reiks tada jau softa perrasyt. Laida turiu.

keista kad klaidos nemeta,,ka te prihimicijas jau esi :rolleyes:
  • 0

#1026 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 19:50

keista kad klaidos nemeta,,ka te prihimicijas jau esi :rolleyes:

ten man saulius yr pareguliaves, bet kazko vistiek po dvieju metu ismete ale beda su PAF, bet daba nebemet.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1027 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 lapkričio 06 - 22:52

vyras,o ka darysi kai uzlenksi variklini kompa ir bus "immobiliser fault"..? :clap: o uzlenkti kompa su kiniskais kabeliais oj kaip paprasta :wh: bet sutvarkyti,patikek,nera lengva :fool:

tada ,,vel taisysim :P
  • 0

#1028 Svečias_pirat_*

Svečias_pirat_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 18 - 00:26

Labas.Jei ka domina, gaminame elektroninius emu (mikrovaldiklio pagrindu) visiems automobiliams.Idedame patys arba galime parduoti irenginuka kartu su detaliomis instrukcijomis, kaip patiems isideti sita emu i konkretu automobili.veiksmas Siauliuose. ( email.: [email protected] , skype: epirat )
  • 0

#1029 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 lapkričio 18 - 11:50

Labas.Jei ka domina, gaminame elektroninius emu (mikrovaldiklio pagrindu) visiems automobiliams.Idedame patys arba galime parduoti irenginuka kartu su detaliomis instrukcijomis, kaip patiems isideti sita emu i konkretu automobili.veiksmas Siauliuose. ( email.: [email protected] , skype: epirat )

na kad tie emuliatoriai jau praeitis,,be to dar regeneracijos vyksta,yra gi budas programiskai isjungti FAP ,ir nereikia kazka dar konstruoti teptis rankas,prijungi laida prie auto, ir turi auto be FAP
  • 0

#1030 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2010 gruodžio 15 - 12:54

sveiki visi, uzsidege ir pas mane engyne antipoliution fault,bet viskas vaziuoja gerai,jokiu pasaliniu bedu...
  • 0

#1031 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 gruodžio 15 - 13:36

sveiki visi, uzsidege ir pas mane engyne antipoliution fault,bet viskas vaziuoja gerai,jokiu pasaliniu bedu...

nepergyvenk greit pajausi, siulyciau to nelaukt, o pasijunk ir paziurek kame beda.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#1032 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 gruodžio 15 - 15:37

sveiki visi, uzsidege ir pas mane engyne antipoliution fault,bet viskas vaziuoja gerai,jokiu pasaliniu bedu...

po keliu uzvedimu uzges lempute
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1033 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2010 gruodžio 15 - 17:22

tai kad jau keleta kartu uzvedinejau ir vistiek dega. atsirado kai ryte prie -15 uzsivedziau,uzsidege ir dega pastoviai. beda kita kad diagnostikos negaliu prisijungt,fiskej maitinimas ateina,bet neprisijungia launchas,jokiu gyvibes zenklu nerodo.... gali but kad issitrauke koks vienas laidelis? ar kur nors diagnostikai atskirai saugiklis yra?
  • 0

#1034 Svečias_audrute_*

Svečias_audrute_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 27 - 13:09

Kur gali buti gedimas,tai dega tai nedega ''antipolution fault''.406 2001m 2.2HDI.Gal kas susidure?
atipraslydimo sistemos mane nera.Uzrasas uzsidega pravaziavus be sustojimo kokius 80-120km,
o po to po keliu uzgesinimu uzvedimu dingsta.Vazinejant trumpais atstumais jis niekada neuzsidega.
Aisku kai uzsidega ''antipollution fault'' digsta trauka.
O kai del diagnostikos ,tai kaip ta klaida nustatyti ,kai tai klaida yra tai jos ner...

Sveiki,

Turiu labai didele problema. Mano mashiniukas Peugeot 406, 2.0 l Hdi, 80kw. Pirma karta ismete antipolution fault kai dar buvau uzsipylusi vasarinio kuro ir nebuvo keistas kuro filtras ir greiciausiai uzsalo...paskui pasikeiciau kuro filtra, uzpyliau normaliai zieminio kuro ir lyg ir viskas buvo gerai....po keliu savaiciu teko keisti sankaba su diskatorium ir smagraciu...susitvarkiau sankaba ir kuciom isvaziavau is vln i alt...nuvaziavus apie 40 km masina issijunge ir ismete antipolution fault. Po to kai sustojom, uzvesti nepavyko...viena sustojimo priezastis buvo ta, kad kuro bake buvo uzstrigusi plude ir rode, kad kuro yra nors po to pabaladojus ji nukrito iki 0...galvojom, kad ta ir buvo priezastis...uzsipylem 20 l dyzelio ir vaziavom toliau nors dege geltona siurbliuko lempute...pravaziavus 50 km vel ismete antipolution fault ir vel mashina sustojo ir neleido kurti....tai tiek supratau, kad mashina pradejo daug ryti kuro ir jam pasiekus min lygi uzblokuoja kuro padavima i kuro filtra...gal kas nors susidure su tokia problema???

Gal kas turit rimtu minciu, kas gali buti, nes kiek skaiciau su sita klaida gali buti daug priezasciu...
Nesinori vel mesti pinigus, nes vien uz sankaba palikau 2000 LT


Sėkmės,
audrute
  • 0

#1035 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gruodžio 27 - 14:16

Kur gali buti gedimas,tai dega tai nedega ''antipolution fault''.406 2001m 2.2HDI.Gal kas susidure?
atipraslydimo sistemos mane nera.Uzrasas uzsidega pravaziavus be sustojimo kokius 80-120km,
o po to po keliu uzgesinimu uzvedimu dingsta.Vazinejant trumpais atstumais jis niekada neuzsidega.
Aisku kai uzsidega ''antipollution fault'' digsta trauka.
O kai del diagnostikos ,tai kaip ta klaida nustatyti ,kai tai klaida yra tai jos ner...

Sveiki,

Turiu labai didele problema. Mano mashiniukas Peugeot 406, 2.0 l Hdi, 80kw. Pirma karta ismete antipolution fault kai dar buvau uzsipylusi vasarinio kuro ir nebuvo keistas kuro filtras ir greiciausiai uzsalo...paskui pasikeiciau kuro filtra, uzpyliau normaliai zieminio kuro ir lyg ir viskas buvo gerai....po keliu savaiciu teko keisti sankaba su diskatorium ir smagraciu...susitvarkiau sankaba ir kuciom isvaziavau is vln i alt...nuvaziavus apie 40 km masina issijunge ir ismete antipolution fault. Po to kai sustojom, uzvesti nepavyko...viena sustojimo priezastis buvo ta, kad kuro bake buvo uzstrigusi plude ir rode, kad kuro yra nors po to pabaladojus ji nukrito iki 0...galvojom, kad ta ir buvo priezastis...uzsipylem 20 l dyzelio ir vaziavom toliau nors dege geltona siurbliuko lempute...pravaziavus 50 km vel ismete antipolution fault ir vel mashina sustojo ir neleido kurti....tai tiek supratau, kad mashina pradejo daug ryti kuro ir jam pasiekus min lygi uzblokuoja kuro padavima i kuro filtra...gal kas nors susidure su tokia problema???

Gal kas turit rimtu minciu, kas gali buti, nes kiek skaiciau su sita klaida gali buti daug priezasciu...
Nesinori vel mesti pinigus, nes vien uz sankaba palikau 2000 LT


Sėkmės,
audrute

na is tikruju nieko cia nepribursi,,,vienintelis kelias disagnostika :pug:
  • 0

#1036 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Parašyta 2010 gruodžio 27 - 16:34

tai tiek supratau, kad mashina pradejo daug ryti kuro ir jam pasiekus min lygi uzblokuoja kuro padavima i kuro filtra...gal kas nors susidure su tokia problema???


kazkur kazka girdejau kad kuro siurbliai pas situos durnioja, forume galite paieskoti

Nesinori vel mesti pinigus, nes vien uz sankaba palikau 2000 LT


na nieko sau sankaba... :(
  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#1037 Svečias_Pug206_*

Svečias_Pug206_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 06 - 19:52

Pagaliau šią problemą išsprendžiau ir aš... Pirkau 307 su variklio defektu, pasirodo hidrosmūgis. Meistrai sutvarkė variklį, tačiau irgi mesdavo "Antipollution Fault" klaidą, neleisdavo sukelti apsukų daugiau nei 3,8tūkst., apvažiavau visus meistrus, vienas apsiėmė- išjungė kažkokiu būdu tą klaidą, apsukų neberibojo, tačiau :pug: vis tiek buvo "bukas", tada elektrikas pasiūlė išsipjaut katalizatorių, nes programiškai jį atjungė, išrežėm (pasirodo net ne vienas ten buvo, o du), apsukas akivaizdžiai geriau pradėjo imti, tačiau dar netenkino... Jungėm ant kompo ir radom turbinos klaidą, vėl atgal pas meistrus su viltim, kad kažko neužjungė, apžiūrėjo pasakė, kad viskas gerai, turbinos ir neturi girdėtis, žarnų irgi neturi pūst... Na ką lendam po apačią ir randam dvi šlangutes kažkur iš turbinos išeinančias, jas sukeičiam vietom ir vualia!! Turbina pučia, traukia kaip žvėriukas :rolleyes: Elektrikas paimė 300lt, tačiau girdėjau, kad brangūs 307 katalizatoriai (dar nespėjau priduoti) tai ne taip brangiai ir gaunasi :mellow:
  • 0

#1038 tomelis515

tomelis515
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:pezo 607 2.2 hdi 2003m

Parašyta 2011 sausio 18 - 12:17

Panevezyje yra kur viska sutvarko...

o ar klaipedoj yra tokiu meistru kurie galetu pašalint ta fap filtrą.
  • 0

#1039 Gince

Gince
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 88
  • Vieta:Rokiskis-Kamajai
  • Automobilis:607 2000m., 2005m. , 407 2007m.

Parašyta 2011 vasario 01 - 17:08

Sveiki. Užsikišo ir mano pežui FAP'as. Anksčiau kai buvo užkištas, tai diagnostikoj ant apsukų išdeginom, bet dabar kompas net nemetė jokių klaidų - uždusintas visai, net praplėšė tą lanksčią išmetimo dalį už turbinos. Pravažinėjau su dūmų kvapu gal mėnesį, nei geso ir važiavo normaliai. Tai va, pasiskaitęs nuorodose paskerdžiau aš tą puslę į dvi dalis, tik ten nesupratau ar abi gręžti, ar tik didžiąją? Žadu penkias skyles daryti 6 mm grąžtu . Laukiu Jūsų patarimų, būsiu dėkingas. :beer: Pežas 607 2000 2,2 HDI

Šį pranešimą redagavo Gince: 2011 vasario 01 - 17:14

  • 0

#1040 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 vasario 01 - 18:44

Sveiki. Užsikišo ir mano pežui FAP'as. Anksčiau kai buvo užkištas, tai diagnostikoj ant apsukų išdeginom, bet dabar kompas net nemetė jokių klaidų - uždusintas visai, net praplėšė tą lanksčią išmetimo dalį už turbinos. Pravažinėjau su dūmų kvapu gal mėnesį, nei geso ir važiavo normaliai. Tai va, pasiskaitęs nuorodose paskerdžiau aš tą puslę į dvi dalis, tik ten nesupratau ar abi gręžti, ar tik didžiąją? Žadu penkias skyles daryti 6 mm grąžtu .
Laukiu Jūsų patarimų, būsiu dėkingas. :beer:
Pežas 607 2000 2,2 HDI

grezi antra dali-didesne,pirma mazesne-katalizatorius..
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0