Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#1821 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2013 gegužės 19 - 12:10

tai va as ir taip isivaizduoju,kad turetu buti,bet uzsiregistravau siai operacijai,tai man pasake kad cia neaisku ar per pusdieni jis suspes atlikti programavima ir FAP ispjovima.Todel ir klausiu,nes kazkaip keistai man pasirode,kodel jis tiek ilgai zada uztrukti.Pradedu jau abejoti ar ten isvis bevaryti :blink:
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#1822 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2013 gegužės 19 - 13:56

tai va as ir taip isivaizduoju,kad turetu buti,bet uzsiregistravau siai operacijai,tai man pasake kad cia neaisku ar per pusdieni jis suspes atlikti programavima ir FAP ispjovima.Todel ir klausiu,nes kazkaip keistai man pasirode,kodel jis tiek ilgai zada uztrukti.Pradedu jau abejoti ar ten isvis bevaryti :blink:

nu tai atitinkamai, kaip uz pusdieni darbo, ir nulups..
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#1823 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 gegužės 19 - 14:07

siaip ner ten labai daug to darbo, bet visvien reikia ir diagnostika pasidaryt, o gal dar kas sugede, plius greiciausiai dirbama ne tik prie tavo automobilio, nes paprastai kas uzsiema tokiais dalykais darbu turi daug..na taip ir susidaro laikas...o siaip ar taip fap'o salinimas nebus jau toks pigutis, nes yra nusistovejusi bendra kainos tendencija uz sia procedura, nesvarbu ar tai pusdienis ar tai valanda...juk netvarko tu fapu ant kiekvieno kampo, konkurencija nedidele, norinciu daug...rinka diktuoja salygas kainai...

Šį pranešimą redagavo pauliusj: 2013 gegužės 19 - 14:08

  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#1824 stanakas

stanakas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2013 gegužės 19 - 22:48

Patirtis su mechaniniu išėmimu - dviese krapštėsi beveik dvi valandas (greta buvau). Daugiau ten darbų yra, net tik patį FAP išdaužyt, bet kai ne pats iš to gyvenu - nedetalizuosiu. Aišku priklauso kur pats FAP'as yra - mano atveju teko dar ir papildomų varžtų pasukiot, kad nieko nesulaužant išimt...
  • 0

#1825 taurius

taurius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Tesla Model Y Performance

Parašyta 2013 gegužės 19 - 22:59

tai va as ir taip isivaizduoju,kad turetu buti,bet uzsiregistravau siai operacijai,tai man pasake kad cia neaisku ar per pusdieni jis suspes atlikti programavima ir FAP ispjovima.Todel ir klausiu,nes kazkaip keistai man pasirode,kodel jis tiek ilgai zada uztrukti.Pradedu jau abejoti ar ten isvis bevaryti :blink:

Čia dar labai priklauso ir nuo konkretaus variklio.
Pas patį matau P407 2l HDi, ten stovi Siemens (arba naujesniuose Delphi) kompiuteris, kurį dažniausiai reikia fiziškai išlupti iš automobilio, atidaryti ir nuskaityti . Taip pat ir programinė dalis turi būti daroma "rankomis", nes jokie automatiniai soft'ai neranda reikalingų jungiklių...
Paėmus tarkim P607 2.2 HDi, ten stovi senos kartos Bosch kompiuteris - nuskaityti duomenis galima per OBD diagnostinę jungtį, programinį šalinimą kuo puikiausiai atlieka automatinė programa :)

Automatiškai gaunasi kitos laiko sąnaudos ir kaina...
  • 0

Visų automobilių DPF, ADBLUE, EGR sistemų darbo ir variklio galios korekcijos Vilniuje bei Kaune. +370 676 22922.


#1826 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2013 gegužės 20 - 09:23

nu tai atitinkamai, kaip uz pusdieni darbo, ir nulups..

nejokia cia paslaptis,kaina - 350lt lietuvisku ,tik sakau kazkaip ilgokai cia man atrodo,o be to tai nebus mano mieste,tai teks salia trainiotis pusdieni , nu bet matysim.....
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#1827 Arturas23

Arturas23
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:Peugeot 607 '01

Parašyta 2013 gegužės 23 - 02:15

nu savo 607 fap "ispjaut"(nekyla ranka rasyt taip bet...) uztrukau apie valanda laiko pirma karta darant. nusiimi, atsuki berods 5 varztus, graziai isdauzai, sutepi karsciui atspariu silikonu, ir atgal susuki viska. ir po keliu kilometru nugramdai silikono likucius. ir joks TA neprikibs, kol neprades matuot kietuju daleliu emisijos.
  • 0

#1828 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2013 gegužės 27 - 21:10

Taigi pasidalinu savo nevykusiu bandymu isoperuot FAP.Nepavyko "meistrui" perprogramuoti kompo.Tiksliau net nebande.Jis buvo isitikines kad bus Bosch,bet lb nustebo jog is tiesu stovi Siemens kompas,nors tvirtino kad jau buvo isoperaves P407-a (ale turi patirties) ir ten buvo bosch (kazko abejoju juo pasakymu).Reziume tokia : sugaista visa darbo diena,sudegintas kuras,sudegintos gerosios smegenu lasteles,rezultatas nulinis !!! Teks ieskoti tikru meistru :wacko:
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#1829 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 gegužės 27 - 21:48

yra pilna tikru meistru forume..pasiskaitinek zmoniu parasus, rasi meistru ir tel numeriu, tik skambink..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#1830 varnas

varnas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 52
  • Vieta:Kupiskis
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 hdi

Parašyta 2013 birželio 04 - 23:50

Kazkas cia rase apie panevezi,gera meistra ties Fap'u. Man dare utenoje operacija fapui,bet gavosi taip,kad tik mechaniskai ir tepadare. Klaidos nejo istrinti. Reiktu to paneveziecio kontaktu ir gal isivaizduojate kokia kaina istrinti klaida programiskai? 607 2.2
  • 0

#1831 Klaudijus

Klaudijus
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Lancia Phedra

Parašyta 2013 birželio 06 - 13:43

Kazkas cia rase apie panevezi,gera meistra ties Fap'u.
Man dare utenoje operacija fapui,bet gavosi taip,kad tik mechaniskai ir tepadare. Klaidos nejo istrinti.
Reiktu to paneveziecio kontaktu ir gal isivaizduojate kokia kaina istrinti klaida programiskai?
607 2.2

Saulius Pakenas 862097056. tikrai rekomenduoju,superinis meistras,sutvarke mano LANCIA PHEDRA,vaziuoju ir dziaugiuosiu :)
  • 0

#1832 varnas

varnas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 52
  • Vieta:Kupiskis
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 hdi

Parašyta 2013 birželio 06 - 21:49

Kazkas cia rase apie panevezi,gera meistra ties Fap'u.
Man dare utenoje operacija fapui,bet gavosi taip,kad tik mechaniskai ir tepadare. Klaidos nejo istrinti.
Reiktu to paneveziecio kontaktu ir gal isivaizduojate kokia kaina istrinti klaida programiskai?
607 2.2

Saulius Pakenas 862097056. tikrai rekomenduoju,superinis meistras,sutvarke mano LANCIA PHEDRA,vaziuoju ir dziaugiuosiu :)

Taip,turiu jo numeri. Dvi savaites nei kart neatsiliepia.
  • 0

#1833 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2013 birželio 18 - 09:19

Sveiki, Jei demontuociau FAP'a,bet kolkas (kuri tai laikotarpi) neatjungciau jo programiskai,ar auto vaziuotu lygiai taip pat,kaip iki siol ?Kolkas diskomforto nejauciau isskyrus uzsiziebenti CHEK. Buvau pas duslintuvininkus kad ismontuotu ta FAP'a,tai sako vienam jau islupom,tai pradejo auto uzgesineti,trukcioti,vaziuoti galejo max 100.Tai visgi gal pirma reiktu programiskai atjungti,paskui tik mechaniskai ? :blink: :hmm: kokie pamastymai :ax: beje gal kas galetu pasidalinti RAMUS kontaktais ? dekui

Šį pranešimą redagavo CHELSEA: 2013 birželio 18 - 09:38

  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#1834 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 birželio 18 - 11:10

pirma isprogramuot, tada ismest mechaniskai..nes kai ji ismeti ir neisprogramuoji, su masina ima belekas darytis..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#1835 kazlas21

kazlas21
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:307HDI

Parašyta 2013 birželio 18 - 11:24

Pries gera menesi neapsikentes klaidu metymo ir traukos nebuvimo issiprogramavau ir issidauziau filtra. Isprogramavo Taurius (jei kam reiks Vilniuje 867622922), kainavo 100 LT. Po isprogramavimo rekomendavo kuo greiciau issidauzyti filtra, sako pravaziuoti gali nedaugiau 200 km. Issidauziau filtra uz 60 LT servisiuke ir dabar lekiu kai vejas, jokiu klaidu, trauka pagerejo belekaip (filtras buvo labai uzsineses), dziaugiuosi kad operacija pasidariau.
  • 0

#1836 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2013 birželio 18 - 19:25

dekui uz patarimus,tai teks manau rinktis antra blogybe t.y. isdausti po programavimo.beje,o kas blogo gali nutikti jei virsysiu tuos 200km atstuma :ph34r:
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#1837 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 birželio 18 - 19:46

dekui uz patarimus,tai teks manau rinktis antra blogybe t.y. isdausti po programavimo.beje,o kas blogo gali nutikti jei virsysiu tuos 200km atstuma :ph34r:

Tas pats kai su bulve dusliarkoj. Niekur neiseis tavo ismetamos dujos.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#1838 Sarunas

Sarunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugot 406

Parašyta 2013 liepos 25 - 11:26

Žinau šimtus kartų diskutuota tema,bet kiek skaičiau taip ir atsakymo neradau ... Mastau apie to katalizatoriaus išpjovimą tik iškyla klausimas kaip visa padaryti tai mechaniškai, kad vėliau nekiltų problemų su tech. apžiūra??
  • 0

#1839 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 liepos 25 - 11:43

yra du keliai: ispjauti ir palikti bakeli(bus daugiau garso) meistras aisku turi viska graziai suvirint nuslifuot siules ir t.t. arba ispjauti ir ivirinti imitacini bakeli, jis buna su rezonatorium vidui, tad nepadaugeja ismetimo garso ir atrodo kaip katalizatoriaus bakelis, todel TA nekyla klausimu.. P.S.: TA prie katoliko kabinas labai retai, nebent jau kazkuo baisiai uzkliuni ir jei masina pirma karta eina TA Lietuvoj..kitais atvejais nelabai kabinas..

Šį pranešimą redagavo pauliusj: 2013 liepos 25 - 11:44

  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#1840 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Parašyta 2013 liepos 25 - 12:01

Nera ko persistengti ir zaisti su imitaciniais bakeliais ir t.t. tokiu metu masinose: detalesne ismetimo sistemos patikra atliekama a/m, pagamintuose po 2008m., ir registruotuose LR nuo 2013.03.01. Del sventos ramybes - nuimamas FAP filtras, pasalinamas turinys taip, kad sudejus visa bakeli atgal, darbo "pedsakai" matysusi virsuje, t.y. dugno puseje, o ne apacioje, kur iskart butu pastebetas isikisimas.
  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt




Vartotojų skaito šią temą: 15

narių: 0, svečių: 15, slaptų narių: 0