Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kiek jum ryja duju?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 227

#41 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 26 - 22:24

oj... :rolleyes: o ka liecia ryjima tai pas mane irgi uzsidega 4 bet ja paskutine tai iskart uzgesta tai kai ziurejau i leputes tai jau pagavau kad pirma uzgesta kazkur kai 10 lt dingsta tai paskaiciuok pats prisipilk pilna nuvaziuok 100km ir prisipilk vel ir pamatysi kiek ryja...jei netenkins vaziuok reguliuoti...sekmes :beer:
  • 0

#42 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2008 birželio 27 - 14:41

pas mane toroidinis balionas ir tos lemputes nepajungtos turbut, arba net daciko ner, nes jos visalaik mirksi, tai uzklijuotos juoda izoliacija. Gal eina pajungt? As Kaune vazinedamas miesto rezimu su 40-43ltr nuvaziuoju ~300km, o trasoje apie 360-380km. Variklis 2l turbo.
  • 0

#43 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 27 - 16:46

oj... :rolleyes: o ka liecia ryjima tai pas mane irgi uzsidega 4 bet ja paskutine tai iskart uzgesta tai kai ziurejau i leputes tai jau pagavau kad pirma uzgesta kazkur kai 10 lt dingsta tai paskaiciuok pats prisipilk pilna nuvaziuok 100km ir prisipilk vel ir pamatysi kiek ryja...jei netenkins vaziuok reguliuoti...sekmes :beer:

Sitoks matavimas netinka, nebent toj pacioj degalinej pilsi. Nes skirtingose degalinese daznai skirtingu slegiu tas dujas pripucia, tai vienur gali daugiau ipilt kitur maziau.
  • 0

#44 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 27 - 21:25

Tai manau kad skirtingose degalinese skirtingai pripila. Man siaip prisipylus pilna baka t.y 60l iseina nuvaziuoti nuo 340 iki 390km cia Vilniaus miesto salygomis. Trasoje zymiai daugiau. Bet viena kart su Lukoil;o dujomis nuvaziavau tik ~230km. L.Susinervinau. Pas mane 3L motoras.
  • 0

#45 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 27 - 21:39

Tai manau kad skirtingose degalinese skirtingai pripila. Man siaip prisipylus pilna baka t.y 60l iseina nuvaziuoti nuo 340 iki 390km cia Vilniaus miesto salygomis. Trasoje zymiai daugiau. Bet viena kart su Lukoil;o dujomis nuvaziavau tik ~230km. L.Susinervinau. Pas mane 3L motoras.

na apie Lukoilo dujas tikrai nieko gero negaliu pasakyti, nes Šiauliuose esu tokio š... prisipylęs dar savo senajam pugui, kad tas vargšas vos galų netidavė, šiaip su baku mieste nuvažiuodavau apie 400km o tada vos 230, nuo to laiko nepilu ir nerizikuoju, kol kas geriausiai sugyvena su Statoilo ir Šiaurės dujomis
  • 0

#46 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2008 birželio 27 - 21:47

Labai nenoriu offtopico daryt, bet kainos prasme kur dar verta piltis? Pilu visad Lukoil, 4 karta man nesijaucia beveik ta kokybe, tik kilometrazas gal kazkie. Kaina tarkim 1.85 minus 5-8ct su ACIU kortele, Aleksote yra kur kaina 1.75 ir minus ACIU nuolaida. Jeigu prisimint duju kokybe - kur dar verta? Kortele issiimciau jei duoda, bet uzsipylimo taskas arba arti namu turi but, arba platus tinklas. Kursiu gatvej kartais piluos, ten 1.85, bet pilant virs 20ltr daro 10ct nuolaida. Surasiau.... :D
  • 0

#47 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 birželio 27 - 22:18

Labai nenoriu offtopico daryt, bet kainos prasme kur dar verta piltis? Pilu visad Lukoil, 4 karta man nesijaucia beveik ta kokybe, tik kilometrazas gal kazkie. Kaina tarkim 1.85 minus 5-8ct su ACIU kortele, Aleksote yra kur kaina 1.75 ir minus ACIU nuolaida. Jeigu prisimint duju kokybe - kur dar verta? Kortele issiimciau jei duoda, bet uzsipylimo taskas arba arti namu turi but, arba platus tinklas. Kursiu gatvej kartais piluos, ten 1.85, bet pilant virs 20ltr daro 10ct nuolaida. Surasiau....  :D

Po Varnių g. tiltu nuolaidų neduoda, bet su jų dujom daugiau nuvažiuoju. Vis pamirštu paklaust, iš kur jie vežasi. Įtariu, kad ne Mažeikių.
Tiesa, lukoilo dujos man visad nepatiko. Gal ir tos pačios, tik nesuprantu, kur dingsta trauka pas juos užsipylus?

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2008 birželio 27 - 22:21

  • 0
... labai piktas diedas...

#48 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 27 - 22:26

..., lukoilo dujos man visad nepatiko. Gal ir tos pačios, tik nesuprantu, kur dingsta trauka pas juos užsipylus?

pritariu 100% :beer:
  • 0

#49 mux

mux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 3l V6 24V

Parašyta 2008 birželio 28 - 07:17

Pas mane prisipila 60 - 62 litrai, nuvažiuoju apie 430 km Vilniaus mieste, jeigu trasoj tai iki 500 km. Matars 3 l., kompiuteris rodo vidurki 14,4. Piluosi lukoile, ir skirtumas pripilamo kiekio kartais būna labai žymus, Vilniui savanoriuose pyliau tai privarė 68 litrus? Kai šeip 60 - 62 į tuščia baką. Piltis kitose dar nebandžiau, gal reiks pabandyt kada, pažėsim ar bus skirtumas, nors su trilitriniu nelabai turėtu skirtis.
  • 0

#50 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 28 - 10:10

Pas mane prisipila 60 - 62 litrai, nuvažiuoju apie 430 km Vilniaus mieste, jeigu trasoj tai iki 500 km. Matars 3 l., kompiuteris rodo vidurki 14,4. Piluosi lukoile, ir skirtumas pripilamo kiekio kartais būna labai žymus, Vilniui savanoriuose pyliau tai privarė 68 litrus? Kai šeip 60 - 62 į tuščia baką. Piltis kitose dar nebandžiau, gal reiks pabandyt kada, pažėsim ar bus skirtumas, nors su trilitriniu nelabai turėtu skirtis.

pvz statoile skirtumas svyruoja vos apie 1 litrą, pastoviai pilu pilną baką, pripila nuo 40 iki 41 ltr, žiemą pasitaikydavo, kad pripildavo ir 43ltr
  • 0

#51 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 28 - 11:42

cia taip suvre lukoila man atvirksciai man statoile daugiau duju suvalgydavo...o del kokybes tai nzn nesiskundziu...dabar kaip ir privengiu as statoilo duju...

Šį pranešimą redagavo marazmas: 2008 birželio 28 - 11:45

  • 0

#52 Svečias_klijus_*

Svečias_klijus_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 29 - 20:08

nu ka pasirodo kad mieste duju ryja 12l,visai normaliai :)
  • 0

#53 Svečias_Buga_*

Svečias_Buga_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 14 - 16:10

O man kaip bevaziuosi mieste 15l., užmiestyje 10-12l., ziurint kaip vaziuosi. Manau, kad normaliai, nes mano Pegė turi 2.0 ltr turbininį variklį, automatinė, su 17'' bateliais :) . Tik bėda viena, kad kai važiuoji virš 120 truputį patrūkčioja (nežymiai), o virš 150 rieda gerai. Nesuprantu kame replės. Reguliavau n-kartų, bet vis tiek tas pats
  • 0

#54 Tadas_pnv

Tadas_pnv
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Panevėžys - Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2008 liepos 14 - 16:51

Pas mane prisipila 60 - 62 litrai, nuvažiuoju apie 430 km Vilniaus mieste, jeigu trasoj tai iki 500 km. Matars 3 l., kompiuteris rodo vidurki 14,4. Piluosi lukoile, ir skirtumas pripilamo kiekio kartais būna labai žymus, Vilniui savanoriuose pyliau tai privarė 68 litrus? Kai šeip 60 - 62 į tuščia baką. Piltis kitose dar nebandžiau, gal reiks pabandyt kada, pažėsim ar bus skirtumas, nors su trilitriniu nelabai turėtu skirtis.

panasiai ir man su draugu kaip vazevom pro estus buvo uzsipilem i 40l baka 50l :D :D o seip tai tevai su lukoilo dujom pravaziuoja su pilnu baku (70l) 700km pas juos espace 2.2 variklis
  • 0
Posted Image


Apsaugos sistemų montavimas, tvarkimas, prieziura, vaizdo stebejimo sistemos

#55 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2008 liepos 15 - 09:12

Spausi daug - ris daug....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#56 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2008 liepos 15 - 12:43

cia dar siaip noreciau paklausti :D kiek kainuotu mazdaug uzsidujinti masina su dviem karbais? Dekui uz info :D
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#57 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 liepos 15 - 13:03

cia apie Honda kalbi? ar apie Alfa? kainuos mazhdaug nuo 1400 lt.
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#58 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2008 liepos 15 - 13:50

cia apie Honda kalbi?
ar apie Alfa?
kainuos mazhdaug nuo 1400 lt.

siaip tiai kalbu apie peugeot :D su dviem weber karbais :D
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#59 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 liepos 15 - 14:10

aa,arba nemaciau ,arba nepamenu :) reik parinkti maisytuvus.Arba,jei nere tokiu,apziureti ,ar galima padaryti igrezima (greziamas karbas ir isukami vamzdukai -labai geras budas paduoti dujas,tik nevisada pavyksta padaryti)
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#60 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2008 liepos 16 - 11:58

aa,arba nemaciau ,arba nepamenu :)
reik parinkti maisytuvus.Arba,jei nere tokiu,apziureti ,ar galima padaryti igrezima (greziamas karbas ir isukami vamzdukai -labai geras budas paduoti dujas,tik nevisada pavyksta padaryti)

o kiek kainuotu tik irangos montavimas? nes iranga nesunkiai galiu gaut.
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0