Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kiek jum ryja duju?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 227

#101 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 01:55

ka as zinau?-kas kart nuiminet klema tai normalu?
tuolab numusineji visa adaptaacija is benzokompo...

nu nematau jokios problemos 1 karta i menesi ar i 2 atidaryti kapota paziureti tepalo lygi ir tt....ir tuo paciu nuimu klema 20 sek uztruka...o kas tam kompui kad jis nusiresetina irgi nematau nieko blogo...
  • 0

#102 Svečias_minde607_*

Svečias_minde607_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 19:56

vln.

pertoli siektiek, bet dekui uz patarimus, bandysiu arciau pasiieskot :beer:
  • 0

#103 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:36

jo jo karts nuo karto ir seip neprosali atjungt kompa "pravalyt smegenis" o kas liecia ECU adaptacijos manau nebeda, kompas "atsistoja i vieta" pravaziavus mazdaug 10 - 20km :) ir dar koks skirtumas ta dapatacija, kai jis buna kaskart "apdurnintas" dujom :) maniskis pugas buna kai "uzsiadaptuoja" vaziuojant kopustais, tai nesuprasi 3 ar 4 begis isijunges vaziuojant ~80km/h :]] tenka pedalo paspaudimu kompui parodyti teisinga begi :]]
  • 0

#104 Svečias_wirgus_*

Svečias_wirgus_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 17:26

Man duju ryja mieste mano peugeot 806 2 ltr - apie 13.
  • 0

#105 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 18:11

bukit geri padekit.. turiu pezuka coupe 2l 97kw mechanine 1998 metu apdujinta 17 coliu ratai su IV kartos iranga, i baka telpa 36.5l duju nuvaziuodavau kaip nukirsta 250km, ir tai jau skaitau labai daug 14.6l / 100 km bet dabar paskutini karta benuvaziavau tik 215 km kazkas, o dar pagalvojus kad kazkiek km pravaziuoji ant benzo kol isijungia dujos tai is vis baisu palieka, pas dujininkus nesiulykit kreiptis ir reguliutis nes as jau ten etatinis klientas pamato jauciu jau priepoliai juos istinka, bet ka as padarysiu, duju irangai dar yra garantija, detos siauliuose firmoje flameris, atvarau tipo pareguliuoja ir vel isvaziuoju, kaip nuvaziuodavau tiek pat tiek ir nuvaziuoju, tiesa buvo pakeite kompa nes lemputes kuro rezervuaro duomenis blogai rode, bet po to kai susitvarke dacikas tada benuvaziavau tik 215km ar gali cia buti ir nuo to?? kiek pas jus su tokiu varikliu ryja duju? tiesa kai isvaziuodavau kazkur toliau tai nuvaziuodavau apie 300km
  • 0

#106 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:04

bukit geri padekit..
... pas dujininkus nesiulykit kreiptis ir reguliutis...

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...
  • 0
... labai piktas diedas...

#107 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:05

tikrai daug,bet ziurint kaip vaziuoji. Man irgi Flameris montavo pries 9 men., bet problemu kol kas neturiu (tfu tfu tfu). Tik biski nervuoja tos indikacines lemputes,kur duju likuti rodo.Nuvaziuoju su pilnu baku virs 420-470(telpa 39-42), o pirmoji lempute (is 4) uzgesta po 50-70km. Del sitos priezasties tau kompa keite??? O tau nuvaziavus viska meistrai daro, ar kalbejes ir su paciu sefu esi? bet su 36,5l tik 215 km jau yra nebesveikai, vos ne 17l/100km. Bet jei su tokiais ratais, "jaunatvisku" tempu ir vien tik mieste tai gal ir realios sanaudos

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2009 birželio 03 - 20:31

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#108 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:06

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...

dar vienas variantas - mažiau minkyt tapkę ar batus lengvesnius nusipirkti :beer:
  • 0

#109 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:11

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...

dar vienas variantas - mažiau minkyt tapkę ar batus lengvesnius nusipirkti :beer:

Kažką panašaus irgi pamyslijau...
Na, tie 17" ratlankiai su atatinkamo pločio gumom irgi ekonomijos nežada...
  • 0
... labai piktas diedas...

#110 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:28

Ant mano :pug: irgi 17 ratai. Duju suvalgo apie 14 litriuku misriu rezimu. Tapke kartais labai sunki buna, o kartais kaip pensininkas vaziuoju ;]

Šį pranešimą redagavo Hausas: 2009 birželio 03 - 20:29

  • 0

#111 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 birželio 03 - 20:59

gerai cia visi raso ir norejau tik pasakyt, kad kazkaip del tu lempuciu perdaug nesiparinciau, kad jos ten rodo +/- :D rimtesnis man rodiklis - nunulintas skaitliukas ir tai dujos yra ne skystis... gali tas lemputes greit pagesint :D priklausomai kaip ir kur vazinesi, kokias dujas uzpyliai ir pan. o del sanaudu tai cia mano 3.0 ir tai biski maziau jama... tik jei norisi labai smagiai padrozt, tai sanaudu kreive kyla staciai aukstyn :D
  • 0

#112 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:10

tikrai daug,bet ziurint kaip vaziuoji. Man irgi Flameris montavo pries 9 men., bet problemu kol kas neturiu (tfu tfu tfu). Tik biski nervuoja tos indikacines lemputes,kur duju likuti rodo.Nuvaziuoju su pilnu baku virs 420-470(telpa 39-42), o pirmoji lempute (is 4) uzgesta po 50-70km. Del sitos priezasties tau kompa keite???
O tau nuvaziavus viska meistrai daro, ar kalbejes ir su paciu sefu esi?
bet su 36,5l tik 215 km jau yra nebesveikai, vos ne 17l/100km. Bet jei su tokiais ratais, "jaunatvisku" tempu ir vien tik mieste tai gal ir realios sanaudos

man visokias nesamones rodydavo tai jos visos mirkcioja tai dega 4 lemputes nors bakas pustustis ir t.t. tai pakeite kompa ir su tuo bajeriu susitvarke, bet po to kompo kazkaip keistai nuvaziavau 215km. bet sakau gal cia sutapimas. as su sefu viska derinu o meistrai viska tvarko, pradzioj pastoviai sakydavo kad rodo misinys per riebus ir siaip ismetamosiose dujose kazkokiu daleliu per daug bet po simtojo karto atvaziavimo pas juos pradejo kalbet kad viskas gerai su dujom :D nu ir as taip kalbeciau jei noreciau atsifutbolint, tai sefas pasiule prasivaziuot su kompu pajungtu tiesiam kely, sako jei daugiau nei 10 l ryja tai jau negerai, tai liko vienintele viltis kad pamatys kanors bevaziuojant ant tiesiosios, nemanau kad ratai daug ka sudaro, nes ziema 15 buvo uzdeti tas pats budavo 250 km nuvaziuoji ir viskas. bet jau tada daug ryjo o dabar tai visai negerai :wacko: lakstyt nelakstau apsukos pastoviai laikosi iki 3000 niekad daugiau nevirsija
  • 0

#113 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:14

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...

dar vienas variantas - mažiau minkyt tapkę ar batus lengvesnius nusipirkti :beer:

Kažką panašaus irgi pamyslijau...
Na, tie 17" ratlankiai su atatinkamo pločio gumom irgi ekonomijos nežada...

na pas mane padangu ismatavimai 17/225/50 bet kad ziema ir su 15 coliu 250 km nuvaziuodavau <_<
  • 0

#114 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:17

gerai cia visi raso ir norejau tik pasakyt, kad kazkaip del tu lempuciu perdaug nesiparinciau, kad jos ten rodo +/- :D rimtesnis man rodiklis - nunulintas skaitliukas ir tai dujos yra ne skystis... gali tas lemputes greit pagesint :D priklausomai kaip ir kur vazinesi, kokias dujas uzpyliai ir pan.
o del sanaudu tai cia mano 3.0 ir tai biski maziau jama... tik jei norisi labai smagiai padrozt, tai sanaudu kreive kyla staciai aukstyn :D

Todel ir sako visi kad V6 geriau pirkti. Uzsidek org ratus ir pamegink baka pravaziuoti
Manau turetu buti daug naudos. Nes tavo :pug: priklauso R15 atrodo
Matyt jam sunku juos vynioti :blush:
  • 0

#115 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:18

O del lempuciu pas mane ir po 50-70 km pirmutine uzgesta :lol:
  • 0

#116 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:21

gerai cia visi raso ir norejau tik pasakyt, kad kazkaip del tu lempuciu perdaug nesiparinciau, kad jos ten rodo +/-  :D  rimtesnis man rodiklis - nunulintas skaitliukas ir tai dujos yra ne skystis... gali tas lemputes greit pagesint  :D  priklausomai kaip ir kur vazinesi, kokias dujas uzpyliai ir pan.
o del sanaudu tai cia mano 3.0 ir tai biski maziau jama... tik jei norisi labai smagiai padrozt, tai sanaudu kreive kyla staciai aukstyn  :D

Todel ir sako visi kad V6 geriau pirkti. Uzsidek org ratus ir pamegink baka pravaziuoti
Manau turetu buti daug naudos. Nes tavo :pug: priklauso R15 atrodo
Matyt jam sunku juos vynioti :blush:

taigi sakau kad ziema pravazinejau su 15 vistiek daugiau 250 nenuvaziuodavau, o ziema juk dar kiek laiko vaziuoji su benzu, tai gautusi jauciu koks per baka dar 20 km
  • 0

#117 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:22

O del lempuciu pas mane ir po 50-70 km pirmutine uzgesta :lol:

o pas mane anksciau uzgesinedavo pravaziavus mazdaug 25-30km
dabar kai pakeite kompa uzgesta ties 18km pirma lempute <_<
  • 0

#118 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:23

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...

dar vienas variantas - mažiau minkyt tapkę ar batus lengvesnius nusipirkti :beer:

Kažką panašaus irgi pamyslijau...
Na, tie 17" ratlankiai su atatinkamo pločio gumom irgi ekonomijos nežada...

na pas mane padangu ismatavimai 17/225/50 bet kad ziema ir su 15 coliu 250 km nuvaziuodavau <_<

Dabar kai silta tikrai daugiau turetum nuvaziuoti Su R15
Na gal tikrai su benzu dar kas netvarkoj o benzo kiek?
  • 0

#119 Svečias_komisaraz_*

Svečias_komisaraz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:26

Jei taip bedieviškai ryja ir dar galioja garantija, pasiūlyk tam "Flameriui" išimti dujas ir gražinti pinigus.
Kitas variantas - kreipkis į kitus dujininkus. Pamokėsi, bet gal padės...

dar vienas variantas - mažiau minkyt tapkę ar batus lengvesnius nusipirkti :beer:

Kažką panašaus irgi pamyslijau...
Na, tie 17" ratlankiai su atatinkamo pločio gumom irgi ekonomijos nežada...

na pas mane padangu ismatavimai 17/225/50 bet kad ziema ir su 15 coliu 250 km nuvaziuodavau <_<

Dabar kai silta tikrai daugiau turetum nuvaziuoti Su R15
Na gal tikrai su benzu dar kas netvarkoj o benzo kiek?

na benzino nzn kiek ryja, anksciau kazkur 10-12 rydavo
kad del liamda zondo gedimo benzo daugiau gali suryti tai zinau, bet ar gali buti tas pats ir su benzinu?
ar del kokiu duju filtru?
  • 0

#120 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 birželio 03 - 21:29

Na del duju filtro tai abejoju pavaziuok su benzu sakau gal kas negerai, o liamdas dirba pas tavo :pug: ? Dujininkai turejo matyti ar dirba ar ne.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0