Peršokti prie turinio


Reikia patarimo kaip prieiti prie lietau daviklio


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 12:52

Tia va turiu tokia beda neveikia valytuvai ant AUTO padieties. Atidziau pasiziurejas pamaciau, kad lietaus daviklis kabo ant laidu ir visiskai nesiliecia su stiklu. Tai klausimas butu kaip ten prie jo prieit? bandziau as ta veidrodi ten pajudint, bet baisu ka nors sulauzyt :mellow:
  • 0

#2 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 13:04

veidrodels nusiima labai lengvai, atsargiai i virsu arba i apcia(tiksliai nepamenu) pastumk su visa ta plasmase ir jis atsikabins.

Šį pranešimą redagavo kazinak: 2008 birželio 28 - 13:05

  • 0

#3 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 13:58

I apacia. Ten kaip begelis toks. I apacia nusmauk ir viskas. Tik nenaudok jegos. Ir pasimatys temperaturos ir lietaus davikliai.
  • 0

#4 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 17:48

Nu nzn prasedejau gera valanda vistiek as jo nenuemiau... stovi kaip prikaltas..... Gal ten koks varztas dar laiko? arba kur nors, ka nors paspausti reikia?
  • 0

#5 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 28 - 18:26

kadangi veidrodi nulupau nuo klijuotos vietos, tai laisvai ir priėjau prie jutiklio, o jis pats lb paprastai nusiima, patrauki žalius fiksatorius į išore ir jutiklis atsisega nuo metaliniu detalių priklijuotų prie stiklo
  • 0

#6 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 19:23

Nu nzn prasedejau gera valanda vistiek as jo nenuemiau... stovi kaip prikaltas..... Gal ten koks varztas dar laiko? arba kur nors, ka nors paspausti reikia?

paspausk i stiklo puse ,tik nepersistenk ir patrauk staigiai arba pasimk dideli atsuktuva uzkisk virsui (tarp stogo ir veidrodzio) ir palenk lengvai
as ir nezinojau kaip nusiima,bet sale manes yra masinu siukslynas tai nulekiau ten nulupau per jega (ko pasekoje stiklas skilo) veidrodi ir paziurejau kaip jis tvirtinasi ir kaip nusiima.o tada ir savaji atsargiai nuemiau :D
  • 0

#7 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 19:52

kadangi veidrodi nulupau nuo klijuotos vietos, tai laisvai ir priėjau prie jutiklio, o jis pats lb paprastai nusiima, patrauki žalius fiksatorius į išore ir jutiklis atsisega nuo metaliniu detalių priklijuotų prie stiklo

Pas mane bent jau is isores nesimato jokiu ten metaliniu tvirtinimo detaliu. Zinau, kad mano priekinis stiklas buvo keistas.... kazin ar buna kupe be lietaus jutikliu, nes toks itarimas kyla, kad gal buvo pataupyta siuo klausimu ^_^
  • 0

#8 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 23:13

Pas mane bent jau is isores nesimato jokiu ten metaliniu tvirtinimo detaliu. Zinau, kad mano priekinis stiklas buvo keistas.... kazin ar buna kupe be lietaus jutikliu, nes toks itarimas kyla, kad gal buvo pataupyta siuo klausimu ^_^

buna,bet abejoju ar kaina nuo to skirias,bet to jei nera lietaus daviklio eina visai kitoks veidrodzio tvirtinimas,viena plona kojele,o kaip itariu pas tave ne taip,vadinas daviklis yra,
  • 0

#9 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 23:33

buna,bet abejoju ar kaina nuo to skirias,bet to jei nera lietaus daviklio eina visai kitoks veidrodzio tvirtinimas,viena plona kojele,o kaip itariu pas tave ne taip,vadinas daviklis yra,

Na ten visas "kiausas" kabo, beto toks langelis ant stiklo yra ir per ji matosi ant laidu kabantis tas daviklis. Nu ryt reiks bandyt antra uzejima daryt, gal nuimsiu as ta veidrodi.
  • 0

#10 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 20:26

Tema vel aktuali. Nuemiau as ta veidrodi, pasirodo per ta langeli matesi ne daviklis, o veidrodelio fyskute... daugiau jokiu laidu, kurie jungtus prie krituliu daviklio nesimato. Gal kas zinote pro kur tas daviklio laidas buna atvestas, bandysiu ieskot....
  • 0

#11 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 liepos 14 - 10:38

Daviklio laidas ateina berods stogu. Veidrodelio fyskute? pas tave automatiskai pritemstantis veidrodis? o gal tai daviklio fyskute?
  • 0

#12 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 14 - 19:06

Prikeliu sena tema. Kiek maciau pagrinde lietaus davikliai buna su ilga staciakampe fyske visi kontaktai vienoj eilej, o pas mane iki ten daeina maza keturkampe fyskute ir kontaktai 2 eilem, gal as ka maisau ar cia tikrai daviklio fyske?
  • 0

#13 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 14 - 21:00

Prikeliu sena tema. Kiek maciau pagrinde lietaus davikliai buna su ilga staciakampe fyske visi kontaktai vienoj eilej, o pas mane iki ten daeina maza keturkampe fyskute ir kontaktai 2 eilem, gal as ka maisau ar cia tikrai daviklio fyske?

pas naujesni peza kitokia fiske stovi 4 laidai po du vienoj eilej,bent pas mano 2001 taip buvo,nes bandziau nuo seno pezo pajungti tai fiske netiko
  • 0

#14 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 14 - 21:51

pas naujesni peza kitokia fiske stovi 4 laidai po du vienoj eilej,bent pas mano 2001 taip buvo,nes bandziau nuo seno pezo pajungti tai fiske netiko

aisq, dekui uz atsakyma. Teks ieskot naujesnio donoro
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0