Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P 406 salono ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 liepos 04 - 13:48

P 406 2000metu su klima. Problema tame , kad visai neveikia ventiliatorius. Saugikliai patikrinti, ventiliatorius patikrintas nuo akumo, sukas be problemu, valdymo blokas detas is kito 406 tikrai veikiantis siame neregavo. Nesuprantu kame saknys, bet jausmas toks , kad padavus srove sutiksi rele, tik kur jinai yra neisivaizduoju, nes garsas labai silpnas ir is kur sklinda neaisku. Gal kas jau buvot susidure su panasia problema?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#2 Svečias_Aivariukas_*

Svečias_Aivariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 04 - 22:12

man buvo kitokia truputely. aisku ir ne su klima, bet paprasrtas peciukas,. man buvo uzstrige, pastoviai visu pajegumu sukosi. elektrikas pasake kad nuejo ant vintiliatoriaus tovintis tipo kompukas ar kazkas panasiai. tai va ta pakeiciau ir ciki buvo, galbut kazkas ir cia panasaus yra

Šį pranešimą redagavo Aivariukas: 2008 liepos 04 - 22:13

  • 0

#3 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 liepos 04 - 22:18

Taigi problema ispresta, pasirodo del to , kad nedirba ventiliatorius kalti uzvedimo spyneles kontaktai, ventiliatoriui reikia nemazos sroves, o ji teka pro kontaktus, tai sie ima ir pasvyla. Buvo ideti kiti kontaktai ir ventiliatorius dirba kuo puikiausiai. Senu kontaktu neismeciau, bandysiu isardyt ir pravalyt, jei po to dirbs pranesiu siame forume, gal kam nors pades tokia informacija. O siaip tema galima ir uzdaryt.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#4 Svečias_monk_*

Svečias_monk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 09:14

man buvo kitokia truputely. aisku ir ne su klima, bet paprasrtas peciukas,. man buvo uzstrige, pastoviai visu pajegumu sukosi. elektrikas pasake kad nuejo ant vintiliatoriaus tovintis tipo kompukas ar kazkas panasiai. tai va ta pakeiciau ir ciki buvo, galbut kazkas ir cia panasaus yra

Va va pas mane ta pati problema – pučia visu pajėgumu. Tas tipo kopas yra ventiliatoriaus valdymo blokas (jei neklystu). Jei ne palaptis kur pirkai ar ką padarė, kad viskas pradėjo veikti,. Bet ar tikrai pas tave klimos nėra???
  • 0

#5 Svečias_monk_*

Svečias_monk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 09:16

man buvo kitokia truputely. aisku ir ne su klima, bet paprasrtas peciukas,. man buvo uzstrige, pastoviai visu pajegumu sukosi. elektrikas pasake kad nuejo ant vintiliatoriaus tovintis tipo kompukas ar kazkas panasiai. tai va ta pakeiciau ir ciki buvo, galbut kazkas ir cia panasaus yra


Va va pas mane ta pati problema – pučia visu pajėgumu. Tas tipo kopas yra ventiliatoriaus valdymo blokas (jei neklystu). Jei ne palaptis kur pirkai ar ką padarė, kad viskas pradėjo veikti,. Bet ar tikrai pas tave klimos nėra???
  • 0

#6 Svečias_klaidas_*

Svečias_klaidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 28 - 12:41

sveiki. gal kiek velokai, bet isiterpsiu i sia diskusija. man su 406 klima buvo tas pat. arba nepucia, arba visu pajegumu. varo. reikia gerai patikrinti visus kontaktus ant pacio ventiliatoriaus varikliuko. jie ten daznokai ''pasvyla''. jei ir tai nepadeda - vadinasi elektronika numire. o pas 406 2.1 td visa elektronika ten sudaro keletas tranzistoriu. originaliu gauti be sansu, bet puikiia tinka russika. tik nepamenu kokie. bet kazkam jau rsiau siuo klausimu pries kokius metus. kazkur archyve turi buti. rusiski po 4-6 litus. taip kad ir pigu ir pakeisti ''baika''. sekmes.
  • 0

#7 Svečias_monk_*

Svečias_monk_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 28 - 17:08

Tai va sussitvarkiau. Nusipirkau ventiliatorių su valdimo blokų (iš angliško 206). Pakeitė + ir - pusėmis ir OK. dalys kainavo 150 Lt
  • 0

#8 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2009 birželio 03 - 12:37

Taigi - kam aktualu / idomu... pradejo neveikt peciukas p ė0š (ikirestail) po patikrinimo - viskas veikia, bet kazkodel ventiliatorius nereaguoja... nuo akumo pats veikia. paskaicius - teigti, kad kntaktine grupe(uzvedimo spyneles) teigti dar nesiryzau, bet, visko galejo but .. TAigi kreipiaus i garazu valdova, gavau nauja grupe, ir ... Isvada : Kontaktine grupe sudaro š laidai, fishkutes juoda, pilka, ruda. Jei kam nustojo veikt peciukas, atkreipkite demesi i ruda !!! Butent ji (bent jau pas mane) atsako uz si dalyka :ax: taigi, jei netycia "baige" pust, galima patikrint labai paprastai, "uzdaryt" grandine, ir matysis, ar kontaktai kalti. Isardzius pacia grupe - radau, stovi toks pusziedis, kuri jingia tokie uzapvalinti kontaktai, matyt nuo laiko jie jau nebesugeba reikiamai prisispaust prie laidininku ir del to dingsta srove. db bandau tuos kontaktus "apdirbt" ir paziuresim kas bus. Na lyg ir tiek, parasysiu rezultata. :pug:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#9 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2009 birželio 06 - 09:57

:huh: Gelbekit padekit, pastoviai pucia peciukas, peugeot 406 ikirestailas paprasta kondiske. Zodziu yra svirtele kuria mazinamas arba didinamas peciuko greitis ir jis nesusimazina ,arba pucia visu pajegumu arba ciut silpniau bet vistiek stipriai . Bedos ieskot svirteleje ,relej ar paciam peciuko varikliuke? :(
  • 0

#10 auto406

auto406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 2,0 2003m

Parašyta 2011 gruodžio 28 - 21:02

sveiki. as irgi turejau problema su P406 2003m nustojo veikti salono ventiliatorius. i raktelio judinima neregavo, reiskiasi ne kontaktine grupe kalta buvo. atjungus ventiliatoriu nuo maitinimo testeris rode kad itampa ateina apie 14v, pajungiau apkrova 2w lempute prie tos fiskes itampa dingdavo. pamatavau ir pries greicio reguliatoriu itampa, ten uzdejus apkrova itampa nedingdavo. is tokiu matavimu priejau prie isvados kad kaltas greicio reguliavimo plokste (per kuria pasiduoda maitinimas ventiliatoriui), atidarius ja akivaizdaus gedimo nebuvo, kolega pamatavo su testeriu, rode kad viena puse "prakalta". Pakeiciau galini tranzistoriu originalaus (HUF75344G3 N-Channel UltraFET Power MOSFETs) negavau, ilitavau analogini (IRFP064N) kainavo 6lt. surinkau, veikia. be to ventiliatoriu isemiau ir patikrinau, angliuku dar apie puse like, tiesiai pajungiau prie akumuliatoriaus, sukesi gerai ir eme apie 21A sroves.

Šį pranešimą redagavo auto406: 2011 gruodžio 28 - 21:04

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0