Peršokti prie turinio


P607 lango pakelikas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 220

#21 Svečias_Jemelia_*

Svečias_Jemelia_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 12:20

nusipirkau plasmasiukus ( tie kurie luzta) ir dar reikalingi tokie metaliniai laikikliai, kurie jungia tuos plasmasiukus su paciu langu. Gal kas turite ar zinote kur ir juos galima gauti?
  • 0

#22 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 22:06

jei apie ta visa metaline kelimo schema sneki tai E-bay buvau rades uz 50 svaru http://global.ebay.c...Id=180272242759. o as pats dar neisidejau nes man ten ir troselis buvo susipainiojes nu zodziu vazineju be lango :))) o kas keitet tai kaip sekes nes ten tiek to mandrumo, na prancuziska texnologija :))
  • 0

#23 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Parašyta 2009 balandžio 07 - 10:18

Pasidalinkit info kaip ten reikia viską išsiardyti ir kaip susitvarkyti.. Aš buvau nusiėmės durų apdailą tai man ten tamsus miškas..

Šį pranešimą redagavo anra2626: 2009 balandžio 07 - 10:19

  • 0

#24 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 balandžio 07 - 22:02

pas mane ta pati problema su vairuotojo puses stiklo meckanizmu. idomu butu suzinoti ar 607 ir 406 vienodos tos plastmesines detales ar ne?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#25 anra2626

anra2626
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 72
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi

Parašyta 2009 balandžio 16 - 08:43

Klausimas tiems kurie išgydė savo Liūtukus nuo šios bėdos. Ar pas jus troselis buvo susisukęs ar ne? Buvau autolagūnoj tai man aiškino, jog jei sulūžta ta plasmasė tai dar galima ją keisti ir tipo viskas susitvarko, bet jei jau troselis susipainioja tai tada jau belieka keisti visą mechanizmą.. Ar tai tiesa? Pas mane tas troselis susipainiojęs.. P.S. gal yra Klaipėdiečių, kurie susitvarkė langų pakėlėjus?

Šį pranešimą redagavo anra2626: 2009 balandžio 16 - 08:45

  • 0

#26 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 09:19

na pas mane ne tik plasmasiukas suluzo bet ir troselis susikraipe :) plasmasiuka pasikeiciau bet va beda db su troseliu nes jis normal nebeuzsisuka ant ratuko tokio mandraus, tai jau nzn 2dienas vargstu ir manau vargsu dar bey nepasiduosiu su situ reikalu :))) nes nauji grobai 1000 kainuoja tai nx..... beje gal kas zinot kur klaipedoje uzdetu nauja troseli su plombike ???? ir seip jau patirties daug turiu su 607 ardymu tai jei kyla kam kokiu klausimu galit man i PM, padesiu kuom galesiu :)
  • 0

#27 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 16 - 09:20

pas mane irgi tas pats, nuluzo plasmase ir trosas susipainiojo, bet kiek ziurejau tai ta trosa turetu but nesunku atpainioti/pervinioti. Ta bandysiu siandien ir padaryti. Beje gal kas zinot ar Vilniuj Zibinte buna tu plasmasiu pirkti?
  • 0

#28 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:34

Beje gal kas zinot ar Vilniuj Zibinte buna tu plasmasiu pirkti?

va va - mane irgi toks klausimas labai domina - kur vilniuj butu galima tu "PLASMASIUKU" nusipirkti.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#29 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 16:46

na galiu pasakyt tik tiek jei troselis jau gerokai susilankstes tai ji sudetinga ten ant ratuko grioveliu gerai uzdet kad vyniotus taip kaip turi buti, jei suprantat ka turiu omeny :)) o kur gaut vilniuj tai siulau siuskites kokiu DPD is Taurages, kaina ten 20LT plius DPD 17lt, o kiek zinau Autolagunoj apie 150lt ce kazkas minejo, taj va, gal kas turit schemas situ langu? nes speju man dar kazkokios detales truskat nes langas normal nusileidzia bet pakilt tai ojojoi kazko netaip kyla :D
  • 0

#30 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 17 - 13:22

taip, teisingai, vilniuje zhibinte plasmasiuko 1vnt kaina 142 Lt, katik pasidomejau. O pas mane tai abu yra luzhteleje, tai ka moket 2 x 142lt = 284lt uzh du plasmasiukus?:) zhinot as jau geriau bandysiu juos klijuotis ar ka nors konstruotis... Nebent gausis kas nors su taurage, na bet cia reikes jau ziuret pirmadieni.

Schema gali pasiziuret cia http://www.elcats.ru...353&unit=92A01A
  • 0

#31 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 17 - 20:40

tu to plasmasiuko zinok nesuklijuosi nes jis gauna didelius apkrovimus ir kelia gan nemaza svori(keliau langa su ranka tai palyginus sunkus rupuze ), tai jau geriau nepagailek ir pirk plasmasiukus is taurage , nes suklijavus tai nzn kiek laikys, manau tikrai neilgai
  • 0

#32 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 17 - 20:44

ce pagal ta schema kur imetei kas gali nupasakot kas per detale NR 71. ????
  • 0

#33 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 17 - 21:02

varztas :)
  • 0

#34 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 11:15

tai kad toj vietoj isardzius nei jokio varzto neina ten stovi na toks palasmasinis ale rutuliukas plokscias, ce as kalbu apie 607, gal pas kitas biski kitaip a ? o gal kas zinot kur troseli eitu uzsiplombuot?
  • 0

#35 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 18 - 13:17

nr 71 yra varzhtai 10mm, pats katik ardziausi. Tu kalbi apie rutuliuka ant motoriuko kur uzdetas? Kuris suka trosa? Schemoj kaip ir nera atskirai pazymetas. As katik issiardziau visa mechanizma, trosa islyginau su replem kiek galejau, uzmoviau trosa ant rutuliuko, apvyniojau pora kartu, sudejau i duris, prikabinau prie stiklo laikikliu tu plasmasiuku, viskas kaip ir ok. Pradedu darinet langa, trosas iskart susipainioja, kiek bandziau ziuret tai rodos trosas ant rutuliuko ne taip uzdetas, gal pusem apkeist reikia.... Gal netycia radai instrukcija kaip turetu buti ten viskas sumauta?
  • 0

#36 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 19 - 11:42

va tame ir beda yra as manau kad jei trosiukas biski nelygus tai yra xana, nes as ir viska graziai sudedu ir man uzsipainioja nes troselis persoka is tu ratuko takeliu, gali but kad netaip sudejai, nes as bandziau daug variantu, seip kur is duru islenda troselis turi but rutuliuko apacioj jei nemeluoju :) zodziu yra reikalu ce nemazai su tom durim
  • 0

#37 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 19 - 11:43

seip ta troseli as nauja nusipirkau tik beda kad reikia kazkaip uzdet tas plombikes
  • 0

#38 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 19 - 12:16

Trosa as irgi nusipirkau 1.5mm ir plombu tai tokiu paemiau http://www.senukai.l...ist_tab=actions kuo puikiausiai tiko. Dabar beda su troso apvyniavimu aplink motoriuka. Tai per daug apvynioju tai per mazhai... vis nepataikau vidurio :(

Viena karta apvyniavimus lieka troso ~20cm, visa rutuli apvyniavus - truksta 20cm. Tad meginsiu po du kartus apvynioti, turetu but ok.

Šį pranešimą redagavo Wild_Beast: 2009 balandžio 19 - 12:20

  • 0

#39 Wild_Beast

Wild_Beast
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius - Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 V6 3.0

Parašyta 2009 balandžio 19 - 14:12

nu va susitvarkiau :beer: plasmasiukus susiklijavau ir su izioliacija apvyniavau tam kartui :rolleyes: trosa taip ir reikejo apvynioti du kartus, o paskui vargelis kol uzhmauni trosa ant begio, viskas turi buti itempa gerai... na bet vel langas darinejasi :lyzht:
  • 0

#40 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 21 - 17:17

o ce ta plombike kokioj senuku pardej pirkai nes as klp Banginis buvau tai neturi, tai nafik as be plombikiu nieko negaliu padaryti :) jo ten visa ir esme yra kad reikia atitaikyti troselio uzvyniavima ant to ratuko nes kitaip tai daug kanciu bus, nu nieko reiks ir man si savaitgali tas plombikes kazkur atrast pirkt
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0