Peršokti prie turinio


Neissove oro pagalve


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 14:18

as vis manydavau, kad paduskes sovima apsprendzia valdymo blokas, kuris esant staigiam letejimui ir duoda impusa i air bagus.

galvok isnaujo:)

airbago davikliai ziuri i lanzeronus. jei smugis ju nesiekia, jie ir neshaus.
  • 0

#22 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 14:20

man panasiai buvo, su Subariku slidau ziedu ~100km/h ir sonu atsitrenkiau i pasata, smugis vid stiprumo, visa sona nubraukiau ir trauke vairo sulinko bet airbagai neisove. As 99% isitikines, kad aibagai pas mane yra nes masina nauja is salono LT pirkta..
... zodziu mano nuomone yra tokia - jei tau gresia realus pavojus buti suzeistam, tada pagalve turi issiskleisti. Nes mano atveju nors ir greitis buvo ir smugis buvo, bet as asmeniskai ~ nieko nepajutau :unsure: , tik sokas :wacko:

tai cia tu tas vienas is pridurku kuris pedagoginio ziede driftint bando? kad jus kur perkunas nuimtu.
  • 0

#23 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 15:11

kaip cia sugebejai prie ezeruonos ikalti, kokio bieso ten kazkam prisireike stabdyti :wacko:

moteris pagalvojo, kad as ja lenksiu, tai dejo ant stabdziu... O kadangi as katik buvau aplenkes kita masina tai nespejau sustoti, ciuoziau keleta metru
  • 0

#24 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 liepos 13 - 15:15

visos prieko plastmases atrodo pasmukusios, kaip jas atstatyti i vieta?

nusimsi buferi , po juo eina balkis , jei smugis nebuvo labai stiprus tai uzdejus kita balki turetu viskas vel atsistot i vieta, nors po smugio tvarkant dazniausiai tenka padirbet, kad buferis graziai prie zibintu prigultu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#25 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 18:05

nusimsi buferi , po juo eina balkis , jei smugis nebuvo labai stiprus tai uzdejus kita balki turetu viskas vel atsistot i vieta, nors po smugio tvarkant dazniausiai tenka padirbet, kad buferis graziai prie zibintu prigultu.

gal galetum placiau parasyti kaip nusiima buferis uz ko jis laikosi?
  • 0

#26 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 liepos 13 - 18:35

reik 20 zvaigzdutes, ja atsisuka posparniai apacioj, 10 rakteliu reik atsukt du varztelius kur nuo rato puses yra sujungti sparnai su buferiu, po to reik pasukt tokius fiksatorius jie ilenda i sparna sparno priekyje toje vietoje kur buferis turi toki pakilima link zibinto, tiesa dar reik atjunkt groteles nuo buferio cia gelbsti paprastas atsuktuvas nes reik po grotelem nuspaust fiksatorius, tada lieka du 8 varzteliai kurie prisuka buferi prie balkio. prirasiau cia daug , atrodo daug darbo ,bet realiai gan greit padaromas.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#27 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 18:52

Dekui, kad apsvietei
  • 0

#28 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 20:12

[quote name='mmx' date='Jul 13 2008, 02:20 PM'] [/QUOTE]
tai cia tu tas vienas is pridurku kuris pedagoginio ziede driftint bando? kad jus kur perkunas nuimtu.[/QUOTE]

Ne, as niekada nedriftinu jokiais ziedais, paprasciausiai l.skubejau, bandziau lenkti, buvo bala, automatas permete saiba ir pradejo nesti...
... zodziu slidau ir sonu atsitrenkiau i kita auto :mellow:

O del pridurko, tai patarciau prilaikyti lezuvi uz dantu, as izeidimu netoleruosiu :mad:
Nes jeigu tu rasineji visokias nesamones tam, kad pakelti savo reitinga - zinok uz savo replikas reikia atsakyt.

Ar siame forume yra moderatoriai kurie stebi kas ka cia raso?
  • 0

#29 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 20:44

forumuose skaiciau, kad ant kitu masinu, bet koks menkiausias smugis ir pagalve issove. Galbut per silpnas smugis buvo. Taip netoli Trg ivyko si avarija, Prie Ezeruonos, kur yra ta pakalne

nu nebuna taip,pats galvok tu vos atsitrenki o tau airbagas sauna i nosi,labai daznas atvejis kad ta nosi luzta
  • 0

#30 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 21:53

Suzinojau, kad mano masina nera apdrausta mano vardu, ji apdrausta tecio vardu ir pavarde, kadangi as neturiu 25 metu, tai man sis draudimas negalioja. Kaip manot kur pigiau apsieitu, ar kreipiantis i draudima ar bandant tartis su ta moteriske, kuri labai noretu kuo daugiau pinigu is manes paimti? :unsure:
  • 0

#31 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:03

Suzinojau, kad mano masina nera apdrausta mano vardu, ji apdrausta tecio vardu ir pavarde, kadangi as neturiu 25 metu, tai man sis draudimas negalioja. Kaip manot kur pigiau apsieitu, ar kreipiantis i draudima ar bandant tartis su ta moteriske, kuri labai noretu kuo daugiau pinigu is manes paimti? :unsure:

Turetu galioti tas draudimas, tiesiog draudimas gali paprasyti dali sumos, ismoketos moteriskei, padengti tau... Jei labai sudauzyta tos moteriskes masina, siulyciau kreiptis i draudima, nes draudimas kazkiek kompensuos.

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 liepos 13 - 22:06

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#32 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:07

ilenkiau audi 80 avant bagazines dangti (sunkiai bagazine atsidaro) ir bamperis jai suskilo, kiek mazdaug toks sutaisymas Taurageje galetu kainuoti? Ji zada keisti nauja bagazines dangti ir bamperi galini . Man ta moteriske pasake, kad reikes moket ne maziau 1000lt ar cia logiska tokia suma? Nesikreipiant i draudima

Šį pranešimą redagavo mantukx: 2008 liepos 13 - 22:13

  • 0

#33 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:20

Kelintu metu?
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#34 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:22

Draugeliui audi B4 bagazines dangti ilenke, sunkiai darinejosi, lempa viena isdauze ir buferis.Draudimas ismokejo 700Lt

Šį pranešimą redagavo roccas: 2008 liepos 13 - 22:23

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#35 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:24

Draugeliui audi B4 bagazines dangti ilenke, sunkiai darinejosi, lempa viena isdauze ir buferis.Draudimas ismokejo 700Lt

ar servize tvarke masina? ar visai netvarke ir gavo tiek is draudimo?
  • 0

#36 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:44

Kelintu metu?

1993m. Jei Regitra nemeluoja
  • 0

#37 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:48

Tada kosmines kainos uz remonta ji nori... O tu paprasciau padaryk- nueik i savo draudima, ir paprasyk ,kad paskaiciuotu remonto samata (na kiek jie vertina dangcio ir buferio remonto islaidas). As taip pries pora dienu dariau... Tada viska konkreciau zinosi. :)

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 liepos 13 - 22:49

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#38 Svečias_mantukx_*

Svečias_mantukx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 13 - 22:52

Tada kosmines kainos uz remonta ji nori... O tu paprasciau padaryk- nueik i savo draudima, ir paprasyk ,kad paskaiciuotu remonto samata (na kiek jie vertina dangcio ir buferio remonto islaidas). As taip pries pora dienu dariau... Tada viska konkreciau zinosi. :)

Aciu uz patarima, bent siek tiek nuotaika pakelei... :o
  • 0

#39 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 liepos 14 - 08:22

siaip tai draudimas turi galiot. pats sudauzes buvau ir galiojo bet as mokejau lyg 20 daugiau uz draudima... o draugas tikrai paprastu apdraudes buvo tai draudimas irgi ismokejo suma nukentejusiai pusei
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#40 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 liepos 14 - 10:11

Turetu galioti tas draudimas, tiesiog draudimas gali paprasyti dali sumos, ismoketos moteriskei, padengti tau... Jei labai sudauzyta tos moteriskes masina, siulyciau kreiptis i draudima, nes draudimas kazkiek kompensuos.

Draudimas negalioja, nes tevas drausdamas masina turejo itraukti kas su draudziamaja masina dar vazines, tas isigaliojo nuo 2008m. aisku draudimo kaina irgi siek tiek padideja, bet nezymiai, jei neklystu kazkas apie 40lt. Yra ir dar aibe smulkmenu ir ju nezinodamas gali labai skaudziai nukenteti, kaip pvz paminesiu jei nusipirkai automobili ir ji apdrausta kito asmens vardu tada tas draudimas galioja 11 darbo dienu, nors ir draudimas galiotu dar pusmeti.
Zada dar ivesti viena naujove kuri nepatiks daugeliui sulaukus niolikos metu ir isigijusiems teises, bei autoyvikiu kaltininkams. Ruosiama draudimo pataisa kuri draus vairuotojo pazymejima, bet ne automobili ty paaiskinsiu tam daroma taip, kad koks Petras is Pazastenu, padares aibe autoyvikiu sau laimingas vazineja su kito asmens drausta masina kuris net neturi vairuotojo pazymejimo.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0