Peršokti prie turinio


trukcioja 607pugas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 Svečias_stania_*

Svečias_stania_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 04 - 20:40

sveiki gal kam yra nutike tokios bedos,pradedant vaziuoti pirmu begiu trukcioja automobilis,pasitaiko trukciojimu vaziuojant antru ir treciu begiu,kai greitis buna didesnis trukciojimu nesijaucia, tiesa auto pugas 607 ,2,0 l mehanine dyzelis,didelis dekui
  • 0

#2 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 rugpjūčio 04 - 22:12

Hmm... priezastis gan issamiai issakyta:) tik paskaicius atsakymu keleta desimciu:) klausimas butu banalus:) filtrai ar laiku keisti? saliara iskur pilta? ir t. .t.t........
  • 0

#3 Svečias_stania_*

Svečias_stania_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 05 - 16:19

masinele nesenai pastatem ant koju t.y buvo biskeli padauzta ir sutvarkem. tepalu dar neprisiruosiau pakeisti,saliarka svari is lukoilo degalines,pakeistas kuro filtras,pries tai kuro slanguteje buvo oro burbuliuku,bet pakeitus kuro filtra dingo. gal sakyciau reiketu pabandyti centre pastatyti ant kompo gal surastu kokiu atsakymu
  • 0

#4 Svečias_jillisxm_*

Svečias_jillisxm_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 09 - 23:44

Sveiki, gal radote problemos sprendima? Pas mane citroenas C5 2.0 HDi 138 AG su tais paciais simptomais. Irgi buvo svelniai dauzta. Isvaziavus i ilgesne kelione autostrada kaip ir apsiramina tas trukciojimas , bet pasivazinejus mieste kamsciuose vel pradeda trukcioti kazkur tarp 1500 ir 2000 variklio apsuku. Kuro filtro uzsikisima kaip ir atmetu, nes daugiau paspaudus akseleratoriu traukia kaip zveris be jokiu trukciojimu. Buvo uzsidegusi variklio diagnostikos lempute, patikrinau , radau dvi klaidas : P0238 ir P2562. Istryniau ir jau dvi savaites, kaip niekaip negaliu vel ju prigaudyti , vaziuok bet kokiu stiliumi... O trukcioja vistiek
  • 0

#5 Svečias_stania_*

Svečias_stania_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 12 - 12:21

laba.kas idomiausia jau buvau uzsisakes tvarkyma pezo centre kaune,bet kaip tycia belikus porai dienu iki vaziavimo i centra masineles trukciojimas pats dingo,savaime,atejau uzkuriau ir po siai dienai vaziuoja kaip bite,kazkokie xfailai, o siaip vieni zmogeliukai patare ziuret oro srauto matuokle
  • 0

#6 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 rugpjūčio 12 - 19:23

Sveiki, gal radote problemos sprendima? Pas mane citroenas C5 2.0 HDi 138 AG su tais paciais simptomais. Irgi buvo svelniai dauzta. Isvaziavus i ilgesne kelione autostrada kaip ir apsiramina tas trukciojimas , bet pasivazinejus mieste kamsciuose vel pradeda trukcioti kazkur tarp 1500 ir 2000 variklio apsuku. Kuro filtro uzsikisima kaip ir atmetu, nes daugiau paspaudus akseleratoriu traukia kaip zveris be jokiu trukciojimu. Buvo uzsidegusi variklio diagnostikos lempute, patikrinau , radau dvi klaidas : P0238 ir P2562. Istryniau ir jau dvi savaites, kaip niekaip negaliu vel ju prigaudyti , vaziuok bet kokiu stiliumi... O trukcioja vistiek

atvaziuok- "pagausim" ta trukciojima ;)
(ar sunku nurodyti "vietove") ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#7 Svečias_jillisxm_*

Svečias_jillisxm_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 12 - 20:56

atvaziuok- "pagausim" ta trukciojima ;)
(ar sunku nurodyti "vietove") ;)

Atvaziuociau mielai, Spakenai, iki panevezio, bet esu per toli , Londone. Nebent rudeni atlekciau Fap filtra iskastruot. Kompas dar nesikeikia, bet po 5000 myliu priklausytu ji keisti. Vakar atidaviau i servisa del to trukciojimo, bet nebespejau siandien nuvaziuot. Paziuresim, ka rytoj jie papasakos.
  • 0

#8 Svečias_sweety_*

Svečias_sweety_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 18 - 22:33

masinele nesenai pastatem ant koju t.y buvo biskeli padauzta ir sutvarkem. tepalu dar neprisiruosiau pakeisti,saliarka svari is lukoilo degalines,pakeistas kuro filtras,pries tai kuro slanguteje buvo oro burbuliuku,bet pakeitus kuro filtra dingo. gal sakyciau reiketu pabandyti centre pastatyti ant kompo gal surastu kokiu atsakymu

Patarimas nuosirdus : nepilk kuro is Lukoil... Man tai kainavo 860lt. Paskaityk tema "607 nebesikuria". Atsikandau Lukoil kuro visam gyvenimui! Pilu is Statoil 4ct daugiau ir nematau vargo.
  • 0

#9 Svečias_jillisxm_*

Svečias_jillisxm_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 00:22

Pakeite EGR , dabar viskas tvarkoje. Greiciausiai jis buvo pastriges, nes masina buvo dauzta ir kelis menesius stovejo nenaudojama. Gal but butu uzteke isardyti, isvalyti ir pramankstinti. Bet saukstai po pietu, pinigai jau sumoketi :(
  • 0

#10 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 08:31

Pakeite EGR , dabar viskas tvarkoje. Greiciausiai jis buvo pastriges, nes masina buvo dauzta ir kelis menesius stovejo nenaudojama. Gal but butu uzteke isardyti, isvalyti ir pramankstinti. Bet saukstai po pietu, pinigai jau sumoketi :(

Buvo ir man pastrigęs. Išėmiau jį, išvaliau ir atgal sudėjau. Kiek sumokėjai už EGR?
  • 0
205

#11 Svečias_zilvinas36_*

Svečias_zilvinas36_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 10:17

sankaba pasiziurek man irgi buvo panasu begius permetant
  • 0

#12 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 20 - 20:16

Patarimas nuosirdus : nepilk kuro is Lukoil... Man tai kainavo 860lt. Paskaityk tema "607 nebesikuria". Atsikandau Lukoil kuro visam gyvenimui! Pilu is Statoil 4ct daugiau ir nematau vargo.

Labai teisingai sako Sweety, apvažiuok Lukoil dyyydeliu ratu, nes jų dyzelis - dyyydelis gaidys. Vos tik užsipildavau, po kokių 20 km - problemos su gesinėjimu :angry: . Pilu tik iš Statoil arba Neste ir vargo nematau. Beje - Nesteje su nuolaidų kortele pigiau nei Lukoil gaunasi ^_^
  • 0

#13 aurimukas

aurimukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 07:43

Labai teisingai sako Sweety, apvažiuok Lukoil dyyydeliu ratu, nes jų dyzelis - dyyydelis gaidys. Vos tik užsipildavau, po kokių 20 km - problemos su gesinėjimu :angry: . Pilu tik iš Statoil arba Neste ir vargo nematau. Beje - Nesteje su nuolaidų kortele pigiau nei Lukoil gaunasi ^_^

nenoreciau sutikti su kolegu nuomone.Kaune jau 3 metai vaziuoju tik su LUKOIL dyzeliniu kuru,jokiu problemu su kuru nera nei ziema nei vasara.
tai kame cia problema su LUKOIL?
  • 0

#14 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 20:37

lukoilas dyzeli ima is rusijos.man buvo ta pati problema uzeina trukcioja po savaites vel gerai,man buvo parejas kuro slegio reguliatorius .ji pasikeiciau ir dingo visi tukciojimai.
  • 0

#15 aurimukas

aurimukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 22:02

lukoilas dyzeli ima is rusijos.man buvo ta pati problema uzeina trukcioja po savaites vel gerai,man buvo parejas kuro slegio reguliatorius .ji pasikeiciau ir dingo visi tukciojimai.

visu pirma,LUKOIL kura ima is mazeikiu naftos,kaip ir daugelis kitu tiekeju.o kad numiro kuro slegio daviklis,tai cia nebutinai kuro problema-juk elektronika irgi kartais sugenda :)
ateina laikas,sugenda daviklis,ji pasikeiti ir vel sekmingai eksplotuoji savaji auto
  • 0

#16 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 08:10

Visas kuras is mazeikiu keliauja,skiriasi tik tuo,kad priedus deda kiekviena degaline savus.
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#17 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 19:21

Reiškia LUKOIL prideda kažkokio pigaus šlamšto, kurio HDI laaabai nemėgsta ^_^
  • 0

#18 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 20:28

lukoilas perka dyzeli is rusijos arba is mazeikiu naftos ir atskirai jokiu priedu nepila.is rusijos ateina grynas dyzelis ir pilant i benzovezius dozatorius ipila 5% RRME(riebalu rugsciu metilo esteriai).o is mazeikiu ateina dyzelis su RRME 5%.
  • 0

#19 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 13 - 19:18

Reiškia LUKOIL prideda kažkokio pigaus šlamšto, kurio HDI laaabai nemėgsta ^_^

HDI nemegsta nesvaraus kuro,taipogi dyzelio kuris sunkiai dega-renkasi suodziai ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#20 zmogus

zmogus
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:PEUGEOT 406 V6 3,0 Peugeot 607 2,2 HDI Mazda XEDOS 9 2,5 Audi V8 4,2 CRYSLER vISION 3,5

Parašyta 2015 spalio 21 - 06:48

sveiki,prie to pacio noriu paklaust.Maniskis pezo 607 2.2 hdi 2000 metu.Isprogramuotas PDF filtras ir ispjautas,katalizatoriaus nera,kuro filtras MANN firmos naujas,pakeistas kuro reguliatorius,bet beda tame,kad nuo kokiu 2500 apsuku stovint ir keliant apsukas ima jos tampytis,vaziuojant vienodu greiciu normalu,o dydinant greiti ima trukciot,net visiskai staigiai uzgesta.Buna pravaziuoju 150 km neuzgesta,o tada brynkt vienu metu ir uzgesta,pariedi kiek ir vel uzsikuri ir vel vaziuoja.Kame dar gali but problema? Meta daznokai klaida fuel system presure..... toliau neprisimenu 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0