Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#201 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2007 gegužės 23 - 19:46

nu nelabai manau kad uz tiek iseitu dyzeliux. jie gan brangoki. siaip kiek girdejau tai dyzeliai labai patvarus. tai va ;)
  • 0

#202 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 06:54

Sveiki! vazineju su 405.,bet atsirado galimybe nupirkti 406.turi greitai parvaziuoti is vokieciu. benzinas 2.0 l.,dokumentuose parasyta- 8 RFV tai kaip cia iseina-8 voztuvai? ziurejau varikliu specifikacijas,tai pagal koda turetu buti XU10J4, raso,kad tokie motorai yra 16 v. Gal kas zinot,kaip cia is tikro gali buti.Kiek toks auto galetu benzo paimti,ar galima butu tvarkingai istatyti dujas,kiek tai kainuotu ir kur Kaune dujininkai dirba su teisingom rankom,kad galima butu liuta patiketi? P.S. auto pralekes 200t.km.96m. aciu visiems uz informacija!
  • 0

#203 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 birželio 20 - 10:34

Iš Vokietijos nepirkčiau, nes ten dideli greičiai ir didesnė tikimybė, kad gali būti užvaikytas. :rolleyes:
  • 0

#204 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 10:59

Sveiki! vazineju su 405.,bet atsirado galimybe nupirkti 406.turi greitai parvaziuoti is vokieciu. benzinas 2.0 l.,dokumentuose parasyta- 8 RFV tai kaip cia iseina-8 voztuvai? ziurejau varikliu specifikacijas,tai pagal koda turetu buti XU10J4, raso,kad tokie motorai yra 16 v.
Gal kas zinot,kaip cia is tikro gali buti.Kiek toks auto galetu benzo paimti,ar galima butu tvarkingai istatyti dujas,kiek tai kainuotu ir kur Kaune dujininkai dirba su teisingom rankom,kad galima butu liuta patiketi?
P.S. auto pralekes 200t.km.96m.
aciu visiems uz informacija!

as turiu 96m 406 2.0 16V .... benzo man valge mieste apie 11l dujas isistaciau uz 1900lt.. vaziuoja be problemu, nesaudo (nusispjoviau per kairy peti) :D kai idejo biski buvo is pradziu ten problemikiu, bet tai ten ne masinoj problema buvo o dujininkai biski "apsidirbo" tai sutvarke...ir nzn, as gyvenu klaipedoj, bet dujas dejau plungei, pas tikrai nebloga meistriuka, man ji rekomendavo draugas, jis ten jau 4 masinas apdujino ir nebuvo problemu, o ir kaina LABAI PATRAUKLI palyginus su tais kurie deda klp...ir kai man idejo dujas,gavau BRC zapaskes maisa,tai gal sakau jis perkasi iranga is BRC ir deda su mazesniu darbo uzmokesciu.... klaipedoj man be 2600lt be sansu buvo isidet.. vienintelis minusas tas kad nesavam mieste, jai kas atsitinka teks vaziuot pas juos :)
  • 0

#205 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 20 - 11:05

Gal ne 8 RFV o 'B' RFV? 'B' - tobiš sedanas. Kiek googlas man sako, motoras XU10J4R visgi 8 vožtuvų.
http://www.detali.ru pilną VIN'ą suvedęs gal daugiau info gausi ;)
O dėl Vokietijos - nu sorry, bet manau pievos. IMHO nepagrįstas stereotipas.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#206 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 22:06

Iš Vokietijos nepirkčiau, nes ten dideli greičiai ir didesnė tikimybė, kad gali būti užvaikytas. :rolleyes:

O tai is kur tada pirkti.beveik visos auto is Vokietijos.... abejoju ar prancuzai,austrai,ar olandai "ant" 60 vazineja.Kiek man zinoma Lietuvoj dar negamina auto.
  • 0

#207 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 22:12

Gal ne 8 RFV o 'B' RFV? 'B' - tobiš sedanas. Kiek googlas man sako, motoras XU10J4R visgi 8 vožtuvų.
http://www.detali.ru pilną VIN'ą suvedęs gal daugiau info gausi ;)
O dėl Vokietijos - nu sorry, bet manau pievos. IMHO nepagrįstas stereotipas.

kazkaip nenori atidaryti ta puslapi
  • 0

#208 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 birželio 20 - 23:03

Kiek man zinoma Lietuvoj dar negamina auto.

..ir visa laimė :D

Jei iš vokiečio - reikia atydžiai žiūrėt variklį, bus kaip čia sakė užvaikytas. Jei iš prancūzo, tai bus aplamdyti šonai ir bamperiai.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#209 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 21 - 21:38

tai vis delto,jei motoras gerai ir viskas lyg ok,ar verta toki puga pirkti,ar geriau liaudies vezima su varztais bagazineje ieskoti?... :D
  • 0

#210 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 birželio 21 - 21:40

tai vis delto,jei motoras gerai ir viskas lyg ok,ar verta toki puga pirkti,ar geriau liaudies vezima su varztais bagazineje ieskoti?... :D

verta. Jei jau kilo tokia mintis ar apskritai verta ir radai nenuvaikyta - verta be jokių abejonių B)
  • 0

#211 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 22:42

Tai gal galit kas nors pasakyti,kokios silpnos 406 vietos.na,tarkim -405 -silpnas galinis tiltas,o 406 su kokiom brangesnem problemom galima susidurti? gal kas zinot kaip su duju idejimu prie tokio variklio.kiek duju gali suvalgyti ir kiek kainuotu tvarkingas istatymas. Beje,kiek kainuotu paskirstymo dirzas ir jo pakeitmas tokiam auto.aciu.
  • 0

#212 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 23 - 07:47

Tai gal galit kas nors pasakyti,kokios silpnos 406 vietos.na,tarkim -405 -silpnas galinis tiltas,o 406 su  kokiom brangesnem problemom galima susidurti? gal kas zinot kaip su duju idejimu  prie tokio variklio.kiek duju gali suvalgyti ir kiek kainuotu tvarkingas istatymas.
Beje,kiek kainuotu paskirstymo dirzas ir jo pakeitmas tokiam auto.aciu.

nedek duju, nedaryk klaidos.. :) as jau padariau valgo 11-12l duju pas mane

Šį pranešimą redagavo Pawka: 2007 birželio 23 - 08:12

  • 0

#213 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 23 - 08:11

jai idomu as ka keiciau ir kiek mokejau: Zvakes 100lt tepalai su filtrais ~180lt(kaip nusideri) dirzas 600lt galiniu stabdziu kaladeliu spyruokles 1vnt. 25lt Spidikas "dzibilas" iseiginiauja jis pas mane praktiskai... priekiniai langai barska... :wacko: kazkas su liamda zondu... Cia vat gemarojus esantis pas mane ir mano pazystama :))) musu masinos identiskai negaluoja.. i da vat vakar neis sio ne is to barsket kazkas priekinej vaziuokles desiniojoj daly pradejo :D nuveziau i peugeot sake drasiai vazinek, kazkur plastmase kliba :) :rolleyes: ka as zinau, as 406 jai ir pirkciau tai minimum 2000 metu :) dis is main opinjon :D
  • 0

#214 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 birželio 23 - 14:21

ka as zinau, as 406 jai ir pirkciau tai minimum 2000 metu :)

Va dėl šito ir aš pratariu. Jei tik yra nors minimali galimybė dairytis porestailinginio.
Kai suvartosiu šitą, sekanti bus porestailinginė, jei dar neįpirksiu 407... o gal ir subaru :wub: :ph34r:
  • 0

#215 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 23 - 15:49

na ir as dar butinai pirkciau 2 litru :) man kazkaip per mazai 1,8 traukiau...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#216 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 24 - 09:39

nedek duju, nedaryk klaidos.. :) as jau padariau valgo 11-12l duju pas mane

pas mane 405 1.6 mono tiek valgo?... :mellow:
  • 0

#217 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 24 - 09:45

jai idomu as ka keiciau ir kiek mokejau:

Zvakes 100lt
tepalai su filtrais ~180lt(kaip nusideri)
dirzas 600lt
galiniu stabdziu kaladeliu spyruokles 1vnt. 25lt

zvakes lyg ir normali kaina,tepalai,jei geri,sintetiniai-irgi.o stai dirzas,kodel toks brangus?
  • 0

#218 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 birželio 24 - 23:04

jai idomu as ka keiciau ir kiek mokejau:

Zvakes 100lt
tepalai su filtrais ~180lt(kaip nusideri)
dirzas 600lt
galiniu stabdziu kaladeliu spyruokles 1vnt. 25lt

Spidikas "dzibilas" iseiginiauja jis pas mane praktiskai... priekiniai langai barska... :wacko: kazkas su liamda zondu...
Cia vat gemarojus esantis pas mane ir mano pazystama :))) musu masinos identiskai negaluoja.. i da vat vakar neis sio ne is to barsket kazkas priekinej vaziuokles desiniojoj daly pradejo :D nuveziau i peugeot sake drasiai vazinek, kazkur plastmase kliba :) :rolleyes: ka as zinau, as 406 jai ir pirkciau tai minimum 2000 metu :)


dis is main opinjon :D

UZ DIRZO PAKEITIMA 600 :o NU NEZINAU galima ir paciam pasikeist ,o pats dirzas max 80 kainuoja
  • 0

#219 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 birželio 24 - 23:38

UZ DIRZO PAKEITIMA 600 :o NU NEZINAU galima ir paciam pasikeist ,o pats dirzas max 80 kainuoja

labai įdomu būtų pažiūrėti kaip tu 406-tam pats pakeistum diržą. Autorizuotam servise knisosi gerą pusdienį, o tu mat savom rankom :wacko: ...nebent turi keltuva ir reikiamus įrankius, bet turėtum supranti kad nekiekvienas tai turi.

P.S. asmeniškai aš mokėjau mažiau nei 600lt už diržo keitimą
  • 0

#220 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 birželio 25 - 08:37

Nu ir kiekkas mokejo uz dirzo pakeitima, nes man taipp at reik galvot... Kai pirkau sake viskas pakeista, bet tiket tai...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0