Peršokti prie turinio


Nuotrauka

uzkurus masina ji uzgesta p406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#41 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 birželio 15 - 21:09

Ar diagnostikai tikrino kuro slegio reguliatoriu, temperaturinius daviklius, siluminius voztuvu tarpelius?
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#42 Svečias_Stepas_*

Svečias_Stepas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 16 - 07:39

nu pas mane 96 406 2l... tai kiek sake kad tokiu dalyku negali patikrint tokiai masinai.... per sena :/
  • 0

#43 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 birželio 16 - 08:34

nu pas mane 96 406 2l... tai kiek sake kad tokiu dalyku negali patikrint tokiai masinai.... per sena :/

Netiesa. Patikrinti galima. Ir visai nepriklauso kokiu metu. Kiekvienam daigtui savas irankis
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#44 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 birželio 16 - 08:41

Ar diagnostikai tikrino kuro slegio reguliatoriu, temperaturinius daviklius, siluminius voztuvu tarpelius?

Ir kompresija su oscilu,ar skaneriu(kaunieciai sugeba) :D :D Viskas padaroma uz tam tikra ikaini ;) O postus rinkti (kad nebut naujoku)yra kita skiltis(is tuscio i kiaura) :D ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#45 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 birželio 16 - 23:33

Ir kompresija su oscilu,ar skaneriu(kaunieciai sugeba) :D :D Viskas padaroma uz tam tikra ikaini ;) O postus rinkti (kad nebut naujoku)yra kita skiltis(is tuscio i kiaura) :D ;)

Na taip, as esu naujokas siame forume, bet ne naujokas darbe. Postu nerenku, ne mano amziuje tuo uzsiimineti :) . Tegu jaunimas tusciais postais bendrauja. Na o mano manymu nepilsciau is tuscio i kiaura. Taip pat ir neuzsipuolu nei naujoku, nei senioku, kad pasirodyciau krutesnis. ;)
Tarp kitko kompresija, vakuma irgi galima su oscilu. pvz. http://www.quantexla...task=view&id=40 . siulyciau pasidometi, gal kada pravers. Na, jei reiks, galiu ir gyvai pademonstruoti. Tai va, kokie reikaliukai ;)
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#46 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 birželio 17 - 13:04

Na taip, as esu naujokas siame forume, bet ne naujokas darbe. Postu nerenku, ne mano amziuje tuo uzsiimineti :) . Tegu jaunimas tusciais postais bendrauja. Na o mano manymu nepilsciau is tuscio i kiaura. Taip pat ir neuzsipuolu nei naujoku, nei senioku, kad pasirodyciau krutesnis. ;)
Tarp kitko kompresija, vakuma irgi galima su oscilu. pvz. http://www.quantexla...task=view&id=40 . siulyciau pasidometi, gal kada pravers. Na, jei reiks, galiu ir gyvai pademonstruoti. Tai va, kokie reikaliukai ;)

:blink: Nesupratau,prie kur tu rosiesi jungti oscila?Prie purkstuku? :wacko: Cia juk Faziu paskirstymas.. :wacko: ..Kadaise citrinuku forume teko sita saita parodyti kad irodyti kad kinta kompresija,slegis ismetime,permetinejant fazes per danti ar du :D
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#47 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2009 birželio 17 - 13:28

Na gerai, dar truputi sukramtysiu. Yra davikliai su pjezo elementais, kurie slegimini signala vercia i elektrini. Kadangi oscilografas ne kas kitas, o grafinis voltmetras, vadinasi ta signala kuo puikiausiai matysi ir galesi analizuoti. Tokiu paciu principu dirba ir vakuminiai sensoriai. Bet jei idomu, cia placiau : http://injectorservi...a/px_sensor.php , http://injectorservi...e_mechanics.php , http://injectorservi...hase_plugin.php , na ir t.t. info pilna ne ti www.injectorservice.com.ua, www.pico.com , bet ir kitur. Pats naudojau Autoscope nuo 2004-nenuvyle ;) . Dabar arsenalas smarkiai papildytas :) . Na, manau jei idomu-informacijos susirasi ;)
Ir gal is tiesu, baigiam sitoj temoj, o tai kazkaip nepatogu pries kitus-klausia patarimu, o mes cia dviese perliukais zarstomes. Galim neutralioj temoj
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#48 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2009 birželio 19 - 12:42

Klaviatura salone yra(immobilaizeris)?

Paminėjai imobilaizerį. Ką jis daro ikirestailiniam 406 peže (žr. parašą)? Jei gerai suprantu, kol nėra surenkamas kodas, tikriausiai nepraleidžia kuro į variklį? Nes starteris sukasi.

Ar teko susidurti su tokiais modeliais, kurie dėl [nelabai pastebimų] imobilaizerio sutrikimų užgesinėdavo ir/arba sunkiai kurdavosi? Pasidarė įdomu ar immo gali turėti įtakos mano pasakai be galo.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#49 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 20:20

Ir aš prikelsiu temą :ax: Atšąlus orams šią savaitę, prasidėjo ir man nepaaiškinami dalykai. Ryte įsėdau į mašiną, suvedžiau kodą į skaičiafkę, užsikūrė normaliai, kaip ir kasdien.... Užgęso po 2-3s... Užkūriau antrą kartą, dirba gražiausiai, apsukos ~1100, iki kol pašilus nukrenta, nei šokinėja, nei kas... Keliais laipsniais lauke šilčiau, užsikuria iš pirmo karto, dirba gražiai, negęsta. Diagnostikos reikalauja jau? :rolleyes: :blush:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#50 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2009 gruodžio 13 - 21:07

Ir aš prikelsiu temą :ax:

Atšąlus orams šią savaitę, prasidėjo ir man nepaaiškinami dalykai. Ryte įsėdau į mašiną, suvedžiau kodą į skaičiafkę, užsikūrė normaliai, kaip ir kasdien.... Užgęso po 2-3s... Užkūriau antrą kartą, dirba gražiausiai, apsukos ~1100, iki kol pašilus nukrenta, nei šokinėja, nei kas... Keliais laipsniais lauke šilčiau, užsikuria iš pirmo karto, dirba gražiai, negęsta.

Diagnostikos reikalauja jau? :rolleyes: :blush:

aha taspats budawo ziema
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#51 dens0

dens0
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2l. jau buves.

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 16:40

Ir aš prikelsiu temą  :ax:

Atšąlus orams šią savaitę, prasidėjo ir man nepaaiškinami dalykai. Ryte įsėdau į mašiną, suvedžiau kodą į skaičiafkę, užsikūrė normaliai, kaip ir kasdien.... Užgęso po 2-3s... Užkūriau antrą kartą, dirba gražiausiai, apsukos ~1100, iki kol pašilus nukrenta, nei šokinėja, nei kas... Keliais laipsniais lauke šilčiau, užsikuria iš pirmo karto, dirba gražiai, negęsta.

Diagnostikos reikalauja jau?  :rolleyes:  :blush:

aha taspats budawo ziema

o man ir ne ziemos metu taip buna <_< p.s.
  • 0
Don`t drop bombs! Drop cars!

#52 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 18:18

Nejudinta 3dienas po stovejimo kieme uzsikure is pirmo abaroto, bet kurimosi garsas kaip dyzelio :D Man neuzgesta ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#53 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 27 - 20:18

Ir aš prikelsiu temą  :ax:

Atšąlus orams šią savaitę, prasidėjo ir man nepaaiškinami dalykai. Ryte įsėdau į mašiną, suvedžiau kodą į skaičiafkę, užsikūrė normaliai, kaip ir kasdien.... Užgęso po 2-3s... Užkūriau antrą kartą, dirba gražiausiai, apsukos ~1100, iki kol pašilus nukrenta, nei šokinėja, nei kas... Keliais laipsniais lauke šilčiau, užsikuria iš pirmo karto, dirba gražiai, negęsta.

Diagnostikos reikalauja jau?  :rolleyes:  :blush:

Baigėsi šalčiai, vėl dirba kaip bitutė ^_^

Posted Image
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#54 DeSTiS

DeSTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 54
  • Automobilis:Peugeot 407, Peugeot 406.

Parašyta 2009 gruodžio 27 - 20:45

Prie to pacio: Vasara uzsipyliau i savo puga benzo is kaliningrado papigiai. Tai pradzioj buvo wsio normaliai, o paskui pradejo nebeuzsivest, arba jei uzsiveda tai truputy atleidus sankaba vel uzgesta. Pradejus pilti normalu benza uzgesimai sumazejo. Kartais pasikartoja, bet retai. :D Klausimas: Ar galejo tas benzas uztersti kuro filtra ir del to gliucina? Ar tiesiog nebendrawo wariklis su kazin ko primaisytu "95"?? :D Pamoka: netaupykit ant tokiu sudinu ideju, geriau pilkit normalu benza, nes pasekmes dar dabar jauciu ^_^
  • 0

#55 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 08:55

va per kucias turejau senelio pajamt waryti ir pist neusiveda.... beda tame kad pare holo daviklis! gal aks zinot kokia jo kaina? kolkas vazineju su pasiskolintu :lol: bet reiks grazinti tai va rei surasti

turiu as holo davikli, man atrodo kad tavo varikliui irgi toks pat dedasi, mokejau 40 lt bet man ne tame problema yra
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#56 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 09:00

Kas cia per "holo"daviklis?
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#57 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 09:17

chrank shaft position sensor, gal gerai parasiau, jei pagal autodata ziurint tai sutraumpintai CKP, jei lietuviskai tai veleno padeties daviklis, siaip jis skaiciuoja smagracio dantis kad zinotu kada koks cilindras kokioj padetyje, kad skierka paduoti ir kuro ipusti
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0