Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#261 Svečias_ovaova_*

Svečias_ovaova_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 02 - 20:47

šiandien buvo eskursija po trg su 205 ir šiema. atsiliepimų moteriškų nenoriu net sakyti, pats iš juoko vairuoti vos galėjau :D
  • 0

#262 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2010 vasario 02 - 23:51

pats kluba sefas su tokiu vazinejasi jei ka :)

Tai, kad Corolla, a ne Auris, jei ką :)
  • 0
205

#263 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2010 vasario 03 - 07:28

Tai, kad Corolla, a ne Auris, jei ką :)

Siauraakiu saly corolla jau senai buvo vadinama Auris, ir tik paskutiniu metu ir europines corolla's pervadino aurom.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#264 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 vasario 03 - 10:08

P.S. kolegos jei ka cia mana svogeris.prasom gerbti ir myleti :)

Lietuvoj visi vieni kitiems švogeriai.. :beer:

P.S. Sveikinimai ovaova pasijungųs į mūsų gretas :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#265 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 vasario 03 - 10:20

a ko nepasisakei , kad dar 2007 TAYOTA Auris vairuoji? A? :)

yra čia kuo girtis... ^_^
  • 0

#266 Kvortinis

Kvortinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 8
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2010 vasario 24 - 15:28

Sveiki.. :) Esu Tomas aka Kvortinis. Man 22 metai, gyvenu Vilniuje. Kilmės kraštas - Šakiai. Kalėdų proga išsilaikiau teises ir prieš savaitėlę teko garbė įsigyti gerb. klubiečio Stopo vairuotą Peugeot 306 95m 1.9d. Tai pirmasis mano mobilis. Kodėl būtent Peugeot? Ačiū Mamutui ir Albai už ilgus įkalbinėjimus ir Peugeot markės pliusų vardinimus.. :D Nekreipiant dėmesio į išsiskėtusį tiltą, esu patenkintas - mielas automobiliukas. Tai va... Tokia istorija. O pats dirbu, mokausi VU Telekomunikacijų fiziką (mokslams neturiu labai didelio noro, tad visada esu už gerą kompaniją ir gerą laiką). Beveik visada sakau TAIP socialiai aktyviam laiko leidimui. Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!
  • 0
Nuotrauka

#267 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2010 vasario 24 - 16:41

Sveiki.. :) Esu Tomas aka Kvortinis. Man 22 metai, gyvenu Vilniuje. Kilmės kraštas - Šakiai. Kalėdų proga išsilaikiau teises ir prieš savaitėlę teko garbė įsigyti gerb. klubiečio Stopo vairuotą Peugeot 306 95m 1.9d. Tai pirmasis mano mobilis. Kodėl būtent Peugeot? Ačiū Mamutui ir Albai už ilgus įkalbinėjimus ir Peugeot markės pliusų vardinimus.. :D Nekreipiant dėmesio į išsiskėtusį tiltą, esu patenkintas - mielas automobiliukas. Tai va... Tokia istorija.
O pats dirbu, mokausi VU Telekomunikacijų fiziką (mokslams neturiu labai didelio noro, tad visada esu už gerą kompaniją ir gerą laiką). Beveik visada sakau TAIP socialiai aktyviam laiko leidimui.
Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!

valioooooo :) sveikas prisijungęs :D
dėl mytų, ti ryt daugelis į filmą eina :shy:
ti nzn kaip su mytu prie sportrūmiaus bus :hmm:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#268 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2010 vasario 24 - 17:10

Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!

Sveikas prisijungęs.. :clap:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#269 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 vasario 24 - 17:20

valioooooo :) sveikas prisijungęs  :D
dėl mytų, ti ryt daugelis į filmą eina  :shy:
ti nzn kaip su mytu prie sportrūmiaus bus  :hmm:

ans 2 bilietus kinan uzhsisakes ... :wh:
  • 0

#270 Sidas

Sidas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:607'08 | 607'04 (RIP) | 406Coupe (RIP, beloved)

Parašyta 2010 vasario 24 - 17:21

Na, va, o atrodė klubo mergiotės kad sujudo! ^_^
  • 0
Why Does It Always Rain On Me?..
------------------------------------
Sportiniai R17 TeamDynamics Monza R + Hankook Ventus S1 evo

#271 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2010 vasario 24 - 18:20

Sveiki.. :) Esu Tomas aka Kvortinis. Man 22 metai, gyvenu Vilniuje. Kilmės kraštas - Šakiai. Kalėdų proga išsilaikiau teises ir prieš savaitėlę teko garbė įsigyti gerb. klubiečio Stopo vairuotą Peugeot 306 95m 1.9d. Tai pirmasis mano mobilis. Kodėl būtent Peugeot? Ačiū Mamutui ir Albai už ilgus įkalbinėjimus ir Peugeot markės pliusų vardinimus.. :D Nekreipiant dėmesio į išsiskėtusį tiltą, esu patenkintas - mielas automobiliukas. Tai va... Tokia istorija.
O pats dirbu, mokausi VU Telekomunikacijų fiziką (mokslams neturiu labai didelio noro, tad visada esu už gerą kompaniją ir gerą laiką). Beveik visada sakau TAIP socialiai aktyviam laiko leidimui.
Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!

Sveikas kolega, likimo broli :D Sutapimai mano ir tavo: as naujokas, man ir 22 metai ir kaledom issilaikiau teises, skiriasi tik gyvenama vieta ir mashiniukas :P Sekmes su pirkiniu! (O mano jau kazkas ibraize galines duris! :mellow: )
  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#272 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 vasario 24 - 18:37

Sveiki.. :) Esu Tomas aka Kvortinis. Man 22 metai, gyvenu Vilniuje. Kilmės kraštas - Šakiai. Kalėdų proga išsilaikiau teises ir prieš savaitėlę teko garbė įsigyti gerb. klubiečio Stopo vairuotą Peugeot 306 95m 1.9d. Tai pirmasis mano mobilis. Kodėl būtent Peugeot? Ačiū Mamutui ir Albai už ilgus įkalbinėjimus ir Peugeot markės pliusų vardinimus.. :D Nekreipiant dėmesio į išsiskėtusį tiltą, esu patenkintas - mielas automobiliukas. Tai va... Tokia istorija.
O pats dirbu, mokausi VU Telekomunikacijų fiziką (mokslams neturiu labai didelio noro, tad visada esu už gerą kompaniją ir gerą laiką). Beveik visada sakau TAIP socialiai aktyviam laiko leidimui.
Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!

Sveikas kolega, likimo broli :D Sutapimai mano ir tavo: as naujokas, man ir 22 metai ir kaledom issilaikiau teises, skiriasi tik gyvenama vieta ir mashiniukas :P Sekmes su pirkiniu! (O mano jau kazkas ibraize galines duris! :mellow: )

mes jam pardavem pabraizyta, kad pats netycia nesubraizytu :shy:
  • 0
kažkaip.....

#273 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 vasario 24 - 19:44

Sveiki.. :) Esu Tomas aka Kvortinis. Man 22 metai, gyvenu Vilniuje. Kilmės kraštas - Šakiai. Kalėdų proga išsilaikiau teises ir prieš savaitėlę teko garbė įsigyti gerb. klubiečio Stopo vairuotą Peugeot 306 95m 1.9d. Tai pirmasis mano mobilis. Kodėl būtent Peugeot? Ačiū Mamutui ir Albai už ilgus įkalbinėjimus ir Peugeot markės pliusų vardinimus.. :D Nekreipiant dėmesio į išsiskėtusį tiltą, esu patenkintas - mielas automobiliukas. Tai va... Tokia istorija.
O pats dirbu, mokausi VU Telekomunikacijų fiziką (mokslams neturiu labai didelio noro, tad visada esu už gerą kompaniją ir gerą laiką). Beveik visada sakau TAIP socialiai aktyviam laiko leidimui.
Tad manau ne kartą susitiksime Peugeot meet'uose!

Sveikas gyvas seniai matytas :beer:
A kodėl manęs neįtraukei prie įkalbinėjusių? Aš gi visada patvirtindavau kad anie du seni diedai nemeluoja apie pežukus :)

Tai sekantį kartą Karčemoj jau žinau kas stato... :ax:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#274 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2010 vasario 24 - 22:44

Na, va, o atrodė klubo mergiotės kad sujudo!  ^_^

ja, ja ... sujudo tos kurioms labiausiai vyrų trūksta ... ^_^ :lol:
  • 0

#275 Kvortinis

Kvortinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 8
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2010 vasario 25 - 07:39

...

Tai sekantį kartą Karčemoj jau žinau kas stato... :ax:

Sveikas, ir tu seniai prie bokalo matytas... :) Panašu, kad ir tas kitas kartas irgi prie bokalo bus.. ;)
  • 0
Nuotrauka

#276 Svečias_gin_*

Svečias_gin_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 27 - 11:18

sveiki! pabandysiu ir as prisistatyti. esu gintaras is kauno, bet dabar gyvenu londone. turiu peugeot 407 ,bet kas liecia zinias apie auto tai tikrai 0 :dntknw: , todel as ir cia.paskaicius forumus tai cia tikras darbsciuju ranku burelis.iskilo ir man kai kuriu klausimeliu,tai bandysiu jusu pagalba issiaiskinti. siaip pezuku esu patenkintas,tikrai neblogas.vazevau is anglijos i lietuva tikrai buvo malonu, ypac vokietijoje kai gali tiesiog skristi.esu pakeites salono vidu ( lietuvoje dare prie siauliu "autogedas" tikri saunuoliai), veliau idesiu fotkes kaip atrodo.siaip dideliu problemeliu nera ,kai kada islenda siokie tokie klausimai.
  • 0

#277 MrXaS

MrXaS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Panevėžys-Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 205 CTI 1.6

Parašyta 2010 kovo 01 - 00:15

Sveiki esu is Panevezio man 19m. Su siuo klubu teko siek tiek susipazinti jau is seniau nes siam klubui priklauso mano brolis Man-Tuzas. Buvau keliuose meetuose Vilniuje tikiuosi teks kada sudalyvauti ir Panevezyje. Beja vairavau apie puse metu Peugeot 406 1.9TD 96m. o siuo metu vairuoju Peugeot 205 CTI 1.6 86m. raudona. butu malonu jei kas apipypsintu ar pamirksetu Panevezyje jei toki pamatis (be jokios atributikos bet gal kas atpazins nes nesu mates daugiau tokio pezuko Panevezyje) mazai esu mates klubieciu Panevezyje su pezo remeliais tik kelis 406 (zalia daznokai prie pc "BABILONAS" ir tamsiai melyna.). Tikiuos teks pabendrauti meete iki malonaus :beer: :blush:

Šį pranešimą redagavo MrXaS: 2010 kovo 01 - 00:17

  • 0
Peugeot 406 1.9TD 1996m. [SOLD] Peugeot 205 1.6 CTI 76kw. 1986m. [SOLD] Peugeot 306 1.9TD 66kw. 1996m. [engine caput] jei kam reikia daliu 306 rasykit.

#278 MrXaS

MrXaS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Panevėžys-Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 205 CTI 1.6

Parašyta 2010 kovo 01 - 00:18

Foto pugo ikelsiu siek tiek veliau :)
  • 0
Peugeot 406 1.9TD 1996m. [SOLD] Peugeot 205 1.6 CTI 76kw. 1986m. [SOLD] Peugeot 306 1.9TD 66kw. 1996m. [engine caput] jei kam reikia daliu 306 rasykit.

#279 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2010 kovo 01 - 11:34

Sveiki, as Laurynas esu is kauno, vairuoju 407 peza 04m 2hdi 100kw, atsiradau cia nes viena ar kita bedele spausti del masinos pradejo o cia manau galima rasti ir zmoniu kurie teisingaia pasnekes, na yra ir kas pievas raso arba raso del to kad raso. siaip mosklus jau esu baiges, turiu aukstaji issilavinima, dirbu ledu imoneje, turiu seima , pomegiai tai kas grazu, tai liecia tuninga, daugoau zinoti apie turima masiniuka ir jei kas utiks kaip padayti kad vel butu gerai. siaip megstu sporta, aktyvu laisvalaiki, adrenalina, pazaisti pokeri, alus ir gi teigiamas dalykas, o jai kam dar koku klausimu bus tai paklauskit atsakysiu
  • 0

#280 MrXaS

MrXaS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Panevėžys-Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 205 CTI 1.6

Parašyta 2010 kovo 01 - 20:52

Foto pugo ikelsiu siek tiek veliau :)


kol kas tik viena foto :)


ir ta nuotrauka per didelė.

Šį pranešimą redagavo liutukas: 2010 kovo 02 - 10:50

  • 0
Peugeot 406 1.9TD 1996m. [SOLD] Peugeot 205 1.6 CTI 76kw. 1986m. [SOLD] Peugeot 306 1.9TD 66kw. 1996m. [engine caput] jei kam reikia daliu 306 rasykit.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0