Peršokti prie turinio


Nuotrauka

raktų gamyba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 14:25

laba. naudojausi paieška ilgai ir turiningai :D bet nieko neradau apie liūtų raktų gamybą su čipu (ar kaip ten jį :D ale su atrakinimo / užrakinimo mygtuku). kaip pririšti prie centrinio naują raktą tai radau, bet kur jį pasigaminti pigiausiai vilniuje? šiaip raktą kaip ir turiu, netgi du, bet vienas kaip atsarginis be mygtuko, o pagrindiniame rakte mygtukas padarė "dingau" :ph34r: :D
  • 0

#2 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 17:51

Pamegink Mindaugo maximoj antram aukste. Ten gana papigiai raktus daro.
  • 0

#3 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 17:58

Pamegink Mindaugo maximoj antram aukste. Ten gana papigiai raktus daro.

nepastebėjau ten pas juos jokios ypatingos technikos, tik paprasčiausios staklės... ir raktų su čipsais nesimatė, o gal nepastebėjau... maniau, kad tik butų raktus gamina... anyway, dėkui :)
  • 0

#4 Svečias_jurimas_*

Svečias_jurimas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 20:24

dariau atsargini rakta 307 .procedura gana ilga ir brangi vienu zodziu raktas su imobilaizeriu gaminamas peugeot gamykloje 2 savaites ir tas malonumas kainuoja 400 lt.
  • 0

#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 28 - 20:28

dariau atsargini rakta 307 .procedura gana ilga ir brangi vienu zodziu raktas su imobilaizeriu gaminamas peugeot gamykloje 2 savaites ir tas malonumas kainuoja 400 lt.

tai dar puse velnio, yra kas vien uz kito raktelio pririsima nesigedija prasyt 400lt.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:15

tai dar puse velnio, yra kas vien uz kito raktelio pririsima nesigedija prasyt 400lt.

ką dar yra tokių plėšikų kurie už tokį darbą tiek gali nuplėšti? bet pas man paprasčiausias mygtukas centriniam užraktui :o
žinote, kolegos - liūtų dresuotojai, jeigu tokios kainos rakto gaminimui - tai apseisiu be to mygt mygt :ph34r:

Gali būti jog raktą reikia "pririšti" prie mašinos.

Įjunkite degimą su rakteliu, užveskite variklį (gal veikia ir neužvedus). Paspauskite raktelio mygtuką (tas didelis, kuris turėtų Įjungti/Išjungti centrinį užraktą), tuo metu kol variklis dirba ir raktelis - spynelėje. Taip palaikykite apie 5 sekundes.
Tada - Išjungkite variklį (degimą), ištraukite raktelį ir tą didelį (centrinio) mygtuką paspauskite vieną - du kartus. Centrinis užraktas turėtų suveikti.
Jei nepavyko iš karto - bandykite antrą kartą.
Jei turite ir antrą raktelį - tą patį reikės pakartoti ir su juo.


Šį pranešimą redagavo memfisss: 2008 spalio 28 - 21:17

  • 0

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:21

gal kas turi toki daikta? ir galetu permest transponderio duomenis is vieno i kita, aisku uz padoria kaina.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2008 spalio 28 - 21:37

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:34

...........žinote, kolegos - liūtų dresuotojai, jeigu tokios kainos rakto gaminimui - tai apseisiu be to mygt mygt :ph34r: .......

aha, bandzhiau ir ash kopija pasidaryt, viskas ok, durys atsidaro, ale nesikuria, mat te dar ir imbilaizeris yra, ne tik centrinio knopke, taigi tas raktelis tik servise tinka, kad vairas neuzhsirakintu :D
  • 0

#9 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:37

aha, bandzhiau ir ash kopija pasidaryt, viskas ok, durys atsidaro, ale nesikuria, mat te dar ir imbilaizeris yra, ne tik centrinio knopke, taigi tas raktelis tik servise tinka, kad vairas neuzhsirakintu :D

kažka ne taip sakai... mano atsarginė kopija užveda mano liūtą :rolleyes:
  • 0

#10 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:38

kažka ne taip sakai... mano atsarginė kopija užveda mano liūtą :rolleyes:

vadinas isdrozi nauja rakta ir valio, ner pas tave daugiau apsaugos rakte.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#11 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 21:50

vadinas isdrozi nauja rakta ir valio, ner pas tave daugiau apsaugos rakte.

aga, aš taip ir supratau, bet as norėjau pasigaminti su mygt mygt, kaip ir originalus mano raktas... ir kad jį pririšti kolegos yessuz atrastu būdu :)
  • 0

#12 pug605

pug605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 213
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 28 - 22:35

o gal pabamdyk rakteli nunesti radiotechnikams - elektrikams? gal ras ka nors jame ir vel veiks tavo "mygy mygt" ? :)
  • 0

#13 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 28 - 22:58

o gal pabamdyk rakteli nunesti radiotechnikams - elektrikams? gal ras ka nors jame ir vel veiks tavo "mygy mygt" ? :)

nebent tavo pasiūlymą remixuočiau :D nueiti reiktų į šrotą, paieškoti raktelio nuo kito liūto ir iš jo išlupti patį mygtuką, nes kaip spėju pati schema pas mane yra veikianti, tik pačio mygt nėra :ph34r: anyway, dėkui ;)
  • 0

#14 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 01:29

atėjo į galvą toks įtarimas... gal pas man ten išvis tik žibintuvėlio mygt mygt??? ir nėra '96 liūte centrinio valdymo ant raktelio?? :unsure: kažkaip keistas diodas išlindęs ties pačia rakto geležine šerdim... lygtais tam, kad apšviesti rakto skylutę... ką aš žinau, visai susipainiojau :wacko: p.s. kas čia pasidarė, praėjus porai valandų po paskutinio savo posto, nebegaliu jo redagauoti ir norėdamas papildyti naujom mintim turiu rašyti naują postą :blink:
  • 0

#15 pug605

pug605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 213
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 29 - 11:05

atėjo į galvą toks įtarimas... gal pas man ten išvis tik žibintuvėlio mygt mygt??? ir nėra '96 liūte centrinio valdymo ant raktelio?? :unsure: kažkaip keistas diodas išlindęs ties pačia rakto geležine šerdim... lygtais tam, kad apšviesti rakto skylutę... ką aš žinau, visai susipainiojau :wacko:

p.s. kas čia pasidarė, praėjus porai valandų po paskutinio savo posto, nebegaliu jo redagauoti ir norėdamas papildyti naujom mintim turiu rašyti naują postą :blink:

Pala pala. Pas tave tas "mygt mygt" veike kada nors?

Golfe ant raktelio irgi yra nmygtukas - jis skirtas ijungti dioda, kuris taip pat yra islindes prie rakto gelezhtes. Pabandyk pakeisti baterija ir/arba dioda ir pamatysi ar mygtukas tam - ar ne ;)
  • 0

#16 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 29 - 11:06

o kiek mygtuku ant to rakto?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#17 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 12:38

Golfe ant raktelio irgi yra nmygtukas - jis skirtas ijungti dioda, kuris taip pat yra islindes prie rakto gelezhtes. Pabandyk pakeisti baterija ir/arba dioda ir pamatysi ar mygtukas tam - ar ne ;)

kai nupirkau mašiniuką, to mygt mygt jau nebuvo :blush: liūtas jau dvi savaites pas meistrą, tai net negaliu prisiminti kiek ten tų mygtukų :blink: :D man atrodo, kad vienas :ph34r: o tai turbut reikštų, kad ten tik žibintuvėlis...bet keistai didelis ta rakto galvute... iš esmės pas man tokie raktai - pagrindinis juodas ir atsarginis metalinis plikas

Posted Image
  • 0

#18 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 spalio 29 - 12:58

siaip pas kuriuos yr numatytc centrinio valdimo per atstuma raktas atrodo taip:
Posted Image,
ir dar pasiziurek prie viduje esancio galinio vaizdo veidrodelio ar yra priemimo imtuvas kazkas panasaus i aptamsinta stikliuka.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#19 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 13:20

ir dar pasiziurek prie viduje esancio galinio vaizdo veidrodelio ar yra priemimo imtuvas kazkas panasaus i aptamsinta stikliuka.

tamsintas iškilęs stikliukas yra :) žodžiu - kai atgausiu mašiniuką, tada viską nufotkinsiu ir bus viskas aišku :) tik vat bėda, pats mano meistras susirgo- radikulitas sugriebė :wacko: tai neaišku, kada jis implantuos naująją širdelę liūtui :blink:
  • 0

#20 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 14:28

vienas iš protingųjų kurmių pakuždėjo, kad žibinte ~20 Lt korpusai :)~ paskambinau - ir tikrai, nuo 7 Lt ant 406, tik reikia žiūrėti koks konkrečiai, nes ne vienas variantas yra :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0