Peršokti prie turinio


Nuotrauka

raktų gamyba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#21 pug605

pug605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 213
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 29 - 15:58

ir dar pasiziurek prie viduje esancio galinio vaizdo veidrodelio ar yra priemimo imtuvas kazkas panasaus i aptamsinta stikliuka.

jis kurioj vietoje turetu buti? pas mane kazkoks judoas iskilimas yra prie salono apsvietimo lempos (pugeot 605 porestailas)
  • 0

#22 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 29 - 16:08

jis kurioj vietoje turetu buti? pas mane kazkoks judoas iskilimas yra prie salono apsvietimo lempos (pugeot 605 porestailas)

aga, pas taip pat prie apšvietimo :huh:
  • 0

#23 pug605

pug605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 213
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 spalio 29 - 22:58

na gi ir idomu dalyka suzinojau :P visada galvojau, kad signalizacijos blokelis kazkur prie salono peciuko ventiliatoriaus. :) ps. kazkurioje temole linas klause kas per daciaks gali buti po salono apsvietimo lempos plastamse, tai greiciausiai jis irgi rado signalizacijos imtuveli :P
  • 0

#24 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2008 spalio 30 - 15:55

situacija memfi pas tave tokia kaip ir pas mane buvo,kai nupirkau puga pas mane raktelio korpuse irgi buvo tik skyle,zodziu isluzes centrinio valdymo mygtukas,taigi nuejau i lemona nupirkau mygtuka paprasta uz 30 cnt (ar net dar pigiau :lol: ) ilitavau as ji i ten,ir valdau savo centrini ilgai ir laimingai :beer: tai toks patarimas,padaryk ir tu taip pat :beer: p.s. antanuk pas mane netoks raktelio korpusas kaip cia pafotkijai,forma tokia pat,tik kad to mazesnio mygtuko ner :beer:
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#25 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 spalio 30 - 16:18

kokia paskirtis tos mažos mygtukės :rolleyes: , kam ji?
  • 0

#26 D77

D77
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:ex peugeot 406 2.1dt 1997, citroen c3 1,4hdi 2006

Parašyta 2008 spalio 30 - 16:52

kokia paskirtis tos mažos mygtukės :rolleyes: , kam ji?

Didziuoju užrakinus dar 5 sekundžių intervale galima naudoti mažąjį mygtuką (girdisi toks kleptelėjimas). Jis blokuoja spyneles ir jų iš lauko raktu (mechaniškai) neatrakinsi. Atsirakina tik distanciniu (rakto didžiojo mygtuko paspaudimu)

Šį pranešimą redagavo D77: 2008 spalio 30 - 16:54

  • 0

ex Peugeot 406 2,1 td; Citroen C3 2006 1,4 hdi; Citroen C5 2011 2,0 hdi


#27 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 30 - 17:29

situacija memfi pas tave tokia kaip ir pas mane buvo,kai nupirkau puga pas mane raktelio korpuse irgi buvo tik skyle,zodziu isluzes centrinio valdymo mygtukas,taigi nuejau i lemona nupirkau mygtuka paprasta uz 30 cnt (ar net dar pigiau :lol: ) ilitavau as ji i ten,ir valdau savo centrini ilgai ir laimingai :beer: tai toks patarimas,padaryk ir tu taip pat :beer:
p.s. antanuk pas mane netoks raktelio korpusas kaip cia pafotkijai,forma tokia pat,tik kad to mazesnio mygtuko ner :beer:

num su lituokliu lygtais ir draugauju, tai gal ir išeitis... :rolleyes: gal gali nufotkint savo tiuninguotą raktą? ^_^ kaip ten jis, estetiškai atrodo ? :rolleyes:
  • 0

#28 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 spalio 30 - 18:14

Didziuoju užrakinus dar 5 sekundžių intervale galima naudoti mažąjį mygtuką (girdisi toks kleptelėjimas). Jis blokuoja spyneles ir jų iš lauko raktu  (mechaniškai) neatrakinsi. Atsirakina tik distanciniu (rakto didžiojo mygtuko paspaudimu)

Pas mane tas maziukas dar uzdaro langus, kai uzrakini masina su dideliu mygtuku ;) Idomu kiek viciunuose uzsiprasytu uz 407 korpusa, gal suzaisciau ka...

Šį pranešimą redagavo roccas: 2008 spalio 30 - 18:14

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#29 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 spalio 30 - 23:47

Didziuoju užrakinus dar 5 sekundžių intervale galima naudoti mažąjį mygtuką (girdisi toks kleptelėjimas). Jis blokuoja spyneles ir jų iš lauko raktu (mechaniškai) neatrakinsi. Atsirakina tik distanciniu (rakto didžiojo mygtuko paspaudimu)

vau, net neitariau apie toki navorotą :D :beer:
  • 0

#30 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2008 spalio 31 - 16:28

Didziuoju užrakinus dar 5 sekundžių intervale galima naudoti mažąjį mygtuką (girdisi toks kleptelėjimas). Jis blokuoja spyneles ir jų iš lauko raktu (mechaniškai) neatrakinsi. Atsirakina tik distanciniu (rakto didžiojo mygtuko paspaudimu)

tai kad didysis uzrakina spyneles o mazaji paspaudus langai uzsidaro ;)
  • 0

#31 CHELSEA

CHELSEA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI 2006

Parašyta 2008 spalio 31 - 18:17

rakta gali pamatyti cia
  • 0
neturiu merginos,nes zmona neleidzia

#32 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 spalio 31 - 20:32

rakta gali pamatyti cia

aga, dėkui. raktas tai pas irgi lygiai toks, tik nesimato diodo, kuris paraleliai su rakto šerdim :) tai gaunas, kad ir pas man centrinis bus valdomas :lyzht: nesvarbu, kad turiu signalizaciją normalią :D svarbiausia, kad veiks visi privalumai, kurie yra :blush: :lyzht: pažiūrėsiu, gal palituosiu, bet pradžioj pažiūrėsiu kiek tiksliai žibinte kainuos korpusas :)
  • 0

#33 Svečias_Dolcis_*

Svečias_Dolcis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 04 - 11:10

o kuriems galams tau reikia valdyt su raktu centrini? signalizacija juk valdo..jei signalizacijos ner isidedi 250lt ir apsauga ir centrinis su vienu mygtuku..ar as cia ko nesupratau? :rolleyes:
  • 0

#34 memfisss

memfisss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 2.0 hdi

Parašyta 2008 lapkričio 08 - 19:36

o kuriems galams tau reikia valdyt su raktu centrini? signalizacija juk valdo..jei signalizacijos ner isidedi 250lt ir apsauga ir centrinis su vienu mygtuku..ar as cia ko nesupratau? :rolleyes:

signalizacija yra, bet daznai statu masina prie begiu, nuo traukiniu signalizacija predea kaukti net ijungus mazesnio jautrumo apsauga, tai ir noriu padaryt centrinio valdyma atskirai
  • 0

#35 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2008 lapkričio 22 - 20:23

reikalingas zmogus kad galetu patvarkyti p306 rakteli,neveikia centrinis
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#36 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 23 - 10:53

Na ir pas mane durnas klausimas, kiek LT, pvz Kaune kainuoja ir kiek laiko uztrunka pasidaryti rakta 407, su pilnai veikianciais mygtukais, viso yra trys mygtukai, uzrakinimui, atrakinimui ir bagazinei, yra kokiu variantu?
  • 0

#37 Svečias_ainulis_*

Svečias_ainulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 09:25

jei jau apie centrinius ir signalizacijas kalbam, tai gal kas zinot kur man pultelius patvarkyt/pakeisti galetu? veiksmas vilniuje.... Abieju auseles nuluze (tos vietos kur tvritinasi prikabinimas)!
  • 0

#38 Svečias_Stepas_*

Svečias_Stepas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 23 - 13:29

viska perskajciau ir nelabai ka supratau... pas mane 406 raktas su dvejom knopkem... viena atrakina uzrakina... o kam kita? is cia supratau kad blokuoja spyneles ir uzdaro langus, tai katras teisus? ir dar norejau paklaust ar tokiame rakte yra mobilajzeris?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0