Jump to content


Photo

P 607 klimato kontrolė


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • posts 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2008 November 13 - 19:58

niekaip ash tos klimos bloko neishtraukiau bijau sulauzyt labai jau jis ten kietai stovi o gal kokie varshtai visdelto yra <_< <_< <_< <_< <_<
  • 0

#22 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • posts 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2008 November 13 - 20:01

ziuuuuuuuuuu kiek cia mazeikieciu gal mums savo saskrydi padaryt :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0

#23 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2008 November 13 - 21:21

ziuuuuuuuuuu kiek cia mazeikieciu gal mums savo saskrydi padaryt :beer: :beer: :beer: :beer:

jo, tikrai reiktu :beer: Bet niekad nebuc pamislyjes,kad pro langa matomas 607 yra klubiecio
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#24 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Posted 2008 November 14 - 08:19

jo, tikrai reiktu :beer: Bet niekad nebuc pamislyjes,kad pro langa matomas 607 yra klubiecio

kaimas yra kaimas, ko čia stebėtis :)
Šeip musu kieme daugiau tu pugu stovi...
  • 0

#25 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Posted 2009 January 22 - 16:39

Vel atgaivinu tema. Taip ir nepakeičiau tų lempučių, bet problema progresuoja. Dabar nedega visos lemputės išskyrus apatinės eilės :) Kas žino kiek ten tu lempučių yra, šiandien žadu važiuoti apsipirkti :) Plius dar perdegė lemputės duryse - vairuotojo pusei kur atmintis sedinėm, o keleivio kur lango kontrolė. Ten tokios pat lemputės ?
  • 0

#26 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Posted 2009 January 27 - 13:14

Na ką, galių parašyti ataskaita.

Ką turėjom:
1. nedegė 3 lemputės iš 4 KlimatControl skydelyje.
2. nedega sėdynių atminties knopkės.

Ką turim:
1. Nusipirkau 4 lemputės NARVA 12V 1,2W ( iš pradžių nežinojau kiek jų ten yra) Va tokias. Patarimas tiems kas ateityje žada keist lemputes, nepirkit lemputės su cokolių o ieškokit TOKIŲ be cokolio. Bus pigiau :) :) :). Apdailos plastmasė nusiima pakankamai lengvai panaudojus plona plastikinį kortele arba metalinė liniuotė (galima panaudoti degalinės nuolaidų kortele, aš ardžiau su metalinė liniuotė). Kai nusiima apdaila reikia čiut stipriau trauktelėt į save Klimos bloką jis ašsiima lengvai. Atjungi 3 klemas ir iš galo matosi 4 lemputės 2 viršuje 2 apačioje. Lemputės keičiasi išsukus jas. Surinkinėti atbulinė tvarka.

2. Su sėdynių atminties mygtukais ne viskas ten lengva. Išėmus sėdynių atminties bloką ir išardžius pamatom įlituota lemputė. Tai kad nei lituoklio, nei šviesos diodo neturėjau tad surinkau viską atgal. Teks ardyti dar karta, pasiėmus lituoklį ir LED/lemputė.

Fotiko neturėjau, tad sorry :rolleyes:
  • 0

#27 chilli

chilli
  • Senbuviai
  • posts 77
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 2008 '2021 BlueHDi 1.5

Posted 2009 February 25 - 17:25

Griztant prie klausimo - kaip ardosi prietaisu skydelis? Isorine apziura nedave jokiu rezultatu, neradau jokiu pasleptu varztu, niekas nejuda niekas nenori ardytis. Puse spidometro nesviecia - erzina stipriai.
  • 0

#28 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • posts 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Posted 2009 February 26 - 08:13

Griztant prie klausimo - kaip ardosi prietaisu skydelis? Isorine apziura nedave jokiu rezultatu, neradau jokiu pasleptu varztu, niekas nejuda niekas nenori ardytis. Puse spidometro nesviecia - erzina stipriai.

Ardosi (arba tiesiog issiima) labai paprastai. Virsutineje prietaisu skydelio dalyje yra skylute, pagal ja reikia orientuotis, kurioje vietoje yra fiksatorius. Tuomet imi plokscia medini ar metalini liniuotes tipo iranki (kad galetum uzkisti uz virsutines prietaisu skydelio dalies). Uzkisus lenki liniuote i virsu, tuo budu prietaisu skydelis lenkiasi i apacia ir atsifiksuoja. Galima naudoti ir "minusini" atsuktuva, tik rizikos daugiau, kad sulauzysi prietaisu skydelio stikla (nes spaudimo plotas mazesnis). Prietaisu skydelis sujungtas viena "bambagysle", todel jei bus nepatogu keisti lemputes apvertus skydeli, galesi laisvai atjungti laidu gysla ir nesti ji kur panorejes.
Sekmes! :beer:
  • 0

#29 chilli

chilli
  • Senbuviai
  • posts 77
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 2008 '2021 BlueHDi 1.5

Posted 2009 February 26 - 10:24

Ardosi (arba tiesiog issiima) labai paprastai. Virsutineje prietaisu skydelio dalyje yra skylute, pagal ja reikia orientuotis, kurioje vietoje yra fiksatorius. Tuomet imi plokscia medini ar metalini liniuotes tipo iranki (kad galetum uzkisti uz virsutines prietaisu skydelio dalies). Uzkisus lenki liniuote i virsu, tuo budu prietaisu skydelis lenkiasi i apacia ir atsifiksuoja. Galima naudoti ir "minusini" atsuktuva, tik rizikos daugiau, kad sulauzysi prietaisu skydelio stikla (nes spaudimo plotas mazesnis). Prietaisu skydelis sujungtas viena "bambagysle", todel jei bus nepatogu keisti lemputes apvertus skydeli, galesi laisvai atjungti laidu gysla ir nesti ji kur panorejes.
Sekmes! :beer:

Supratau. Aciu! Bandysiu.
  • 0

#30 Soldat

Soldat
  • Senbuviai
  • posts 58
  • Automobilis:Pezo 607

Posted 2012 February 27 - 13:50

Sveiki . Atsitiko tokia beda pradejo nepusti oro nei silto nei saltos visiskai nereaguoja i paspaudimus ( stipriau silciau ir t.t ) Gal kam tokia beda buvo ? Aciu
  • 0

#31 Artisb

Artisb
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 2003

Posted 2012 March 16 - 17:42

Na ką, galių parašyti ataskaita.

Ką turėjom:
1. nedegė 3 lemputės iš 4 KlimatControl skydelyje.
2. nedega sėdynių atminties knopkės.

Ką turim:
1. Nusipirkau 4 lemputės NARVA 12V 1,2W ( iš pradžių nežinojau kiek jų ten yra) Va tokias. Patarimas tiems kas ateityje žada keist lemputes, nepirkit lemputės su cokolių o ieškokit TOKIŲ be cokolio. Bus pigiau :) :) :). Apdailos plastmasė nusiima pakankamai lengvai panaudojus plona plastikinį kortele arba metalinė liniuotė (galima panaudoti degalinės nuolaidų kortele, aš ardžiau su metalinė liniuotė). Kai nusiima apdaila reikia čiut stipriau trauktelėt į save Klimos bloką jis ašsiima lengvai. Atjungi 3 klemas ir iš galo matosi 4 lemputės 2 viršuje 2 apačioje. Lemputės keičiasi išsukus jas. Surinkinėti atbulinė tvarka.

2. Su sėdynių atminties mygtukais ne viskas ten lengva. Išėmus sėdynių atminties bloką ir išardžius pamatom įlituota lemputė. Tai kad nei lituoklio, nei šviesos diodo neturėjau tad surinkau viską atgal. Teks ardyti dar karta, pasiėmus lituoklį ir LED/lemputė.

Fotiko neturėjau, tad sorry :rolleyes:

Sveikas. Kalbant apie tas Klimos lemputes.. Tu kalbi apie apdaila, kuri yra apie monitoriuka? Nes bandziau siandien ''kabinti'' uz klimos sono, bet ten taip stipriai istatyta, kad baisu buvo sulauzyti.
  • 0

#32 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Posted 2012 March 16 - 17:54

paziurek si linka
ekrano, klimos, mages iseimimas

cia viskas tiek isaiskinta, kad klausymu nekils niekam. Aciu Citrin is PEUGEOT .BY
CITRIN

Edited by Leopold, 2012 March 16 - 17:56.

  • 0

#33 Artisb

Artisb
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 2003

Posted 2012 March 16 - 18:30

paziurek si linka
ekrano, klimos, mages iseimimas

cia viskas tiek isaiskinta, kad klausymu nekils niekam. Aciu Citrin is PEUGEOT .BY
CITRIN

Oi dekui - saunuoliai :) :good:
  • 0

#34 Lacoste

Lacoste
  • Senbuviai
  • posts 29
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Jaguar XJ V8; ex Peugeot 607 2.7 HDI; ex Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2012 March 24 - 00:08

sveiki, nenorėjau kurti naujos temos, o kadangi šita užvadinta būtent taip kaip man reikia, tai parašiau čia. Mano 607 nustojo veikti klima (nešildo, nešaldo, nepučia ant langų), freono kiekis pakankamas, filtras švarus, pats ventiliatoriukas veikia, nes buvau jį išėmęs ir kai pajungiau tiesiai prie akumo sukasi kuo puikiausiai... buvau pas kelis elektrikus, tai pamatę kratosi ir net nesileidžia į kalbas... Gal turit kokių nors patarimų ką dar patikrint, arba žinot meistrų kurie tuo užsiima Kaune? Ačiū iš anksto :beer:
  • 0

#35 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2012 March 25 - 19:52

sveiki, nenorėjau kurti naujos temos, o kadangi šita užvadinta būtent taip kaip man reikia, tai parašiau čia. Mano 607 nustojo veikti klima (nešildo, nešaldo, nepučia ant langų), freono kiekis pakankamas, filtras švarus, pats ventiliatoriukas veikia, nes buvau jį išėmęs ir kai pajungiau tiesiai prie akumo sukasi kuo puikiausiai... buvau pas kelis elektrikus, tai pamatę kratosi ir net nesileidžia į kalbas... Gal turit kokių nors patarimų ką dar patikrint, arba žinot meistrų kurie tuo užsiima Kaune? Ačiū iš anksto :beer:

issiimk ventiliatoriu pajunk ji su ta pacia fyske ir paziurek ar tikrai jis sukasi, turejau nemazai bedu su jo neveikimu nes angliukai buvo apsinese kazkuom prasivaliau ir neber bedu, o seniau tekdavo gerai pakrest ji kad pradetu veikt ir kai veike letai sukdavosi.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#36 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 March 25 - 23:02

sveiki, nenorėjau kurti naujos temos, o kadangi šita užvadinta būtent taip kaip man reikia, tai parašiau čia. Mano 607 nustojo veikti klima (nešildo, nešaldo, nepučia ant langų), freono kiekis pakankamas, filtras švarus, pats ventiliatoriukas veikia, nes buvau jį išėmęs ir kai pajungiau tiesiai prie akumo sukasi kuo puikiausiai... buvau pas kelis elektrikus, tai pamatę kratosi ir net nesileidžia į kalbas... Gal turit kokių nors patarimų ką dar patikrint, arba žinot meistrų kurie tuo užsiima Kaune? Ačiū iš anksto :beer:

man taip buvo,ir teko keisti sia detale http://www.ebay.co.u...=item1e6bb0ee67
  • 0

#37 Lacoste

Lacoste
  • Senbuviai
  • posts 29
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Jaguar XJ V8; ex Peugeot 607 2.7 HDI; ex Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2012 March 25 - 23:40

xzibit -> ventiliatorius veikia idealiai, atskirai pajungus sukasi be jokių trukdžių ar traškėjimo. armonds -> liaudyje šitą daiktą vadina "ežiu", esmė tame, kad aš jį pakeičiau gal prieš porą mėnesių, nes buvo sudegę kontaktai, o dabartinis atrodo sveikas.
  • 0

#38 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2012 March 26 - 07:23

xzibit -> ventiliatorius veikia idealiai, atskirai pajungus sukasi be jokių trukdžių ar traškėjimo.
armonds -> liaudyje šitą daiktą vadina "ežiu", esmė tame, kad aš jį pakeičiau gal prieš porą mėnesių, nes buvo sudegę kontaktai, o dabartinis atrodo sveikas.

Reiskias beda TEN PAT arba paciame KLIMOS valdymo bloke :pug:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#39 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Posted 2012 June 15 - 10:52

Labas vyrukai. Turiu toki "kvaila" klausimėlį. Gal kas nors žino kokia varža yra P607 kondicionerio daviklio- 6455.Z3? Čia tas daviklis kuris stovi ant kondiko radiatoriaus. Noriu ji patikrinti, prieš keičiant. Yra man toks įtarimas kad jis durniuoja. Freono kiekis lygtais normalus, kiek pavyko išmatuoti - žemo spaudimo - apie 7Bar, bet kondikas neįsijungia. Žinant kad tas daviklis yra 3 kontaktu: +5V - maitinimas, signalinis, žemė. Signalinis išduoda signalą nuo 0,5V - 1Bar iki 4,5V - 31Bar, noriu pamatuoti signalinio kontakto V. Daviklis atjungia kompresorių kai spaudimas yra žemesnis nei 7Bar (apie 1V ant signalinio kontakto turėtu būti) Aš noriu pakišti jam potencika, ir dirbtinai paduoti i kompa signalą, kad sistemos spaudimas yra apie 10-12Bar ir pažiūrėti ar įsijungs kompresorius. Tokiu būdu užmušiu du zuikius - patikrinsiu ar veikia kompresorius (nes dabar jis neįsijungia - daviklis rodo kad sistemoje mažai freono/parėjo šaibom kompresorius), patikrinsiu daviklį.
  • 0

#40 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2012 June 15 - 13:00

o nemanai kad pritraukimo sankaba gali but nuejus? man taip buvo keičiau jau ši dalyką. Gal patikrink ar i kondicionieriaus kompresoriu ateina maitinimas? Jei ne tada daviklis.

Edited by xzibit, 2012 June 15 - 13:03.

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users