Jump to content


Photo

Girgzda pezhas


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 March 26 - 09:51

Turbut zinot ta garsa, kai vaziuojant su GAZ 53 girgzda medinis jo kebulas. Tai va toks garsas isimete mano pezhan kazkur uz priekines paneles keleivio pusej. Tai ne ventiliatorius, ne dureliu vyriai. Girgzdesys isijungia pasiekus panasiai 70 km/h greiti, nepriklausomai nuo kelio dangos kokybes. Nezinau su kuom susieti, nebent kad permontavau vasarines padangas.. Lyg trintusi metalas i metala.. kazkur cia pat. Kad neuzmigtum. Velnias...iki tol vazinejau santykinai tyliai. Gal zinot kokiu vaistu a la Lolishvili?
  • 0

206


#2 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2003 March 26 - 10:38

Eeeee... bandyk toletiniu poperium pežą apvyniot? ;] Šeip pas many girgždėjo atraminiai guoliai. Padėjo lašas tepaliukso ;]
  • 0

#3 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 March 26 - 11:29

atraminiai keisti pries pusmeti.. ir garsas is salono lyg tais..
  • 0

206


#4 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 March 26 - 12:08

Gali ir nuo temperaturos priklausyti. Pas mane panashus garsas gale atsiranda, kai lauko temperatura perkopia +25C laipsnius, bet girgzda tik per duobes. O shiaip gal padangos kietesnes, labiau vibruoja mashina ir prie 70 pradeda rezonuoti koks sh? Itariu teks ardyti panele arba radija pasigarsinti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 March 26 - 12:35

Itariu, kad padangos, ar senai pirktos, gal ne i ta pacia puse sukasi. Gali padeti suvedimas arba balansavimas. Nors greiciausiai visi tai zino. O aprasymas labai panasus i kazkoki guoli, gal greicio dezei arba granatai (vidinei). Bet cia tik nuomone, ji gali buti visiskai netikra.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2003 March 27 - 09:12

Gali ir nuo temperaturos priklausyti. Pas mane panashus garsas gale atsiranda, kai lauko temperatura perkopia +25C laipsnius, bet girgzda tik per duobes.
O shiaip gal padangos kietesnes, labiau vibruoja mashina ir prie 70 pradeda rezonuoti koks sh? Itariu teks ardyti panele arba radija pasigarsinti.

Girgzda ir mano 405. Ypac per duobes vaziuojant. Kazkur gale prie dureliu. Velniskai ikyrus garsas, atrodo lyg kokia plastmase i plastmase trintusi. Esant dregnesniam orui girgzdejimo nera. Garsas is salono sklinda. Niekaip nerandu kame priezastys. Gal kur dureliu plastmasiu laikikliai susideveje? Reiktu pabandyt porolono juosteliu paklijuot. Ar siaip kokiais skudurais tarpus uzkamsyt :rolleyes:
  • 0
406 2.1 TD

#7 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 March 27 - 18:35

Girgzda pas mane priekyje is keleivio puses dureliu, kai labai atsibosta supurskiu spyneles WD 40 ir tylu kuriam laikui :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 March 28 - 09:05

O pas maniškį niekas negirgžda, nebilda, necypia... kai stovi ir dar variklis išjungtas :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users