Peršokti prie turinio


Kas tai per lempute ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2003 gruodžio 18 - 13:23

Tai reiskia ne variklyje kazkas nutiko B)

sutinku, vinovat ;) :beer:
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#22 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 18 - 19:43

Shiandien ryte vel ta jobana lempute buvo uzhsidegus :mad: Kaip pagazuoji dingsta, paskui vel uzhsidega ir paskui vel uzhgeso, ai px, vazhiuosiu kol vazhiuos, o paskui zhiesiu ka daryt. Ir blemba benzo daug eda, tai shakes :mad:
  • 0

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 gruodžio 19 - 10:14

Shiandien ryte vel ta jobana lempute buvo uzhsidegus :mad:
Kaip pagazuoji dingsta, paskui vel uzhsidega ir paskui vel uzhgeso, ai px, vazhiuosiu kol vazhiuos, o paskui zhiesiu ka daryt.
Ir blemba benzo daug eda, tai shakes :mad:

Tai užtat ta lemputė ir degiojasi, kad kažkas purškale yra netvarkoj ir daug benzo srebia
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 gruodžio 20 - 15:27

Ta lemputė reiškia, kad neoninis spidiko apšvietimas nedega... :lol:
  • 0

#25 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 20 - 15:51

Ta lemputė reiškia, kad neoninis spidiko apšvietimas nedega... :lol:

:lol: :lol: :lol:
  • 0

#26 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 gruodžio 28 - 21:42

Na ir pas mane ta lempute su "tranzo" zenklu jau pora kartu suzibejo, kol kas jokiu pokyciu nejauciu, pagazavau ir dingo. Uzsidega tik uzvedus. Svarbiausia, kad pirma karta uzsidege kai isedo bachuriukas, kur tuvlitoj technikine varo, laimej jis gerokai pagazavo po uzvedimo tai lempute ir uzgeso :blink: Pas mane kai si lempute uzsidega variklis pradeda gesti, netolygios apsukos, tox jausmas, kaip biskuti dustu, cia irgi liamda zondas gali buti kaltas :(
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#27 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 28 - 22:36

Na ir pas mane ta lempute su "tranzo" zenklu jau pora kartu suzibejo, kol kas jokiu pokyciu nejauciu, pagazavau ir dingo. Uzsidega tik uzvedus. Svarbiausia, kad pirma karta uzsidege kai isedo bachuriukas, kur tuvlitoj technikine varo, laimej jis gerokai pagazavo po uzvedimo tai lempute ir uzgeso :blink: Pas mane kai si lempute uzsidega variklis pradeda gesti, netolygios apsukos, tox jausmas, kaip biskuti dustu, cia irgi liamda zondas gali buti kaltas :(

Pas mane irgi taip pat, pagazuoji ir ishnyksta :blink:
  • 0

#28 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 30 - 14:42

Zhodzhiu, tai kur daro gerai variklio diagnostika kaune, ir kiek kainuoja ? <_< Nes atsibodo 13 litru mieste... :ph34r:
  • 0

#29 Svečias_kiu_*

Svečias_kiu_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 30 - 16:57

13 litru dar gerai :D pas mane kai reikia atshildyti ledo sluoksni nuo stiklu kai buvo -10 tai mieste iki 20 litru suesdavo. Tiesa buvau kelis kartus i kamshti kaune nuo pat parodos kalno apachios ikliuves priesh zalgirio varzybas su kazkuo tai. Vienas meistrelis sake kad ziema ir vazinejant trumpais actumais -- tai nestebuklas. Aishku reikes dar pas kelis meistrus pasirodyti. gal sugalvos ka nors. Aparatas pas mane eskluzivas p405 1.9 i su visais keturiais ratais varomas. Gal kur nors kox reduktorius ar suportas bishki prie benzo prisideda. Ai dar generatoriaus dirzelis buvo acilaisvines (cype) pakeitem gal sumazes dabar. :ph34r:
  • 0

#30 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 30 - 19:37

Nu, bet kai pas mane 1.6 mono purshkalas, tai man 13 litru, kaip tau 20 l :ph34r: Dirzhelis ir dabar pas mane ant shalto variklio laisvu apsuku cypia truputi, bet kai pashyla, tai viskas oky B) Zhodzhiu tai kur ce galima butu nuvaryt i koki servisa ar ka, kad pazhietu ten degima ipurshkima ir kompa, nu visa varikli :wacko:
  • 0

#31 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 gruodžio 30 - 20:24

Unreal 20 l mieste, cia jau reikia sugebeti, kai Autoga netycia :blush: uzspaude rankini pajutau kaip staigiai mazeja degalai, siulau paziureti kaip laisvai sukais ratai :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#32 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 gruodžio 31 - 17:58

Kuciu vakara uzsipyliau 50 ltr benzo, nuvaziavau 740 km, is ju 50 km grynai mieste, per vilniaus kamscius. Manau neblogas rezultatas, buvo vaziuota pastoviai 110km/h uzmiescio kelias, sviesos, valytuvai ir t.t
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#33 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gruodžio 31 - 19:47

Kuciu vakara uzsipyliau 50 ltr benzo, nuvaziavau 740 km, is ju 50 km grynai mieste, per vilniaus kamscius. Manau neblogas rezultatas, buvo vaziuota pastoviai 110km/h uzmiescio kelias, sviesos, valytuvai ir t.t

Tik nesigirk... :rolleyes:
  • 0

#34 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 18 - 10:31

Prikėliau seną temą - dėl geltonos lemputės prietaisų skydelyje. Mašina 306 s16 94' Juodas kontūras kažkas panašaus į variklį arba radiatorių ir tame kontūre juoda ar tai snaigė ar tai K raidė na kažkas tokio. Šiaip ji užsidega pasukus degimą su ABS ir apačioje esančiomis raudonomis stabdžių akumo ir kt. lemputėmis. Užgęsta užkūrus po poros sekundžių. Važiuojant mieste neužsidega (apsukų kol kas nebūna daugiau 3000 rpm praktiškai), Važiuojant trasoj, pasiekus apie 120 km/h ta lemputė vėl užsidega, ir dega maždaug, jei laikai 120-130 km/h (greičiau nevažiavau). Įmetus laisvą ir nukritus greičiui, ji užgęsta. Koks čia velnias gali būti? Įtariamos problemos: subiręs katalizatorius (beje neteko palįst po apačia mašinos kol kas, gal pasakytumėt, kur liambda zondas - prieš katalizatorių ar už?), sudilęs sankbos diskas, na dar nepakeisti tepalai ir diržas (kol kas laukiu eilėj pas meistrą keisti diržą ir sankabą, po to ateis eilė tepalams, filtrams (beje niekur neradau oro filtro, kur jis?), stabdžių kaladėles priekines pats vakar pasikeičiau, galines ne tokias pardavė, teks grįžti ir pakeisti į tinkamas (bet galinės dar turi šiek tiek mėsos). Beje, kur atliekat diegnostiką variklio kauniečiai? Dėkui visiems už atsakymus.
  • 0

#35 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 liepos 18 - 14:29

varyk diagnostikai i mehary, i tavo visus klausimus duos atsakymus. Liamda turetu but pries katalyza, oro filtras ant galvos.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#36 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 18 - 14:36

Kiek ten diagnostika kainuoja? Ar reikia užsiregistruot iš anksto, ar tai galima atlikti telefonu?
  • 0

#37 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 liepos 18 - 14:40

Kiek ten diagnostika kainuoja? Ar reikia užsiregistruot iš anksto, ar tai galima atlikti telefonu?

kazkada kainavo 40 Lt. ir reikejo pries diena kita uzsirasyti. Gal uzteks ir paskambint. Pabandyk :beer:
  • 0
Roots to roots

#38 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 18 - 14:45

Čia kažkur už McDonald's kaip suprantu? Jei taip, tai netoli mano darbo - reikės užlėkti. Dėkui už info.
  • 0

#39 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 liepos 18 - 14:47

Čia kažkur už McDonald's kaip suprantu? Jei taip, tai netoli mano darbo - reikės užlėkti. Dėkui už info.

Taip
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#40 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 18 - 17:36

Niekur nevaryk, pasakysiu beda. Pas tave sugedo DETONACIJOS daviklis. Kai variklis pasiekia daugiau nei 3000 rpm, ishkyla pavojus detonacijai. Todel jei detonacijos daviklis sugedes, arba nukirstas laidas, kompas automatiskai, kad nevyktu detonacija keicia degimo kampa ir uzhsidega tau ta lempute :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0