Peršokti prie turinio


P406 variklio temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 lapkričio 09 - 20:57

pas mane idėtas 83 laipsnių termostatas, šilta ora pučia gan greit, vos po poros minučių, o užkaitus normaliai motorui rodyklė stovi ties 90 padala.
  • 0

#22 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 lapkričio 09 - 21:05

pas mane idėtas 83 laipsnių termostatas, šilta ora pučia gan greit, vos po poros minučių, o užkaitus normaliai motorui rodyklė stovi ties 90 padala.

83-tai turetu prie tiek atsidaryti ar kaip?ir kodel tada norm uzsilus laikosi apie 90?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#23 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 lapkričio 09 - 21:12

atsidaro prie 83 , o dačikas stovi variklio bloke
  • 0

#24 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2008 lapkričio 09 - 21:20

O pas mane isvis temperaturos nerodo :mellow: Rodykle truputi pakyla ir viskas :rolleyes:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#25 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 09 - 22:11

O pas mane isvis temperaturos nerodo :mellow: Rodykle truputi pakyla ir viskas :rolleyes:

... tai termostatas 100%...
  • 0
... labai piktas diedas...

#26 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 00:50

O pas mane isvis temperaturos nerodo :mellow: Rodykle truputi pakyla ir viskas :rolleyes:

po kapitalinio neberodo ant tawo pezo.termostatas geras
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#27 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 00:56

... tai termostatas 100%...

klysti wisus 100%
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#28 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 01:02

nu ka as zinau, vazineju antru pezu ir trasoje temperatura apie 78 visada laikosi, cia taip ir ant dabartinio ir ant senojo, mieste iki 90 kyla,jei matau kad kaista daugiau isijungiu A/C, nelaukiu kol iki 100 pakils, kadangi freono nera, tai kuro sanaudos nedideja del sio dalyko ir viskas, isijungus A/C temperatura laikosi apie 85, cia jei kamsciai, jei normaliai vaziuoju krenta iki 78, dabartinis automatas pries tai manualas buvo ir kaip jau minejau temperatura ant abieju labai panasiai vaiksto, varikliai identiski. :rolleyes:
  • 0

#29 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 02:11

nu ka as zinau, vazineju antru pezu ir trasoje temperatura apie 78 visada laikosi, cia taip ir ant dabartinio ir ant senojo, mieste iki 90 kyla,jei matau kad kaista daugiau isijungiu A/C, nelaukiu kol iki 100 pakils, kadangi freono nera, tai kuro sanaudos nedideja del sio dalyko ir viskas, isijungus A/C temperatura laikosi apie 85, cia jei kamsciai, jei normaliai vaziuoju krenta iki 78, dabartinis automatas pries tai manualas buvo ir kaip jau minejau temperatura ant abieju labai panasiai vaiksto, varikliai identiski. :rolleyes:

O neturetu neveikti A/C kai freono nera?Bei neturetu isijungti kompresorius?Kai man kaito variklis atsisukdavau max temperatura ant max ventiliatoriaus.Kiek esu pastebejes benzinu termostatai atsidaro ~90 laipsniu(bent mano tureti),o jei nukrenta zemyn temperatura,reiskiasi kazkas negerai....
Pas mano dabartini peza rodykle kaip ikalta stovi vietoj,kartais net neramu pasidaro.Ar kamstyje stovint ar autostradoje....Skiriasi tik ventiliatoriaus apsukos.
  • 0

#30 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 09:19

O neturetu neveikti A/C kai freono nera?Bei neturetu isijungti kompresorius?Kai man kaito variklis atsisukdavau max temperatura ant max ventiliatoriaus.Kiek esu pastebejes benzinu termostatai atsidaro ~90 laipsniu(bent mano tureti),o jei nukrenta zemyn temperatura,reiskiasi kazkas negerai....
Pas mano dabartini peza rodykle kaip ikalta stovi vietoj,kartais net neramu pasidaro.Ar kamstyje stovint ar autostradoje....Skiriasi tik ventiliatoriaus apsukos.

Tai A/C ir neveikia, tesiog paspaudus mygtukas uzsikuria abu ventiliatoriai, kuriu pagalba islaikoma normali variklio temperatura. Kompresorius isijungia kiek suprantu, bet sistemoje spaudimo nera, tad tai nesijaucia, anskciau kai buvo freono isijungus A/C siek tiek pridusdavo variklis, dabar gi, nieko panasaus nebera. ant senojo pezo jei ne sis budas tai po miesta nebuciau pavazinejes, nes jam kildavo temperatua kamsciuose ir net nezadedavo ventiliatoriai savo noru pradet dirbti abu.
  • 0

#31 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 09:47

Kompresorius be freono neisijungti turetu. Jei isijungia, bet nesaldo, yra tikimybe, kad sistemoje liko tik dujine faze, o tai nera gerai, nes freonas buna kartu su tepalu kompresoriui tepti. Todel kompresoriaus veikimas be freono labai greitai gali baigtis kompresoriaus neveikimu nei su, nei be freono :)
  • 0

#32 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 10:57

Nu jūs pavarot :unsure: , dėl 5 laipsnių skirtumo nuo normos siūlot žmogui termostatą keist? Jei salonas šyla, tai valio važinėk į sveikatą, kam gedimų ieškoti ten kur jų nėra? Gal čia iš vis tik temp daviklio klaida.
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#33 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 15:48

Kompresorius be freono neisijungti turetu. Jei isijungia, bet nesaldo, yra tikimybe, kad sistemoje liko tik dujine faze, o tai nera gerai, nes freonas buna kartu su tepalu kompresoriui tepti. Todel kompresoriaus veikimas be freono labai greitai gali baigtis kompresoriaus neveikimu nei su, nei be freono :)

mmm, tai taip tiksliai as ir nezinau ar jis isijungia ar ne, garsu jokiu nesigirdi, veriklis neprislopsta. o tai kaip cia suzinot jis isijungia ar ne? nes siaip gi jis visada sukasi :blink:
  • 0

#34 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:56

po kapitalinio neberodo ant tawo pezo.termostatas geras

Taip, termostatas ir servise sake kad geras (beje naujo kaina Eolte 51Lt), o temperaturos visus daviklius prabande ir vistiek nerodo, ten jau skydelyje problema :mellow:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#35 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 10:38

mmm, tai taip tiksliai as ir nezinau ar jis isijungia ar ne, garsu jokiu nesigirdi, veriklis neprislopsta. o tai kaip cia suzinot jis isijungia ar ne? nes siaip gi jis visada sukasi :blink:

Užvesk, atsidaryk kapotą ir klausyk, įjungus A/C knopkę gana garsus "klakt" girdisi kai magnetas kompresoriuje kontaktą pritraukia. O be freono tai tikrai neisijungs, nuvažiuok kur pildo ir jie patikrins.
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#36 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 11:09

Užvesk, atsidaryk kapotą ir klausyk, įjungus A/C knopkę gana garsus "klakt" girdisi kai magnetas kompresoriuje kontaktą pritraukia. O be freono tai tikrai neisijungs, nuvažiuok kur pildo ir jie patikrins.

paprasciau tariant pazoiurek ar pajungus A/C isijungia ventiliatoriai, kurie yra uz buferio :rolleyes:
  • 0

#37 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 18:06

klysti wisus 100%

Jei nori padiskutuot, tai nereiktų neigti visiems žinomų akivaizdžių dalykų. Jei rodyklė tik vos kilsteli - arba termostatas užstrigęs atviroj padėty, arba jis visai išimtas.
Jei nori atsilygint už "nuorinimo pedalą aušinimo sistemai", galėjai ir protingiau...
  • 0
... labai piktas diedas...

#38 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 20:20

Jei nori padiskutuot, tai nereiktų neigti visiems žinomų akivaizdžių dalykų. Jei rodyklė tik vos kilsteli - arba termostatas užstrigęs atviroj padėty, arba jis visai išimtas.
Jei nori atsilygint už "nuorinimo pedalą aušinimo sistemai", galėjai ir protingiau...

tu nesupratai ka norejai pasakyti.as ta peza gerai zinau.zinau visas jo bedas.ir zinau tikrai kad ten termostatas geras.su tuo pezu aas daug pravazinejau.taip kad nesigincyk siuo klausimu. ;) termosttas vietoj.ir ziema sildydavo liux.tik kad nerode temperaturis :D
o atsilyginti neturiu uz ka.as uz jumora kolega :beer:
ir beje galetum pasakyti kaip ten su tuo nuorinimu.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#39 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 20:39

ir beje galetum pasakyti kaip ten su tuo nuorinimu.

Nežinau, kaip pas kitus variantus, bet pas mano dvilitrį procesas vyko sekančiai:
Pripildpmas išsiplėtimo bakelis. Užkūrimas. Bakelio papildymas. Prie termostato (truputį žemiau) yra toks plonas atvamzdis, ant kurio užmauta juoda guma (bendradarbis pavadino kandonu...) su chomutu. Tas chomutas toks paprastas, replėm spaudžiamas. Tą gumą ne numaunam, bet truputį atsmaukus pakreipiam šonu. Pradžioj pasirodo garas, po to jau pats skystis. Šildymo pečiukas turi būti nustatytas ant max šilumos. Kai atsidaro termostatas ir pakartotinai paorinus per tą "patrubką", operacija baigta...
  • 0
... labai piktas diedas...

#40 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 lapkričio 11 - 20:41


ir beje galetum pasakyti kaip ten su tuo nuorinimu.

Nežinau, kaip pas kitus variantus, bet pas mano dvilitrį procesas vyko sekančiai:
Pripildpmas išsiplėtimo bakelis. Užkūrimas. Bakelio papildymas. Prie termostato (truputį žemiau) yra toks plonas atvamzdis, ant kurio užmauta juoda guma (bendradarbis pavadino kandonu...) su chomutu. Tas chomutas toks paprastas, replėm spaudžiamas. Tą gumą ne numaunam, bet truputį atsmaukus pakreipiam šonu. Pradžioj pasirodo garas, po to jau pats skystis. Šildymo pečiukas turi būti nustatytas ant max šilumos. Kai atsidaro termostatas ir pakartotinai paorinus per tą "patrubką", operacija baigta...

oki,dekui ;) prie progos pasikeisiu.bo ziema prasideda :D
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0