Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 206


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1010

#41 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 rugpjūčio 08 - 18:06

tipo, 206 ir 307

206 2,0HDi tas pats velnias :mad:
keiciau prie 60000km :wacko:

O 407 2,0HDi tas pats bludas ar geresnis :wub: ?
  • 0

#42 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 08 - 20:34

O 407 2,0HDi tas pats bludas ar geresnis :wub: ?

nu ten visai kitas variklis. nzn :unsure:
  • 0

#43 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 03 - 15:07

sveiki, sugalvojau savo brangiajai nupirkti p206 , 99 02 m. koki benzinini varianta. kaip jus manot ar verta su juo susidet ar geriau traukt rankas salin nuo jo :) na is isores tai visai nieko atrodo masinele, moteriska, manevringa ir t.t. , bet kaip elektronika ir kiti mechanizmai?
  • 0

#44 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 gegužės 03 - 15:10

zhmona kasdien vaziuoja ~ 60 km i darba su p206. Sako visishkas kibiras ir tikrai tokio nenoretum. Rashau tiesiog kitos moters nuomone. tavishke gi turi balso teise? 8) Tau gal jis ir grazus, bet vazineti tai jai
  • 0
Nuotrauka

#45 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 gegužės 03 - 15:53

Nu vadia, manau laikas keisti zmona :lol: Gal sekanti labiau megs 206. Is patirties: vazinejau 206 nuo 2000, pirmi pora metu- vilnius, Kaunas ir po Lietuva. Nuo 2002 iki 2005 po norvegija ir Norge- Lietuva. 2, max 3 zmonem ir ilgiausios keliones nesudaro nepatogumu. Pernai teko 206 pastatyti i garaza ir isigyti 405GLX break. Zinai ka drauge pareiske, nors tai ji pirko sia masina?- kad nori stabilios masinos kaip 206, o ne sito vezimo! Taigi- nelabai pasigincysi. Dariuxas- jei brangiausiai patinka- sudaryk salygas pasivazineti ir manau, kad tikrai patiks. Vazineju 206 dyzeliniu: elektronikos problemu nera ir kitu bedu neperdaugiausia. Galetu buti priekine pakaba tvirtesne, nes kas 20k km tenka keisti stabilizatorius, nors masina pagrinde vazineja autostradomis. Nors gali buti, kad zibintas ir vichi megsta tokius keitimus. ;)
  • 0

#46 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gegužės 03 - 16:01

Na mašina mašinai nelygi- gal ji nudrošta labai kad kibiras :mellow: Keikvienam savo. Reikia pasibandyti ir pasižiūrėti ar ji priimtina O dėl žmonų keitimo - pakeisti visada galima ir gana greitai, tik ar naujas žmogus bus geresnis nei prieš tai buvęs????????????
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#47 Svečias_walde_*

Svečias_walde_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 03 - 16:23

nu as jau nuo vasario vazineju su 206. man tai labai gera masina, ypach mieste. nu aisq su 1.1 varikliu tikrai nepirkciau, ieskok su didesniu.
  • 0

#48 Svečias_savied_*

Svečias_savied_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 03 - 17:30

bet tai kas cia su tom zmonom pas jumi daros. Visi ziuri tik kaip aprupint pateles ....eikit gal alaus isgert.. :)
  • 0

#49 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 gegužės 03 - 17:35

bet tai kas cia su tom zmonom pas jumi daros. Visi ziuri tik kaip aprupint pateles ....eikit gal alaus isgert.. :)

Pas mani nieko nesidaro :). A kas tas yr ir kur jų gaut (žmonų tipo) ??:)
:D :D :D

206 važinėjau truputį, man paliko tikrai moteriško automobilio įspūdį, o važiuoj lyg ir baika :)
Beje tikrasis savininkas irgi paminėjo pakabos silpnumą
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#50 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 gegužės 03 - 17:38

na 1.4 arba 1.6 varikliai yra mano nuomone tinkantys miestui. Beje nepasakiai ar jai auto ar mech reikalinga, kur vazines (mieste ar uzmesti ar misriai)
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#51 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 03 - 19:25

Kokia masina tinka jam ar jai ne mum spresti, o ir patarimu cia neieskok, nes gausi atsakyma konkretu sudas arba ne pirk kokia nori, nes matau cia apie masinas nusimananciu labai mazai, nes paklausus klausimo jau is kart zinai atsakymus tokius kaip pasitikrink vaziuokle ir diagnostikos centra per kompa, o konkreciai pasakyti niekas negali, kaip be siu dalyku dar gali patikrinti masina.
  • 0

#52 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 03 - 19:37

Kokia masina tinka jam ar jai ne mum spresti, o ir patarimu cia neieskok, nes gausi atsakyma konkretu sudas arba ne pirk kokia nori, nes matau cia apie masinas nusimananciu labai mazai, nes paklausus klausimo jau is kart zinai atsakymus tokius kaip pasitikrink vaziuokle ir diagnostikos centra per kompa, o konkreciai pasakyti niekas negali, kaip be siu dalyku dar gali patikrinti masina.

Parodyk kluba kur tau viska konkreciai ir detaliai paaiskins. man asmeniskai sitas klubas duoda daug info, tik reik moketi teisingai paklausti ir moketi susirasti teising info :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#53 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 gegužės 03 - 20:46

Kokia masina tinka jam ar jai ne mum spresti, o ir patarimu cia neieskok, nes gausi atsakyma konkretu sudas arba ne pirk kokia nori, nes matau cia apie masinas nusimananciu labai mazai, nes paklausus klausimo jau is kart zinai atsakymus tokius kaip pasitikrink vaziuokle ir diagnostikos centra per kompa, o konkreciai pasakyti niekas negali, kaip be siu dalyku dar gali patikrinti masina.

Žiūrėkit, kokie mes protingi.. Tik sum gramatika ir minčių dėstymu, sakyčiau, ne ypač.. Nelabai suprantu, kam su tokiu požiūriu išvis į forumą registruotis?.. ;)

Dėl 206.. Asmeniniai patyrimai nelabai kokie. Turėjau '00 1.9D (ne HDI), per 1,5m. prisukau apie 30Kkm ir remontui išleidau pora tūkstantėlių. Kaip jau aukščiau minėta, pagrindinės bėdos dėl pakabos ir elektronikos. Iš pakabos detalių, tai gal tik priekiniai amortai liko nepakeisti. Net ir galinis torsionas sugebėjo sulūžti (tas adatinis guolis ten viduj parėjo). Važinėta, atrodo, normaliai buvo (visgi 1.9D..). Kartais tenka pabendraut su dabartiniu šeimininku, tai per daug nesiskundžia. Sako, važiuoja. :) Irgi žmonai nupirko. ;)
Buvo čia jau keletas temų apie 206ų bėdas, tai išliejau jau savo nuoskaudas ten.. Nesikartosiu. :)

O privalumai.. Minkštas (bent jau palyginus su kitais panašių metų),taupus (tilpdavau į 5l/100 110-120kmh Vln-Marijampolė, stradoj dar mažiau), gerai valdomas, gražus (bent jau mano pilkas tai toks buvo), salonas irgi malonus (beveik nebarškėjo), slaptas bardačiokas po sėdyne (!), išimama galinė sedynė (salonas lengvai transformuojamas į 1,80m ilgio seksodromą ;), ir ta radijos svirtelė prie vairo (kaip ir kitų pežų).

Šiaip rekomenduočiau yarį.. :P
  • 0
Variantas B

#54 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:03

Žiūrėkit, kokie mes protingi.. Tik sum gramatika ir minčių dėstymu, sakyčiau, ne ypač.. Nelabai suprantu, kam su tokiu požiūriu išvis į forumą registruotis?.. ;)

Dėl 206.. Asmeniniai patyrimai nelabai kokie. Turėjau '00 1.9D (ne HDI), per 1,5m. prisukau apie 30Kkm ir remontui išleidau pora tūkstantėlių. Kaip jau aukščiau minėta, pagrindinės bėdos dėl pakabos ir elektronikos. Iš pakabos detalių, tai gal tik priekiniai amortai liko nepakeisti. Net ir galinis torsionas sugebėjo sulūžti (tas adatinis guolis ten viduj parėjo). Važinėta, atrodo, normaliai buvo (visgi 1.9D..). Kartais tenka pabendraut su dabartiniu šeimininku, tai per daug nesiskundžia. Sako, važiuoja. :) Irgi žmonai nupirko. ;)
Buvo čia jau keletas temų apie 206ų bėdas, tai išliejau jau savo nuoskaudas ten.. Nesikartosiu. :)

O privalumai.. Minkštas (bent jau palyginus su kitais panašių metų),taupus (tilpdavau į 5l/100 110-120kmh Vln-Marijampolė, stradoj dar mažiau), gerai valdomas, gražus (bent jau mano pilkas tai toks buvo), salonas irgi malonus (beveik nebarškėjo), slaptas bardačiokas po sėdyne (!), išimama galinė sedynė (salonas lengvai transformuojamas į 1,80m ilgio seksodromą ;), ir ta radijos svirtelė prie vairo (kaip ir kitų pežų).

Šiaip rekomenduočiau yarį.. :P

Poziuris pas mane normalus ir gramatika cia ne pirmoje vietoje, jei neturi prie ko prisikabinti eik ir lazdavok arkli nes pas ji galva didesne gal supras tavo mintis, o frazes kyla po jusu minciu isreikstu forume as tik pasakau tiesa apie tai ka matau.
  • 0

#55 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:22

Poziuris pas mane normalus ir gramatika cia ne pirmoje vietoje, jei neturi prie ko prisikabinti eik ir lazdavok arkli nes pas ji galva didesne gal supras tavo mintis, o frazes kyla po jusu minciu isreikstu forume as tik pasakau tiesa apie tai ka matau.

Del gramatikos sutinku. Kai neberanda prie ko prikibti, tada prie gramatikos kabinejasi. Pamenu KTU labai mano gerbiama lietuviu kalbos mokytoja Rita (pagal ja kirtchiuojasi kaip vyshta). Ji sakydavo - kadangi tchia susirinko protingi zhmones, o ne lituanistai ir kiti pseudo mokslu atstovai, tai ir mokysimes i tai atsizhvelgdami. :wub:

O shiaip klubas info kiek gali tiek pateikia. Asmenishkai ash jos gaunu arba ne. Visi tchi profanai ir nera ko tiketis, kad gausi detalia info parashes kelis sakynius. Juolab, kad dazhnai servisai tchiupinedami pati auto ne ka daugiau gali pasakyti. Ir shiaip negalvok ka tau gali duoti klubas, galvok ka tu jam gali duoti. ;) Ash asmenishkai i kluba zhiuriu kai i draugu rateli. O ish draugu gali visko tiketis. Tiek geros pagalbos, tiek gerasi norais i pragara kelio gristo. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#56 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:36

Asmenishkai esu sedejes ir palyginus net nemazhai uzh 1.9 paprasto dyzelio. Butu jo kaina (shiaip imtchiau galingesni benzina) labiau krikstchionishka tikrai pirktchiau. Nezhinau kaip del gedimu, bet vazhineti su ja (ypatch mieste) man labai patiko. Net per daug labai.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#57 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:38

slaptas bardačiokas po sėdyne (!), ir ta radijos svirtelė prie vairo (kaip ir kitų pežų).

KUR??? Pas mane 2000 1.9D, bet nei bardacioko po sedyne, nei radijos an vairo... :ph34r: Matyt kokiu pusmeciu senesnis :ph34r:

O siaip... Viskas normaliai. Patogus tiek mieste, tiek ilgom kelionem. Kadangi maniskiam reik sirdute patikrint, tai negaliu but objektyvi nei del kuro sanaudu, nei del traukos -_-

Va tokia ta moteriska nuomone.
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#58 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:47

Del gramatikos sutinku. Kai neberanda prie ko prikibti, tada prie gramatikos kabinejasi.

Ne gramatikoj esmė.. Bet jei jau leidi sau gana arogantiškai įvertinti visą forumą ir jame dalyvaujančius žmones (kas, tarp kitko, nelabai ką bendro turi su šia konkrečia tema), pats turėtum būt visa galva aukštesnis už tuos, kuriuos vertni.. -_-
Nieko asmeniško, HDI, tik manau kad požiūris a la

P.S. Apie 206 nieko neraukiu, nes net sedejas jame nesu. sorry, jeigu ne i tema cia isokau beer.gif wink.gif

daug maloniau nuteikia.. ;)
  • 0
Variantas B

#59 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:52

Masina kaip masina, kolkas tik 15000km nuvaziavau ir tik puse metu turiu, kad nebarska tai pritariu, minksta palyginus, ekonomiska i Palanga is Kauno 34lt kainavo nuvaziuot, kai autiko bilietas vienam zmogui 40lt, del vaziukles nesiskundziu, bedu nebuvo, kaip ir su elektra, na aukstos itampos pypke buvo pramuse, bet cia visom buna, del variklio tai ko kam reikia, gama plati, pas mane 1.1i su dujom, man uztenka, dragint nesiruosiu ir pirkdamas ta zinojau, siaip retkarciais pats stebiuosi, kad pas mano puga 1.1 :lol: , nes eina tikrai neblogai, tai tiek ispudziu per puse metu...
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#60 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 gegužės 03 - 21:55

KUR??? Pas mane 2000 1.9D, bet nei bardacioko po sedyne

Čia po keleivio sėdyne, jei ką.. :) Reikia sėdynes pagalvę stumt į priekį ir kelt į viršų. Toks pakankamai gudras mechanizmas. Pas visus 206 tas tikrai yra. Nebent keleivio pusėj irgi vairuotjo sėdynė (tada šoninis airbagas į vairuotją atsuktas būtų ir diržo prisegimas durų pusėj).. :D

nei radijos an vairo...

Šalia šiaip. Nu bet nėra tai nėra.. ;)
  • 0
Variantas B




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0