Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 206


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1010

#921 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2014 gegužės 12 - 21:10

Kaip tokia mašinytė, tai ima neblogai. Ypač kažkur nuo 100 iki 130 km/h bėgėjasi sparčiau nei nuo 80 iki 100 :D Tapkės laikyt prispaudus prie grindų tikrai nereikia norint aplenkt. :P Labai patinka stebėt pacaniukų su troikėm ar kokiom audelem su passatais reakciją kai juos pralenkia toks mažylis. Kai kurie lieka labai nepatenkinti ir paleidžia savo dyzelinius lavonėlius į darbą, kad tik nenusileist liūtukui :D Šiaip ganėtinai smagus mašiniukas. Mieste labai gyvybingas bei manevringas. Man gal labiau norėtūsi sunkesnio vairo ir žemesnės sėdėsenos. :shy: Eddy, į facelift'us dairais ar neturi reikšmės tai?
  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#922 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 gegužės 13 - 18:02

dairausi iki 2002 metu., pagal kainas kokia zadu skirti, metai tokie. sakyk, kaip ten su oro pagalvem, kiek ju yra ? yra krites akin vienas 1998 / 99 metu. ar ten ju dvi ar keturios ? kur ziurinejau 2000m ., maciau pagalves buvo dvi ant paneles ir po viena sedyniu sonuose ? noretusi su daugiaU pagalviu ., jei 98 turi tik dvi, toki atmesiu :hmm: whisky patinka tavo aprasymas, isivaizduoju masiniukas tikrai smagus mieste :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#923 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 gegužės 13 - 18:35

dairausi iki 2002 metu., pagal kainas kokia zadu skirti, metai tokie.
sakyk, kaip ten su oro pagalvem, kiek ju yra ? yra krites akin vienas 1998 / 99 metu. ar ten ju dvi ar keturios ? kur ziurinejau 2000m ., maciau pagalves buvo dvi ant paneles ir po viena sedyniu sonuose ?
noretusi su daugiaU pagalviu ., jei 98 turi tik dvi, toki atmesiu  :hmm:
whisky patinka tavo aprasymas, isivaizduoju masiniukas tikrai smagus mieste  :hmm:


c3/c4 :good:

Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2014 gegužės 13 - 18:35

  • 0

#924 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2014 gegužės 13 - 20:34

Pas mane pagalvės 2. Kažkur skaičiau, kad tik 2 pagalvės buvo modeliuose gamintuose iki 2003 metų. Nuo 2003m. buvo diegiamos ir 4 pagalvės. 2 priekinės, kaip standartinės įrangos dalis, o šoninės už papildomą mokestį. O 206+ modelyje jau galimos ir 6 berods.
  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#925 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 gegužės 14 - 08:17

jop., pasitikslinu., 99 metu varianta kur sakiau radau tik su viena vairuotojo pagalve, ta tikrai pamirsau jau, atmeciau. raseiniuose stovi neblogas egzempliorius uz 3 su 4 oro pagalvem 1,4 benzinas, visai gundausi ant jo . bet noris pradzioj apziuret viena klaipedoj su 1,1 varikliuku., ten su dviejom pagalvem, sedynese, nesimato . penktadieni jei visks ok reiks saut, apziuret., jei ne i raseinius.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#926 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 gegužės 16 - 12:19

uzsirezervavau iki rytojaus pietu sy varianta, sausiu ziuret, jei viskas kaip atrodo pasiimsiu .
http://www.autogidas...0126149273.html
jei sanaudos iki 8 ltr ., tasoj iki 6 ., tai tada geriau benzinu zmonai leisiu vazinet. nuo savo nuleisiu ir pirmyn i trasa jai.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#927 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2014 gegužės 16 - 22:57

Tai vis dėlto 2 durų :good: Iš nuotraukų tikrai atrodo neblogai ir ratukai fainai žiūrisi. ^_^
  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#928 Bijuna

Bijuna
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2014 liepos 14 - 14:41

Sveiki. Ar yra galimybė iš interneto atsisiųsti PEUGEOT 206 mašinytės knygelės vertimą. Gali būti rusiškas vertimas, nes prie mašiniuko vokiškas o kartais taip reiktų informacijos :ax: Ačiū
  • 0

#929 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2014 rugpjūčio 01 - 18:17

uzsirezervavau iki rytojaus pietu sy varianta, sausiu ziuret, jei viskas kaip atrodo pasiimsiu .
http://www.autogidas...0126149273.html
jei sanaudos iki 8 ltr ., tasoj iki 6 ., tai tada geriau benzinu zmonai leisiu vazinet. nuo savo nuleisiu ir pirmyn i trasa jai.

jei dar nenusipirkai mano zmonike masto parduot savaji 206 1.4 jau vis dazniau uzsimena kad atsibodo jau ji jai
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#930 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 rugpjūčio 01 - 18:57

Deja, jau nupirktas iskart kai tik apziurejom ir dziaugiames ;)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#931 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2014 rugpjūčio 31 - 11:24

http://auto.plius.lt...as-3710023.html
Tenka atsisveikint su pug'u, tai sakau gal koks klubietis norėtų jį priglaust :rolleyes:
  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#932 bamba

bamba
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 21
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4HDI

Parašyta 2014 rugsėjo 25 - 09:53

Sveiki, Naujas narys į jūsų klaną :) Šeimoje atsirado peugeot 206, 1.4 HDI, 2004m. Tai bus naudojamas kaip antras automobiliukas, daugiausiai malimuisi vietoje, mieste ir pan. Kol kas naudojamasi dar labai neilgai, bet jau yra keletas klausimų kur gal galėtumėte pagelbeti: 1) Nei iš šio nei iš to (arba bent man taip atrodo) užsidegė airbag lemputė skydelyje. Kur ieškoti galų ir kokios galimos priežastys? Jungtys, davikliai? Mašinoje priekyje yra 2 pagalvės ir šoninėse stoikėse bent jau irgi rašo, kad yra airbag. 2) Aišku, tradiciškai galinis tiltas. Jau perkant matėme, kad šiek tiek garsus skleidžia galinis tiltas. Vizualiai mašina nėra susėdusi, ratai neišklišę. Ankstesnio savininko kažkada galas jau buvo tvarkytas. Tiesiog gavus didesnę duobę yra toks geras dunktelėjimo garsas. Kiek ilgai galima taip važinėti. Ar uždelsus remonto kaina nuo to keistųsi? Kokios protingos remonto kainos? 3) Šiek tiek dreksta galinė stoikė. Yra liukas, tai įtariu, kad užsikišę drenažo vamzdeliai. Kažkaip galvodavau, kad jie nuvesti tik i priekines stoikes, bet reiškia yra ir gale. Ar prieiti prie jų, reikia nusiimti arba bent nusiardyti stogo apdailą? Jei taip, ar daug krapštymosi? 4) Panoraminis liukas veikia ne taip kaip turėtų. Atidarius iki pat galo, kad pradėtu užsidarinėti reikia stumtelti su ranka. Tas pats ir su pilnu užsidarymu, iš išorės matosi, kad šiek tiek (gal per pusę cm) neužsidaro, tad reikia dastumti su ranka. Ar čia normalus toks panoraminių liukų pas 206 modelį elgesys ir susitaikyti su tuo, bei kuo mažiau juo naudotis? 5) Informaciniamė displėjuje kur rodo laiką, spustelėjus mygtuką turėtų rodyti temperatūra? Dabar rodo tik brūkšnelius ir "C" raidelę. Ar tai dėl to, kad neveikia/nėra lauko temperatūros daviklio, o tas opcija ekrane tiesiog įkalta visuose modeliuose nepaisant to ar yra/nėra daviklio? 6) Labai prastai traukia originali radija. Mieste gal dar dar keletą stočių šiaip sau pagauna, tačiau išvažiavus už miesto visai prastai. Ant stogo yra antenėlė. Čia normalu taip? 7) Nėra variklio apsaugos po apačia. Jos neturi būti ar jau nebėra? Verta ieškotis ko nors, ar neiškils po to problemų su elektra ar kitais mazgais dėl patenkančios drėgmės? 8) Kiek mačiau iš kitų nuotraukų nete, trūksta akumuliatoriaus plastikinio uždengimo . Smulkmena, bet vistiek... Gal kas turit nebrangiai? :) 9) Nedega jokia lemputė bardačioke? 10) Virš priekinio stiklo esančios atlenkiamos užlaidėlės nuo saulės prastai laikosi, t.y. nori nulinkti žemyn. Kaip sprendžiat šį dalyką, nes niekas ten nenulūžę. 11) Kur randasi salono oro filtras? Mašinoj AC yra, tai turėtų ir jis būti? 12) Dabar kai dega airbag lemputė, užvedus keletą kartų supypsi mašina. Čia klaidos pranešimas, tam tikras kodas? Ir, be abejo, kur Kaune būtų galima pasidaryti diagnostiką? Klausimų lyg ir daug, bet viskas pradžioj dar smalsu kol rankos nenusviro :D
  • 0

#933 bamba

bamba
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 21
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4HDI

Parašyta 2014 spalio 05 - 19:17

 1) Nei iš šio nei iš to (arba bent man taip atrodo) užsidegė airbag lemputė skydelyje. Kur ieškoti galų ir kokios galimos priežastys? Jungtys, davikliai? Mašinoje priekyje yra 2 pagalvės ir šoninėse stoikėse bent jau irgi rašo, kad yra airbag. 2) Aišku, tradiciškai galinis tiltas. Jau perkant matėme, kad šiek tiek garsus skleidžia galinis tiltas. Vizualiai mašina nėra susėdusi, ratai neišklišę. Ankstesnio savininko kažkada galas jau buvo tvarkytas. Tiesiog gavus didesnę duobę yra toks geras dunktelėjimo garsas. Kiek ilgai galima taip važinėti. Ar uždelsus remonto kaina nuo to keistųsi? Kokios protingos remonto kainos? 3) Šiek tiek dreksta galinė stoikė. Yra liukas, tai įtariu, kad užsikišę drenažo vamzdeliai. Kažkaip galvodavau, kad jie nuvesti tik i priekines stoikes, bet reiškia yra ir gale. Ar prieiti prie jų, reikia nusiimti arba bent nusiardyti stogo apdailą? Jei taip, ar daug krapštymosi? 4) Panoraminis liukas veikia ne taip kaip turėtų. Atidarius iki pat galo, kad pradėtu užsidarinėti reikia stumtelti su ranka. Tas pats ir su pilnu užsidarymu, iš išorės matosi, kad šiek tiek (gal per pusę cm) neužsidaro, tad reikia dastumti su ranka. Ar čia normalus toks panoraminių liukų pas 206 modelį elgesys ir susitaikyti su tuo, bei kuo mažiau juo naudotis? 5) Informaciniamė displėjuje kur rodo laiką, spustelėjus mygtuką turėtų rodyti temperatūra? Dabar rodo tik brūkšnelius ir "C" raidelę. Ar tai dėl to, kad neveikia/nėra lauko temperatūros daviklio, o tas opcija ekrane tiesiog įkalta visuose modeliuose nepaisant to ar yra/nėra daviklio? 6) Labai prastai traukia originali radija. Mieste gal dar dar keletą stočių šiaip sau pagauna, tačiau išvažiavus už miesto visai prastai. Ant stogo yra antenėlė. Čia normalu taip? 7) Nėra variklio apsaugos po apačia. Jos neturi būti ar jau nebėra? Verta ieškotis ko nors, ar neiškils po to problemų su elektra ar kitais mazgais dėl patenkančios drėgmės? 8) Kiek mačiau iš kitų nuotraukų nete, trūksta akumuliatoriaus plastikinio uždengimo . Smulkmena, bet vistiek... Gal kas turit nebrangiai? :) 9) Nedega jokia lemputė bardačioke? 10) Virš priekinio stiklo esančios atlenkiamos užlaidėlės nuo saulės prastai laikosi, t.y. nori nulinkti žemyn. Kaip sprendžiat šį dalyką, nes niekas ten nenulūžę. 11) Kur randasi salono oro filtras? Mašinoj AC yra, tai turėtų ir jis būti? 12) Dabar kai dega airbag lemputė, užvedus keletą kartų supypsi mašina. Čia klaidos pranešimas, tam tikras kodas? Ir, be abejo, kur Kaune būtų galima pasidaryti diagnostiką? Klausimų lyg ir daug, bet viskas pradžioj dar smalsu kol rankos nenusviro :D

Na bet ir aktyvumas cia pas jus forume :) Kazkaip kitu prancuzu auto forumuose kur kat aktyviau :) 


  • 0

#934 hACKhIDE

hACKhIDE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 2.0 HDI 66KW

Parašyta 2014 gruodžio 19 - 16:58

Klausimas iškilo toks: Turiu P206 2001m. lempos neskaidrios, tai pas mane lemputes dedasi H4, o ne H7? Teisingai supratau? :) 


  • 0

ex P206 2.0 HDI 66 kw

now P406 2.0 HDI 66 kw


#935 Cat.With.Hat

Cat.With.Hat
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Vilnius / Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2014 gruodžio 26 - 00:02

Klausimas iškilo toks: Turiu P206 2001m. lempos neskaidrios, tai pas mane lemputes dedasi H4, o ne H7? Teisingai supratau? :)

visiškai teisingai  :good:


Šį pranešimą redagavo Cat.With.Hat: 2014 gruodžio 26 - 00:03

  • 1

1998m. Fiat Auto-Roller 3 1.9 TD 

2008m. Citroen C4 GP 1.6 HDi "cepelinas"

2006m. Citroen C6 2.7 HDi :D

2007m. Citroen C6 2.7 HDi :lyzht:
 


#936 Remiga

Remiga
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 23
  • Automobilis:206

Parašyta 2014 gruodžio 31 - 00:14

Sveiki, Naujas narys į jūsų klaną :) Šeimoje atsirado peugeot 206, 1.4 HDI, 2004m. Tai bus naudojamas kaip antras automobiliukas, daugiausiai malimuisi vietoje, mieste ir pan. Kol kas naudojamasi dar labai neilgai, bet jau yra keletas klausimų kur gal galėtumėte pagelbeti: 1) Nei iš šio nei iš to (arba bent man taip atrodo) užsidegė airbag lemputė skydelyje. Kur ieškoti galų ir kokios galimos priežastys? Jungtys, davikliai? Mašinoje priekyje yra 2 pagalvės ir šoninėse stoikėse bent jau irgi rašo, kad yra airbag. 2) Aišku, tradiciškai galinis tiltas. Jau perkant matėme, kad šiek tiek garsus skleidžia galinis tiltas. Vizualiai mašina nėra susėdusi, ratai neišklišę. Ankstesnio savininko kažkada galas jau buvo tvarkytas. Tiesiog gavus didesnę duobę yra toks geras dunktelėjimo garsas. Kiek ilgai galima taip važinėti. Ar uždelsus remonto kaina nuo to keistųsi? Kokios protingos remonto kainos? 3) Šiek tiek dreksta galinė stoikė. Yra liukas, tai įtariu, kad užsikišę drenažo vamzdeliai. Kažkaip galvodavau, kad jie nuvesti tik i priekines stoikes, bet reiškia yra ir gale. Ar prieiti prie jų, reikia nusiimti arba bent nusiardyti stogo apdailą? Jei taip, ar daug krapštymosi? 4) Panoraminis liukas veikia ne taip kaip turėtų. Atidarius iki pat galo, kad pradėtu užsidarinėti reikia stumtelti su ranka. Tas pats ir su pilnu užsidarymu, iš išorės matosi, kad šiek tiek (gal per pusę cm) neužsidaro, tad reikia dastumti su ranka. Ar čia normalus toks panoraminių liukų pas 206 modelį elgesys ir susitaikyti su tuo, bei kuo mažiau juo naudotis? 5) Informaciniamė displėjuje kur rodo laiką, spustelėjus mygtuką turėtų rodyti temperatūra? Dabar rodo tik brūkšnelius ir "C" raidelę. Ar tai dėl to, kad neveikia/nėra lauko temperatūros daviklio, o tas opcija ekrane tiesiog įkalta visuose modeliuose nepaisant to ar yra/nėra daviklio? 6) Labai prastai traukia originali radija. Mieste gal dar dar keletą stočių šiaip sau pagauna, tačiau išvažiavus už miesto visai prastai. Ant stogo yra antenėlė. Čia normalu taip? 7) Nėra variklio apsaugos po apačia. Jos neturi būti ar jau nebėra? Verta ieškotis ko nors, ar neiškils po to problemų su elektra ar kitais mazgais dėl patenkančios drėgmės? 8) Kiek mačiau iš kitų nuotraukų nete, trūksta akumuliatoriaus plastikinio uždengimo . Smulkmena, bet vistiek... Gal kas turit nebrangiai? :) 9) Nedega jokia lemputė bardačioke? 10) Virš priekinio stiklo esančios atlenkiamos užlaidėlės nuo saulės prastai laikosi, t.y. nori nulinkti žemyn. Kaip sprendžiat šį dalyką, nes niekas ten nenulūžę. 11) Kur randasi salono oro filtras? Mašinoj AC yra, tai turėtų ir jis būti? 12) Dabar kai dega airbag lemputė, užvedus keletą kartų supypsi mašina. Čia klaidos pranešimas, tam tikras kodas? Ir, be abejo, kur Kaune būtų galima pasidaryti diagnostiką? Klausimų lyg ir daug, bet viskas pradžioj dar smalsu kol rankos nenusviro :D

 

 

 

Taip, nėra to aktyvumo tokio kokio jo norėtusi, prisijunk prie Facebook grupės PEUGEOT Garažas, kita grupė yra Peugeot dalių pardavimai ten gal aktyviau rasi informacijos. Aš tau pasistengsiu padėti kuo žinau.

 

1. Nesu susiduręs, reiktų klausti kam yra buvę.

2. Pasigavai problemą gerą, aš tik nupirkęs irgi apturėjau ją, po dviejų savaičių išklyšo ratas ir vežiau tvarkyti, visas malonumas kainavo 800LT, bet prieš pora dienų buvau sutikęs Peugeot vieną faną ir jis aiškino, kad čia yra žmonių išdziundzėjimas su tuo tiltu, sakė dedasi kažkokios kitokios dalys ir pučiasi tepalas į vidų, kad nesubirėtų ir neprasitrintų, bet aš visko tiksliai neužfiksavau, nes man informaciją reikia pakartot kelis kartus, kad atsiminčiau.

3. Neturiu liuko, nežinau net kaip padėti.

4. -

5. Gal buferyje nėra temperaturos daviklio, arba jis numuštas arba laidai gal nupuvę.

6. Imk virš galvos apšvietimą salono ir ten prieisi prie radijos antenos, ten daugumai būna išpuvę viskas nuo vandens, ir apskritai daug kam leidžia vandenį, taip pat ir man buvo kol silikono nepritepiau, dabar jau gerai. Ten ir bus problema arba laidai kokie nupuvę arba antena puliuoja.

7. Variklio apsauga turi buti, aš radau forume pirkau iš forumiečio, kainavo gal 50LT, pristatė dar į Panevėžį, jei neužsidėsi bus problemų, per balas važiuosi, man užgęsdavo kartais automobilis net, patekdavo ten vandens ir kapiec.

8. Ieškok šrote tikrai rasi. 

9. Jei neklįstu bardačioke nėra apšvietimo, nors.. dabar ir man įdomu pasidarė reikės eiti pažiūrėti, arba ir pas mane neveikia :D

10. Pas mane jos laikosi, bet nevisai nori iki galo užsilenkti prie lango yra amortizacija atgal vistiek tokia, lengviausias būdas nusipirkti šrote naujas, o ten pakeitimas keli varžtai.

11. cabinfilterlocation1.jpg


visiškai teisingai  :good:

O jeigu skaidrios, skaidriose jau eina H7? :o , gal yra norinčių mainyti skaidrius žibintus į neskaidrius?


  • 0

#937 Cat.With.Hat

Cat.With.Hat
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Vilnius / Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2014 gruodžio 31 - 02:07

Tikrai taip, skaidriose jau sedi h7. :D

 

Del airbag, gali buti vaire beda, gal jungtys po sedynem, arba pats airbag ecu nusprogo. Na pasidarius diagnostika, butu aiskiau ;]


  • 0

1998m. Fiat Auto-Roller 3 1.9 TD 

2008m. Citroen C4 GP 1.6 HDi "cepelinas"

2006m. Citroen C6 2.7 HDi :D

2007m. Citroen C6 2.7 HDi :lyzht:
 


#938 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 gruodžio 31 - 08:39

Taip, nėra to aktyvumo tokio kokio jo norėtusi, prisijunk prie Facebook grupės PEUGEOT Garažas, kita grupė yra Peugeot dalių pardavimai ten gal aktyviau rasi informacijos. Aš tau pasistengsiu padėti kuo žinau.

 

1. Nesu susiduręs, reiktų klausti kam yra buvę.  Greičiausiai po sedynę vairuotojo arba keleivio esantys kontaktai, ten daugiausiai dregmės...

2. Pasigavai problemą gerą, aš tik nupirkęs irgi apturėjau ją, po dviejų savaičių išklyšo ratas ir vežiau tvarkyti, visas malonumas kainavo 800LT, bet prieš pora dienų buvau sutikęs Peugeot vieną faną ir jis aiškino, kad čia yra žmonių išdziundzėjimas su tuo tiltu, sakė dedasi kažkokios kitokios dalys ir pučiasi tepalas į vidų, kad nesubirėtų ir neprasitrintų, bet aš visko tiksliai neužfiksavau, nes man informaciją reikia pakartot kelis kartus, kad atsiminčiau. Ratai per dvi savaites tikrai neišklirsta :) tai vyksta po truputi, nebent su rankiniu į bardiūra... :) 

3. Neturiu liuko, nežinau net kaip padėti. Greičiausiai drenažas užsikišęs

4. - Patikrink bėgelius, gal purvo yra? gal kažkas nulūžę? turėjau 106 su liuku, iš prisiminimų, tai gana sunkiai vaikščiojo apskritai uždarant prieš galą, bet nesigilinau. 

5. Gal buferyje nėra temperaturos daviklio, arba jis numuštas arba laidai gal nupuvę. Remiga, čia mane nustebinai, Peugeot montuoja dažniausiai keleivio pusėje (veidrodelyje) apačioje yra toks pypsikas išlindęs apačioje tai ir yra temperatūros daviklis, jei jo nėra, ten turi būti skylutė, jo pirkti nebūtina, galima dėti termo varžą jei gerai pamenu jog ji taip vadinasi :) tik nepamenu jos parametrų, paieškok internete.

6. Imk virš galvos apšvietimą salono ir ten prieisi prie radijos antenos, ten daugumai būna išpuvę viskas nuo vandens, ir apskritai daug kam leidžia vandenį, taip pat ir man buvo kol silikono nepritepiau, dabar jau gerai. Ten ir bus problema arba laidai kokie nupuvę arba antena puliuoja. Pirmas ats su kuriuo sutinku ir su esančiais žemiau sutinku... kai tvarkysi antena, pasodink antenos kelma ant hermetiko, jog vandens butu ten kuo mažiau.

7. Variklio apsauga turi buti, aš radau forume pirkau iš forumiečio, kainavo gal 50LT, pristatė dar į Panevėžį, jei neužsidėsi bus problemų, per balas važiuosi, man užgęsdavo kartais automobilis net, patekdavo ten vandens ir kapiec.

8. Ieškok šrote tikrai rasi. 

9. Jei neklįstu bardačioke nėra apšvietimo, nors.. dabar ir man įdomu pasidarė reikės eiti pažiūrėti, arba ir pas mane neveikia :D

10. Pas mane jos laikosi, bet nevisai nori iki galo užsilenkti prie lango yra amortizacija atgal vistiek tokia, lengviausias būdas nusipirkti šrote naujas, o ten pakeitimas keli varžtai.

11. cabinfilterlocation1.jpg


O jeigu skaidrios, skaidriose jau eina H7? :o , gal yra norinčių mainyti skaidrius žibintus į neskaidrius? nejuokaukit su tokiais pasisakymais :) kas nores mainyti i blogesni dalyka... as turiu kazkur skaidrius, bet bukles ju nezinau :)


  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#939 Remiga

Remiga
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 23
  • Automobilis:206

Parašyta 2014 gruodžio 31 - 11:36

Sierai, ačiū, kad pataisei(Pasakiau, kiek žinojau) nežinau aš kai pirkau Peugeot arba jau buvo išklyšę ratai, bet aš nepastebėjau, bet po dviejų savaičių išgirdau garsus kieme būnant, kad kai važiuoja per kalniuką daužosi kažkas, tada pasidomėjau, kad yra toks kaip galinis tiltas jiems, kuris griūna, ir tada pradėjau domėtis apie tvarkymą, užsiregistravau į vieną servisą, laukiau 2 ar 3 savaites eilėje, o ratai vis klyšėjo klyšėjo ir jau tikrai matėsi, kad ratas netaip stovi kaip turėtų.

 

Dėl temperatūros daviklio, visada galvojau, kad buferyje jis stovi :o ir kažkas man minėjo, nes pas mane rodo temperatūrą pieno riebumą, bet aš veidrodelį keičiau į naują, tai tą pačią temperatūrą man rodo, niekas nepasikeitė. Tai kur pas mane stovi tada?


  • 0

#940 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 gruodžio 31 - 11:48

c4cf1isc.gif

 

c4cf1iuc.gif

 

 

3 numeriu pažymėta. apčiupinėk veidrodėli keleivio iš apačios.


  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0